Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23351) icemad válasza sgeza (#23350) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jól írtad. A telefonhoz kapott headset ctia és amit linkeltem az is ehhez való. Valami hasonlót kell keresnie Magyarországon. Biztos, hogy van valamelyik boltban.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#23352) sgeza válasza icemad (#23351) üzenetére


sgeza
veterán

Ja, persze, simán kapni ilyet. Budapesten legalábbis én tuti egy levegővel mondok 10-et minimum. :D
De az sem kizárt, hogy van ilyen valamelyik fiókomban.
(Mármint tényleg, ez nem szarkasztikus akart lenni.)

[ Szerkesztve ]

(#23353) mSchumi87 válasza icemad (#23349) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Koszi szépen es sgeza is :)

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#23354) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Sajna mar nem tudom szerkezteni az utolso hozzászolást, így uj kerdés, aki hasznal itt Samsung bongészot, az melyik reklám blokkolok hasznalja hozzá? Ugy látom egyszerre lehet akar tobbet is az nem lassitja le? Vagy inkáb egyet csak de abbol a legjobbat de melyik lenne az? Koszi

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#23355) Lajcsika válasza mSchumi87 (#23354) üzenetére


Lajcsika
tag

Adblock Plus for Samsung Internet.

(#23356) mSchumi87 válasza Lajcsika (#23355) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Koszi :)

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#23357) sgeza válasza mSchumi87 (#23354) üzenetére


sgeza
veterán

Én privát DNS-nek beállítottam a dns.adguard.com címet, ez mindenhol szűr.

(#23358) mSchumi87 válasza sgeza (#23357) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Az nekem is bevan, az eleg akkor? Nem kell plusz adblocker? Annyi hogy akkor nem tudok whitelistet csinalni nem?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#23359) sgeza válasza mSchumi87 (#23358) üzenetére


sgeza
veterán

Akkor nem tudsz. Illetve ha előfizetsz a szolgáltatásra, akkor szerintem tudsz. Mármint a whitelistre értem.
Egyébként elvileg elég. Próbáld ki, és meglátod!

[ Szerkesztve ]

(#23360) zzola válasza LoGeN90 (#23322) üzenetére


zzola
félisten

Köszi!

(#23361) sub71 válasza sgeza (#23344) üzenetére


sub71
aktív tag

Talán Spanyol vagy Portugál Vodafone szolgáltatói rommal próbáltam VDH/VDH,VDH/DTM lett, majd utána tettem fel függetlent és visszaállt BTU/BTU,BTU/DTM re. Most újra az eredeti DTM rom van fent.

[ Szerkesztve ]

(#23362) timirosicka


timirosicka
tag

Sziasztok. Szervizben meg tudják nézni valami alapján, hogy a mobil volt-e használva? Vagy ha teszek gyári vissza állítást, akkor minden törlődik?
Köszönöm

(#23363) DaDa válasza timirosicka (#23362) üzenetére


DaDa
senior tag

A gyári visszaállítással minden törlődik, utána olyan lesz (szoftveresen) mintha új lenne, ettől függetlenül a szerviz biztosan meg tudja mondani, hogy volt-e használva.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#23364) sgeza válasza sub71 (#23361) üzenetére


sgeza
veterán

Köszi! Akkor úgy tűnik, hogy ez sem járható út.

(#23365) melan


melan
senior tag

Ma kaptam egy smst a.szolgáltatómtól, hogy díjmentesen használhatom a vowifi szolgáltatást. Hazaérve látom, hogy aktív egy új piktogram a wifi és a térerő ikon között, és.maxon a térerő...
Tud ez jó lenni valamikor?

(#23366) Taci válasza timirosicka (#23362) üzenetére


Taci
addikt

Az akkumulátor állapotát mindenképp le tudják kérdezni, valószínűleg a töltések számát is, így egyértelműen látszódni fog, hogy használt a készülék.

