Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16501) Tybike81 válasza gerner1 (#16477) üzenetére


Tybike81
őstag

Nekem se jelez gyári független XEH készülék :(

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#16502) meszimark válasza keram2009 (#16499) üzenetére


meszimark
tag

Amikor össze volt kötve a Youtube-on keresztül a TV, akkor lehetett látni az AoD-n, hogy mit nézek a TV-n, de kb ennyi is volt a nagy funkció :D

Samsung Galaxy S4 LTE -> Samsung S7 Edge -> Samsung S9+ DS -> Samsung S21 Ultra, Acer Predator 15 G9-591-73C2 (i7 6700HQ, 16GB RAM, GTX 970M, 256GB SSD + 1 TB HDD), Thecus N7700 NAS (3x1TB HDD, 2 TB HDD)

(#16503) RSteve


RSteve
tag

Ugye jól gondolom hogy a fém hátlapú tokokkal, pl egy Spigen Slim Armor-ral nem megy a vezeték nélküli töltés?

(#16504) Keem1 válasza RSteve (#16503) üzenetére


Keem1
addikt

Jól, de nem csak a töltést, nagy valószínűséggel a hálózatot is leárnyékolja.

(#16505) RSteve válasza Keem1 (#16504) üzenetére


RSteve
tag

Nem tudom hogy egyáltalán fémből van-e ennek a Slim Armor-nak a hátulja elég műanyagszerűnek tűnik.

(#16506) Száguldo válasza Tybike81 (#16501) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Pedig van most raktam fel, wifi-n próbálod keresni?

(#16507) kuruc01


kuruc01
tag

Olyan fórumtársat kérdezek akinek Spigen Neohybrid tokja van hogy szokta kivenni a telefont belőle,először a keretet aztán a gumis részt vagy egybe?

(#16508) Tybike81 válasza Száguldo (#16506) üzenetére


Tybike81
őstag

Igen ott, de semmi még eddig :(
Update: Csak elkapta a fonalat harmadjára :)
Valami változás lett vagy javítás?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#16509) gerner1 válasza Tybike81 (#16508) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Csak biztonsági frissítés .. A szokásos.

(#16510) Száguldo válasza Tybike81 (#16508) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Semmi extra.

(#16511) Tybike81


Tybike81
őstag

Ok köszi, lehet placebo de nekem mintha pörgősebb lenne frissítés után...

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#16512) RSteve


RSteve
tag

Navégre: Bővül az Always on Display funkciója az S7-es szériában

AoD

Kérdés hogy mikor ér ide. Mi ennek a verziószáma? Nekem azt írja az 1.4.02-re hogy ez a legfrissebb.

[ Szerkesztve ]

(#16513) Tsebacsi válasza RSteve (#16512) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Már pár napja megjött... :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#16514) alcapone386


alcapone386
őstag

Ilyesmit próbált már valaki? [link]

(#16515) RSteve válasza Tsebacsi (#16513) üzenetére


RSteve
tag

De nekem nem tűnt fel hogy más lenne mint eddig, én ugyanúgy csak nem látom az értesítéseket mailről, fb-ről, amiket a Note 7 tudott.

JA hogy a Mobilarena most jutott el addig hogy írtak egy cikket ezekről a lényegtelen változtatásokról. Azt hittem már hogy végre jött egy kibővített Note 7-hez hasonló funkcionalitású AoD. :(

[ Szerkesztve ]

(#16516) 600700 válasza alcapone386 (#16514) üzenetére


600700
senior tag

Igen , nem rossz felrakva sem.Fogása stabilabb , ill karcok ellen véd

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#16517) Gomez86 válasza RSteve (#16515) üzenetére


Gomez86
őstag

Ha szerencsénk van így hogy az s7e lett a "legnagyobb" telefon kap egy kis extra figyelmet a samsungtól hiszen ezt próbálják majd el eladni karácsonyra. így arra számítok hogy gyorsabban jönnek majd rá a funkció bővítések.

Viszont ennek kell még pár hónap hiszen még csak most állt bele a note7 a földbe.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#16518) gerner1 válasza alcapone386 (#16514) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ismeretségemben volt valakinek ilyen, az S6 -osán. Zsebbenhordós arc, kb 2 , talán 3 hónap után leszedte, mert a széleknél kezdettől fogva vissza akart pöndörödni. Zsebből ki-be, az a csekély elválási hajlam, szépen egyre több piszkot, szöszmöszt gyűjtött maga alá, egyre nagyobb felület nem tapadt vissza. Lepucolni, érdemben nem lehetett, a rag. felület eredeti tapadóképességét sosem nyerte vissza. Lerántotta róla, és azóta se, pedig valóban jól mutatott rajta. Azóta Spigen tokja van.

