Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#277) SeatZola


SeatZola
őstag

EZ SAMSUNG topic. Ide nem kell a Iphone-os komment és hasonlítgatás szerintem. Főleg nem az egyik/másik pocskondiázása. Igenis mindegyik gyártó "lop" ötleteket egymástól. Vagy akkor pl. minden Mercedes is szar, mert nem ő találta fel az autót. Jó az Iphone is és jó a Samsung is. Pont. Mindenki azt vegye amit szeret, lehetőség már van mindenre. Mindegyiknek megvan a maga közönsége. Nekem is volt Iphone 5S. Szerettem is, de nem lettem almás. De ettől még nem szidom, mert igenis jó az is.
Az viszont kimondottan zavar és sért, hogy itt egyesek a Note-ot pocskondiázzák. Ennél nagyobb öröm vagy szórakozásuk nincsen? Miért kell más örömét tönkretenni? Ebben mi a jó?

No gyerekek! Ma átvettem az Edigitalban az Okt.01-én rendelt fekete Note4-et! Akkor még volt 15%-os kuponkód akció, így 203eFt-ért hoztam el. SM-N910C, tehát a 8 magos Exynos 5433 és a Mali T760-as kombó!
Sehol semmi reccenés, teljesen szmúúúsz! Még a telefonkönyvbe belépésnél is!
Sokkal kényelmesebb, határozottabb a fogása, mint a 3-nak volt előtte. Itt van nálam az is, megmaradt, tehát össze tudom hasonlítani! A hátlap sokkal passzentosabb, mint a 3-on. A kijelző gyönyörű, netezni picivel jobb rajta, mint a 3-én. Kijelzőnél "rés" nincs! Ha valaki kíváncsi valamire, kérdezzen!

JA, ÉS MEGÉRTE VÁLTANI A NOTE3-RÓL!!!! Bárki bármit mond! Ha ki tudod szorítani a plusz pénzt, akkor ne habozz! Nem fogod megbánni!

Ennyit mértem Antutuban:

[ Szerkesztve ]

Rappi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.