Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23401) sgeza válasza OPiiPO (#23400) üzenetére


sgeza
veterán

Csak kérdezem, hogy miért nem akarod használni?

(#23402) csorbajeno válasza OPiiPO (#23400) üzenetére


csorbajeno
veterán

Add meg neki. Addíg úgy sem fog békén hagyni. :N

(#23403) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Sziasztok,

Valakinek van mar tapasztalata, hogy a májusi update milyen? Miért akarja a kezdőképernyőt módosítani?

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#23404) csorbajeno


csorbajeno
veterán

Valaki kérdezte a napokban, hogy hogyan érhetné el a Nem fogadott hívásokat gyorsan. Előre is elnézést, amiért nem kerestem vissza :R :R
Szóval, a lényeg, hogy találtam rá megoldást. Gyakorlatilag a zöld Telefon ikon mindenkinek kint van a kezdőképernyőn. Erre az ikonra kell hosszan nyomni és ott megjelenik, mint lehetőség. :C Egy érintésből meg van.

[ Szerkesztve ]

(#23405) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

A tegnapi frissítés után valami bekapcsolódott az üzenetküldésnél, bejött az értesítési sávba ez az IMS service üzenet, azóta nem minden üzenetet kapok meg, amit meg én küldtem el ott azt írja h csevegés. A rich communication-t kikapcsoltam, beállítottam hogy szöveges/multimédiás üzenet az alapbeállítás, de mégse jó. Tud valaki segíteni?

(#23406) DaDa válasza Ununqatrium (#23395) üzenetére


DaDa
senior tag

Ahogy írták, csak gondoltam, hogy lehet rajta. Ha esetleg használtan vetted és az előző tulaj vett volna rá. Újonnan tudtommal nincs rajta.

Lehet autofokusz hiba is. Semmi kép nem lehet homályos, ha garis a készülék érdemes vissza vinni.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#23407) OPiiPO válasza sgeza (#23401) üzenetére


OPiiPO
addikt

Semmi szükségem az n+1 üzenetküldőre, ráadásul problémákat okozhat, ld. 23405.

(#23402) csorbajeno : ha semmi módon nem tudok megszabadulni tőle, akkor megfontolom a mobil eladását.

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#23408) Sawyer_ válasza csorbajeno (#23404) üzenetére


Sawyer_
tag

Én voltam az! Köszönöm szépen a tippet!

(#23409) sgeza válasza OPiiPO (#23407) üzenetére


sgeza
veterán

Ez nem +1. A gyáriban működik. Olvass utána a neten magának a funkciónak általánosságban! Például a Google Messenger is tud így működni, és egymással is működnek. Ne egy esetből vonj le következtetést, mert nekem például kiválóan működik. Ha mindkét félnél aktív ez a funkció, akkor nem sms-t küld, hanem neten megy át az üzenet, ami ingyen van. Nem másik alkalmazás. Semmi gáz nincs vele. Az apple iMessage funkciójához lehet hasonlítani. Üzenet írásakor ha az látszik, hogy csevegés, akkor elérhető a másik félnél is, és neten megy át, ha csak annyi van, hogy adjon meg üzenetet, akkor meg sms/mms.
Problémák meg bármivel lehetnek. Mérlegelni kell az előnyöket az esetleg előforduló problémákkal összevetve.

[ Szerkesztve ]

(#23410) csorbajeno válasza sgeza (#23409) üzenetére


csorbajeno
veterán

+1

Én is szeretem.

(#23411) HorviGabi válasza sgeza (#23409) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Ez annyira jó hogy azóta a nejem üzeneteit nem kapom meg. Sehogy sem. Se sima sms-ként se csevegesként

(#23412) icemad válasza HorviGabi (#23411) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Biztos valami vírusírtó vagy adblocker zavar be. ;] (viccelek csak, de magas labda volt...)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#23413) sgeza válasza HorviGabi (#23411) üzenetére


sgeza
veterán

Gondolhatod, hogy nem arra van kitalálva, hogy ne kapd meg az üzeneteket. :D
Valami egyéb rendellenesség van nálatok. Ez esetben kapcsold ki, vagy keresd meg az okát! Én mondjuk az utóbbi híve vagyok, de ez már szubjektív.
Ne vedd sértésnek, de az már inkább apró felhasználói ismeret hiány, ha sms-ként sem megy el, mivel ez a rich text beállításától függetlenül megtehető. Sőt, még arra is van opció, ha nem megy el az üzenet, akkor kérdésre vagy automatikusan sms-ként elküldhető.
A lényeg, hogy ha bármilyen okból ezt nem akarod használni, akkor nem kötelező, de szerintem hasznos lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#23414) mSchumi87 válasza sgeza (#23413) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Szia es ezt hogy tudom bekapcsolni? :) En szivesen kiprobalnám, mukodik pl Samsung A40-en is? Mert jelenleg ithon csak ez az egy másik Samsung telo van :) Koszi

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#23415) sgeza válasza mSchumi87 (#23414) üzenetére


sgeza
veterán

Több irányból is eljuthatsz oda, hogy magát a funkciót bekapcsold:
1. Üzenetek alkalmazás - Beállítások - Csevegés beállításai - Speciális hívás és üzenetküldés
2. Telefon alkalmazás - Beállítások - Speciális hívás és üzenetküldés
3. Beállítások - Kapcsolatok - Egyéb kapcsolatbeállítások - Speciális hívás és üzenetküldés
Azt nem tudom, hogy A40-en ez pont így van-e. Ha nem találod, akkor próbáld ki a Google messages alkalmazást a gyári üzenetek helyett, mert az is tudja saját magától ezt a funkciót, ráadásul a kétféle üzenetküldő egymás között is működik, mert gondolom maga a rendszer ugyanaz hálózati szinten.

