Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21701) ACE- válasza melan (#21700) üzenetére


ACE-
addikt

Én itt vettem: Marketworld
Teljesen korrektek voltak. 10 Havi 0% THM-re vettem, nem tudom van-e még...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#21702) voyi


voyi
aktív tag

Az előlapi kameránál másnál is olyan,mintha egy nagyító lencséjén keresztül látni a képet azaz torzít?

Aláírás

(#21703) rasurosenpai


rasurosenpai
tag

Megvettem a dual SIM-es S7-et, de nem tudom beállítani, hogy a UPC-s mobilinterneten keresztül működjön az adatkapcsolat. Van leírásotok, hogy hogyan kellene beállítani? (Az első slot-ban van a netes sim).

(#21704) air válasza rasurosenpai (#21703) üzenetére


air
nagyúr

Állítsd be az APN-t!
UPC oldalán biztosan le van írva.
Tessék!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#21705) renee7 válasza renee7 (#21682) üzenetére


renee7
tag

Nem tartott sokáig az öröm, mert a ma reggeli bekapcsolás után a beállítások, állapot almenü szerint megint egyéni a készülék állapota, és a szoftverfrissítési kísérletre is a jogosulatlan módosítás szöveggel jött elő. A phone infó szerint nincs rootolva. Mint ahogy nincs is és nem is lesz. Ez valami nougat bug? Most már a cache wipe sem segít. WTF? Kinőhetne már az android ezekből a f@szságokból.

(#21706) gerner1 válasza renee7 (#21705) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Edge topicban, erre a hiba jelzésre Jack Oneill azt a választ kapta a Samu support -tól, hogy soft. frissítéskor (OTA & Odin) vegye ki a készülékből a microSD -t. Neki, ez megoldás lett ..

(#21707) renee7 válasza gerner1 (#21706) üzenetére


renee7
tag

Köszi, kipróbálom.

(#21708) UfoZoli


UfoZoli
aktív tag

akciósan jó áron glamour napok keretében MediaMarkt-ban 20%-os kedvezmény lesz. Elvileg Samsung Store-okban is lesz 20%-os kedvezmény, de lehet hogy ott csak a kiegészítőkre fog élni az akció.

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#21709) kengyel válasza #54715584 (#21698) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem jött be a 7, vagy csak úgy várod ? :)

kengyel

(#21710) #54715584 válasza kengyel (#21709) üzenetére


#54715584
törölt tag

Neeem, semmi ilyesmi. Csak lehet nem értettem az a kérdés mire vonatkozott és azt gondoltam lehet előre tudni, hogy mikor jönnek ki. :)

(#21711) kengyel válasza #54715584 (#21710) üzenetére


kengyel
nagyúr

Így már értelek, azt hittem gondod van a 7-verzióval. :) Milyen a kütyü, meggyőzött ?

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#21712) ЯΞD válasza Iparmágnás (#21687) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Szia

Én az MM-ben vettem egy hama mágneses tartót. Taxisként teljesen meg vagyok vele elégedve! Még semmilyen útviszony nem mozdította meg. Szilikon tok mögé van betéve. Nem is kellett ráragasztani a telefonra. Pedig 3M-es a fémlap. 2 db-ot adnak hozzá egy kisebb kerek és egy nagyobb téglalap alakút. A telefonnak ezidáig semmi baja nem lett a mágnestől.

A neten nem találtam meg. De így néz ki és a győri MM-be vettem 1 hónapja.

Hülye ez a PH. Elforgatja a képet. Pedig szemből van fotózva... Mind1 a lényeg látszik.

[ Szerkesztve ]

(#21713) #54715584 válasza kengyel (#21711) üzenetére


#54715584
törölt tag

Lekopogom szerencsére semmi gond a 7-es verzióval. Sőt, nagyon elégedett vagyok a telóval. :K
Azon kívül, hogy baromi gyors és minden úgy működik, ahogy szerintem kell nagyon-nagyon minőségi készülék benyomását kelti és szinte élmény használni. A kezembe pont belesimul, minden kényelmes.
Mondjuk gyűjt mindenféle port és ujjlenyomatot, de hát ez van. :)

(#21714) ruddee


ruddee
csendes tag

Sziasztok!

