Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23701) Lajcsika válasza sgeza (#23700) üzenetére


Lajcsika
tag

Ja.

(#23702) -Ben-


-Ben-
veterán

A facebook app hogyan távolítható el? :F Se a play áruház, se az ikon hosszan "nyomva" nem hoz elő olyan lehetőséget, amely lehetővé tenné ennek a ....nak az eltávolítását. Hogy lehetséges ez?

Szerk.: akad más app is, ahogy nézem. Pl. a youtube appot se tudnám törölni...

[ Szerkesztve ]

(#23703) ch.lac válasza -Ben- (#23702) üzenetére


ch.lac
tag

Basszus nekem se, akkor ezeket max letiltani lehet.

(#23704) sgeza válasza -Ben- (#23702) üzenetére


sgeza
veterán

Csak tiltani tudod, gyárilag rendszeralkalmazásként rajta van.

(#23705) TODI1111 válasza -Ben- (#23702) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem tudod törölni csak letíltani. Beállításoknál bemész az alkalmazáskezelőbe és ott jobb felül rányomsz a 3 pöttyre.Kiválasztod, hogy rendszeralkalmazások megjelenítése. Ezután pedig amire neked nincs szükséged letiltod. Például:

(#23706) icemad válasza TODI1111 (#23705) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Valahol láttam egy listát is, hogy mit lehet tiltani probléma nélkül. De nem találom. Ha meglesz, majd beírom ide.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#23707) N4ri87 válasza icemad (#23706) üzenetére


N4ri87
senior tag

Annak nagyon örülnék.

C805

(#23708) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Azon kívül, hogy kigyomlálja az ember amit nem használ, van ennek bármi más haszna? Azért érdeklődöm, mert tervezem leváltani a jelenlegi telefonom és az S10+ lenne a kiszemelt. De nagyon gyászos az üzemidő és emiatt kell tiltani alkalmazásokat? Az S8+ éppen elment reggeltől estig, de néha már csak 10% alig volt mire haza értem este. Itt mi a helyzet egy napot meglehet úszni? Tudom, hogy ez több dolgon múlik. Nekem mindig bevan kapcsolva a GPS, Bluetooth, wifi, mobilnet sok programot használok. A jelenlegi telefonom 4500-as akkuval 2-nap kb 6-7- óra sot megy. Gyanítom S10+ nál ennek a fele jó ha meg van. Jól gondolom? Mik erről a tapasztalatok? Azért már több mint egy éves készülék sok javítás jött rá. Olvasom az S20+ oldalát is ott nagyon gyenge üzemidőre panaszkodnak a felhasználók.

(#23709) rbertkrl válasza Greg-77 (#23708) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Azért ha a felét menne az S10+ az S8+ sot idejének akkor szerintem nagyon gáz lenne. Szerintem 1-nagyon max másfél óra az amennyivel kesebb ideig bírja. De ezt betudhatjuk a nagyobb kijelzőnek és az erősebb chipnek. Az energiaellátása nem lett sokkal jobb az s10-nek, de érezhetően erősebb a telefon. Szerintem ugyanannyit is ki lehet hozni az S10+-ból, ha nagyon szeretnéd. Nekem 4,5-5 óra az sot S10-en. Folyamatos mobilnet, gps mellett. Szerintem ezt hozza bármelyik variáns.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#23710) DaDa válasza Greg-77 (#23708) üzenetére


DaDa
senior tag

Én mate 20 - ról váltottam. Ott 2 simmel, folyamatos GPS, wifi vagy mobilnet, és BT kapcsolat órával, így volt átlag 5-6 óra SOT. Igaz akkor dolgoztam és volt pár cella ugrás. Nemrég cseréltem s10 Plus - ra. Ugyan ezzel a szokással de csak 1 simmel használva és jelenleg főleg otthonról. Így ezzel megvan az átlag 5-5:30 SOT. Szóval nem sokkal rosszabb. Én elégedett vagyok vele. Aztán meglátjuk mi lesz ha jönnek a cella ugrások. Egyáltalán nem kell tartani a plusz akksijától az eddigi tapasztalat alapján. Játszani csak kis energia igényes játékokkal szoktam de semmi nincs letiltva. Megy a face, messenger, viber. Ezen kívül folyamatosan megy a mi home, mi fit. Még is egész jól bírja.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#23711) Tengri válasza icemad (#23706) üzenetére


Tengri
senior tag

Annak nagyon örülnék :K

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#23712) Greg-77 válasza DaDa (#23710) üzenetére


Greg-77
aktív tag

Köszönöm a választ, akkor nem rossz SOT lehet összehozni simán vállalható! Lehetséges, hogy nem jól fogalmaztam az S8+ már nincs meg rég most egy Readmi note 8pro van nekem az megy el 2 napot és van 6-7-óra SOT. Annak a felét gondoltam! :)
Köszönöm neked is DaDa a választ!

