Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12301) nagyito88


nagyito88
aktív tag

Egy kis alternatíva a gyári időjárás widget kiválltására. Ahogyan néztem elég jó kis hírcsomagot is kaphatunk, kategorizálva.

Link

[ Szerkesztve ]

(#12302) M.Eriksen


M.Eriksen
tag

Csatlakoznék a tulajok büszke sorába:)

(#12303) MurdR válasza M.Eriksen (#12302) üzenetére


MurdR
veterán

Grat. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12304) Titana


Titana
tag

Sziasztok,szép reggelt.Szeretném megkérdezni,hogy tud-e valaki segíteni abban,hogy ezt a samsung s2-ből ismert feledat-kezelőt,hogy tudnám a telefonra varázsolni,mert a képen szereplő Nóta2- rajta van?Sehol nem találom. :Y

(#12305) nagyito88 válasza Titana (#12304) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Feladatkezelő rajtavan, de shortcut és widget alap esetben nincs hozzá. A középső fizikai gomb hosszú megnyomásával tudod előcsalni. Ha widget és shortcut kell, akkor: Bemész a samsung apps-ba, keresőbe beírod application monitor lekéred, és már a widgetek között szerepel is.

[ Szerkesztve ]

(#12306) Titana válasza nagyito88 (#12305) üzenetére


Titana
tag

Köszönöm szépen,már le is töltöttem.Nem is értem,hogy ez a widget alapból miért nincs benne,de az a lényeg,hogy most már megvan.Mégegyszer köszönöm. :K :R

(#12307) S e t h válasza #02119936 (#12292) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem te tévesztettél témát, viszlát!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#12308) Koczó93 válasza Titana (#12306) üzenetére


Koczó93
őstag

Nincs benne mert a 2 giga ramnál felesleges takarítani szvsz :D

(#12309) Titana válasza Koczó93 (#12308) üzenetére


Titana
tag

Hiszen benne van csak widget nincs hozzá.Tudom,hogy felesleges,de szeretek takarítani,mivel rend mániás vagyok. ;] :Y :K szvsz :))

(#12310) Koczó93 válasza Titana (#12309) üzenetére


Koczó93
őstag

Akkor nem szóltam :D

(#12311) Hauptmann válasza nagyito88 (#12301) üzenetére


Hauptmann
addikt

A hálózatinformációs widgetnek mi a neve?

(#12312) zzola


zzola
félisten

Az én készülékem mindig tud meglepetéssel szolgálni. Stock állapotba hoztam, gondoltam kipróbálom a SentinelROM v4.30-CM10.1 romot. Philz recoveryt szeretném rátolni, de semmi nem történik. Az Odin rendesen lefut, viszont a recovery maradt a gyári, a számláló viszont ugrott. WTF?

[ Szerkesztve ]

(#12313) Zsombe válasza Hauptmann (#12311) üzenetére


Zsombe
senior tag

Ez engem is érdekelne.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#12314) axlfsi válasza nagyito88 (#12305) üzenetére


axlfsi
veterán

Erről jut eszembe; HA egyik nap már hiába nyomom hosszan a középső gombot, gyakorlatilag nem ugrik elő az a kezelő, akkor mi van? ... nem értem mi történhetett, valójában semmi(különöse)t nem telepítettem, egyik nap még előjött, aztán amikor kerestem napok múlva, semmi.
Revolution HD 15.0, alig piszkált, TW rom van a telefonon.

Ti már tapasztaltatok ilyet?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12315) Bélaaaa válasza axlfsi (#12314) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Igen, restart megoldotta.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#12316) nagyito88 válasza axlfsi (#12314) üzenetére


nagyito88
aktív tag

A hálózat figyelő neve, amit használok: Open Signal Maps. Rendesen figyel mindent, és lehet állítani elég sok dolgot, hogyan figyelmeztessen, ha ledob a hálózat. Vissza lehet nézni, grafikonokon, mikor volt problem, ha korlátlan mobilneted van / nagy adatforgalmi kereted, még be is jelöli maps-on, hogy hol dobott le. Ma pl megint tekertem a Tisza mentén, a gáton, és Kiskörén jelzett, hogy problem van. És tényleg nem regisztrált a hálózaton üzit kaptam híváskor.

