Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22551) jacis válasza MikeWazowski (#22549) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem találom ezt. Leírod a pontos elérési utat? Köszi előre is.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#22552) MikeWazowski válasza jacis (#22551) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Telefon app-3 pötty-beállítások-wifi-hívás és ott én a mobilhálózatot választottam ki, remélem jól.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#22553) kengyel válasza MikeWazowski (#22552) üzenetére


kengyel
nagyúr

Komolyan mondom, nekem ott a wifi hívás, nem szerepel.

kengyel

(#22554) akooos válasza kengyel (#22553) üzenetére


akooos
veterán


Xeh, április, one ui 2.1

[ Szerkesztve ]

(#22555) kengyel válasza akooos (#22554) üzenetére


kengyel
nagyúr

Itt keresem én is, és nincs benne. Nekem is Xeh, és az áprilisi.

kengyel

(#22556) bedibazsa válasza kengyel (#22555) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Telekomos vagy? Tudtommal csak náluk működik ez - talán Digi is.

(#22557) sub71 válasza EnterR (#22550) üzenetére


sub71
aktív tag

Nálam továbbra is működik.

(#22558) kengyel válasza bedibazsa (#22556) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor itt a bibi, mert Vodafone.s vagyok. Akkor, kereshetem....

kengyel

(#22559) zzola válasza bedibazsa (#22556) üzenetére


zzola
félisten

De ezt engedélyeztetni kell a szolgáltatónál, nem?

(#22560) csorbajeno válasza jacis (#22551) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az értesitesi sávot húzd le duplán, ott is ott kell lennie a vége felé Wifi-hívás néven. Ha nem látod, akkor a ki nem tett ikonok között van.

(#22561) DrBubo77 válasza csorbajeno (#22560) üzenetére


DrBubo77
addikt

Telenoros és Vodafone-os kártyával nem jelenik meg az opció.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#22562) emre33 válasza rajd (#22541) üzenetére


emre33
addikt

Ige, de ha nyomva tartod a gombot, akkor csak fullhd videót készít. Hiába van nagyobb beállitva?

Ennek semmi értelme.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#22563) MikeWazowski válasza csorbajeno (#22560) üzenetére


MikeWazowski
addikt

És tényleg, ott is van ikonja. Egyébként lehet ér is valamit, mert most kettesen van a térerő.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#22564) jacis válasza MikeWazowski (#22552) üzenetére


jacis
nagyúr

Megvan. Köszönöm.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#22565) MikeWazowski válasza jacis (#22564) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nincs mit.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#22566) vohanyi válasza DrBubo77 (#22561) üzenetére


vohanyi
senior tag

Vodánál is van..!

(#22567) kengyel válasza vohanyi (#22566) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálam, nincs ilyen opció, Vodafone kártyával használom.

kengyel

(#22568) sgeza válasza dkovizoli (#22539) üzenetére


sgeza
veterán

Viszont azonos mérettel még lehetnek különbözőek! :)

(#22569) mihail38 válasza kengyel (#22555) üzenetére


mihail38
aktív tag

Szintén, nekem sincs és Xex.... Telenor

[ Szerkesztve ]

(#22570) sgeza válasza jeni (#22542) üzenetére


sgeza
veterán

Nincs olyan, hogy ILO ROM.

[ Szerkesztve ]

(#22571) sgeza válasza Protezis (#22548) üzenetére


sgeza
veterán

Akár te, akár valaki nem tudja véletlenül, hogy a Vodafone-nál van-e wowifi?

(#22572) sgeza válasza MikeWazowski (#22549) üzenetére


sgeza
veterán

Melyik szolgáltatónál?

(#22573) vohanyi válasza sgeza (#22571) üzenetére


vohanyi
senior tag

S10+ - van, wifi hívás, és VoLTE is, voda előfizetésesen./SIM1 voa, SIM2 digi/
[kép] - [kép] - [kép]

[ Szerkesztve ]

(#22574) sgeza válasza vohanyi (#22573) üzenetére


sgeza
veterán

Az jó, mert kollégámnak szüksége lenne rá, és az ügyintéző még a kérdést sem értette. Fogalma nem volt róla, hogy mi az a WoWiFi!

És a 2. SIM helyen van a vodafone-os kártya? Elhiszem persze, de a képeken az nem látszik. Azért lenne érdekes, hogy meg tudjam mutatni kollégámnak. Hátha úgy jobban tudna érvelni.

