Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23251) Lajcsika válasza csemberlen (#23249) üzenetére


Lajcsika
tag

Én már 2 éve a Samsung mailt használom azzal semmi gond.

(#23252) csemberlen válasza Lajcsika (#23251) üzenetére


csemberlen
őstag

Oké, de régebbi gagyibb samsungon 7-8-9 androidon tökéletesen jöttek az üzenetek.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#23253) Lajcsika válasza csemberlen (#23252) üzenetére


Lajcsika
tag

Rengeteg embernek van gondja a Gmail alkalmazással,itt is sokan panaszkodnak.

(#23254) akooos válasza csemberlen (#23252) üzenetére


akooos
veterán

A Gmail alkalmazás működik rabszodikusan, nem csak Samsungon sajnos. Van hogy egyszerre jön meg 6 email :) Vagy elfogadja az ember, vagy vált más appra.

(#23255) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Tokot keresek, de kiprobalnek valami igenyesebbet is.
Spigen, Otterbox, Speck stb szinten gondolkodok.
Tudnatok ajanlani olyan modellt:
- ami jol ved, ha leejtem is, de nem T34-es tank design es vastagsag, nyilvan nem kell ultra thin
- kiemelkednek az élek a kijelzo sikja fole
- erzetre nem tapad, nem kellemetlen a tapintasa (gyari LED cover pl nekem ilyen, meg a Nillkin sima TPU-ja is ilyen volt, utaltam S7-esen)
Igazabol S10e-re keresek, de itt sokkal tobben vagytok es tobb a tapasztalat.
Eslo korben Spigen Ultra Hybrid-re gondoltam, meg lattam, h a Nillkin TPU is erositett a sarkokon, de nem tudom, manapsag milyen a tapintasa, valtozott-e az anyaga...

Koszonom!

(#23256) Morris


Morris
veterán

Ki kell kapcsolni az akku optimalizálást a gmail esetében. Úgy jó lesz.

(#23257) Tengri válasza zolikaDB (#23255) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

Nekem illetve a páromnak S10+ van, de a sima S10-nek megfelelő tokokat linkeltem.
A feleségemnek ilyen van:
Genuine Leather Smart Pro Samsung Galaxy S10 eredeti bőr oldalra nyíló tok

Én ezt használom:
Spigen La Manon Wallet Saffiano Samsung Galaxy S10 oldalra nyíló tok, fekete

A Genuine praktikusabb a Spiegen elegánsabb.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#23258) Hando válasza kakuk100 (#23250) üzenetére


Hando
tag

Miért van egyáltalán kiadott májusi frissítés? Sammobilon sincs fent!

(#23259) kakuk100 válasza Hando (#23258) üzenetére


kakuk100
őstag

Igen a Sammobilon nincs, de a Note 10+ és a S20 ultra már megkapta a májusi frissítést. Azért kérdeztem hátha OTA-n már megjött.

(#23260) mihail38 válasza Morris (#23256) üzenetére


mihail38
aktív tag

+1 Nekem is ez vált be, így már rendesen működik.

(#23261) csemberlen válasza Morris (#23256) üzenetére


csemberlen
őstag

Köszi, már müködik is,

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#23262) dkovizoli válasza kakuk100 (#23250) üzenetére


dkovizoli
addikt

Igen. Note 10-re, tegnap. ;]

(#23263) sgeza válasza kakuk100 (#23250) üzenetére


sgeza
veterán

Még nem jött ki az S10 sorozatra a követlező (mostanában esedékes, májusi?) független.

[ Szerkesztve ]

(#23264) kakuk100 válasza sgeza (#23263) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszönöm szépen.Bizom benne nem kell sokat várni rá

(#23265) sgeza válasza kakuk100 (#23264) üzenetére


sgeza
veterán

Nekem az a tippem, hogy jövő héten, akár már hétfőn megjöhet.

(#23266) mSchumi87 válasza kakuk100 (#23264) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Miert várjatok ennyire? Semmi uj nem lesz benne csak a biztonsagi frissitesek. Vagy valamirol lemaradtam? :)

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#23267) Morris válasza mSchumi87 (#23266) üzenetére


Morris
veterán

Mindegyikre ennyire izgulnak :((

(#23268) kakuk100 válasza sgeza (#23265) üzenetére


kakuk100
őstag

Úgylegyen! :R

(#23269) csemberlen


csemberlen
őstag

Márcsak az okos tokkal van probléma. Az átlátszó elejűvel. Ha jön gmail üzenet, akkor nem jelenik meg a tokon, ha felnyitom a képernyőn ott van, ha visszacsukom akkor a tokon is megjelenik. Viszont a samsung email megjelenik.