(#12317) aicon válasza nagyito88 (#12316) üzenetére


aicon
senior tag

Jó kis app, én is használtam egy ideig, de nálam eléggé ette az akksit, így megváltam tőle.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#12318) nagyito88 válasza aicon (#12317) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Nekem mobilnet kivan lőve, csak akkor megy amikor netezek, így nem zabálja az akkut.

(#12319) TTomax


TTomax
nagyúr

Mondjátok meg nekem,hogy hogyan lehetnék biztos abban hogy gyári független telefonom van????Most lőttek ki alólam egy Note2öt... kaptam egy másikat,de rá kellett fizetnem,mert ez megint csak új a másik meg több mint 4hónapos volt... van egy számlám imeivel meg a gyári box...nem akarok 3-4 havonta fizetgeni,ez így nekem nem gyere be...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12320) nagyito88 válasza TTomax (#12319) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Ez meg hogy történhetett? Vettél egy telót, gyári függetlenként, és letiltották? De adtak ujjat, mert rá kellett fizetni? Hol vetted? Gsm bolt? Ez nagyon fogyasztó védelmis szagnak tünik, szerintem ne hagyd annyiban. Milyen jogon kér egy gyári független telefonra valaki + lovét, föleg ha ő neked, per és tehermentesen adta ki 4 hónapja.... És ugye eme per, és tehermentes telót meg letiltják? Simán 1:1-ben cserélni kellene befosva, és köszöngetve, hogy nem csinálsz belőle nagyobb ügyet.

(#12321) TTomax válasza nagyito88 (#12320) üzenetére


TTomax
nagyúr

Elég nehéz valakit megkeresni,aki Indiába visszament de a boltját meg eladta másnak...most ebbe ne menjünk bele,én örülök hogy egyáltalán nem kellett kukáznom a telefon,ugyanis imei után kilőttek mint a huzat...aki eladta állítólag indiában van az új tulaj sem akart balhét,a hátlapom karcos volt a mostani meg megint csak fóliás... ezzel nem tudok mit kezdeni... elvihetem perre,igen elvihetem...két év múlva meg is nyerem,öt év múlva újra a zsebemben lehet az ára...sőt kamatot is kaphatok rá... ez volt az "A" terv.. a "B" variáció pedig,hogy rádobok egy százast (fontban) és cseréli..te melyiket választanád egy idegen országban magyar állampolgárként?
De maradjunk a kérdésnél...honnan tudhatom meg,hogy ez valóban gyári független?Lengyel ROMot látok rajta,ez már nekem gyanús... KIES felengedi,frissítések még eddig megjöttek...ha ezzel is így járok mondtam a boltosnak,hogy elbúcsúzhat a boltjától ,nem vagyok túl vicces kedvemben...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12322) axlfsi


axlfsi
veterán

Lenne egy újabb, gyakorlati kérdésem a használattal kapcsolatban; Ti valóban mindannyian igyekeztek kb. 20% környékére lemeríteni, illetve hetente egyszer teljesen, mielőtt töltőre dugjátok?
Nem is tudom, igyekszem megadni a legjobbat az akksinak - ha valóban ez kell neki(?), de korábban bizony nem foglalkoztam ennyire ilyesmivel (a korábbi telefinjaimnál), amikor csak esett az akksi, mondjuk olyan 80% környékére, már töltöttem (sosem tudni, hogy mikor kell elrohannom valahova és nem árt, ha fel van töltve...).

