Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15951) szaszaboy0


szaszaboy0
tag

Üdv a topikban, csatlakozom az s7e táborhoz.
3 napos a telefon eddig jól megvagyunk.

Üdv Szabi

(#15952) KicsiBank válasza ollie (#15949) üzenetére


KicsiBank
csendes tag

Én is úgy gondolom hogy érdemes hosszú távon berendezkedni

"Attól a naptól félek amikor a technológia meghaladja majd az emberi kapcsolatokat"

(#15953) KicsiBank válasza szaszaboy0 (#15951) üzenetére


KicsiBank
csendes tag

Jobb oldalt nincs rés a kijelző és a keret között? Én egy nap után ki szúrtam. Mondjuk így is tűri a vizet 8 órán keresztül volt nálam aqua parkban Max 2 méter mélyen volt kb 30 mp-ig amíg le merültem érte. :Y felső/beszéd hangszóró nem kotyog ha rázod? Elv S6/S7 széria betegség

"Attól a naptól félek amikor a technológia meghaladja majd az emberi kapcsolatokat"

(#15954) KicsiBank


KicsiBank
csendes tag

ha a note 5 szenzorja tud UV indexet mérni akkor az S7 miért nem? Tuti hogy maga a hardver képes rá (nem hiszem hogy ezt cserélték volna a két típus között).

"Attól a naptól félek amikor a technológia meghaladja majd az emberi kapcsolatokat"

(#15955) szaszaboy0 válasza KicsiBank (#15953) üzenetére


szaszaboy0
tag

Nincs rés, a lötyögés pedig a kamera valamelyik alkatrésze nem akarok hülyeséget mondani.

Üdv Szabi

(#15956) Bence004


Bence004
aktív tag

Ma vettem a telómra egy gyári samsung fólia csomagot, patentül feldobtam rá, szépen középre meg minden, de valamiért a fólia a 4 sarkánál be van vágva (gondolom hogy jobban rásimuljon a kijelzőre) és ott azoknál a sarkoknál nem akar letapadni az istenért sem, másnak is volt így, van valami megoldás rá ?

[ Szerkesztve ]

(#15957) freezespider válasza F-ECT$ (#15940) üzenetére


freezespider
tag

:D :D :D

(#15958) formula01


formula01
aktív tag

Sziasztok!
S7 edge vásárlásán gondolkodom. Vannak a telefonnak valamilyen gyakran előforduló hibái?
Illetve ha valaki vásárolt telekomnál, függő a telefon amit adnak? Köszönöm a válaszokat.

(#15959) Joe.36 válasza formula01 (#15958) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem Tmobilos van, 4 hónapja, semmi bajom nincsen vele, számomra jelenleg ez tökéletes telefon. Fólia nehezen van rá, tokok azok vannak jók. Én tokkal használom fólia nélkül, 0 karc. Azt nem tudom hogy független e ? De nem hiszem mert Tmobilos rikácsoló rom van rajta.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#15960) Levente07


Levente07
tag

Sajnálom a Note7-est, de így maradunk az android tetején egyelőre :)

(#15961) tjokai válasza Levente07 (#15960) üzenetére


tjokai
senior tag

"A bizalmat megszerezni néha egy élet is kevés, elveszteni egy pillanat is elég." - jelenleg ez jut eszembe a Samsung márkanév hallatán, számomra az év csalódása ez a márka.
Félreértés ne essék, nekem is Samsung Galaxy S7 Edge készülékem van, ezért is beszélek így a márkáról, sajnos tapasztalatból.
Azért szurkolok a Samsungnak h sikerüljön egy épkézláb S8-at összerakniuk, ha már az S7-et, de főleg a Note7-et ennyire elbaltázták.
Na de nem OFF -olok tovább :(

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#15962) Willanyasz


Willanyasz
tag

Sziasztok!
Vásároltam egy s7 edge telefont.
Segítséget szeretnék kérni milyen tokot vegyek hozzá hogy ne karcoljam törjem össze.Fóliát esetleg?
Vízállóság milyen a telefonnak esetleges meghibásodásnál,beázásnál cserélik?
Segítségeteket előle is köszönöm!