(#16519) peli1983 válasza alcapone386 (#16514) üzenetére


peli1983
csendes tag

Telefonon gyengén néz ki szerintem. Csak tok alá jó. Ez persze szubjektív vélemény.

(#16520) alcapone386


alcapone386
őstag

Köszi skacok :R

Átlátszó szilikon tokban van a telefon, gondoltam feldobom kicsit. Ennyit bőven megér, max én is letépem :)

[ Szerkesztve ]

(#16521) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok mi a franc blokkolja le az ujlenyomat feloldást? Már harmadszora állítom. De nem találom. Biztonsági házirend kéri s kodot. Mit kell levennem hogy újra tudjam nyitni az újjacskámmal. Köszi. :W

Üdv. Feri!!

(#16522) glacious válasza alcapone386 (#16520) üzenetére


glacious
addikt

Az úgy jól is néz ki és nem jön le :) Nekem a z1c-n úgy van.

(#16523) seefried


seefried
tag

Sziasztok!
Az MM-ben milyen tokok(vannak) szoktak lenni?
Köszi

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#16524) pusihusi válasza pusihusi (#16521) üzenetére


pusihusi
addikt

Erre valaki?

Üdv. Feri!!

(#16525) Devilstudio


Devilstudio
tag

Új független room!

Model Name: Galaxy S7 Edge
Model: SM-G935F
Country: Hungary (XEH)
Firmware Version: G935FXXS1BPJ1
OS: Android Marshmallow
OS Version: 6.0.1
Build Date: October 05, 2016
Changelist: 8888212
PDA: G935FXXS1BPJ1
CSC: G935FOXX1BPH1

Telekom mi van veled? Ideje lenne már kiadni a frissítést!
Komolyan mondom ennyiből tisztelem az Apple világát. Ott nem kell varni semennyit a frissítése. Itt meg vicc szinten megy a frissítés. Nugat vajon mikor lesz, jövő ilyenkorra? 😁

[ Szerkesztve ]

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#16526) Keem1 válasza Devilstudio (#16525) üzenetére


Keem1
addikt

Azt se nagyon értem, hogy egy általános és/vagy biztonsági frissítéshez mi köze a szolgáltatónak. Feltételezem, nem módosítottak az üvöltő telekom indítóhangon.

(#16527) alcapone386 válasza glacious (#16522) üzenetére


alcapone386
őstag

Remélem :) Ebay-t kiveséztem, most aliexpressről rendelgetek hátha megtalálom a nekem való cuccokat :)

Másik:
Elsőre ami telitalálat volt, az 1 vízálló tok, illetve egy ultra slim silicone case.
Kijelző fóliákból volt már sokféle. Most raktam fel egy tempered glasst. Egész ígéretes. Széleknél még nem jött fel, egyedül ami felróható neki, hogy bal szélen "a" betü környékén határozottabban kell nyomni :(
Konklúzió: sima fóliák jobban tapadnak, tapira jobban reagálnak, de bubira hajlamosabbak, illetve amit észrevettem, hogy fényáteresztő képességük gyatra. Fólia nélkül teljesen más a kép.

Tempered gass: szinek szépek, de a tapi érzékenység hagy némi kívánni valót maga után :)

(#16528) kat válasza alcapone386 (#16527) üzenetére


kat
tag

Hello..
Pár napja edge tulaj lettem..
Én is szeretnék kijelző üveget, fóliát..
Milyeneket próbáltál? Sajnos erre a telefonra az üveg az egyik barátomnak nem jött be, pár nap és a hajlításnál berepedt, így nem szeretném, inkább fólia.. milyet próbáltál, ami nem tetszett.. ne olyat vegyek basszus..😃
Köszi a választ..

3210, 3310, 3330, 6610, 6230, 6600, 6630, 5700, N95, n97, n8, lumia 610, 920, k-touch Nibiru, kingzone k1, sony xperia z ultra, lenovo a369, Sony xperia z2, Sony Xperia z3, sams s7 edge, sams note 8, Huawei p30Pro, sams note 10p, sams s21 ultra . A fejlődés megállíthatatlan, de vannak mérföldkövek

(#16529) TODI1111 válasza kuruc01 (#16507) üzenetére


TODI1111
addikt

Mindig egyben le és egyben fel.