(#23416) Sawyer_


Sawyer_
tag

Mit tudtok mondani, a fórumban (itt és máshol is) említett gyenge térerő problémák továbbra is fennállnak? Egyre jobban tetszik az S10, de a gyenge térerő, és az említett hálózateldobási problémák elriasztanak. Mit tapasztaltatok, szoftverfrissítés vagy valami nem oldotta meg ezeket?

(#23417) Sigma7 válasza Sawyer_ (#23416) üzenetére


Sigma7
tag

Egyszer sem volt térerő gondom. Régi, félméter vastag falú gyárépületben is tudok mobilnetezni, csak gyorsabban merül. Telenor, ha ez számít.

(#23418) Lamberd


Lamberd
tag

Sziasztok,

Össze törtem a kijelzőt, tudtok ajánlani valakit aki azonnal megcsinálja budapesten és működik is a vírus miatt.

Lambi

(#23419) szendy69


szendy69
tag

Sziasztok, tegnap óta én is csatlakoztam a topic-hoz, egy s10 plus-szal. Egy nap használat alatt egyelőre még semmi negatívummal nem tudok szolgálni! :D
S9 plus-ról váltottam, de lényegesen jobb és érdemes volt a váltás. Erősebb hardver, szebb kijelző, jobb kamerák, szóval mindenben :C
Ma érkezik rá egy pitaka tok és így már tökéletes lesz :B

(#23420) zzola válasza szendy69 (#23419) üzenetére


zzola
félisten

Grat!
:C

(#23421) migabi24 válasza szendy69 (#23419) üzenetére


migabi24
nagyúr

A Pitaka jó választás volt, szívtam a fogam mikor ki kellett fizetni, de életem legjobb tokja.

(#23422) tibbike01 válasza migabi24 (#23421) üzenetére


tibbike01
őstag

Már nem azért de az Imak és Nsvii tokok kb pontosan ugyan olyanok, mint a Pitaka tokok, 10ed annyiért. Nekem volt mindhárom fajta tok, az Imakot szeretem a legjobban.

(#23423) szendy69 válasza migabi24 (#23421) üzenetére


szendy69
tag

Úgymond ajándékba kaptam, mert az s9 plus-t asszonynak adtam és mondtam hogy cserébe kérek egy tokot erre :DDD
Mondta okés, nézzek egyet :U
Hát ezt néztem :DD
Szerintem jobb nem nagyon van a piacon ez a tokok Rolls-Royce-a :K

(#23424) szendy69 válasza migabi24 (#23421) üzenetére


szendy69
tag

Igaz az ára borsos 15.500 postával :U
Na de hát a legjobb a legjobbat érdemli! (itt nem magamra gondolok) :DDD

(#23425) szendy69 válasza tibbike01 (#23422) üzenetére


szendy69
tag

Biztos ezek is jók, viszont egy napos a teló így próbáltam minél hamarabb tokot szerezni rá. Ali meg 30-40 nap alatt kézbesít. Nem tudom mennyire strapabíró ez a kerámia hátlap... Na meg hát ugye nekem nem kerül semmibe, így nem kérdés hogy ennél maradtam :D

(#23426) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Nekem is volt Pitaka tok de nagyon nem volt kényelmes vele hasznalni a telefont, foleg ugy hogy uveg folia is volt rajta, így vissza is kuldtem, de mindenkinek más az igénye, en azota Samsung Leather tokot használok, szerintem teljesen megéri az árat ez is, alig van sulya, vékony is es még véd is valamennyit :)

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#23427) kengyel


kengyel
nagyúr

Sziasztok !
Valaki használja a közepes energiamódot ? Érdekelne, mi az amit visszafog.
Köszönöm.

kengyel

(#23428) Morris válasza szendy69 (#23423) üzenetére


Morris
veterán

Hát pedig van sok jó tok a piacon. Pl fele annyiért spigen... :U

(#23429) szendy69 válasza Morris (#23428) üzenetére


szendy69
tag

Mindenkinek más az ízlése, viszont anyaghasználatban nekem pl nem mindegy hogy egy sima műanyag tokot teszek rá, vagy vagy ha már védeni akarom akkor választom inkább a minőséget. A pitaka egyedi anyaghasználattal és kidolgozással dolgozik, ezért is a borsos ár. De mindenki a saját pénztárcájához igazit mindent. Tévedés ne essék nem felvágásképp írtam ezt, mert nekem ez ajándék... Én sem ezt venném meg az ára miatt ez tény :D