(#15963) tjokai válasza Willanyasz (#15962) üzenetére


tjokai
senior tag

Nekem a gyári oldaltnyílós fliptok van, fóliák nélkül. Újkora óta így használom, sehol semmi karc. Karcállóság szempontjából 5* a telefon!

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#15964) formula01 válasza Joe.36 (#15959) üzenetére


formula01
aktív tag

Mit értesz "rikácsoló rom" alatt?:D

[ Szerkesztve ]

(#15965) F-ECT$ válasza formula01 (#15964) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondolom a bootra értette.

Dive ever, work never.

(#15966) Joe.36 válasza F-ECT$ (#15965) üzenetére


Joe.36
addikt

Igen arra a borzalomra..... :((( Baromira illik a telefonhoz idióta Tmobil... Azt hittem ennek a világnak már vége, ezen persze rajta van. Romot cserélgetni meg nem akarok, mert most pont jó minden.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#15967) Burt1793 válasza tjokai (#15961) üzenetére


Burt1793
veterán

Miért is rontották el az S7-et? Egyik legjobb telefon a piacon, haver. ;)

(#15968) tjokai válasza Burt1793 (#15967) üzenetére


tjokai
senior tag

Pár napja már szó volt róla itt a fórumon, nem ismétlem vissza ha nem gond. Örülök h a tied az egyik legjobb a piacon, az enyém sajnos nem az. Bár ma nem volt vele gond, javuló tendencia :)
Egyedül a megbízhatóságával akad problémám, minden más téren tökéletes!

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#15969) Burt1793 válasza tjokai (#15968) üzenetére


Burt1793
veterán

Sima S7-em van, ezt a fórumot nem olvasom rendszeresen, nálam nincs semmi gond. Örülök neki, de azt hittem, hogy ez a természetes és csak van egy-két kivétel.

(#15970) Zugi válasza tjokai (#15961) üzenetére


Zugi
aktív tag

Bocs, de miről beszélsz? Meg úgy egyáltalán ebből a Note kudarcból kicsit túl messzemenő következtetéseket vonnak le egyesek. Mi a baj a Samsung névvel? Rendben, aláírom a Note 7 nagy baki, buknak rajta nem keveset, de ez máskülönben a Samsung többi típusát ez miben befolyásolja? Elég nagy a Samsung cég, kiheveri. Mondom mindezt úgy, hogy életemben ez az első Samsung készülékem a pár napja meglévő S7e. És a Note ügyének a tudatában választottam ezt mégis, pedig eléggé elkötelezett voltam korábban a Sony, majd az LG felé. De annyira jól sikerült ez az S7edge, hogy mindent felülírt nálam. Akkor milyen bizalomról illetve megszűnéséről beszélsz? Az egyes típusokat önállóan kell megítélni. Meg ha teszem azt a Note 7 blamája más típusoknál is ismétlődne, akkor ott tényleg gond van, na de egy esetében?

Egyébként a Note 7 kiesésével bizonyára sokan mennek majd át más márkához hasonló kaliberű készülékekért, a sok kínai gyártó ezzel új löketet kap, de szerintem pont az S7e eladásait is meg fogja dobni, mert a Note-ra számító vásárlók másik része erre fog átállni. Így a Samsung buktája is lefaragható, mert emiatt nem lehet egy az egyben veszteségnek számolni minden el nem adott Note 7-et, ha helyette részben az S7-ek felpörögnek.

[ Szerkesztve ]

(#15971) Zugi


Zugi
aktív tag

Tudja valaki, hogy a telefon beépített barométer szenzorához van -e valahol eldugva egy app, mert én nem találtam, vagy honnan tölthető le hozzá olyan alkalmazás, ami ténylegesen a saját szenzorából olvassa ki az adatokat és nem csak egy imitált barométer ami netes adatokkal dolgozik?

Eddig csak a *#0*# kódot beütve a Sensor gomb alatt tudtam megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#15972) RaveForce válasza Zugi (#15971) üzenetére


RaveForce
veterán

Galaxy Sensors ;)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#15973) freezespider válasza ollie (#15941) üzenetére


freezespider
tag

:D :D :D

(#15974) tjokai válasza Zugi (#15970) üzenetére


tjokai
senior tag

Ezzel meg is magyaráztál mindent:
"Mondom mindezt úgy, hogy életemben ez az első Samsung készülékem a pár napja meglévő S7e."
Pár nap együttműködés után még korai a vélemény nyílvánítás, főleg ennyire elfogultan. De tényleg, tiszta szívből kívánom neked azt, h problémamentes legyen a kapcsolatototok a jövőben is az S7e-vel :R
Hidd el, ha nem lenne ez a rengeteg szoftveres bug, nekem sem lenne semmi problémám az S7e-vel, mert alapjában nézve tényleg nagyon jó cucc!

