Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22951) mihail38 válasza Laookon_ (#22950) üzenetére


mihail38
aktív tag

Szerintem elég korrekt ár egy S10+ ért az egyik legjobb telefon a piacon....

(#22952) icemad válasza Laookon_ (#22950) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha megvan hozzá minden papír, (jótállás, számla stb.) és tartozék, akkor szerintem jó ár érte.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#22953) EnterR válasza Anulu79 (#22942) üzenetére


EnterR
veterán

Mit értesz megbízhatatlan alatt?

PSN ID: marquuard

(#22954) icemad válasza EnterR (#22953) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Írta, hogy sokszor nem találja el a fókusz pontot. Nekem akkor volt ilyen gondom, amikor védő fóliát raktam az optikára. Levettem, azóta jó.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#22955) Laookon_ válasza icemad (#22952) üzenetére


Laookon_
junior tag

Köszömöm. ( Az akksi miatt tartok tőle. Mar megjártam 1 éves telóval. )

(#22956) Anulu79 válasza EnterR (#22953) üzenetére


Anulu79
addikt

A minősege számomra nem az igazi, nem akar sokszor oda fókuszálni ahová én szeretném.

(#22957) Laookon_ válasza Anulu79 (#22956) üzenetére


Laookon_
junior tag

Köszi. Akkor felejtős a vásárlás.

(#22958) migabi24 válasza Laookon_ (#22957) üzenetére


migabi24
nagyúr

Gyorsan lebeszélted magad, a piac egyik legjobb telefonjárol🤣🤣

(#22959) zzola válasza Laookon_ (#22957) üzenetére


zzola
félisten

Helyes. ;]

(#22960) Anulu79 válasza Laookon_ (#22957) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez nem azt jelenti, hogy rossz a telefon. Én meg tesztelgetem. Vagy az is lehet, hogy nekem másabbak az elvárásaim. Ha teheted nyomogass meg egyet valahol szerintem és az alapján dönts. Ne egy ember vélemenye határozzon meg. :D

(#22961) melan


melan
senior tag

Használ valaki KLWP háttérnek? Mostanában rákattantam és szerkesztek is, de ma figyeltem fel rá,hogy a.reminder.nem emlékeztetett egy elutasított hívásra... keresem az okát. Lehet a KLWP? Illetve reggel láttam, hogy frissült a kezdőképernyő alkalmazás... arról lehet tudni, mi változott?

(#22962) Laookon_ válasza migabi24 (#22958) üzenetére


Laookon_
junior tag

El is adta az illető...megígérte, h hív....Nem tette. Az, h a piac legjobb telefonja lenne, azt nem gondolnám. Hiába van az új ára az egekben. Itt a hardveren meg a sok f.s szolgáltatóst árulják csak....meg számla és gari nélkülieket....

[ Szerkesztve ]

(#22963) Laookon_ válasza Anulu79 (#22960) üzenetére


Laookon_
junior tag

Engem 1 negatív vélemény is eltántorít.

(#22964) zzola válasza Laookon_ (#22963) üzenetére


zzola
félisten

Azt írta, hogy az egyik legjobb és nem azt, hogy a legjobb!
Sajnos akkor neked nem lesz mobilod soha, mert mindegyiknek van valami hiányossága.
Javaslok egy Nokia 2110i-t, abban nem fogsz csalódni...

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#22965) mihail38 válasza zzola (#22964) üzenetére


mihail38
aktív tag

+1 ajánlom én is, ha már az S10 + nem felel meg.... :DDD :DDD

(#22966) sgeza válasza Laookon_ (#22963) üzenetére


sgeza
veterán

Azért az elég erős, ha te ennyi alapján tudsz dönteni: "nem akar sokszor oda fókuszálni ahová én szeretném".
Persze a te döntésed, én nem szólok bele. De az élet minden, szó szerint minden területén biztosan találsz olyat, aki az adott bármiről tud egy szubjektív negatív véleményt mondani, ami számára nem tetszik. Ez alapján még egy csajt sem lehetne felszedni. :D

[ Szerkesztve ]

(#22967) mihail38 válasza sgeza (#22966) üzenetére


mihail38
aktív tag

Az is nagy gondot tud okozni a más véleményén kívűl, ha nincs rá keret, akkor meg már végképp el megy a kedve a vásárlástól :DDD
Ez nem egy 50e telefon....