(#23430) DaDa válasza tibbike01 (#23422) üzenetére


DaDa
senior tag

+1 az Msvii - re évek óta azt használom a telefonjaimra. Nagyon jó minőség és fogási érzet.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#23431) Tengri válasza Morris (#23428) üzenetére


Tengri
senior tag

+1

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#23432) Tengri válasza szendy69 (#23419) üzenetére


Tengri
senior tag

Gratula a telefonhoz :C

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#23433) migabi24 válasza tibbike01 (#23422) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mindkettő fajtából volt már nekem, azok a gagyi kategóriába versenyeznek, ha egyszer kipróbálod a pitakát megérted miről beszélek😉

(#23434) Memmaao válasza szendy69 (#23423) üzenetére


Memmaao
addikt

A pitaka tok nagyon mutatós az tény. Kb mint egy Rolls-Royce, ezt sem szívesen karcolja az ember. Viszont érdemes mellé biztosítás a telefonra. Nekem a note 8 és az S8 is tört össze pitaka tokkal, az S8 kétszer is ( tényleg jól néz ki a tok, és nem tanultunk a hibánkból). Így 3x30e Ft önrész bánta.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#23435) migabi24 válasza Memmaao (#23434) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem nem csak a kinézete tetszik hanem, hogy soha nem csúszik, mindig kis selymes a tapintása, könnyű tisztítani, mikor azt hiszem megkarcolódott csak megdörzsölöm és eltűnik, szóval érdekes egy anyaga van😅

(#23436) OPiiPO válasza szendy69 (#23429) üzenetére


OPiiPO
addikt

+1, Spigen alá nem megyek tokban, egy ilyen telefon szerintem megérdemli

#23434 Memmaao: pontosan, biztosítást alapból kötöttem

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#23437) tibbike01 válasza migabi24 (#23433) üzenetére


tibbike01
őstag

Gagyi kategória?
Írtam, hogy nekem mind a 3 tokkal volt már dolgom, igaz, hogy a Pitaka tokom S9-en volt, de akkor is. Az Imak az egyik legjobb tok márka külföldön....

(#23438) szendy69


szendy69
tag

Egyszerűen csak annyit tudok mondani, hogy WoW :DD

(#23439) migabi24 válasza tibbike01 (#23437) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az imak tokom 1 hét használat után elpattant a szélénél külső behatás nélkül, mi ez ha nem gagyi, a másik kínai 1x volt de 1 nap használat után kidobtam olyan gagyi tapintása volt, szóval légyszi ne győzködj :R

[ Szerkesztve ]

(#23440) MikeWazowski válasza szendy69 (#23438) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Miért olyan jó ez a tok?
Nekem csak UAG Monarch van telefonomon, az még drágább is. Lehet veszek akkor egyet, csak tudnám miért ennyire jó...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#23441) tibbike01 válasza migabi24 (#23439) üzenetére


tibbike01
őstag

Hehe :) akkor az én több mint fél éves Imak tokom biztos gyári hibás...nem győzködlek.

(#23442) szendy69 válasza MikeWazowski (#23440) üzenetére


szendy69
tag

Maga az anyaga! Aramid-ból készül, mint a golyóálló mellények. Mégis csak 0,8mm vastag. És olyan érzést kelt mintha a tok vissza simogatná a kezed. :D
Szavakkal nem lehet el mondani a tapintását. Van több teszt is a Youtube-on róla. Plusz van bele építve 2 vas, amit mágneses autós tartókkal tudod használni, és emellett még a vezeték nélküli töltés is megmarad a vasak kialakítása miatt.

(#23443) szendy69


szendy69
tag

(#23444) kilozista válasza Vision93 (#21824) üzenetére


kilozista
újonc

Nem tudom, hogy késő-e, de akinek még fent állna a probléma (nekem most jött elő) úgy oldottam meg, hogy nem írtam oda se 06 ot se +36 ot és úgy elfogadta.

(#23445) Kleroo


Kleroo
veterán

Össze lett vonva a onedrive a samsungpass-al. Akkor most ingyen van 1TB háttértáram benne?? (Van onedrive előfizum, de akkor nem fizetnék évi 21k-t ha alapóbl is jár mostantól :) )

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#23446) jimmedly válasza kengyel (#23427) üzenetére


jimmedly
senior tag

Én használom, semmit nem vettem észre. A fényerő csökkentést nem engedem neki, így is sokkal jobb az üzemidő.

(#23447) kengyel válasza jimmedly (#23446) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez így jól hangzik, kipróbálom. Köszi !

kengyel

(#23448) migabi24 válasza jimmedly (#23446) üzenetére


migabi24
nagyúr

Én is használom, csak a cpu 70% korlátozást engedem neki, és majd 1h kijelzőhasználatot kaptam pluszba

(#23449) Tybike81 válasza Kleroo (#23445) üzenetére


Tybike81
őstag

Ezt honnan tudod, hol tudom megnézni?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#23450) Lajcsika válasza Kleroo (#23445) üzenetére


Lajcsika
tag

Ingyen 15GB jár 1 évig egyébként meg az 5 GB.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.