(#23367) Kleroo válasza melan (#23365) üzenetére


Kleroo
veterán

A 4g Hívás IP alapú. Tehát kvázi voip (pl skype, teams).
Miért jó ez? A konkrét telefonhívás, és a korábbi netes hanghívás ugyanazon a techen alapul, tehát átjárható. Kapsz egy klasszikus hívást, amit wifin tudsz fogadni. aztán ha elszáll a viwi, akkor automatikus handover van 4G-re. User-ként annyit tapasztalsz, hogy... semmit. :D csak amíg wifin vagy, gondolom addig ingyenes(?)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#23368) sgeza válasza melan (#23365) üzenetére


sgeza
veterán

A VoWiFi az, amikor a hivás az elérhető wifi kapcsolaton keresztül megy. Azoknál lehet ennek inkább jelentősége, ahol gyenge a térerő, tud menni a hívás a wifin keresztül. Ez nem jelenti azt, hogy ingyen lenne, maga a telefonhívás felhasználói szinten ugyanaz, csak technikailag a wifi kapcsolatot használja. Szerintem nem rossz ötlet, jó lenne, ha esetleg ezzel az járna, hogy valamiféle percdíj kedvezménye legyen. Mondjuk nekem személy szerint mindegy, de azért mégis.

[ Szerkesztve ]

(#23369) Imi1981 válasza sgeza (#23333) üzenetére


Imi1981
veterán

Sikerült ! A szolgáltatóknál aktiválnom kellett az email fiókom majd annak az smpt adatai kellettek és működik . Kösz a segítséget! :R

(#23370) sgeza válasza Imi1981 (#23369) üzenetére


sgeza
veterán

Akkor ezek szerint annyi volt a gond, hogy a fiókod nem volt aktiválva. A beállítás pedig az, amit írtam, hogy a szolgáltató smtp szerverét kellett beállítanod. A lényeg, hogy már jó.

(#23371) sgeza válasza melan (#23365) üzenetére


sgeza
veterán

Annyit elfelejtettem kérdezni, hogy melyik szolgáltató?

(#23372) lasse001 válasza sgeza (#23371) üzenetére


lasse001
senior tag

Itthon csak a Telekom és a Digi tudja.

(#23373) sgeza válasza lasse001 (#23372) üzenetére


sgeza
veterán

Épp ezért kérdeztem, hogy melyik, hátha már más is elindította.

(#23374) lasse001 válasza sgeza (#23373) üzenetére


lasse001
senior tag

Én is örülnék. Mert itthon 1 katasztrófa a Vodafone. Reklámozzák magukat össze vissza de egy rakat szar a cég hálózata.

(#23375) sgeza válasza lasse001 (#23374) üzenetére


sgeza
veterán

Szerintem összességében egyébként nem rossz a lefedettségük. Lehet, hogy nálad épp nem jó. Úgy általánosságban tényleg nem lenne rossz, ha működne a VoWiFi.

[ Szerkesztve ]

(#23376) Nimda válasza lasse001 (#23374) üzenetére


Nimda
addikt

Nálunk is szar (pesten), az egész család panaszkodik rá. Pedig nem egyforma mobilokat használunk. A hívások megszakadnak, térerő problémák, sokszor érthetetlen a beszédhang is. (már minősítettük őket, tavaly, nem sok minden változott)

[ Szerkesztve ]

(#23377) lasse001 válasza lasse001 (#23374) üzenetére


lasse001
senior tag

Telekom kártyám is van a telóban. Az fényévekkel jobb. Pedig Szombathelyről beszélek nem is kisvárosról.

(#23378) mihione válasza lasse001 (#23377) üzenetére


mihione
őstag

Voda belterben sokszor nagyon tre,ezt en is tapasztaltam miutan telekomrol valtottam...

