Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23851) monti0222w válasza sgeza (#23850) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszi, itthon is kapható jó minőségű fólia, vagy érdemesebb kintről rendelni? Mondjuk én eBaytől kezdve az Aliig vásárolom a fóliákat a telefonomhoz. :K

[ Szerkesztve ]

(#23852) szilvaspet válasza monti0222w (#23851) üzenetére


szilvaspet
tag

Korábban ajánlották :
" Én Őt ajánlom :K
Már 909 pozitív értékelés :C "

[ Szerkesztve ]

(#23853) TTomax válasza szilvaspet (#23852) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az enyémet éppen ma adta fel 4darab s10re,meg egy s10+ra. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#23854) sgeza válasza monti0222w (#23851) üzenetére


sgeza
veterán

Én nem tudok ajánlani, mert nem néztem utána. Szerintem a kolléga által linkelt nem pont olyan, mint a gyári, bár biztos jó az is, csak talán az keményebb.

(#23855) monti0222w válasza sgeza (#23854) üzenetére


monti0222w
addikt

Ok, köszönöm. :K
szilvaspet: Neked is. :K

(#23856) mateus válasza monti0222w (#23855) üzenetére


mateus
senior tag

Fóliában én az S7 edge-em óta Mobile outfitters-t használok, szerintem nagyon minőségi, igaz nem üvegfólia, de elég masszív, "öngyógyítós". Mind az S7en mind a Note 8-on fent volt másfél évig gond nélkül míg le nem cseréltem a telókat újabbra, egyedül kisebb karcok voltak a vége fele a fólián. Erre az S10-re is azt akarok amint oda jutok, hacsak nincs más nagyon bevált, az élvezeti értéket nem rontó termék.

(#23857) TTomax válasza mateus (#23856) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nálam ezek az öngyógyítós fóliák ott buktak el,hogy nedvesen ragadnak...100x inkább UVs üvegfólia...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#23858) mateus válasza TTomax (#23857) üzenetére


mateus
senior tag

Mármint hogy nedvesen? Vizes kézzel használva?
Amúgy én nem vettem észre ilyet a 3 év alatt, de hangsúlyozom ezt csak a Mobile outfitters fóliára értem, mással nincs tapasztalatom ami passzol hajlított kijelzőre.

(#23859) dkovizoli


dkovizoli
addikt

DBT júniust feldobta. S10+ :)

(#23860) TTomax válasza mateus (#23858) üzenetére


TTomax
nagyúr

Vizes kézzel,vagy ha pár csepp eső ráesett,de néha már az is elég ha kezed egy picit nedves,ez az öngyógyítás,te simítod ki a karcokat az ujjaddal.És közben szépen ragad is,próbáld meg nedvesen szárazra törölni egy papírzsepivel...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#23861) zeus26


zeus26
csendes tag

Sziasztok!
Pár hete van egy S10+ készülékem. Minden szép és jó, de pár napja vásároltam egy Galaxy Watchot hozzá. Arra lettem figyelmes, hogy wifin drasztikusan leesett a sávszél. 1-4 mega. Gyanakodtam mindenre, ezt most nem részletezném (router stb).Egy napi szenvedés után és a Samus topicok átfutása után derítettem ki, hogy a Bluetooth és 2.4Ghz wifi nem szeretik egymást.

Bluetooth ON, 5GhZ Wifi semmi baj(200Mbps). Ellenben a 2.4Ghz csak pár megával jön. Wipe Cache és Hálózatbeállítások visszaállítása után jobb a helyzet. Elérem a 20 Mbps-t ami jobb mint az 1, de Bluetooth nélkül 60-80 is megvan. Írtak már hardveres hibáról, az áprilisi biztonsági frissítésről. Eléggé bosszant a dolog. Valai küzd-e ilyesmivel vagy esetleg van e valami megoldás, vagy bele kell törődni (amit nem szeretnék)

Üdv zeus!

