Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) TODI1111 válasza Damage401 (#2950) üzenetére


TODI1111
addikt

Én nagyon meg vagyok elégedve és csak ajánlani tudom. Eddig semmi hiba nem jelentkezett nálam, leszámítva a néhány újraindulást de a frissítés ezt is megoldotta.

(#2952) kengyel válasza Damage401 (#2950) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én is merem ajánlani jó kis telefon, kisebb hibákat leszámítva, de az mindnél előfordul. De jönnek még frissítések, azok az apró hibákat rendbe szedik.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#2953) pcsabat válasza Damage401 (#2950) üzenetére


pcsabat
őstag

számomra a legjobb okostelefon amit valaha használtam - kb. ez az 5. készülékem amit huzamosabb ideig használok -. Kiváló kamera, jó üzemidő, gyorsaság jellemzi. Nálam semmilyen hiba nem jelentkezett a fórumban tárgyaltakból, de még egy újraindulás sem. Összességében cirka másfél hónap használat után eddig számomra nagyon meggyőző.

(#2954) savoo válasza Damage401 (#2950) üzenetére


savoo
addikt

Megjelenés óta megvan a telefon, az elején volt 2-3 újraindulás, de ez a frissítésekkel nálam teljesen megszűnt. Kicsit féltem beleugrani a kukarobiba, de rég voltam ennyire elégedett telefonnal.

(#2955) bulikavagyok válasza csernak75 (#2946) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én sejtettem, h jobban fogja bírni, mint az S6, de azt nem gondoltam, h ennyivel.. :D Elképesztő, de tényleg! Este elfejtettem töltőre tenni, de szerintem normál használattal még így is kibírná ma délutánig - kora estig. Tegnap reggel 75%-ról indultam, de egy hozzám képest nagyon intenzív napot toltam vele, így maradt estére benne 22-23%. Szerintem simán meglesz a három nap - 8 óra SOT-os üzemidő.

pcsabat: +1. Ugyanez nálam is, ez a telefon tökéletes -bár én csak bő egy hete használom. Semmilyen itt említett hibával nem találkoztam még (kopp-kopp), pedig az S6-al folyamatosan kaptam az SMS-eket a nem fogadott hívásokról, illetve azzal tapasztaltam a térerő "eldobálását" is. Az Android rendszer fogyasztása 6% nálam.. Igaz frissítve még nem volt -az első vodás ROM van rajta-, de ha így marad minden, legközelebb csak 7.0-át rakok rá. :D ;]


[ Szerkesztve ]

(#2956) nuri válasza Damage401 (#2950) üzenetére


nuri
aktív tag

Hi,

Utóbbi évek legjobb vétele, én nem találkoztam az itt gyakran emlegetett hibák egyikével se.

(#2957) MPite válasza Damage401 (#2950) üzenetére


MPite
tag

Az enyémnek melegedési problémái voltak, de ez az itteni fórumban, meg külföldi fórumokon is kb csak nálam jelentkezett, a szervízben nem találtak hibát. Már tokban tartom, így annyira nem is érezném, ha melegedne, de szerintem el is múlt ez a betegsége, mert az akksi is nagyon acélos lett azóta, 4-5 óra kijelzőidő megvan általában. Hogy mi okozta a melegedést, az rejtély, kétszer volt hard reset, tehát nem egy beakadt program.

Amúgy összességében nagyon jó telefon, Nexus 5-ről váltottam, a szoftver így kicsit szokatlan volt, de egy hónap alatt azért már ott tartok, hogy a tiszta android lenne a fura :) Villámgyors, jó a kamera, mindent meg lehet vele csinálni, amit egy okostelefonnal 2016-ban el lehet képzelni.

Csak vigyázz, nagyon csúszik...

(#2958) savoo válasza bulikavagyok (#2955) üzenetére


savoo
addikt

Fingom nincs, hogy csináltok ilyen üzemidőt. Normál használattal, max másfél nap amit kitudok hozni belőle.

(#2959) MPite válasza savoo (#2958) üzenetére


MPite
tag

Szerintem az super amoled mellett a fekete téma is nagyon sokat tud dobni rajta, de ez csak tipp.

(#2960) bulikavagyok válasza savoo (#2958) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Más felhasználói szokások leginkább. :) Én a nagy fogyasztók közül csak a Spotify-t használom, se FB, se Viber stb.. 95%-ban wifin volt a telefonom, illetve most nem volt sok cellaváltogatás se. Hétvégén sokkal többet mozgok, olyankor a három nap nekem is lecsökken kettőre, illetve szerintem a SOT is visszaesik.
Szerk.: Kis fényerőn használom! S6 50% automatán ment, ez kb 25%-on.