Szóval, Ti, hogy vagytok ezzel?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12323) S e t h válasza axlfsi (#12322) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én általában 5 alá megyek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#12324) Impressa válasza axlfsi (#12322) üzenetére


Impressa
őstag

Én csak arra figyelek, hogy 10-15%-nál ne merüljön lejjebb. Sokszor volt olyan, hogy 70% körül volt a töltésem, és nem tudtam pl. másnap hol leszek, és meddig( a munkámból adódóan), így este töltőre dugtam.
Nem különösebben vettem észre bármilyen negatív hatását egyelőre.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12325) zeroo5ux válasza Impressa (#12288) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

ezzel így kiegyeznék:

http://www.techma.hu/pages/cikkek/nyolcmagos-processzorral-es-nyolcmagos-gpu-val-erkezhet-a-galaxy-note-3

és remélhetőleg az AMOLED is marad :)

[ Szerkesztve ]

(#12326) nagyito88 válasza TTomax (#12321) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Ja hogy Indiai a fószer. Fasza. Reméljük ezzel már nem lesz gondod. Valami rootos dolgot olvastam itt fórumba, hogy van ami kitudja olvasni az összes sw és hw infót. Erre én is kíváncsi lettem volna akkor amikor megvettem a note 2-öm. Én speedshop-ból vettem, magyar garipapirral, így letettem a dolog további kiderítéséről. Reméljük itt tud neked valaki segíteni.

(#12327) Impressa válasza zeroo5ux (#12325) üzenetére


Impressa
őstag

Azért az durva lenne, ha annyi GPU-mag lenne, mint CPU-mag :Y
Ez alapján a video alapján az AMOLED javára billenne a mérleg.
Közben meg, jól összezavarják az olvasókat :U
Nekem "szinte" mindegy milyen a kijelző fajtása, csak nekünk legyen jobb :D

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12328) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Ezt láttátok? Gyári Samsung képernyővédő fólia.

Amúgy van valakinek tapasztalata ezzel az Electromarket webáruházzal? Állítólag 139.890 A gyári garanciás Note 2, ami nem egy rossz ár.

(#12329) Impressa válasza Hauptmann (#12328) üzenetére


Impressa
őstag

Nekem bejön, csak a keret is maradhatna átlátszó.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12330) TTomax válasza nagyito88 (#12326) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát remélem magam is...most minden simet megesz.de az borzasztó,hogy nem lehet egy telefonról biztosan megmondani honnan jött,letiltható-e stb... :(

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12331) nagyito88


nagyito88
aktív tag

Kinek változott meg a market? Barátnőmnek a Galaxy S advancejára feltoltam egy Független Ruszki 4.1.1-et. Imádja azóta a telót, azelőtt szidta, de pl neki a market=play áruház még mindig a régi.
( Mondjuk az előző mindig jobban tetszett, az új esetében is ez van. 1.5 óta használok androidot, kb 2008-2009 óta, de még 4.1.1 használata közben is marketot magyarázok play helyett, néznek is rám furán, hogy miről vakerálok. :C )

(#12332) Koczó93 válasza nagyito88 (#12331) üzenetére


Koczó93
őstag

Én már vagy 2 hete felraktam az új verziót kíváncsi voltam rá :)
Szerintem nem lett rossz, bár nekem jobban tetszett a régi(2010) Android market. Az elnevezése is sokkal találóbb volt szerintem.

(#12333) AliceWake válasza Hauptmann (#12328) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Aham. Alléeban. De nem volt nekik szürkében, így feketére vagy fehérre varázsolta volna a kijelzőm keretét. De amúgy nem tűnt rossznak.

Non omnis moriar.

(#12334) axlfsi válasza Koczó93 (#12332) üzenetére


axlfsi
veterán

Ahha, értem és köszi a válaszokat. Igyekszem a Note2-vel már én is kesztyűskézzel bánni és alaposabban meríteni az akksit, mielőtt töltőre dugnám...
Mellesleg itt azt írják (nem tudom mennyire hozzáértő emberek), hogy 20%-ig érdemes meríteni, majd akkor tölteni (sőt, rémlik valami olyasmi is, hogy a nagyon lemerített akksi sem tesz jót az élettartamnak - értem ez alatt az 1-2-3%-okta kb. - de nem tudom szintén, hogy mennyire megalapozott, nem akarok okoskodni, én is csak olvastam).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12335) Impressa válasza axlfsi (#12334) üzenetére


Impressa
őstag

A mélymerítés, az ami veszélyes lehet az akksi számára. Amit ott leírtak arról az a véleményem, egy része hasznos lehet, de inkább használd úgy a telefont, ahogy neked jó. Az elején görcsöltem azon, hogy mindent low módban ment, vagy kikapcsoltam minél tovább bírja az akku. Aztán elegem lett belőle, és most kihasználom a telefon adta lehetőségeket amennyire csak lehet. ;)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12336) exelsior1 válasza AliceWake (#12333) üzenetére


exelsior1
senior tag

Fel is helyezik ott?