[ Szerkesztve ]

(#22575) vohanyi válasza sgeza (#22574) üzenetére


vohanyi
senior tag

(#22576) bedibazsa válasza vohanyi (#22575) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Látszik, hogy nem a Vodafone-os kártyán van a wifi hívás, hanem a digin. Vodán tudtommal nincs.

(#22577) vohanyi válasza bedibazsa (#22576) üzenetére


vohanyi
senior tag

Ott a kép, vodánál van, ne kötekedj pls- már 1 hónapja van legalább !!

(#22578) sgeza válasza bedibazsa (#22576) üzenetére


sgeza
veterán

Na igen, ezért kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

(#22579) sgeza válasza vohanyi (#22577) üzenetére


sgeza
veterán

A 2. kártyán van szerintem is a WoWiFi. Vagy én nem látok valamit jól?

(#22580) bedibazsa válasza sgeza (#22579) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Jól látod, egyesen volte, a masikon vowifi. Írja is a telefon. De én elengedtem, úgyis csak kötekszem.

(#22581) vohanyi válasza bedibazsa (#22580) üzenetére


vohanyi
senior tag

Elnézést, kicsit kevertem a VoLTE-val, igazatok van, sorry - kivettem a digis kártyát, így világos lett nekem is.

(#22582) sgeza válasza vohanyi (#22581) üzenetére


sgeza
veterán

No problem. Én először reménykedtem, hogy esetleg mégis van a Vodafone-nál is, habár úgy tudtam én is, hogy nincs. Aztán amikor megláttam a két kártyád, akkor gyanús lett a dolog. :) Az elkerülte a figyelmem, hogy már a szövegben írtad, hogy digi van a 2. helyen.

[ Szerkesztve ]

(#22583) EnterR válasza sub71 (#22557) üzenetére


EnterR
veterán

Érdekes. Cache wipe sem segít.

PSN ID: marquuard

(#22584) dkovizoli válasza sgeza (#22568) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az igaz. :C

(#22585) dkovizoli válasza EnterR (#22550) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem. Nekem egyszer volt, hogy eltűnt egy vagy két panel, de nem az egész. Store-ból újratöltöttem őket és mentek tovább.

(#22586) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Sziasztok
Frissítés óta nem úgy működik a billentyűzetem ahogy eddig, 2 hibát tapasztaltam, az egyik megoldására rájöttem, a másikra nem , ebben kérnék egy kis segítséget.
Próbálok tömör lenni.
S10, glow line cyan téma telepítve, fekete és zöld alapszínekkel.
Téma kiválasztásnál, a billentyűzeten az alapbeállítás az hogy fekete háttéren szürke osztásban vannak a betűk, viszont én az osztatlan sötét verziót szeretném használni. igenám, de ha ezt kiválasztom a billentyűzet beállításainál, utána ha szeretnék nyomni egy "á" betűt, a kis felugró ablakanál átszínezi az eddig megszokott, fekete keretben zöld karaktereket, mégpedig kékre és fehérre, és ez tudom h apróság, de nagyon zavaró.
Mit tudok ezzel csinálni h ne így legyen? A frissítésig is az osztatlan sötét módot használtam, egységesebb így, de akkor még rendben voltak a színek, frissítés óta viszont a színek megváltoztak, és akármilyen apróság, de tényleg nagyon zavaró.
a mellékelt screenshotokon látszik a különbség.
Más is belefutott már ebbe a hibába? esetleg tudja is rá a megoldást? Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#22587) KZP


KZP
őstag

Ma nagyot csalódtam a készülékben. (Telekomnál vásárolt 512 GB-os.) Az asztalomon volt, koppintással felébresztettem, majd a főképernyőn lefagyott. Hiába tapiztam, nem reagált semmire, a bekapcsoló gomb megnyomására sem. Mondom sebaj, reset. Ezután a képernyő elhalványult, mint mielőtt elmegy a teló alvó állapotba, majd sötétség.
Azóta sem reagál semmire. Próbálkoztam már az összes lehetséges gomb kombinációval, kábellel, Odinnal, töltővel, de teljesen halott. Nem látja Adb sem, semmi. Töltésre sem reagál, nem is töltődik, mert hideg marad a telefon is, meg a töltő is. (Az incidens előtt nem sokkal majdnem teljesen fel lett töltve.) Gondolom, a rajta lévő fotóknak is reszeltek, azt a szerviz sem tudja majd visszavarázsolni, bár a Google Fotókba mentek, de hát az ugye nem a teljes felbontású képet menti el. A telóra vigyáztam eddig is, mint a hímes tojásra, sosem volt még csak leejtve sem. Ráadásul pont ma kellett ennek történnie, leghamarabb kedden lehet szervizbe vinni. :(((

[ Szerkesztve ]

(#22588) zzola válasza KZP (#22587) üzenetére


zzola
félisten

Tudom nem vigasztal, de ilyen előfordul. Talán Te vagy az első, akitől ilyet olvasok...