[ Szerkesztve ]

(#22968) Anulu79 válasza Laookon_ (#22963) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez szomorú! Ez alapján sosem szabadna venned semmit nem csak telefont. :DDD De tényleg lehet, hogy velem van a baj. Szóval nem biztos, hogy az én véleményem negatív. :D

(#22969) sgeza válasza mihail38 (#22967) üzenetére


sgeza
veterán

Ha nincs rá keret, akkor mindegy a vélemény. De gondolom itt nem erről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#22970) Laookon_ válasza zzola (#22964) üzenetére


Laookon_
junior tag

No...akkor elárulom, h tavaly nyáron volt ilyen telóm .( Egy baromi nagy akció keretében vettem az egyik SES üzletben). Vmiért eladtam. Vhogy nem jött be. Azt bizton állítom, hogy az ajnározott kamerája , akkor, beltéren bűn rossz fotókat csinált...a kiváló sztereó hangszórója elvarázsolt. A kijelzője annyira nem, ez furcsa is volt nekem. A Note 9- em megjelenítője szebb volt. A lényeg, h most vhogy újra ráfanyalodnék. Egy flagship telót szeretnék újra. ( SES: S10 + : 288 ezer Ft!!!). Nevetséges ár. Szolgáltatós telóm soha nem volt, nem is lesz. Remélem. Nem szeretem a használt készülékeket, és meglepetten látom, h mennyire beszűkült a piac. Jut eszembe még: S10+ után Asus Zenfone 6 telóm volt. A Sandragon 855 proci gyorsaságban verte az aktuális exynost). Most még a One Plus 7 T Pro esélyes. Sajnálom, hogy az S10+ nem jött össze. ( Keret tehát van.)

[ Szerkesztve ]

(#22971) icemad válasza Laookon_ (#22970) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

1. Mi a kérdés?

2. Ez nem flagship telefon. Arra van s20 széria és note 10.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#22972) sgeza válasza Laookon_ (#22970) üzenetére


sgeza
veterán

Most már a Telekom kivételével mindegyik szolgáltató függetlenül és független rommal adja a készülékeit (legalábbis az S10 sorozatot). Szóval, ha csak ez az ok, akkor érdemes megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#22973) madkiller válasza Laookon_ (#22970) üzenetére


madkiller
őstag

Valószínűleg azért nem tetszett a kijelző, mert alapból természetes módba van és át kell állítani élénkre, hogy a megszokott Samsung Amoled megjelenést kapjuk.

(#22974) Laookon_ válasza sgeza (#22972) üzenetére


Laookon_
junior tag

24 hónapot nem írok alá.

(#22975) Laookon_ válasza madkiller (#22973) üzenetére


Laookon_
junior tag

Átállítottam élénkre. Úgy sem hozta a Note 9 szépségét.

(#22976) sgeza válasza Laookon_ (#22974) üzenetére


sgeza
veterán

Na igen, ez is egy szempont.

[ Szerkesztve ]

(#22977) Anulu79 válasza Laookon_ (#22975) üzenetére


Anulu79
addikt

Ez nekem is feltünt, hogy a Note9 valahogy szebb kijelzőben. Bár ez mondjuk összefüg szerintem azzal, hogy az S10 kijelzője elvileg több mint 40%-as kevesebb kékfénykibocsájtással rendelkezik. De ennek is be lehet állitani a kijelzőjét csúszkákkal.

(#22978) csorbajeno válasza sgeza (#22972) üzenetére


csorbajeno
veterán

A Telekom készülékei is hálózatfüggetlenek(a 3 szolgáltató közül ők voltak az elsők), viszont a ROM náluk még szolgáltatói :(((

(#22979) sgeza válasza csorbajeno (#22978) üzenetére


sgeza
veterán

Igen, tudom, nem fogalmaztam pontosan. De mindegy is, a kollégánál az ok a hűségidő.

(#22980) MikeWazowski válasza Laookon_ (#22957) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Pedig bátyja ez most a legjobb telefon.... Lehet az s20 több pontot kap antutuba de olvasd a fórumát. . Melegszik, az afényképező tényleg nem talál fókuszt stb. Sztem most a best telefon az s10 plus. És nem hitegetem magam, ez a véleményem, másé nem érdekel... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#22981) Laookon_ válasza MikeWazowski (#22980) üzenetére


Laookon_
junior tag

:R

(#22982) zsolt19900


zsolt19900
őstag

Sziasztok

sajnos nem akar valami miatt "működni" a leugró összefoglaló első hsz....

az lenne a kérdésem, hogy "nagyjából" jól olvastam a tesztet és néztem utána a dolgoknak kamerában (hátlapi) megegyezik az s10 és a Plusz változat?

Ami markáns különbség az a kijelző mérete ill. az akku és az előlapi kamera darabszáma? (csak úgy felületesen átnyálazva kérdezem)

Elég sok szimpatikus példányt találtam garival a használtpiacon (sajnos az új árát nem tudom megfizetni) és jóval több az S10, mint a Pluszos változat, ami nekem nem is lenne probléma, szimpatikus az S10 is a Plusszal szemben, de gondoltam előtte informálódom, nehogy pár tízezer forinton múljon, hogy "lemaradok" valami értékesebb extráról amennyiben a sima S10et választanám a Plusz verzió helyett

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#22983) zzola válasza zsolt19900 (#22982) üzenetére


zzola
félisten

Nincsen összefoglaló, azért nem látod...