(#23862) icemad válasza zeus26 (#23861) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Most, hogy írod, nekem is feltűnt ez pár hete. (hónapja?) Eddig nem foglalkoztam vele, ha lassú volt átváltottam mobil netre. Mondjuk elég érdekes hiba. Bluetooth-t viszont ezért nem kapcsolom ki, az fontosabb.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#23863) monti0222w válasza mateus (#23856) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszönöm a válaszod, mindenesetre ráérek ezen gondolkodni melyiket is válasszam, hisz még csak két hetes a telefon és az asszony amúgy is vigyázz rá! :K

(#23864) DaDa válasza zeus26 (#23861) üzenetére


DaDa
senior tag

Ezt most kipróbáltam. Nekem Amazfit Bip - el van kapcsolat folyamatos BT. Valóban lassabb BT-al de nem számottevő. Többszöri mérés esetén 15%-al volt jobb BT nélkül az Mbps. Eddig ezt észre sem vettem.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#23865) OPiiPO válasza OPiiPO (#23184) üzenetére


OPiiPO
addikt

Köszi!

SIM kártya csere után tökéletesen működik elsőre a mobilnetem :R

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#23866) Zozo0525


Zozo0525
őstag

Sziasztok. Uj vagyok itt😀valami foliat vagy uvegfoliat keresek ami nem zavarja az olvasót, es valami nem tul vastag tokot tudtok ajanlani?

(#23867) nagyj74 válasza Zozo0525 (#23866) üzenetére


nagyj74
senior tag

Szia, ha rajta van a gyári fólia, annál jobb nem kell.

(#23868) sgeza válasza zeus26 (#23861) üzenetére


sgeza
veterán

Kapcsolatban kell lennie valamivel, vagy már a puszta bekapcsolt állapota is lassítja a wifi kapcsolatot?

(#23869) MrBazsi válasza dkovizoli (#23859) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Valami nagyobb változás esetleg van? Vagy csak a szokásos biztonsági csomag?

[ Szerkesztve ]

(#23870) Medocsabi válasza Zozo0525 (#23866) üzenetére


Medocsabi
addikt

Szia! Én ebayről rendelem mindig a fóliát, tokot.Semmi extrát, olyat ami full cover, és finger printes. Idő míg megjön, de az itthoni árak ötödéből megvan. :K (tokból meg star wars-marvel-comics témában )

(#23871) sgeza


sgeza
veterán

Feltűnt valakinek, hogy már működik a Google Assistant akkor is, ha a készülék nyelve magyar? Igaz, magyar nyelven még nem tud az Assistant, de angolul már használható így. Az is lehet, hogy ez már előjele annak, hogy hamarosan jön a magyar nyelv.

[ Szerkesztve ]

(#23872) Zozo0525 válasza Medocsabi (#23870) üzenetére


Zozo0525
őstag

légyszí egy linket :R

(#23873) sgeza


sgeza
veterán

Feltette már valaki a legújabb függetlent S10-re? Nekem flashelés közben valamiért megjelent, hogy Fail, hibának pedig azt írta, hogy nem tudja megnyitni a COM portot. Viszont folytatta tovább a műveletet, és el is végezte a frissítést. Csak most nem tudom, hogy ez okoz-e bármit. Nem értem, hogy miért történt. Valakinek volt már ilyen?

(#23874) gaijin09


gaijin09
csendes tag

Szevasztok,

S10+, Galaxy Frontier kombóban órán nem kaptam értesítést először a beérkezett SMS-ekről. most már a beérkezett mailekről sem. pedig az értesítések a többi alkalmazáshoz hasonlóan vannak beállítva. merre keressem szerintetek a hibát? :DDD

(#23875) sgeza válasza sgeza (#23873) üzenetére


sgeza
veterán

Ráküldtem még egyszer ma reggel, és most végigment simán.

(#23876) MikeWazowski válasza sgeza (#23871) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ez melyik app? Nekem kint a Google kereső widgetje ott annyi tűnt fel hogy a jobb oldalon lévő mikrofon fehér lett pedig eddig színes volt. Valszeg az amerikai helyzet miatt.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#23877) Taci válasza sgeza (#23871) üzenetére


Taci
addikt

1 napja megakadt nálam annál, hogy nyelv letöltése folyamatban, minden indításnál ezt írja ki, aztán bezáródik, és megnyílik a Google app.

(#23878) DaDa válasza Taci (#23877) üzenetére


DaDa
senior tag

nálam dettó, de nem foglalkozok vele mert amúgy sem használnám

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#23879) sgeza válasza MikeWazowski (#23876) üzenetére


sgeza
veterán

Ez nem külön app, hanem a Google kereső funkciójában található meg (a Google beállításai között). Az, hogy neked pontosan milyen widget van kint, nem tudom, most megnéztem a Google keresőét, de nekem annak színes a mikrofon ikonja.