Frissítettem a szoftvert az S7-esemen 7.0 Nougat-ra. Viszont 2 másodpercenként felugrik a kijelző közepére (2 másodpercig is látható) a "Szoftverkivétel" felírat.
Van valakinek ötlete/tapasztalata, hogy hogyan lehetne eltüntetni, úgy, hogy az adatok, programok, program beállítások megmaradjanak?

Köszönöm előre is!

(#21715) enemi válasza ruddee (#21714) üzenetére


enemi
senior tag

...hát ilyen kivételes szoftvered van...

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#21716) hr2 válasza renee7 (#21705) üzenetére


hr2
őstag

Az SD-ről másolj le mindent PC-re.
Utána a telóval formázd az SD-t.
Végül vissza másolhatsz mindent.

(#21717) viewdetails válasza ruddee (#21714) üzenetére


viewdetails
addikt

Valamelyik alkalmazás értesítése csinálja. Ha nincs kedved vele küzdeni, factory reset (amúgy sem árt főverzió váltás esetén), ha van, akkor tiltsd le, majd egyenként engedélyezd vissza az értesítéseket. Amelyik alkalmazásnál előjön, azt telepítsd újra.

[ Szerkesztve ]

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#21718) kengyel válasza #54715584 (#21713) üzenetére


kengyel
nagyúr

A leírtakkal én is egyetértek, nagyon jól használható mindenre. A port és lenyomatokat majdnem mindegyik gyűjti, ez legyen a legkevesebb gondja.

kengyel

(#21719) ruddee válasza ruddee (#21714) üzenetére


ruddee
csendes tag

Köszi az infókat, kipróbálom. Illetve még 1 dologra rájöttem, ha kikapcsolom a netet (mind a wifit, mind a mobilnetet) akkor nem ugrik elő. Bármelyik esetén előjön.

(#21720) ruddee válasza ruddee (#21719) üzenetére


ruddee
csendes tag

Esetleg valaki csinált már downgrade-et 7ről?

(#21721) gerner1 válasza ruddee (#21720) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Hogyne. Néhány napja is írt valaki ezzel kapcsolatban. Neki az volt a kérdés, hogy miként tudja lelőni a folyamtosan jelentkező 7.0 -ra frissítés üzenetet. Olvass vissza ...

[ Szerkesztve ]

(#21722) ruddee válasza gerner1 (#21721) üzenetére


ruddee
csendes tag

Köszi, keresem. Előző oldalakon eddig csak a felugró hibával kapcsolatba kerestem infót. Ez kimarad.

(#21723) Face8814


Face8814
őstag

Sziasztok!

Van egy vodás S7-em amire ráraktam a 7-es droidot OTA-n amint elérhetővé vált. Előtte MM-en nagyon elégedett voltam az aksi idővel, de az utóbbi pár hétben ez drasztikusan lecsökkent. Összesen egy új appot (Disconnect Pro) raktam rá amit azóta már töröltem is, de nem javult semmit a helyzet.
Korábban éjszakánként max 2-3%-ot merült a teló, most ez 10-13% között van.
Van tippetek hol keressem a probléma okát?
Köszönöm, előre is.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#21724) gerner1 válasza ruddee (#21722) üzenetére


gerner1
Topikgazda

#21589 környéke, és utána ...

(#21725) #33253120 válasza toompa (#21697) üzenetére


#33253120
törölt tag

+1

(#21726) kengyel válasza Face8814 (#21723) üzenetére


kengyel
nagyúr

Csináltál egy gyári visszaállítást a frissítés után, vagy egy FR-t ? Általában ilyenkor ajánlott, lehet valami összegabalyodott. Nekem is Vodás 7-van fent, de sokkal jobb az üzemidőm.
Ha ezekből egyiket sem tetted meg, ments el minden adatot, mert mindent törölni fog.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#21727) Face8814 válasza kengyel (#21726) üzenetére


Face8814
őstag

Nem csináltam. Lehet ez lett volna a baj?
Megcsinálom akkor, bár mire újra belakom a telót megőszülök :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#21728) gerner1 válasza Face8814 (#21727) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ott van a Smart Switch. microSD -re készítesz egy mentést a telón, amellyel nagyjából teljesen visszaállíthatod a belakott állapotot. 20-30 perc max, és visszakapod a korábbi állapot 95% -át...