[ Szerkesztve ]

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#23270) jacis


jacis
nagyúr

Srácok lehet hogy kinevettek, de eddig nem nagyon foglalkoztam azzal hogy akkumulátor szempontjából milyen módban van a telóm és ma jöttem rá hogy a nagyteljesítményű mód mennyivel gyorsabb az optimalizált módtól. Tök sokat gyorsult a telefonom tőle. 😳

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#23271) csorbajeno válasza jacis (#23270) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ez logikus ;] :P De jogos, alapvetően nekem sincs szükségem a Power módra.

(#23272) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv, nektek nem forgatja el a hátteret néha a telefon? Minden ok, nézek egy yt videót teljes képernyőre rakva, majd az asztali hatterkep elforditva... Elég sűrűn. Elvileg két javítás is jött erre a problémára de nálam még mondig szar... Nálatok?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#23273) Memmaao válasza MikeWazowski (#23272) üzenetére


Memmaao
addikt

Nálam is csinálta, mire 10+on, de az utóbbi időben már nem. Nem tudom, végül melyik frissítés segített rajta.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#23274) akooos válasza MikeWazowski (#23272) üzenetére


akooos
veterán

Nálam is elfordul, bár nálam engedélyzve van a főképernyő elfordulása is :D Próbáld meg engedélyezni, majd letiltani, hátha.

(#23275) MikeWazowski válasza Memmaao (#23273) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem tudom miért, nálam nagyon szereti forgatni. Mindegy, ezért nem csinálok fr-t, ennél nagyobb gond... :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#23276) MikeWazowski válasza akooos (#23274) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Engedélyeztem, most vissza forgatta így eredetire. De tartok tőle hogy élő fog még fordulni. Pedig még home clear cache-t is csináltam.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#23277) sgeza válasza MikeWazowski (#23272) üzenetére


sgeza
veterán

Nekem mondjuk soha nem csinált még ilyet, pedig sokszor nézek én is úgy videót vagy bármit.

[ Szerkesztve ]

(#23278) hanti válasza MikeWazowski (#23272) üzenetére


hanti
senior tag

Frissitetted a Galaxy Store-ba az appot?

(#23279) mSchumi87 válasza MikeWazowski (#23272) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Totál fekete hátter es nincs gond :D es még az aku is továb bírja valamivel

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#23280) Taci válasza MikeWazowski (#23272) üzenetére


Taci
addikt

De, mostanában kezdett előjönni, néha "össze-vissza pakolgatja a hátteret". S10e-s ismerősömnek is. Olyankor csak oldalra fordítom a telefont és vissza, és már a helyére is állt. Bug, hátha javítják majd egyszer ezt is. (Meg a többit. :U )

(#23281) mihail38 válasza Taci (#23280) üzenetére


mihail38
aktív tag

Bug?
Nálam semmi ilyesmi nem fordult még elő, nem lehetséges hogy csak beállítási probléma van?
Azt még végképp nem értem: ( Meg a többit. :U )
Én minden hónapban meg várom türelmesen a frissítést, lehet hogy ennek semmi köze hozzá... Nálam rendesen és kiválóan működik minden. ( Gyári beállításokkal, igaz nem is nagyon értek hozzá :) )
Üzemidő, kamera, email...stb

[ Szerkesztve ]

(#23282) Xlendo


Xlendo
csendes tag

Nálam is ugyan ezt a forgatási "gondot" hozza + a billentyűzet is, ha egy játékban írok a chatben és nyomok egy szóközt akkor textúrahibás + átlátszanak az ikonok töredezve... az utolsó frissítés óta csinálja ezt.

(#23283) DaDa


DaDa
senior tag

Nem nagyon találtam arra megoldást, hogy képernyő tükrözés megy-e Lg tv-vel. Ha a smart View - rá klikkelek csak kép, Video, hang megy át. Viszont ha teljes tükrözést akarok az nem megy. Lehet, hogy Samu meg lg nem cimborák? Huawei gond nélkül megy. Nem eget verő csak akkor nem töröm magam ha nem megy.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#23284) Xlendo válasza mihail38 (#23281) üzenetére


Xlendo
csendes tag

Exynos vagy snapdragon verziód van? Exynoson elég sok a szoftveres bug. Sajnos ezt tapasztaltam a másik verzión nem voltak ilyen problémák, legalább is egyik ismerősöm sem tapasztalta.