[ Szerkesztve ]

(#23880) sgeza válasza Taci (#23877) üzenetére


sgeza
veterán

Passz. Nálam nincs ilyen jelenség, alapvetően működik, de mondjuk rohadtul nincs szükségem rá.
Ami viszont jobban zavar, hogy a kezdőlap gombbal előhozva a Google keresőt, korábban rögtön tudtam gépelni, most meg állandóan ezt a szerencsétlen assistot akarja javasolni nekem, de nem érti meg, hogy hidegen hagy. Hiába van kikapcsolva, mindig javasolja, és több kattintással jutok csak el oda, hogy keresni tudjak. Másnak is ilyen?

(#23881) zeus26 válasza sgeza (#23868) üzenetére


zeus26
csendes tag

Ha csak be van kapcsolva az is lassítja, ha rákapcsolódik a watch akkor mégjobban.
Lehet vele játszadozni, ki be kapcs, olykor nem rettenetes a különbség olyakor drasztikus.

Üdv zeus!

(#23882) sgeza válasza zeus26 (#23881) üzenetére


sgeza
veterán

Közben én is kipróbáltam, valóban picit lassabb, de nekem nem sokkal. Egyébként szerintem ugyanazt a végfokot/antennát használják, és feltehetően multiplexeli a működést. Ezért van, hogy gagyibb telefonoknál nem is megy a kettő együtt. Ott nincs megoldva a multiplexelés. Az 5Ghz pedig nyilván külön van, az másik antenna is valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

(#23883) zeus26


zeus26
csendes tag

Köszönöm, tehát nem egyedi eset. Nyugodtabb vagyok.

Üdv zeus!

(#23884) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. Egy 1 éves S10+ 512 GB kerámia fehér karcmentes állapotban mennyiért lehet eladni most euróban ? Van németbe ez a 19% steuer levonás samu cuccokra és note 10+ ra váltanék, most egész baráti 750 euro. Köszi

(#23885) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Nálatok is erőlteti magát a chrome? Nálam le van tiltva, de mindig visszaállítja magát és a play store-ban mindig felhozza, hogy frissítsem... mit lehet ezzel kezdeni? Nekem nagyon nem kell két böngésző a telefonra...

Egyébként XEH-re megjött a júniusi update.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#23886) bandi0000 válasza MikeWazowski (#23885) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem kell etetni a chrome-ot, miért zavar ha rajta van?

Xbox One: bandymnc

(#23887) laci1892


laci1892
senior tag

Legjobb kombináció :

Samsung Galaxy S10 plusz + Dex + vezetéknélküli kontroller + Nvidia now :Y :Y :Y hogy én mennyire imádom ezt a telefont 😂😂 :C

(#23888) MikeWazowski válasza bandi0000 (#23886) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Szeretlek mindent letorolni, letaliltani amit nem használok.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#23889) balintka


balintka
addikt

Kijött a júniusi XEH frissítés.

(#23890) sub71 válasza sgeza (#23871) üzenetére


sub71
aktív tag

Mire gondolsz? Nekem válaszol magyarul ha megkérdezem hogy milyen magas az Eiffel torony? "háromszáz m" Tehát valami elindult, mert azt eddig is értette amit kérdeztem, de csak a találatokat mutatta, most meg már megszólal a drága :DD :DD :DD ...Persze, beszélgetni még nem lehet vele, de kezdésnek jó lesz...

[ Szerkesztve ]

(#23891) Morris válasza MikeWazowski (#23885) üzenetére


Morris
veterán

Nálam le van tiltva de nem figyeltem még eddig, hogy frissítette volna magát

[ Szerkesztve ]

(#23892) roti86 válasza laci1892 (#23887) üzenetére


roti86
őstag

A telefonon kívül linkelnéd mit használsz dexre és milyen kontrollerrel nyomod? Nekem is jó lenne néha játszani PS és Xbox hiányában ;)

(#23893) laci1892 válasza roti86 (#23892) üzenetére


laci1892
senior tag

Monitor : [link]
Kontroller : [link]

Merevlemez: [link] <-- Androidra is elérhető a Kodi médialejátszó. Így a dexhez tudok csatlakoztatni külső merevlemezt. Magát a dex-et ( telefont ) pedig tv-re dobva működik mint egy htpc. Filmeket rá töltöttem lemezre és saját gyűjteményt tudok a kodi lejátszón belül létrehozni. Tuti cucc.