[ Szerkesztve ]

(#21729) Face8814 válasza gerner1 (#21728) üzenetére


Face8814
őstag

Köszönöm. Pont ezt akartam kérdezni hogy van-e valami megoldás a beállítások visszaállítására. Valami olyasmi mint a Ghost PC-re.
Utána nézek ennek a dolognak

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#21730) kengyel válasza Face8814 (#21727) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ahogy előttem is írták, mentést tudsz csinálni. Érdemes lett volna a frissítés után megcsinálnod, most lehet nem bajlódnál vele. :) Reméljük, az helyrehozza !

Smart Switch infó

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#21731) Face8814 válasza kengyel (#21730) üzenetére


Face8814
őstag

Köszönöm neked is a tippet, hétvégén nekiülök.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#21732) Jazzmedve válasza Face8814 (#21731) üzenetére


Jazzmedve
tag

én véletlenül engedélyeztem az shealth-ben hogy térképen mutassa h merre sétálgattam. És sehol se tudom ezt külön kikapcsolni...szivta is az akksit rendesen mert elkezdte zuzni a gps-t. lehet nálad is hasonlo van. kilöttem a lépészszámlálót, meg az automatikus észlelését a gyaloglásnak - futásnak. azota megint minden oké.

(#21733) saril


saril
senior tag

Üdvözlet!

mai naptól boldog tulajdonosa vagyok egy fehér S7-nek még most frissítem 7.0-ra de eddig nagyon tetszik :C

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#21734) melan válasza #67656192 (#3100) üzenetére


melan
senior tag

Ez nagyon jól néz ki! Ez melyik? A matte black, vagy a leather?

(#21735) Burt1793 válasza melan (#21734) üzenetére


Burt1793
veterán

Black leather. Nekem is ilyen van rajta, már szeptember óta. Jól bírja, vizet, koszt, mindent.

(#21736) Burt1793


Burt1793
veterán

Hajjaj!

[link]

(#21737) Norbi. válasza Burt1793 (#21736) üzenetére


Norbi.
őstag

S7ről szerintem nem érdemes váltani, nem látom azt a nagy előrelépést.. (csak nagyságban) :D

(#21738) P3Dr0 válasza Burt1793 (#21736) üzenetére


P3Dr0
senior tag

:C

(#21739) kengyel válasza Norbi. (#21737) üzenetére


kengyel
nagyúr

Valahogy én is így látom, de azért jó lett a kütyü. Ha most járna le a hűségem, akkor hoznám simán.

kengyel

(#21740) samu74 válasza kengyel (#21739) üzenetére


samu74
addikt

Anno filóztam az edge-n is,de azt is nagynak tartottam...Ezek még nagyobbak. :)
Mondjuk elég vagányak azokkal a kis kávákkal.A box szuper lehet!

-----------

(#21741) kengyel válasza samu74 (#21740) üzenetére


kengyel
nagyúr

A mérete nekem is nagy, de azért csak megszoknám valahogy. :)

kengyel

(#21742) ruddee válasza ruddee (#21722) üzenetére


ruddee
csendes tag

A felugró "szoftverkivétel" hibára a következő volt a megoldás:
Az alkalmazásokat elkezdtem letiltani. A Crhom leállítása után kicsit szünetelt pár másodpercig, de utána megint elkezdte. Aztán folytattam. Az "ezviz" program (kamera rendszerhez van) volt a ludas. Lefrissítettem a progit és onnantól kezdve már nem jött hibaüzenet. Amúgy a program sem indult el előtte.
Remélem segíthettem másnak is.

Üdv!