(#23285) csorbajeno válasza DaDa (#23283) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igaz nkem a TV is Samsung, de nálam gond nélkül megy a Smart View. Ha azt bekapcsolom és csatlakozok a TV-re, akkor az éppen a kijelzőn megjelenő tartalom lesz a TV-n is.

(#23286) icemad válasza DaDa (#23283) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tv függő. Milyen típus?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#23287) mihail38 válasza Xlendo (#23284) üzenetére


mihail38
aktív tag

Exynos van, de én ezekkel a problémákkal nem találkoztam, ha találkoztam volna akkor ide meg írtam volna mert itt készséges és segítő kész emberek vannak és nem utolsó sorban hozzáértők! :K
Remélem megoldódik a probléma a következő frissítéssel :U

[ Szerkesztve ]

(#23288) MikeWazowski válasza hanti (#23278) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Minden naprakész.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#23289) MikeWazowski válasza sgeza (#23277) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nekem mostanában naponta vagy ötször.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#23290) sgeza válasza MikeWazowski (#23289) üzenetére


sgeza
veterán

Amúgy a kezdőképernyő elforgatása engedélyezve van? Milyen háttérképet használsz?

(#23291) UfoZoli válasza Laookon_ (#23013) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

na én ezért tiltottam pdp-vel a frissítést. Mikor kivettem a dobozból regisztrációt követően lefrissítettem a biztonsági irányelvek miatt, aztán factory reset, frissítés tiltás, belakás. Azóta öröm és bódogság...

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#23292) DaDa válasza icemad (#23286) üzenetére


DaDa
senior tag

LG 42lb650v gondoltam, hogy tv függő de ezek szerint nem én csináltam rosszul.

[ Szerkesztve ]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#23293) DaDa válasza DaDa (#23292) üzenetére


DaDa
senior tag

Kipróbáltam egy 50 colos LG vel és azon megy, szóval akkor a tv a ludas. Azért köszi mindenkinek.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#23294) Xlendo válasza mihail38 (#23287) üzenetére


Xlendo
csendes tag

Akkor szerencséd van :D De csak vizuális jellegű, fennakadást nem okoz. Legalább is nálam nem. Én is úgy vagyok vele, hogy majd a következő frissítés megoldja nem akadok fenn rajta, csak megosztottam, hogy nem egyedi probléma. :)) Én csak örülök neki, hogy neked nincs ilyen "problémád" :)

(#23295) sgeza válasza Wuzy (#23204) üzenetére


sgeza
veterán

Elvileg induláskor kéri, ha nem azonos a SIM kártyád régiójával a készülék aktuális CSC kódja. Ha nem kéri, akkor gyári alaphelyzet után elvileg kellene! A SIM kártya természetesen nyugodtan legyen bent. Ha nem kéri, akkor nyomj recovery menüből gyári alaphelyzetet! Ha így sem, akkor próbálj variációkat kivett SIM kártyával, gyári alaphelyzettel, SIM kártya betett/kivett állapotával!

(#23296) Sawyer_


Sawyer_
tag

Sziasztok! Miután a folyamatos térerő problémák miatt eladta az Ihpone X-et, gondolkodom egy S10-en. Ma próbálgattam egy A40-et, és alapvetően tetszett a One UI 2, de van egy apróság, ami zavar. Ha a legutóbbi híváslistát nézem, akkor minden hívás ömlesztve jelenik meg. Nekem nagyon praktikus lenne egy gomb, hogy "nem fogadott hívások". Sajnos ezt csak 2-3 gombnyomással tudtam megoldani, miután bementem a menübe. Meg lehet ezt oldani valahogy, hogy ez egy mozdulat legyen mint EMUI-n vagy IOS-en?

(#23297) bedibazsa válasza Sawyer_ (#23296) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Én pont a térerőproblémák miatt adtam el az S10-et.

(#23298) csorbajeno válasza sgeza (#23295) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nekem sem csinált SIM-resetet a BTU régióra Telekomos SIM-kártyával.

(#23299) sgeza válasza csorbajeno (#23298) üzenetére


sgeza
veterán

De neked a vége TMH, nem? Azokat nem lehet helyrebillenteni. De neki eredetileg is XEH. Olyan nincs, hogy az ne lehessen XEH CSC-n

(#23300) telefonmágus


telefonmágus
senior tag

973asa van :)

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.