MPite: Pontosan! Nekem most legalább 3 óra kijelzőidőt a Spotify adott, ami szinte full fekete.. :D

[ Szerkesztve ]

(#2961) pcsabat válasza savoo (#2958) üzenetére


pcsabat
őstag

én mindig kihozok belőle 5-t alsó hangon, de volt már nem egyszer, hogy 6+-ot is elketyegett. Gondolom alkalmazásfüggő is, kinek mennyi cucc van rajta, mennyit szinkronizál a háttérben, meg az sem mindegy, hogy játéktól sok a kijelző idő vagy csak szimpla netezéstől vagy videónézéstől. Ha játszok komolyabb 3D játékokkal akkor megállítja az enyém is 4 óra maximum.

(#2962) savoo válasza pcsabat (#2961) üzenetére


savoo
addikt

A linkelt képen a 7+ óra kijelzőidő kombinálva a több mint 2 nap üzemidő ami számomra "durva".

(#2963) 600700


600700
senior tag

En nem latom ertelmét szinte nullára húzott fényerővel wifin , és mellette szinte semmit nem használva beszélni , realis üzemidőkről. Anno volt egy utolsó Alcatel 50eur -os telem a poén kedvéért 4-5 napig elment SOT meg az egekben volt szinte nulla fényerőnél. Csak kipróbáltam a haverok elott villantottam mekkora császár vagyok mindenki ámult bámult...na de semmi köze nem volt a realitáshoz. Az S7;jo persze de szerintem le lehet meríteni 4 óra alatt is , annyit birjon ki.amig ismet toltore tudod tenni a nap vegen.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#2964) ttfgyb10


ttfgyb10
csendes tag

Sziasztok,én is tulajdonosa lettem egy fekete S7-nek,és egyenlőre nagyon tetszik :C
Tudnátok rá valami "diszkrét" tokot ajánlani,ami a hátlapot védi,és jó a fogása,illetve próbálta már valaki a Gear VR-t? Megéri megvenni? Köszi előre is! :R

(#2965) kengyel válasza bulikavagyok (#2955) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez aztán az akkumulátor használat, ha nem nyúlok a telefonhoz, akkor sem tudok ennyit kihozni. :)

kengyel

(#2966) bulikavagyok válasza kengyel (#2965) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem nagy ördöngösség, az S6-ot is két-három naponta töltöttem általában. Ezt lehet, h csak négy naponta fogom..:) A felhasználói szokásaimat már leírtam korábban..

ttfgyb10: Üdv köztünk, használd egészséggel! :)

[ Szerkesztve ]

(#2967) 600700


600700
senior tag

A hívás indítási problémára rákérdeztem pár német ismerősömnél , náluk is jelentkezett, mind d1 ill d2 hálózatokon is. Készülékcserét kértek de nem kaptak egyenlőre csak porhintést hogy repülőmód , sim csere stb.. de egyik sem használt. Egyenlőre ennyi , valszeg készülék hiba lesz sajnos...

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#2968) kengyel válasza bulikavagyok (#2966) üzenetére


kengyel
nagyúr

Igen olvastam is, így leírva jónak tűnik. Viszont nálam sokat vált a hálózat is, ez is befolyásolja rendesen, Wifi.-n meg nagyon keveset vagyok. Ez tényleg felhasználáshoz köthető, különböző statisztikák jönnek ki.

kengyel

(#2970) Intel q8200 válasza bulikavagyok (#2969) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Csúnya egy telefon! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro

(#2971) bobiii1991


bobiii1991
csendes tag

Sziasztok
Én is megérkeztem, note 4 után most egy fekete s7.
Note 4en volt olyan hogy névjegyet ki tudtam rakni a kezdőképernyőre, ennél viszont nem találom:/ hol lehet?
Valamint, a note4-en elmentett jegyzeteimet (s-note) hogy tudom előhozni?

[ Szerkesztve ]

(#2972) Intel q8200 válasza bobiii1991 (#2971) üzenetére


Intel q8200
senior tag

En a jegyzeteket mindig Samsung accountba mentettem. Ugy megmaradtak.

iPhone 14 pro

(#2973) bulikavagyok válasza Intel q8200 (#2970) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Finoman fogalmaztál! ;]

(#2974) bobiii1991 válasza Intel q8200 (#2972) üzenetére


bobiii1991
csendes tag

Én is lementettem, de ha most a visszaállításra megyek akkor az előzőről csak a hívásnaplót és az üzeneteket állítja vissza

(#2975) #67656192 válasza bulikavagyok (#2969) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ez megint egy magára hagyott telefon lesz ahogy a "luxusstrapákkal" lenni szokott.

