Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16751) vadászcsiga válasza ΞΔGLΞ (#16750) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Előre mondom, nem lesz tökéletes :)

(#16752) 600700 válasza lela (#16739) üzenetére


600700
senior tag

En semmilyen mikro lagot nem tapasztalok.Nagyon elegedett vagyok vele. Sok baratomnak is van es mindenki pozitiv nagyon.Mikrolag ha van is az barmelyik mas gyartonal is lehet folosleges litaniat irni a nem letezo tokeletes telefonrol.Most epp vissza van allitva a rendszer,rootoltam is.De igazabol igy is szamomra tokeletes a
rendszer.
Volt I7 em es 6S is az emlegetett ios is meg megroccsen neha rajta , galerianal es itt ott szoval...ott akkor hol a hires tokeleteseg szoftver a hardverre. Pattog rola a festek le , ugy karcolodik hogy szo nincs ra ha tokban van ha nem.
Van nagy japan gyarto is aki egy osszesegeben normalis telefont nem tud letenni az asztalra evek ota ...
De szerintem egyszeru a dolog ha vkinek nem tetszik , nem elegedett adja el es vegyen egy masikat. De mint tudjuk tokeletes nincs nem is lesz. Ha meg valaki a barhol elofordulo hibbakkal jon hat... mindegy is

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#16753) ΞΔGLΞ válasza vadászcsiga (#16751) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Miért? Az eddigi üzletpolitikájukat a szemétbe dobták, ezt már ők is lenyilatkozták. Később jön az S8, mint amikorra tervezték, pont a note7 blama miatt.
Márpedig ott semmilyen hiba nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#16754) vadászcsiga válasza ΞΔGLΞ (#16753) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mert mindenkinek mast jelent a tökéletes.

(#16755) Szellem. válasza entoni1989 (#16748) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Használtam, de én nem tartom a javasolt kategóriának. Gyenge az üzemideje. Ha ilyen fejhallgatót akarsz, akkor inkább a Level U Pro. Nekem az van, abból is a zajszűrős változata. 9-10 órát megy egy feltöltéssel. A hangzása sokkal jobb mint az ikonx-nek. És fele annyiba kerül.
Ha meg a pulzusmérő miatt érdekel, akkor meg inkább a GearFit 2.

(#16756) gerner1 válasza Szellem. (#16755) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ezek, nem elhanyagolandó infók.

(#16757) ΞΔGLΞ válasza vadászcsiga (#16754) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez csak kikerülő megjegyzés és nem is erről volt szó.
Ha a külalak nem tetszik, nem veszed meg, ergo az nem is lehet tökéletes akkor. De aki megpályázza az S8-at (mert már külsőre top kategóriás lesz számára), az joggal fogja elvárni, hogy az a készülék minden téren a maximumot nyújtsa, szoftver, akku, kijelző, kamera---etc mittomén, én így értettem.

[ Szerkesztve ]

(#16758) pusihusi válasza 600700 (#16752) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia lehet rootolni knox ugrás nélkül? Melyikkel :F :F :F

Üdv. Feri!!

(#16759) Zlcsi válasza pusihusi (#16741) üzenetére


Zlcsi
senior tag

és fóliából melyiket érdemes?

még nem használtam de nem jön fől az oldalánál?

(#16760) 600700 válasza ΞΔGLΞ (#16757) üzenetére


600700
senior tag

Mi a maximum? Van tökéletes? ... olvasva soraid nagyon fusztraltnak tunsz.
Az ilyen embereknek mi lehet a jo sosem ertettem. Mert tokeletes hibatlan dolog nincs mint ahogy ember sem sem en sem te sem mas.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#16761) 600700 válasza pusihusi (#16758) üzenetére


600700
senior tag

knox ugrassal :-)
Engem a garancia nem erdekelt, igy bele vagtam :-)

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#16762) ΞΔGLΞ válasza 600700 (#16760) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mi a maximum? Van tökéletes? ... olvasva soraid nagyon fusztraltnak tunsz.

Ha a szöveget is tudnál értelmezni személyeskedés helyett, akkor megértetted volna, hogy miben kell(ene) javulniuk és tökéletesre csiszolni az S8-at egy note7 blama után.