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#15975) viera válasza Zugi (#15970) üzenetére


viera
őstag

Nekem is hasonló a véleményem,simán kiheverik.
Amúgy én is Sony-fan voltam előtte (Z1-Z3-Z5),a Samsung-ot nagyon utáltam. :F
Na de változnak az idők és megvettem az S7 Edge-et,ez az első Samsung telóm.
Most lesz 3 hónapos és NAGYON elégedett vagyok vele,nálam az akku is jól bírja. :R
Pedig a Package Disabler Pro progit sem tettem fel,csak azok vannak letiltva amiket nem használok.
Leginkább mobilneten használom a telót munka közben,legutóbb 4 óra 15 perc lett a kijelző időm és még maradt 50% az akkuban.Ez nálam több mint jó,éjszaka is csak 2%-ot fogyaszt.Védőfóliát nem használok,sima belebújtatós bőr tokban tartom és így is karcmentes.Először HTC 10-et szerettem volna venni,de a Telekomnál még csak október 14-től lesz elérhető.Valószínüleg bevállalom azt is az S7 Edge mellé,ha nem hozza azt amit elvárok tőle akkor úgysem marad meg.Inkább csak a kíváncsiság hajt. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#15976) vadászcsiga válasza Joe.36 (#15966) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Silent boot. Nekem azóta kuss van :)

(#15977) mycso válasza freezespider (#15939) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ez teljesen használat függő...nekem olyan 5óra környékétől nem tud többet. De volt itt olyan is, akinek 7-8óra feletti időket tudott.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#15978) norti válasza vadászcsiga (#15976) üzenetére


norti
addikt

Ó, köszi, ez mennyire idegesített engem is :)

(#15979) Joe.36 válasza tjokai (#15961) üzenetére


Joe.36
addikt

Szerintem ez hülyeség, semmi baj az S7E vel, megvan már egy jó ideje, és nem vagyok elvakult mert nem is jött be eddig a samu, de az S7E nagyon ott van, talán a legjobb most a piacon. :K

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#15980) Limpii922


Limpii922
csendes tag

Sziasztok.
Négy! 4! Hónap után szépen látható a beégés a kijelzőn maximum fényerőn nem nagyon használom és mégis.

(#15981) vadászcsiga válasza Limpii922 (#15980) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hogy kell azt nézni?

(#15982) Keem1 válasza Limpii922 (#15980) üzenetére


Keem1
addikt

Ritkán, de előfordul. Míg gariban cserélik, úgy vélem, nincs gond.

(#15983) jacis válasza vadászcsiga (#15981) üzenetére


jacis
nagyúr

Egy homogén szürke felületet kell megnyitni. Erre jó az lcd test nevű app a playen.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#15984) w333 válasza Keem1 (#15982) üzenetére


w333
félisten

úgy vélem, nincs gond.

Csak kérdés mennyire barmolják szét a szervizben és a vízállóság is marad ? :U

Ha nem feltűnő akkor nem kell vele foglalkozni :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#15985) vadászcsiga válasza jacis (#15983) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Megnyitottam, nem látok semmi rendelleneset pedig ezen navigálok mióta meg van.

(#15986) ollie válasza w333 (#15984) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mivel a Samsung garanciát ad a vízállóságra ha jól tudom, csak úgy javíthatják, ha visszaállítják a vízállóságot is.

***

(#15987) w333 válasza ollie (#15986) üzenetére


w333
félisten

Ezt nem tudtam, köszi ! :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#15988) mycso válasza vadászcsiga (#15981) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Tárcsázóba: *#0*#
Itt pedig a kék képernyőt válaszd, ott szokott leghamarabb látszani a beégés.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#15989) vadászcsiga válasza mycso (#15988) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Megvolt, semmi. Mit kellene látnom?