(#23713) Szajo válasza Greg-77 (#23712) üzenetére


Szajo
őstag

Szerintem aki manapság azt várja, hogy ne kelljen tölteni minden nap a telefont az nem a valóságban él...
Nyilván ha semmi sem megy a telefonon és csak pár hívás van lebonyolítva rajta egy nap az más de ha folyamatos net,bt,szinkron stb stb akkor ha ezek mellett reggeltől estig nem kapcsol ki akkor nem mindegy már?

(#23714) laci1892 válasza Szajo (#23713) üzenetére


laci1892
senior tag

Egyébként azért így is nagyon jól bírja. Folyamatos, aktív használat mellett esténként 4-6 óra közötti kijelzőidővel szoktam a töltőre rakni a telefont.

Ebben azért elég masszív messenger, navigálás, folyamatos szinkronizáció, telefonálás ( eleg aktívan ) e-mailek csekkolása, YouTube videók nézegetése reggelente, Facebook, böngészés van benne. Este általában 5-10% akkumulátor töltöttséggel rakom konnektorra. Idáig ez a telfon bírja nekem a legjobban valaha.

(#23715) TTomax


TTomax
nagyúr

Üvegfóliát ki mit használ?Kellene vennem három s10re meg egy s10+ra...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#23716) mSchumi87 válasza TTomax (#23715) üzenetére


mSchumi87
senior tag

whitestone dome glass vagy 5D Mr. Monkey Glass

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#23717) TTomax válasza TTomax (#23715) üzenetére


TTomax
nagyúr

Jó lenne ha valaki linkelne is merre van jó áron! köszönöm! :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#23718) -Ben-


-Ben-
veterán

Mi a legkönnyebb, leggyorsabb módja annak, hogy tükrözzem a telefonon látott tartalmat? Néha lehetőségem lenne filmet nézni, de jobb lenne TV -n. (Egy mezei orion LCD tv-re kellene tükröznöm...)

(#23719) icemad válasza -Ben- (#23718) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Chromecast.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#23720) csorbajeno válasza -Ben- (#23718) üzenetére


csorbajeno
veterán

Attól függ, hogy a TV-nek milyen képességei vannak. Az egyik lehetőség a Chromecast, ahogy icemad is írta, egy másik a DeX, a harmadik pedig, ha Smart TV, akkor Smart View.

(#23721) Tengri válasza TTomax (#23717) üzenetére


Tengri
senior tag

Én Őt ajánlom :K
Már 909 pozitív értékelés :C

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#23722) -Ben- válasza icemad (#23719) üzenetére


-Ben-
veterán

...és csorbajeno: ilyen TV-ről van szó: [link]
Nem vagyok egy nagy guru, így nem tudom, hogy ehhez megfelelő lenne -e a chromecast. :D A felsoroltak közül ez tűnik a legegyszerűbbnek...

(#23723) csorbajeno válasza -Ben- (#23722) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ehhez a TV-hez venned kell egy Chromecastot vagy Dex-et. Mindkettőt be kell kötnöd a TV HDMI csatlakozójába, de a Chromecast-ra wifin keresztül csatlakozol, a DEX-szel kvázi számítógéppé alakul a telefon és TV, ha billentyűzet/egér párost is kötsz az átalakítóba.
Még egy kérdés. A TV milyen messze van a routertől és hány vastag fal van közöttük?

(#23724) szendy69 válasza Greg-77 (#23708) üzenetére


szendy69
tag

Nekem ennyit sikerült ki hozni a SOT-ból!
Eddig egyik készülékem sem tudott ennyit, bár igaz én nem játszok rajta és még csak 3 hetes... Reggel le veszem és egy teljes napot simán ki bír, este dugom rá csak alvás előtt. Full felbontás mellett, folyamatosan ment a WiFi, mobilnet.
Én nagyon meg vagyok elégedve ezzel! :C

kép link

Eszméletlen jó ez linkelt kép minőség :DDD
(Nem, nem kaputelefonnal készült) :U

[ Szerkesztve ]

(#23725) -Ben- válasza csorbajeno (#23723) üzenetére


-Ben-
veterán

"A TV milyen messze van a routertől és hány vastag fal van közöttük?"

Egy emelettel feljebb van a router. Tulajdonképpen szinte pont a TV felett van az emeleten. Telefon, laptop eléggé jól fogja a jelet.

(#23726) csorbajeno válasza -Ben- (#23725) üzenetére


csorbajeno
veterán

Akkor jó lehet a Chromecast. Csak azért kérdeztem, mert nekem a TV-nél gyenge a jel és akadozott a lejátszás.

(#23727) monti0222w


monti0222w
addikt

Sziasztok, tegnap vettem az asszonynak egy S10 Plust és idáig minden ok az asszonynak nagyon tetszik, :K vodás a telefon és be kellett érte járni a környék vodás üzleteit, az első kettőben nem volt a raktáron, úgy kellett felhívni a 1270-t hogy hol kapható, így célírányosan a 3. üzletükben sikerült hozzájutni! Úgy néz ki hogy vonják ki a forgalomból az S10 Lite-tal együtt, mert az sem volt a raktáron.
Amenyiben a későbbiek folyamán kérdésünk lenne, jelentkezni fogok a probléma megoldása érdekében. :K

(#23728) -Ben- válasza csorbajeno (#23726) üzenetére


-Ben-
veterán

Köszönöm :R

(#23729) csorbajeno válasza monti0222w (#23727) üzenetére


csorbajeno
veterán

Használjátok egészséggel! :K

(#23730) monti0222w válasza csorbajeno (#23729) üzenetére


monti0222w
addikt

Az asszony nevében is köszönöm, ő neki lett véve az A8 után. :K
Én más pályán mozgok telefon ügyeileg. ;]

(#23731) zzola válasza monti0222w (#23727) üzenetére


zzola
félisten

Ha 2 üzletben nem kapható egy termék, akkor már kivonják a forgalomból....?
Értem....