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#23379) sgeza válasza mihione (#23378) üzenetére


sgeza
veterán

Mondjuk ha így van, akkor méginkább alkalmazniuk kéne a VoWiFi opciót! Szerintem költség szempontjából nekik is csak jobb lenne. Adja magát a lehetőség technikailag. Kollégámnál a lakásban nagyon gyatra volt a térerő, rákérdezett a VoWiFi-re, hogy nincs-e véletlenül, a csaj azt sem értette, mit kérdez. Aztán küldtek neki egy eszközt, ami gyakorlatilag egy mini mobil adó állomás lakásba. Viszont ez is neten kapcsolódik. Ennek fényében méginkább érthetetlen, hogy minek ez a plusz eszköz, ha a telefon tudja a VoWiFi-t. Nyilván a rendszer képes lenne rá, de ha jelenleg nem is, nem hinném, hogy túl bonyolult lenne bevezetni.

[ Szerkesztve ]

(#23380) Dave69 válasza jacis (#23270) üzenetére


Dave69
tag

sziasztok hogy lehet bekapcsolni a kijelzön hogy folyamatosan mutassa az időt?? :)

Az élet olyan, hogy mindig másképp történik minden, mint ahogy elgondolta előre az ember.

(#23381) mihail38 válasza Dave69 (#23380) üzenetére


mihail38
aktív tag

Beállítások- zárolt képernyő - Always ön Display itt a csúszkált jobbra húzod vagy rá kattintást és ezen belűl - mindig látható kiválsztás

(#23382) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Sziasztok,

Van egy S10+-om amit még tavaly nyáron rendeltem a VIP-Mobile-ról. Vodafone-os előfizetéssel használom. Amióta megvan, azóta a Software update menüben azt az üzenetet kapom, hogy "Your software is up to date".

A jelenlegi verzió: G975FXXU1ASD6/G975FOXM1ASD6/G975FXXU1ASD4
Security patch level: April 1, 2019

Jól gondolom, hogy ahhoz, hogy OTA frissítéseket kapjak, telepítenem kell az Odin-t és mondjuk feltennem ezt a XEH product kódos firmware-t?

(#23383) telefonmágus válasza Beerwolf (#23382) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Valószínűleg nincs szinkronban,mert valami külföldi telo

Szolgáltatói szoftver részben lehet ellenőrizni

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#23384) sgeza válasza Beerwolf (#23382) üzenetére


sgeza
veterán

Igen. De nehogy arról az oldalról szedd le, hacsak nem akarsz megőszülni! Mondjuk a Frija programmal szedd le, azzal pillanatok alatt lejön. A legfrissebb függetlent leszeded XEH kóddal. Mert egyébként nem a rom XEH, hanem a te CSC kódod. Maga a firmware egy független verzió, ami rengeteg CSC kódot tartalmaz.

(#23385) Medocsabi válasza mihione (#23378) üzenetére


Medocsabi
addikt

Most már tuti hogy nekem is Voda oldali gondom van. Este szinte percre pontosan akkor offol a hálózat, többször is egymás után. Újraindítás ugyan megoldja, de kvaidegesítő. De legalább nem a telefonnak van baja, szóval minden rosszban van valami jó :D

(#23386) Isaac76


Isaac76
tag

Nem reklámnak szánom,csak érdekesség képpen... kapom a magentásoktól az sms-t,hogy voltak szívesek nekem aktiválni (ingyen :Y ) a vowifi hívást. A Diginél ugye ez a elejétől fut,szóval eszembe nem jutott,hogy ezért esetleg plusz összeget akarnának tőlem :N . Azért lehet ők sem gondolták komolyan,inkább amolyan nézd mi ilyet is adunk neked ...ingyen :K

(#23387) AnonymusX válasza Isaac76 (#23386) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Azért kell kiemelni, hogy ingyenes, mert ellenkező esetben dühös előfizetők tömkelege támadná le az ügyfélszolgálatot, hogy hogy merészelik aktiválni.