(#15990) #67656192 válasza Limpii922 (#15980) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nálam is.. :(

(#15991) Joe.36 válasza mycso (#15988) üzenetére


Joe.36
addikt

Nálam sincs semmi :) Olyan kód nincs amivel meg lehet nézni hogy független e a telefon?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#15992) mycso válasza vadászcsiga (#15989) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Az a jó, ha semmit nem látsz.
Ez pl már nem jó: [link]

Vagy ez is már beégett: [link]

(#15991) Joe.36: SGS3 óta már nincs ilyen kód, amivel megnézhető

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#15993) Keem1 válasza vadászcsiga (#15989) üzenetére


Keem1
addikt

Nálam is tökéletesen homogén. Nyilván egy tipikus amoled gond (elhasználódás), de a mai amoled panelek már egyre kevésbé hajlamosak erre. Az S4-em még mindig használatban van, elmúlt 2 éves és semmi nyoma beégésnek. Viszont mivel gariban javítják, nem foglalkoztat a kérdés. Ahogy pedig írták fentebb, az eredeti állapotot kell a szerviznek visszaállítania. Én át se veszek egy bármilyen módon nem jól működő vagy fizikailag sérült készüléket, ha meg átvétel után derül ki, szemrebbenés nélkül küldöm vissza. Ha 3-4. visszaküldés után pedig csereutalványt kérek.
Féljen az, akinek félnivalója van (szerviz). :D Ha velem szarozna egy szerviz, jobb, ha bele se kezd, rossz lóra tenne.

(#15994) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez előbb kiírta készülék, hogy Sasmsung billing telepítve?
Ez meg micsoda? mert rákattintva semmit sem csinált...

(#15995) Hando válasza ΞΔGLΞ (#15994) üzenetére


Hando
tag

Ha vásároltál már Sammsung Appsba akkor ez a program vonja le a kártyádról a pénzt (Durván tömören fogalmazva!)

(#15996) ΞΔGLΞ válasza Hando (#15995) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ott még nem, ezért nem is ismertem, de a kereső sem dobott ki itt ilyet.
Köszi az infót.

(#15997) alcapone386


alcapone386
őstag

Kiváncsivá tettetek SOT téren. Vajon az enyém mennyit bír? 5ó 55p. Bluetooth napi 10 óra kapcsolatban 4.0ás okosórával, wifi aktiv. 4g középerős.

Na de nem is az 5ó55p az érdekes. Ami számomra fura, hogy 1%os akku töltöttségnél, még min. 30percig youtube videóznom kellett, hogy magától kiakpcsoljon a készülék. (Erősen energiatakarékos üzembe kapcsolt 5% nál a telefon). Tehát a kérdésem. Most a youtube fogyaszt ilyen keveset, vagy ennyire hatékony az energiatakarékos üzemmód? :) Persze csak vicc. Szerintem egyik sem. A tippem, hogy amikor 1%ot mutatott, még jócskán több volt benne. Meg is próbáltam az öreg technikát. Telefon teljesen lemerít, majd kikapcsolt állapotban feltölt, majd így bekapcsol. S5 nél ha minden igaz így lehetett valamiféle kalibrációt elérni. Kiváncsi vagyok s7enél sikerül e. (Nem mérvadó, de reggel 5 kor húztam le telefont töltőröl, jelenleg 92%on áll. Bluetooth megy folyamatosan, wifi is, igaz kijelző csak 30p-et ment :) )

[ Szerkesztve ]

(#15998) Burt1793 válasza alcapone386 (#15997) üzenetére


Burt1793
veterán

Youtube keveset fogyaszt amúgy. 4G-n, max fényerőn, napon (automata maxon) 45 perc videónézéssel merült 7%ot a sima s7.

Ne merítsd le.többször teljesen, nem tesz jót neki.

[ Szerkesztve ]

(#15999) alcapone386 válasza Burt1793 (#15998) üzenetére


alcapone386
őstag

Csak amíg magától kinem kapcsol. Elvileg van benne egy védelem. Talán most először merítettem 5% alá, amúgy mindig rakom qi-re a ha hazaértem :)

(#16000) ollie válasza Burt1793 (#15998) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lesz semmi baja az akkunak ha "teljesen" lemerül, mert nem merül le teljesen. Amikor 0%-ot jelez a telefon felé, akkor még nincs lemerülve.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.