(#23732) monti0222w válasza zzola (#23731) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem, az eladó mondta az első üzletben, Vodafonról van szó, nem általánosságban írtam! :( Amenyiben nem igaz, én az eladói infót mondtam és ő is félre van tájékoztatva!
Az okoskodást meg tartsd meg magadnak! :(((

[ Szerkesztve ]

(#23733) zzola válasza monti0222w (#23732) üzenetére


zzola
félisten

Itt maximum csak te okoskodsz, vagyis próbálsz....

(#23734) monti0222w válasza zzola (#23733) üzenetére


monti0222w
addikt

Mégis mivel?

[ Szerkesztve ]

(#23735) csorbajeno válasza monti0222w (#23730) üzenetére


csorbajeno
veterán

Audi és csúcs Samsung... jól megy :Y :DD

(#23736) monti0222w válasza csorbajeno (#23735) üzenetére


monti0222w
addikt

:))

(#23737) sgeza válasza csorbajeno (#23735) üzenetére


sgeza
veterán

Nem ÉS! Az Audit váltotta a Samsung!

(#23738) akooos válasza monti0222w (#23734) üzenetére


akooos
veterán

Engedd el, ő mindig szarba harapottan viselkedik :)

(#23739) monti0222w válasza akooos (#23738) üzenetére


monti0222w
addikt

Oksa, köszi. :K

(#23740) zzola válasza akooos (#23738) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#23741) csorbajeno válasza sgeza (#23737) üzenetére


csorbajeno
veterán

A8 után az S10. Az nem feltétlen helyette ;)

(#23742) sgeza válasza csorbajeno (#23741) üzenetére


sgeza
veterán

:D

(#23743) -Ben- válasza csorbajeno (#23741) üzenetére


-Ben-
veterán

;]

[ Szerkesztve ]

(#23744) melan válasza Tengri (#23721) üzenetére


melan
senior tag

És az általa kínált UVs üvegfóliát használja valaki? Ujjlenyomatolvasó tapasztalatok vele?

(#23745) melan


melan
senior tag

Ezt próbálta már valaki?
https://www.tok-store.hu/samsung-galaxy-s10-plus-uv-5d-full-glue-teljes-kijelzos-edzett-uvegfolia-tempered-glass-9h-kemenysegu

(#23746) Tengri válasza melan (#23744) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!
Például én és a feleségem (Már 3 db samsung s10+ fóliát vásároltam tőle, illetve mindet ő is rakta fel). :B
Működik vele rendesen az ujjlenyomatolvasó. Eddig hiba szerintem csak user error-ból akadt.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#23747) prannk


prannk
őstag

Hali.

Milyen kijelzővédőt érdemes rárakni?
Még a gyári fólia van rajt,de fél év után elkezdett feljönni.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#23748) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Sziasztok! Én toltam el valamit? Eddig, ha mondtam Bixby-nek, hogy kapcsolja be a Silent módot, akkor minden csengőhang stb ki lett kapcsolva, de mostanában csak a média hangerőt szedi l. Ha megkérem, hogy aktiválja a Sound módot, akkor viszont ugyanúgy bekapcsol minden hangot, ahogy eddig is... Szóval miért nem némít, ahogy eddig vajon?

(#23749) mihail38 válasza melan (#23744) üzenetére


mihail38
aktív tag

Én is ő tőle vásárolok fóliát és nagyon korrekt, segítőkész ember és nem 1x tett már fel fóliát ( UV) is.
Ilyen ügyben csak hozzá járok!
Szóval Tengri a legjobbat ajánlotta neked!

(#23750) Taci


Taci
addikt

Sziasztok!

Ma visszajöttem a cég irodájába dolgozni, és a korábban tökéletesen működő Wifi kapcsolat most nem működik. Csatlakozik gond nélkül, viszont nincs internet. Minden más gépen és iPhone-on is tökéletesen működik, az S10+-omon viszont nem. Újraindítottam, elfelejtettem vele a hálózatot, újra ez elejéről, többször is, de semmi, csatlakozik, de nincs net kapcsolat.

Van/volt valakinek ilyen problémája? Mi lehet a megoldás? Eléggé Samsung/S10/Android specifikusnak tűnik, mert minden más típusú eszközön tökéletesen működik a Wifi.

Köszi!

Szerk.:
A visszaállítás alatti hálózati beállítások visszaállítása mit csinál pontosan? Megoldás lehet ez?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.