(#22984) PACSA75 válasza MikeWazowski (#22980) üzenetére


PACSA75
őstag

Jó kis telefon az S10 (és még szép is), de bestnek nem nevezném, pedig nekem Snapdragon 855 ös verzió van, viszont az iPhone XS em mindenben veri, főleg kamerában.
Nem szeretném lehúzni ezt a telót, de szerintem a használt piaci ára egy reális ár, újonnan 200 fölötti áron nem szabad megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#22985) Sigma7 válasza zsolt19900 (#22982) üzenetére


Sigma7
tag

Teljesen jól írtad a lényeges különbségeket.

(#22986) Tengri válasza PACSA75 (#22984) üzenetére


Tengri
senior tag

"az iPhone XS em mindenben veri"
Főleg üzemidőben... ;]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#22987) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

A készülék a 2 simet jól kezeli? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Az akkumulátora nagyjából mennyit bír egy átlagos napos? Illetve képernyője nyári napon mennyire látható?

:R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#22988) sgeza válasza zsolti72837 (#22987) üzenetére


sgeza
veterán

Két SIM simán működik. Üzemidővel én annyira nem vagyok megelégedve, de nem vészes. Pontosabban a készenléti fogyasztás az, ami valamiért nem az igazi. Maga a normál üzemidő okés.
A kijelző kiválóan látható még erős fényben is, mert ilyenkor durván fel tudja tolni a fényerőt.

[ Szerkesztve ]

(#22989) balintka válasza sgeza (#22988) üzenetére


balintka
addikt

Én is a készenléti fogyasztással bajlódom, az relatíve gyors nálam is.

(#22990) mihail38 válasza balintka (#22989) üzenetére


mihail38
aktív tag

Mint mindenki csak van akit zavar és van akit nem.
Abban sem reménykedem hogy ez javulni fog, ha eddig nem javítottak rajta akkor ez után már nem is fognak.

(#22991) balintka válasza mihail38 (#22990) üzenetére


balintka
addikt

Nem valószínű így 1 év után. Az Android 10 sem hozott ebben javulást.

(#22992) melan


melan
senior tag

Valamelyik frissítéssel "elszállt" a szövegbeolvasási lehetőség a kamera alkalmazásból... Korábban a kamerát szövegre irányítva a.bixby gombra.nyomva felugrott a szövegbevitel lehetősége, most nem :N :(

(#22993) Taci válasza melan (#22992) üzenetére


Taci
addikt

A Bixby Vision most is ott van. Nem azt keresed? (A Beállításokon belül elég sok mindent lehet engedélyezni még pluszban, pl. magyarul fel is olvassa a képernyő tartalmát, elég ügyes, meg is lepődtem.)

(#22994) melan válasza Taci (#22993) üzenetére


melan
senior tag

A visionon belül volt. Ha kefotóztam egy szöveget, felajánlotta, hogy kibontás. Szerkeszthető szöveget csinált belőle... nagyon tuti! 😃
Most a.fordítással lehet mókolni, de közvetett...

(#22995) laci1892


laci1892
senior tag

Srácok egy kérdés :

UI 2.1 frissítés után elvileg az S10+ is kapott éjszakai hyperlapse lehetőséget a kamerába. Ezt hol találom?

(#22996) sgeza


sgeza
veterán

Ha esetleg valaki nem látta volna, de érinti:

https://www.samsung.com/hu/support/warranty/

[ Szerkesztve ]

(#22997) Taci válasza laci1892 (#22995) üzenetére


Taci
addikt

A Hyperlapse módon belül van a felső menüsorban az éjszakai mód, jobbról a második ikon.

(#22998) icemad válasza sgeza (#22996) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm. Hasznos infó! :R

Minden tulajdonosnak ajánlom, és jó pár cég példát vehetne....

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#22999) zzola válasza sgeza (#22996) üzenetére


zzola
félisten

Nem érint itt senkit sem....

(#23000) kgergo89


kgergo89
tag

Sziasztok,

Olyan problémám van, hogy hivás közben gyakran akadozik/szaggat a vonal másik végén lévő fél hangja és az enyém is, igy rengetegszer meg kell ismételnem amit mondok (visszafelé is igaz).

S8 plus-om volt előtte, nem volt ilyen gond soha. Baromi idegesitő, nem feltétlen a szolgáltatóra gyanakodnék, ugyanis a sim kártyám a régi telefonból van átrakva, semmi sem változott, csak a telefon. Vodafone a szolgáltató egyébként. Valakinek volt hasonló gondja esetleg, garanciális ügy?

S10 és független a készülék.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.