[ Szerkesztve ]

(#23388) laci1892


laci1892
senior tag

Amúgy én nem tudom mi van a Samsung-al, de most kezdem észre venni hogy az S10 olyan helyeken nem találja a térerőt, ahol minden más telefon igen. Kicsit idegesítő sokszor azt se tudja hol van arccal előre a telefon.... -.-"

(#23389) hanti válasza laci1892 (#23388) üzenetére


hanti
senior tag

Lehet a te telefonoddal van gond (Nem esett le?), mert nálam a házban van egy szoba ahol a Note 4 folyamatosan nem volt elérhető a feleségem Mate 10 pro -ja 10- ből 3x nem kapcsolható a fiam iPhone-ja 10-ből 2x az S10+ -nál még nem fordult elő! Vodafone! De az is előfordulhat hogy a szolgáltató a ludas!

(#23390) laci1892 válasza hanti (#23389) üzenetére


laci1892
senior tag

Leejtve nem volt a készülék abszolút. Megvan még az előző p20 pro-m. Dettó Telekomos. Majdnem full térerőn működik ott a Huawei, ahol a Samsung nem talál erős jelet. Igazából több hónap használat után nagyon megvagyok a samuval elégedve, egyedül ezt érzem hiányosságnak

(#23391) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

Hali. A mai nappal csatlakozom a táborhoz egy vörös S10 készülékkel. Kérnék némi segítséget az elejére. A kamera homályos képet mutat, valamint a fotók is életlenek az összes lencsével. Legalábbis számomra mosottak, képtelenség, hogy ez ilyen legyen. Ha rábökök valamire, akkor a téma tűéles lesz, de normál fókuszon nyemnyó. Mi lehet az oka?
Azt, hogy az értesítési sávon állandoan jelezze az akku százalékot, be lehet kapcsolni valahol? Sehol sem találom.

[ Szerkesztve ]

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#23392) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Sziasztok! Az miért van, hogy ha udvaron vagyok nap/természetes fényben, akkor az egész kép olyan sárgás, narancssárgás lesz? Valamelyik nap meg ki jöttem, világos szürke volt a kijelző és az ujjam ilyen fura fehér árnyékként hatott... Ezt nem tudom jobban megfogalmazni :)

(#23393) OPiiPO válasza Ununqatrium (#23391) üzenetére


OPiiPO
addikt

értesítések/állapotsor - a kereső használata ingyenes ;]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#23394) DaDa válasza Ununqatrium (#23391) üzenetére


DaDa
senior tag

Nincs rajta kamera védő fólia véletlen?

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#23395) Ununqatrium válasza OPiiPO (#23393) üzenetére


Ununqatrium
aktív tag

15 percig kerestem, de elvakoskodtam :D

DaDa én nem látok rajta, kaparásztam, szerintem nincs. Nektek volt?

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#23396) mihail38 válasza Ununqatrium (#23395) üzenetére


mihail38
aktív tag

Nem volt fólia, de homályos kép se :)
Gondolom ezért gondolt fóliára a kamerán DaDa is

(#23397) icemad válasza laci1892 (#23388) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jóval gyengébb antenna van az s10 szériában, mint más telefonokban. Így alacsony a SAR érték. Egyébként a vodafone-ra is sokan panaszkodnak.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#23398) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

Lenne még két kérdésem felétek. Leszedte az új verziót. Droid 10 után érdemes factory resetet nyomni?
Nekem ez az edge kijelző fura. Ha nem teljesen szemből nézem a kijelzőt, egyes részein a színtónus teljesen megváltozik hideg irányba. Ez ilyen? Ezmiez?

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#23399) skiskett


skiskett
csendes tag

Sziasztok,
S10+ tulaj lettem. :)
A kérdésem az lenne, hogy a Spigen Tough Armor tokkal megy-e a vezeték nélküli töltés?
Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata?
Köszi.

(#23400) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Hali,

Hogy lehet végleg legyilkolni ezt a Rich Communication cuccot? Ki van kapcsolva, de ennek ellenére rendszeresen felugrik és kéri a mobilszámom, roppant idegesítő.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.