(#21743) melan válasza Burt1793 (#21735) üzenetére


melan
senior tag

A telefon a jövő héten lesz meg, de a skin-t azt megrendeltem... :) Remélem jó lesz - a telefon is meg a hátlap felülete is :)

(#21744) balazsnba


balazsnba
csendes tag

Sziasztok! Ma jelezte a független S7-em, hogy szeretne 7.0-ra frissülni. Szerintetek érdemes, van már annyira stabil, vagy még mindig stabilabb a 6-os android?

Ha úgy döntenék, hogy frissítem, mindenképp érdemes formázni a telefon tárhelyét előtte? Amennyiben igen, milyen gyors backup lehetőségről tudtok, ami a beállításokat/alkalmazásbeállításokat is átmentené?

Ha mégsem frissítenék: hogyan lehet eltüntetni a szoftverfrissítés elhalasztva értesítést?

(#21745) Mazda6_2.0D


Mazda6_2.0D
tag

Sziasztok!

Szeretnem felrakni a7.0-at de en a tiszta telepites hive vagyok. Hogy lehet ugy felrakni hogy teljesen leformazom a telot? Szamitogeprol a 4 fileos verziot (ha van) felrakva formazza a telot ugy hogy ne maradjon sehol semmi?
Elore is koszi a valaszokat.

Udv.: mazda6.

(#21746) kellcucc


kellcucc
aktív tag

Mivel ez a fránya S8 275e, inkább megpróbálok megcsípni egy S7-et glamour napokon. Hiába meg tudná tenni az ember, hogy megveszi az S8-at, de nevetséges hogy ennyibe kerül. Talán még emlékeztek, én voltam az - aki nov/dec környékén visszavitte az új S7-et, ami kávasérült volt már a dobozából kiszedve, de most úgy néz ki újra "ráfanyarodok" egyre. Még nem adtam el az armor tokot ami jó lesz túrázásokhoz, van fóliám is hozzá, viszont az előbb említett dbrand-os honlapot nézegettem és konstatáltam, hogy már nem kell 40$ fölött rendelned, 1$ a szállítási ktg. :C

(#21747) Deck válasza kellcucc (#21746) üzenetére


Deck
titán

Jó döntés :D
Én majd S9-re cserélek, S8 nem jön be. Bár akkor sem adnék 300k-t egy telefonra. :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#21748) renee7 válasza hr2 (#21716) üzenetére


renee7
tag

Köszi. Végül is erre - úgy tűnik - nincs szükség. Megjavult, azt csináltam, hogy tiltottam a wifit, majd kikapcsoltam és után csináltam még egy cache wipe-ot. Majd bekapcsolás után csak mobilhálózaton jelentkezhetett fel bárhová is. Helyrejött, ismét hivatalossá vált a készülék állapota és jelezte, hogy fenn vannak a legújabb frissítések. Valami gond lehetett valamilyen hálózattal kapcsolatos azonosítással, ??? eleve azután borult meg a dolog, hogy hétfőn az UPC-val visszaállíttattam a wifim IPv4-re.

(#21749) Streampunk


Streampunk
tag

Jó Reggelt!
S8 nem volt nagy bumm ügyesek voltak a szivárogtatok.
Viszont észre vettétek hogy S8-on is 7.0 van ki tudja talán januári vagy februári patch-el? Nagyon le van maradva szofveresen a Samsung. Már jó ideje S7 re is kint van a Nougat sem biztonsági sem javítás nem érkezett de még hír se. Egyre gyengébb ebben a Samsung. Ugye hogy meg jött az új flagship még rosszabb lesz a helyzet..

(#21750) oba


oba
addikt

Ennyire elb*szott fingerprint reader elhelyezést mint az s8 -on még nem láttam. Persze rakjad a majdnem 6 inches telefonon hátulra, felülre a kamera mellé :D Miért nem akkor már a kamera fölé rakták? Idióták. Persze ott az iris scanner... de az kit érdekel. Attól függetlenül rakhatták volna a kamera alá, középre. Amúgy sem nyűgözött le a telefon. Kamera pl teljesen ugyanaz. Skippelős lesz erőteljesen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.