[ Szerkesztve ]

(#16763) 600700 válasza ΞΔGLΞ (#16762) üzenetére


600700
senior tag

"szoftver, akku, kijelző, kamera---etc mittomén" -olvastam ertelmeztem elsore is mr tokeletes :-)
De most komolyan tokeletes telefon nincs nem is lesz. Mindig lesz akinek nem tetszik vmi es sok dolog szubjektiv megha egy szinte tokeletes telefont is tart a kezeben.
Egyebkent annyi gyartonak volt mar annyi blamaja, Note7 hibas lett leallitottak ennyi.Megtettek amit kell.
Neked nem is tudom miert ez es miert nem Sony vagy Iphone van a kezedben. Jah a a Lumia kamera ;-) ... bar az se lenne jo szerintem...

Bar meg mindig nem valaszoltal mi a maximum es tokeletes... ha mar a szovegertelmezesnel jarunk. Mert amit felsoroltal abban szinte minden gyarto minden modellje evrol evre fejlodik ...es akkor tokeletes lesz? Jah nem mert egy ev mulva jon a tokeletesebb ... ezt kellene megerteni... fejlodes mindig lesz. Es amig van addig vmi mindig szar lesz neked...

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#16764) Burt1793 válasza ΞΔGLΞ (#16762) üzenetére


Burt1793
veterán

Csakhogy ezt minden szériánál elmondjátok. Jajj, remélem a következőből eltűnnek a mikrolagok, mert ez szar, de nem fognak, nem a telefonon múlik, az alap rendszer nálam sosem akad meg, egy-két app (inkább több) szar. Biztosra mondom neked, hogy az LG G4 se volt folyamatosabb, csak ott az alap rendszer se ilyen gyors, ezért nem tűnik fel. Sajnálom, hogy neked ez nem megfelelő, nekem bőven az. Miért váltottál G4ről? Miért nem veszel egy iphone-t?
Ha tényleg szar lenne ez a telefon (mint mondjuk a Lumia 930, amit én is szidtam), akkor megérteném a folyamatos szenvedést, viszont mivel ez nem igaz, kicsit zavar. Mit szóljon az, akinek nem telik idei csúcs samsungra?

(#16765) pusihusi válasza 600700 (#16763) üzenetére


pusihusi
addikt

Custom romot próbáltál?

Üdv. Feri!!

(#16766) ΞΔGLΞ válasza 600700 (#16763) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A lényeget leírtad, de akkor utoljára csak neked, mert szerintem direkt értetlenkedsz! :DDD
Szóval...
Igen, az adott készüléknél, amíg nem kerül ki jobb annál, ha az főleg flagship kategóriát képvisel és több százezresbe kerül, akkor elvárható és alap legyen, hogy ne a kelljen amiatt kukázni a telfont 3 hét múlva, mert merült, a kamera torz volt, laggolt, hogy csak az s7e, vagyis ezt a készüléket említsem, mikor a megjelenése napján megvettem. És a lényeg, hogy olyan blama, mint a note7 nem volt még. Te úgy véded állandóan ezt a telefont, mintha az életed függne tőle. :N Close...

(#16767) ΞΔGLΞ válasza Burt1793 (#16764) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Valamit félreolvastál, nekem nem volt g4-em.

(#16768) 600700 válasza pusihusi (#16765) üzenetére


600700
senior tag

Igen probaltam

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#16769) 600700 válasza ΞΔGLΞ (#16766) üzenetére


600700
senior tag

Csak azt nem tudom akkor Neked miert van ilyen telefonod...

Egyebkent nem nem ertetlenkeden , de ha visszaolvasod a hozzaszolasaid eros fusztracio jon belole reagalni kellett ra. Szerintem unatkozol es imadsz kotekedni.Sanyaru eleted lehet...
Es nem nem vedem ezt a telefont csak objektiven nezem a dolgokat.Mas telefonnal levo hibakat miert nem sorolsz? I7 lagol festek pereg stb...
[moderálva]
Neked soha semmi nem lesz jo...

[ Módosította: koxx ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#16770) pusihusi válasza 600700 (#16768) üzenetére


pusihusi
addikt

Nugat is van már rá? V. csa Mars. S milyenek?

Üdv. Feri!!

(#16771) 600700 válasza pusihusi (#16770) üzenetére


600700
senior tag

Mars.Egy ideig Superman-t hasznaltam nem rossz, sot eleg jo lett. Xda-n nezz szet ott van egy topic errol. cm re kivancsi leszek.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#16772) lela válasza Burt1793 (#16764) üzenetére


lela
aktív tag

Nekem volt G4-em! És hogy csak egy pár dolgot említsek pl a facebook illetve opera is gyorsabb volt rajta, nem laggolt annyit. És néha olyanokat csinál hogy agybajt kapok amit a G4 3gb rammal nem tett... Pedig megnézve mindig van 700mb-1gb szabad ram, de minek tartja szabadon könyörgöm kinek spórol...
Az a helyzet hogy többet vártam. A TW mint launcher még mindig egy kalap sz@r ami ér benne valamit az a témázhatóság.
Egyébként a design a hardver ettől eltekintve tényleg első osztályú, másképp nem is vettem volna ezt, de ha tudom hogy milyen használni akkor maradtam volna az LG-nél...