:R

(#23894) laci1892 válasza laci1892 (#23893) üzenetére


laci1892
senior tag

Nekem már hónapok óta, kiváltja a dex a gépet. Az Nvidia now-al pedig... ( Ha nem is jó multira... Ugyan, vagy nem a legjobb ) a Game is megvan oldva.

(#23895) szendy69 válasza laci1892 (#23893) üzenetére


szendy69
tag

Melyik dex-et használod? A fekvőt, vagy az állót? :D

(#23896) roti86 válasza laci1892 (#23893) üzenetére


roti86
őstag

A dex maradt még ki, hogy hogyan csatlakoztatod a telefont a monitorhoz.

(#23897) laci1892 válasza szendy69 (#23895) üzenetére


laci1892
senior tag

Állót használom.

Igazából ezen a ponton mindenkinek el kell dönteni melyik az ő számára a legmegfelelőbb opciók.

- Hátránya az állónak hogy, 4k monitort nem tud lekezelni. ( Mivel nem 4k a saját monitorom nem para, ha majd az lesz akkor beszerzem a dex pad-ot. )

Előnye hogy van ethernet ( net ) csatlakozó rajta.

Nekem ez konkrétan azért előny, mert a ház elég Nagy. a modem egy másik szobában van közben pedig. ( nem tudom a sajátomba át telepíteni sajnos technikai probléma miatt , vagy csak körülményesen :( ).

A letöltés így pedig gyorsabban megy mint wifi-n vagy mobilneten.

( Amúgy konkrétan a Telekom korlátozza a torrent letöltési sebességet mobilnetről ).

Amúgy a monitorhoz való csatlakoztatás semmi extra. HDMI kábel. Egyik vége dex, másik vége monitor. És tök fasza minden.
Másfelől... nagyon érdekes ez az asztali mód lehetőség a Samsung-nál.
Ilyennel még egyedül a piacon csak a Huawei operál.

De az konkrétan egy szar.

P30 pro alatt az asztali mód nagyon laggolt. Holott egy s8-al vezettem össze a két asztali mód sebességét. 😳 :Y

Ebben az egész koncepcióban jóval, de jóval több lehetőség Lenne. Nekem az most egyenlőre egy elég régi gépem van. Idővel majd szeretnék jobbat, de addig is konkrétan a dex kiváltja a régi gépem. Durva...

[ Szerkesztve ]

(#23898) szendy69 válasza laci1892 (#23897) üzenetére


szendy69
tag

Én is az állót nézegettem, pont az Ethernet miatt, találtam is most egyet, viszonylag olcsón (12.000). Meg is rendeltem :D
Nekem anno Mate 10 pro-hoz volt, de iszonyatosan laggolt, nem volt élvezhető :W

(#23899) laci1892 válasza laci1892 (#23897) üzenetére


laci1892
senior tag

Sőt, karácsony előtt annó én még gondolkodtam htpc-n.

Igazából csak a kodi ( médialejátszó ) miatt. Kvázi egy házimozi rendszert alakítva ki a kodival.

Androidon ugyanúgy fut minden eltérés nélkül mint Windows alatt. 😳

Na most a tv-hez a dex ugyanúgy HDMI-n keresztül csatlakozik.
Ahhoz pedig csatoltam egy Külső merevlemezről háttértárat.

A hangszórók pedig közvetlenül a tv-hez csatlakoznak.

Szumma :

Olcsóbban jöttem ki. Hisz nem kellett egy külön gépet vennem ehhez. Nagyjából egy értelmes htpc külön lóvé.

Nekem telefon meg így is úgy is csere érett volt annó.
Sosem voltam Samsung rajongó. De kilóra megvettek.... :Y :Y :Y

(#23900) laci1892 válasza szendy69 (#23898) üzenetére


laci1892
senior tag

Huawei rendszere nem túlzottan jó.

Véleményem szerint a Samsung-bam sokkal több lehetőség rejlene ha egy picit jobban ráfeküdne a gyártó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.