(#16530) kuruc01 válasza TODI1111 (#16529) üzenetére


kuruc01
tag

Köszönöm!

(#16531) PeLa87 válasza RSteve (#16512) üzenetére


PeLa87
aktív tag

Ezt használom már jó pár napja én is! :)

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

(#16532) alcapone386 válasza kat (#16528) üzenetére


alcapone386
őstag

Eddig ha jól emlékszem ez tapadt a legjobban. Persze függ a felrakás precízségétől. Direkt olcsó termékeket választok, ha nem tetszik kidobom :) 1szer vettem mobil shop ban, akkor is azzal kezdték, hogy nincs garancia a szélek miatt... :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#16533) Whynot? válasza Gomez86 (#16517) üzenetére


Whynot?
aktív tag

"Ha szerencsénk van így hogy az s7e lett a "legnagyobb" telefon kap egy kis extra figyelmet a samsungtól"

Ezt olyan sokszor, sok helyen olvasom, de szerintem pont nem így lesz. A szebb múltú zászlóshajóiról is előszeretettel feledkezik meg a samsung (és más nagy gyártó is) és szerintem a 7-es sorozat fiaskója okozta csorbát a legkönnyebben egy nagyon gyorsan kiadott tökéletes minőségű új sorozat tudja kiköszörülni. Most leestek a lóról, de nagyon gyorsan vissza akarnak majd ülni és azt nem az S7 edge babusgatásával fogják elérni. Az S7e most a legjobb telefon, de sosem lesz a "büszkeségük". Nem csodálkoznék, ha az S7 szuperebbé tétele helyett a programozóik már egy nagy durranáson dolgoznának, amit az új telefon fog megkapni és a hetes emléke is feledésbe merül :P

[ Szerkesztve ]

(#16534) alcapone386 válasza Whynot? (#16533) üzenetére


alcapone386
őstag

Te most kivel vagy? A medvével vagy a vadásszal? :DD

(#16535) Whynot? válasza alcapone386 (#16534) üzenetére


Whynot?
aktív tag

A kettő közül melyik a telefon és melyik vagyunk mi? :)

(#16536) Bence004


Bence004
aktív tag

Ez a gyári samsung fólia egy nagy rakás akármi, 2 hete van fent a telefonon és kezdettől nem tapadt le a 4 sarka ahol be van vágva, de mostanában már teljesen jön föl a sarkainál.....

(#16537) Risard válasza Devilstudio (#16525) üzenetére


Risard
aktív tag

No para telenor is alszik

(#16538) alcapone386 válasza Whynot? (#16535) üzenetére


alcapone386
őstag

A maci :D Mer széttépem a vadászt, ha nem frissít rendszeresen :D

(#16539) Dooonfrigo


Dooonfrigo
tag

Sziasztok!

Egy ismerősömtől tudnék egy kártyafüggetlen galaxy s7 edge telót szerezni viszonylag jó áron ~100k, annyi problémája van, hogy van két hajszálrepedés a kijelző bal alsó sarkában. Mit gondoltok erről az üzletről?
Köszönöm szépen!
Üdv! :R

(#16540) mldigital válasza Bence004 (#16536) üzenetére


mldigital
tag

Nálam tökéletesen tapad,de nagyon zsíros a felület,újlenyomatos egész nap.Jobbat vártam én is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 plusz Telekom

(#16541) gerner1 válasza Dooonfrigo (#16539) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Gondold végig, ha együtt tudsz élni azzal az esztétikai hibával ( + valszeg a vízállóság is elment a kétbetűsre ...) akkor hajrá. A kijelző csere ~87e volt legutóbb, itt valakinek ..

(#16542) kat válasza alcapone386 (#16532) üzenetére


kat
tag

Köszi szépen a gyors választ..😃
Lehet kipróbálom én is ezt..
Szeretnék végre találni valamit a kijelzőre...
Mennyi a szállítási idő?

3210, 3310, 3330, 6610, 6230, 6600, 6630, 5700, N95, n97, n8, lumia 610, 920, k-touch Nibiru, kingzone k1, sony xperia z ultra, lenovo a369, Sony xperia z2, Sony Xperia z3, sams s7 edge, sams note 8, Huawei p30Pro, sams note 10p, sams s21 ultra . A fejlődés megállíthatatlan, de vannak mérföldkövek

(#16543) torreador22 válasza Dooonfrigo (#16539) üzenetére


torreador22
aktív tag

Azt hogy draga a kijelző csere . Nem csinalsz nagy üzletet vele.