De nem akarom szétoffolni a topicot, nem erről szól.. Egyébként tényleg van itt egy-két elvakult aki széjjeldícséri...

[ Szerkesztve ]

(#16773) Burt1793 válasza lela (#16772) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem kell agyondicsérni, én nem dicsérném, ha nem lenne jó. A facebook appba folyamatosan rakják a plusz szemetet, rakj fel egy régebbit vagy próbáld ki a g4en is a régebbit. Én gyári böngészőt használok, 4gvel vagy wifivel, nincs vele baj szerintem, nem akad, gyors, jó kunsztokat tud.

(#16774) 600700


600700
senior tag

Ha valaminek van vmi hibaja siman leirom.De nalam pl S7 en nincs lag , a tw is vajsima a facebook is opera is fut gyorsan minden massal. Nem torzitott a kamera.Az akku sem merul mint a balta. A kijelzo is tokeletes.Ettol nem hiszem hogy elvakult lennek.Nekem pl az elso kamera gyenge , az ujjlenyomatolvaso lehetne pontosabb de ennyi.
Volt I7em , volt lag , a kijelzo nem fejlodott szinte semmit.Nagyon karcolodott.Tobbet vartam.De pl meretben fogasban az jobban tetszik de osszessegeben teljesen jo telefon.
HTC 10 em sem volt rossz.Nem vagyok Samsung fan de ami jo az jo.Tokeletes meg nincs es a tokeletes is szubjektiv.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#16775) pusihusi válasza 600700 (#16774) üzenetére


pusihusi
addikt

+1

Üdv. Feri!!

(#16776) james008bond


james008bond
őstag

Erre valaki tudja a választ? Mi ez a rendszerprogram, ami periódikusan hosszú időre kiakasztja a processzort, meríti az akksit és látszólag én nem nyitom meg. Ha tiltom, akkor a gyári Galériában nem látom a fotókat, videókat. Ezért tiltva van a Galéria is mivel használhatatlan és Quickpic van helyette. Mégis jó volna tudni mi a fr@nc ez és miért dolgoztatja a telefont akkor is ha egész nap meg sincs nyitva a Galéria?

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#16777) 600700 válasza james008bond (#16776) üzenetére


600700
senior tag

[kép] nekem nincs letiltva a galeria, es megsem fogyaszt semmit az a dolog.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#16778) Burt1793 válasza james008bond (#16776) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem szinkronizál valamit a galéria? Nincs gond az indexképekkel? Nincs tele sok albumborítóval?

Én a helyedben visszakapcsolnám ezt a folyamatot és a galériát, nyomnék a beállításokban egy galéria gyorsítótár (vagy akkor már a tárhelynél egy teljes gyorsítótár) törlést, majd bemennék a galériába és a beállításokban megnézném, hogy mit akar szegény. Nálam se merít ez a dolog, pedig 5000 kép van a galériámban. Illetve 100 gb zene van a telón, indexképekkel.

[ Szerkesztve ]

(#16779) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Üdv!

Vettem ilyet. Kvajó, ajánlom. Minőségi, stabil, kényelmes 1 kezes teló ki-be rakás. :))

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#16780) SeatZola válasza Tsebacsi (#16779) üzenetére


SeatZola
őstag

+1 Első perctől kezdve ezt használom. Tényleg stabil és jó! De csak a gyári. Volt utángyártott is, az gagyi.

Rappi

(#16781) 600700 válasza Tsebacsi (#16779) üzenetére


600700
senior tag

En is megerositem nagyon jol hasznalhato kis tarto.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#16782) Unying válasza Szellem. (#16755) üzenetére


Unying
tag

A level u pro vízálló? Rákerestem a youtube-on, ott mintha valami ilyesmit emlegetett volna az egyik faszi, de hiányos angoltudásom miatt nem értettem pontosan, mit nyefegett,,,

Samsung Galaxy s8 plus

(#16783) Szellem. válasza Unying (#16782) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Igen, az. Én edzéshez használom, és szarrá izzadom magam. Csöpögött már rajta az izzadság és sose volt vele gond.