(#22589) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Sziasztok!
Mai nappal egy s10+-ra cseréltem a régi LG G6-omat.Elkezdtem "belakni" már,de van pár kérdésem. Pl mi a túró az a Bixby? Kamera felbontást nem tudok állítani ,csak videónál? Settingsben nem tálaltam lehetőséget. :F

(#22590) sgeza válasza KZP (#22587) üzenetére


sgeza
veterán

10mp-ig hangerő le és power gomb egyszerre nyomvatartása volt már?

"Google Fotókba mentek, de hát az ugye nem a teljes felbontású képet menti el." - Lehet, hogy tudod, de ez beállítás kérdése. Tudod menteni normálisan is az eredeti képeidet módosítás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#22591) MikeWazowski válasza sgeza (#22572) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Telekomnál sikerült aktiválni. Az ikon is megvan fent de a fura az hogy nekem a beállításokban a WiFi alatt továbbra sincs ott, mint a kollégának aki befotozta. Ez mitől lehet?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#22592) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
Szeretnék tanácsot kérni, hogy most mi lehet a reális ára egy egy 3 hónapos s10+ szolgáltatói darabnak?

(#22593) migabi24 válasza MrBazsi (#22586) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ezt sajnos nem tudod állítani, a bill. frissülése kavart bele, a témát kéne hozzá igazítani

(#22594) migabi24 válasza espi38 (#22592) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nagyon jól kell áraznod, hogy most elkeljen egy ilyen, sok embert nyomorba döntött a mostani helyzet.

(#22595) csorbajeno válasza espi38 (#22592) üzenetére


csorbajeno
veterán

Mégsem jött be a telefon?

(#22596) OPiiPO válasza Medocsabi (#22589) üzenetére


OPiiPO
addikt

keress vissza, itt a topicban minden le van írva, többször is, a kamera felbontás pl. kb. hetente előjövő téma :R

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#22597) espi38 válasza csorbajeno (#22595) üzenetére


espi38
őstag

De nagyon is, csak engem is utolért a járvány hatása :W
"migabi24" tisztában vagyok vele én is ezért gondolkodom az eladásán de úgymond szaré hugyé nem lesz új gazdája :R

(#22598) bounty123 válasza KZP (#22587) üzenetére


bounty123
őstag

A felbontás 16 megapixel marad a Photos-on, szóval nem ront az S10 felbontásán. A kódolás lesz más, helytakarékosabb. Őszintén szólva én semmi kivetnivalót nem találok bennük, eleve csak ott tárolom minden fotómat, semmi szükség rájuk a telón.

(#22599) Medocsabi válasza OPiiPO (#22596) üzenetére


Medocsabi
addikt

Köszi!(és tényleg, hetente adta ki a kérdést, mikor rákerestem a "kamera felbontás"-ra :DDD )
Az azért fura, hogy nem annyira kézenfekvő mint a G6-ál volt, ott a képarány mellett a megapixel is fel volt tűntetve. Azt legalább már tudom hogy 4:3 képaránnyal lövi a legjobb felbontással. Annak meg majd utána nézek a profi módban mit mire lehet használni, már az LG-nél is idegesített, hogy van egy fasza (a maga idejében az volt ) kamera benne, de fogalmam sincs hogy tudom kihasználni a benne rejlő lehetőségeket.
Más:
Arra tud-e valaki választ adni, hogy a jobb szélén a képrenyőnek a bekapcs gomb oldalán miért van egy kb 2 cm-es sötétebb, kb 1 mm széles rész? Tuti nem kijelző gond, mert a gyorspanelt lehúzva eltűnik,illetve elforgatva sincs ott. Egyszerűen idegesít, mert mióta megláttam bántja a szemem. (a hideg kirázott, először azt hittem baj van a kijelzővel)

(#22600) sgeza válasza MikeWazowski (#22591) üzenetére


sgeza
veterán

Nem tudom a választ, csak feltételezem, hogy esetleg CSC régió függő, hogy mi, hogy jelenik meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.