(#2976) ttfgyb10 válasza ttfgyb10 (#2964) üzenetére


ttfgyb10
csendes tag

Erre valaki? :)

(#2977) savoo válasza ttfgyb10 (#2976) üzenetére


savoo
addikt

Spigen Crystal Clear.
A kevés tartalom miatt szerintem nem éri meg.

(#2978) balazs.b9311


balazs.b9311
tag

Hello!
Mas is vett xprotector uvegfoliat?Nekem egy fel centivel keskenyebb mint a kijelzo..milyet erdemes helyette beszerezni ami illeszkedik is rendesen?

"LG G2 White & Moto G Black"

(#2979) arn77 válasza balazs.b9311 (#2978) üzenetére


arn77
aktív tag

Hali!
Nem tudsz rá venni sajnos olyat ami rendesen illeszkedne, mert nincs. Én rendeltem eredeti Spigent, az fedte volna rendesen, de a két széle nem tapadt fel. Esetleg teljes kijelzős üveget tudsz rátenni, de nekem az nem tetszik. Youtubeon találsz róla videókat.

(#2980) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok.

Hangzása milyen a készüléknek? Illetve hány bites DAC van benne?

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#2981) Thief


Thief
aktív tag

Nalam is 4-5 ora a max SOT time. Akinel 5+ ora annak szerintem felesleges egy s7, ugyanis nem hasznalja ki. En inkabb sokat netezek(2 ora kb minden nap), napi 30-50 perc telefonalas, 1-2 ora uzenetkuldes. FB nincs telepitve csak spotify. Jatszani nem jatszok. Fekete temaval. Komolyan elkepzelni nem tudom, hogy valaki hogy hoz ki belole 7 orat...

(#2982) sagit


sagit
addikt

Csak 2 kép a screen knight féle invisible shieldről.
Még mindig ajánlom mindenkinek.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2983) Intel q8200 válasza sagit (#2982) üzenetére


Intel q8200
senior tag

Nekem csak a kepernyon van, mert a hatuljan meg a gyari folia van es Spigen thin fit tok.

iPhone 14 pro

(#2984) nokiauser válasza sagit (#2982) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Én is ajánlom, szépen rásimul a hátlap oldalára is. Felrakás után volt még egy pár bubi alatta, három nap alatt felszívódtak, most szinte nem is látszik, hogy van rajta valami.

(#2985) 600700


600700
senior tag

Ezt a fóliát nem a statikus vonzás tartja fent hanem a ragasztó. Használat közben pedig nem csúszik , inkább ragad... én 5 perc után kidobtam.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#2986) sagit válasza 600700 (#2985) üzenetére


sagit
addikt

Ragad? :Y

Pont hogy végre frankó lesz tőle a telefon fogása.

Intel q8200: dobsz képet? Nekem melóba a 2 részes spigen van, az is nagyon frankón véd de kicsit durung

Nokiauser: pontosan, végre egy fólia ami nem jön fel sehol. Valóban kell neki 1-2 nap mire "kisimul"

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2987) nuri válasza Thief (#2981) üzenetére


nuri
aktív tag

Tegyük hozzá akinél nagyon durva az üzemidő bekapcsolva az tartja a takarékos üzemmódot, csak nem szokta mondani. Lsd utóbbi érdeklődő akinek nem frissített automatikusan facebook.

@Intel q8200: Nem karcolja a hátoldalt?

+1: úgy tűnik a google play service update megoldotta a merülési gondokat, este 8 óra alatt 3%-t esett az akksi.

Ha nem dobja fel play store:
http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-services/google-play-services-9-0-81-release/

[ Szerkesztve ]

(#2988) #67656192 válasza Thief (#2981) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ez mekkora hülyeség, hogy

"akinek 5+ óra sot annak felesleges az s7 mert nem használja ki"

Pont, hogy jó sokat használta.

Én használom, egyedül fb appom nincs de Viber, Messenger és tsai vannak WiFi, 3g mindig aktiv és nálam átlagban 1,5 napot megy(5-7 óra közötti sot-tal) de hoztam ki brahiból már Note4-ből 10.00 óra sot-ot is. Ez is tudná.
Van olyan kollégám akinek az s6 három napot tud mégsem gondolnám, hogy feleslegesen vette mert ezt akarta és imádja.
Nem vagyunk egyformák nem kéne ennyire odavágni a tutit.