(#16784) lela


lela
aktív tag

Ezt az intel security kártevőírtót az inteligens kezelőben használja valaki? Mennyire jó, és mennyire használ sok erőforrást/akkut?

(#16785) entoni1989


entoni1989
tag

Urak, a Gold (arany) vagy Silver (ezüst szürke) S7 Edge szerintetek a mutatósabb, szebb dizájnú? :))

(#16786) T0rnad0 válasza entoni1989 (#16785) üzenetére


T0rnad0
addikt

Szerintem az ezüst.

Z Fold 4

(#16787) boeing válasza entoni1989 (#16785) üzenetére


boeing
senior tag

Silver only. :K

(#16788) james008bond válasza Burt1793 (#16778) üzenetére


james008bond
őstag

Sok fotó és mégtöbb zene...cache wipe volt, utána is időnlént darál. Felhőtárhelyeket is letiltottam most. A galéria beállításaiban mit nézzek át?

Más. Clear view tokomat nem érzékeli a teló. Nem látja beállítások kellékek menüpontban sem. Mi mehetett tönkre? Úgy tudom mágneses az érzékelés.

600700 Nálam másik program van a képen ami zabálja az akkumulátoromat.

Arany. Természetesen :-)

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#16789) 600700 válasza entoni1989 (#16785) üzenetére


600700
senior tag

Silver szerintem bar ami Neked szimpatikusabb.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#16790) entoni1989


entoni1989
tag

Az igazság az, hogy Gold (arany) már volt, most stoppoltam le aprón itt egy Silvert ami igaz nekem nagyon bejön, csak azért kíváncsi voltam a többségi véleményre is :C Nekem a Gold is nagyon bejött de most a Silverbe még többet látok, hát igaz majd csak kedden lesz a kezembe de már nagyon várom :DD :C Köszönöm a véleményeket :R

(#16791) Joe_Muad_Dib


Joe_Muad_Dib
tag

Skacok, bocsánatot kérek a butaságomért, de meg kell kérdeznem:
az S Note app. S7 edge-n is működik? :F
Note 4-ről térnék át, ha már nem jön a Note 7.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#16792) 22balu


22balu
aktív tag

Sziasztok

Ujra telepitettem a telot. Smart switchel pc-n..minden jo de mikor pl ujra inditok akkor van egy lakat jel es nemtudom mi az eleg idegesito..otlet? Eddig nem volt

(#16793) jacis válasza lela (#16772) üzenetére


jacis
nagyúr

Minden héten leírod ezt a véleményt és mindig leírod hogy ok ez nem ide tartozik és egy hét múlva megint ezt fogjuk látni... És ez így ismétlődik majd folyamatosan :N

Nekem volt sok telefonom és lesz is. Ha valami nem volt ok azt mindig leírtam az adott topikban. Ez a telefon szerintem nagyon rendben van és nem is nagyon tudok alternativát rá így hogy a note kiesett. A ram dologban viszont igazad van és az tuti hogy nincs jól kihaszálva a 4GB-t.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#16794) Ákkk válasza Joe_Muad_Dib (#16791) üzenetére


Ákkk
addikt

Minden galaxy s készüléken megy csak itt nincs a cerka meg a hozzávaló funkciók.
Amúgy abszolút jól használható ezek nélkűl is.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#16795) ollie válasza Joe_Muad_Dib (#16791) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a Samsung store-ból letölthető.

***

(#16796) pusihusi


pusihusi
addikt

[link] S ez milyen, használja valaki?

Üdv. Feri!!

(#16797) Tybike81


Tybike81
őstag

A galériából illetve a youtube képét, hogy lehet okos tvre átküldeni? Az S5-n volt egy kis ikon a két appban rányomtam és sikerült is, de itt semmi ilyet nem találok :(

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#16798) Yogibear974 válasza entoni1989 (#16790) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Regg' topiklakók!

Új leszek itt! IMHO, ezüstre szavazok! Arra gyűjtök. X'mas felé szerintem még inkább akciózni fogják! Remélem! ;-)...addig maradok Mordor középföldjén, átmeneti állapotban!

Nap,!

Üdv: -=Yogibear=-

(#16799) migabi24 válasza Tybike81 (#16797) üzenetére


migabi24
nagyúr

Itt is van csak jobban el van dugva, megosztás opciónál van a smart view

(#16800) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

Ilyet, valaki rendelt már?? Mi a tapasztalat, valóban prémium?! Oldalra is leér?! Megéri az 'extra' pénzt?! Előző nilkin volt, de azután az sohasem került fel :-(

Üdv: -=Yogibear=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.