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#16544) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Üdv Mindenkinek!

Egy érdekes dolog tűnt fel a minap, gondoltam megosztom Veletek.

Gyári Telekomos rom volt a készüléken, ahogy a szolgáltatótól kihoztuk! Be van állítva, hogy a készített fényképeket töltse fel a Onedrivba is. Gondoltam megnézem a feltöltések mappát, rendet rakok. Na itt jött a meglepetés.
Negyven darab olyan képet találtam az említett mappában, amit az első illetve hátsó kamera készített. Ezeket a képeket biztos, hogy nem én készítettem, sőt észre sem vettem, hogy fényképez a telefon.

Például megyek lefelé a lépcsőházban, itt egy fotó a cipőmről, egy fotó a fejemről és még 38 darab, különböző élethelyzetben készült kép. Mindegyik első kamerás képen a telefont nézem, tehát használtam, böngészés, telefonszám keresés.

A képek a galériában nem szerepeltek és ismétlem, semmi jel nem mutatott arra, hogy éppen fotót készít a telefon.

Ezen felbuzdulva csináltam egy teljes törlést és rom újrahúzást a telefonon.

Kíváncsi lennék, hogy más is tapasztalt e már ilyet?

(#16545) katona.jozsi


katona.jozsi
aktív tag

Letöltöttem a Package Disabler Pro-t, majd az összes bloatware programot tiltottam, illetve azokat, amelyeket egyáltalán nem használok. Az akku idő drasztikusan javult. Éjszaka 2-3% merült a korábbi 12-13%-hoz képest. Erre reggelente nem ébresztett a teló, még szerencse, hogy a kisfiam gondoskodott róla, hogy felkeljek. Valaki használta már ezt az alkalmazást? Mi lehet a gond? Nagyon jó lenne, de az ébresztés funkció egy kritikus pont. Jah és persze az AOD frissítés sem jött le addig, amíg az alkalmazással tiltottam a bloatware-eket. :W :W :W

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#16546) Varszegig válasza katona.jozsi (#16545) üzenetére


Varszegig
veterán

Hát talán nem kellett volna mindent letiltani:)

(#16547) katona.jozsi válasza Varszegig (#16546) üzenetére


katona.jozsi
aktív tag

:DDD Azért nem tiltottam mindent. Van-e esetleg egy olyan lista, amelyeket érdemes lehet letiltani. Az ébresztő funkciót nem tiltottam. :) Sőt nappal próbálgattam és mindig ébresztett, akár 2 óra elteltével is. De reggelre soha.

"Impossible only means that you haven't found the solution yet."

(#16548) RSteve


RSteve
tag

Megyek becserélni a Note 7 fóliát a SES-be, én nem erőltetek egy edge-re még egy fóliát az tuti.

Vennék valami csukható tokot második toknak a Spigen Slim mellé. Sajna olyan nincs amit állványnak lehet hajtani mint a Note 7 S View-ét.

Mit ajánlotok? A Clear View a legszimpatikusabb, bár Note 7 fórumon volt aki nem szerette a pórgyűjtés miatt. A S View sajnos nem állványos, a Flip az meg olyan semmilyen. A leather tetszik, de az alsó éle nem védett.

Ha esetleg ezekkel a tokokkal megosztanátok valami tapasztalatot megköszönném.

(#16549) Andralin válasza kuruc01 (#16507) üzenetére


Andralin
aktív tag

Ez jó téma, nekem is Spigen Neohybrid tokom van.

Én is egyben szoktam levenni a telefonról.
De nekem is lenne egy kérdésem.

Gyakran ki szoktam venni a tokból a telefont, hogy játszhassak a GearVR-al, abba ugye csak tok nélkül lehet beletenni. Ez a gyakori kiszedegetés a tokból nem fog problémát okozni idővel? Én konkrétan attól rettegek, hogy a sarkánál, ahol meg szoktam kezdeni a kivételt egy idő után a tok gumija le fogja dörzsölni a festékréteket, vagy valami más látható nyomot, sérülést okoz majd.

Szerentetek van erre esély?

(#16550) james008bond válasza Oposzumtoszó (#16544) üzenetére


james008bond
őstag

Na azt én is írtam.már, hogy nálam gyanúsan sok adatot használ a rendszer. Több száz mega mobilneten és giga méretben wifi kapcsolaton. Senki nem írta nála hogy alakulnak ezek az adatok és mire megy el ennyi adatforgalom. A google mentés kikapcsolva.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.