[ Szerkesztve ]

(#2989) 600700 válasza sagit (#2986) üzenetére


600700
senior tag

A hátlapnak lehet jó lesz a fogása , de én a kijelzőről beszéltem. Ott azért nem túl előnyös ha "ragadós és nem csúszik. Ez a legnagyobb probléma ezzel a fóliával , 5 perc után kidobtam semmi értelme , sokat ront a használaton.Dehát kinek mi...

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#2990) sagit válasza 600700 (#2989) üzenetére


sagit
addikt

"5 perc után kidobtam"

itt a gond, nem ragad az kis használat után ( kb 1 nap)

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2991) Silent77 válasza sagit (#2990) üzenetére


Silent77
veterán

Megelőztél. ;)
Pár nap után egyáltalán nem ragadós.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2992) kengyel válasza #67656192 (#2988) üzenetére


kengyel
nagyúr

Pontosan így van, teljesen mások a felhasználási szokásaink, még érdekes lenne ha egyformák lennének.
Most én sem piszkáltam a hétvégén, így lett is 2-nap üzemidőm, ebből 2-óra kijelző, 2-óra telefon, folyamatos 3G, és folyamatos szinkronizálás. De az első helyet, az android rendszer birtokolja.

kengyel

(#2993) Looserke válasza sagit (#2990) üzenetére


Looserke
őstag

Ez a screenknight milyen fólia, crystal clear vagy matt? Nekem volt matt az LG G2-n de elég fura volt a kijelző tőle, kicsit "törte" a fényt és miután tettem rá crystal clear fóliát és üveget sokkal "tisztább" lett a kép.

(#2994) andrejevic82


andrejevic82
újonc

Sziasztok!

Kb 2 hete van meg az s7 edge. Pár napja vettem észre, h ha nem használom a telefont akkor is "langyos" marad! az akksit pedig elég rendeen szívja, kb 2percenkét 1%-ot...
ha bezárom a háttérben futó alkalmazásokat akkor szépen visszahül és az akksit sem meríti.
azt tudni kell, h semmi extra nem fut! konkrétan megfigyeltem ha a böngésző, viber, facebook, fényképező, beállitások, galéria megy a háttérbe akkor is meleg marad addig mi le nem merül...
de ha bezárom az összes háttérben futó dolgot akkor egyből megoldódik a probléma!
tudna vki segíteni mit tegyek???
előre is köszönöm :U

(#2995) Looserke válasza andrejevic82 (#2994) üzenetére


Looserke
őstag

[#2987] ???

(#2996) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Megkaptam a vodas s7. Hat persze hogy sami ISOcell fele fos van benne. 2 napja a sonys s6 tesztelgetem oket es azt kell mondjam elegge bullshit ez a "jobb" kamera dolog. Persze nem irhatjak hogy szarabb lett, elkurtuk de akkor is ezt kapjatok. Az eddig tesztelt szituaciokban szinte mindig szebb elesebb kepet adott az s6!!!
Egyedul a szinek szebbek, kontrasztosabbak vmivel de az meg pont hogy zavaro is lehet. Ahol a legjobban dicserik keves feny vagy sotetben vakuval meg plane szarabb. Nem kell velem egyet erteni csak leirtam hatha mas e miatt valltana....

(#2997) Damage401 válasza HUNgabus (#2996) üzenetére


Damage401
senior tag

Így vásárlás előtt, eléggé meggyőző :D

HA megkérhetlek, tegyél már fel hasonló körülmények között készült képet a két készülékről.

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#2998) HUNgabus válasza Damage401 (#2997) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Kis turelmet mert nem vagyok otthon csak holnap du. Lanyomtol viszakerem az s6 es csinalok parat ujra.

(#2999) 600700 válasza sagit (#2990) üzenetére


600700
senior tag

Több ismerősömnek fent van már hetek óte volt lehetőségem kipróbálni a tapintasát, és ez a gond vele. A sima kijelző a legjobb tapintású utána az üveg kijelzővédők aztán a klasszikus fóliák és végül ez az említett fólia.Előnye vitathatatlanul az , hogy tapad nem levegős sehol de a tapintása ragadós. Az ujjad nem ugy csuszik rajta ahogy kellene.Egy Fruit Ninját kész szenvedés nyomni rajta.Külföldi fórumokon ha utánaolvasol 100 emberből 90 ugyanezt mondja.De ha Neked megfelel az a lényeg. Szerintem egy kalap *ar.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#3000) kengyel válasza HUNgabus (#2996) üzenetére


kengyel
nagyúr

Most akkor milyen a hátlapi kamerád ? Nekem is Vodafone-os, a hátlapi Sony, az előlapi Samsung.

kengyel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.