Galaxy S10

(#12337) TTomax válasza axlfsi (#12334) üzenetére


TTomax
nagyúr

Gyakorlatilag ezek az akkuk kb 7-800 töltést bírnak,teljesítmény veszteség nélkül,aztán lassan elkezd romlani a kondíció...ez azt jelenti hogy ha mindennap felrakod tölteni akkor két évig semmi baja "elvileg"....akkor is egy töltésnek számít ha 70%on rakod fel és akkor is ha 5%-nál...ugye az pedig nem mindegy mindegy,hogy naponta vagy két-három naponta kell tölteni.Én annyira e miatt nem aggódok mert mire akkut kell cserélni,filléres ára lesz,és sterencsére cserélhetö...
A mélymerités veszélyesebb témakör,elvileg akkor fordulhat elő,ha lemerült a telefonod,és utána napokig,hetekig nem rakod töltőre... olyan szintre merül amitől elkezd kicsapódni, és károsodik...sajnos az egy visszaválthatatlanan folyamat,ezzel nem árt vigyázni,ezért is ajánlják,hogy 20% körül tedd fel tölteni... a cikkben vannak jó ötletek,pl a mozgó háttérkép,de az egész miatt kár egy programot a háttérben futtatni,hiszen az is csak fogyaszt,könnyen előfordulhat hogy amit spórolsz vele azt maga a program fogja elhasználni és ott vagy vele ahol a part szakad.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12338) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Van belőle egyáltalán szürke? Amúgy ott mennyi volt az ára?

(#12339) AliceWake válasza Hauptmann (#12338) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Akkor nem volt nekik, de elvileg szándékoznak tartani. Azt hiszem 3.990,- volt.
Nem tudom, hogy felrakják-e, de nem tartom valószínűnek.

Non omnis moriar.

(#12340) Hauptmann válasza AliceWake (#12339) üzenetére


Hauptmann
addikt

Érdekes, mert a neten körülnézve csak fekete és fehér van.

(#12341) AliceWake válasza Hauptmann (#12340) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

A srác teljesen fogalmatlan volt, akkor nyitottak, meg szerintem amúgy is. Lehet, hogy tényleg nincs. Nem néztem utána.

Non omnis moriar.

(#12342) aicon válasza nagyito88 (#12318) üzenetére


aicon
senior tag

Akkor a mobilnet határozza meg a program áramfelvételét :DD

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#12343) nagyito88 válasza aicon (#12342) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Ez jó :D a programnak nincs áram felvétele, csak dolgoztatja a hw-t a háttérbe. De ha nincs mobilnet, akkor ugye nem megy sok minden szinkronizálása, és sok folyamat nem dolgozik.

(#12344) aicon válasza nagyito88 (#12343) üzenetére


aicon
senior tag

egyre jobb....szövegértés nulla :))

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#12345) bacus


bacus
őstag

az elmúlt pár napban ért egy kis csalódás a notámmal kapcsolatban, szerettem volna ugyanis a napon is használni. A kijelzőjét viszont alig látom, próbáltam autómatán, max fényerőn, energiatakarékoson és kikapcsolva is, csak rontani tudtam, javitani nem.

A kijelzővédőt kidobtam, gondolván nem a crystal clear volt rajta eddig, hátha, de nem javult. :(

Normál fényviszonyoknál teljesen jó a kijelző, este pedig még a legkisebb is sok...
Nyilván az én szememmel is baj van :(

Létezik erre valami spec. fólia esetleg ami segitene?

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#12346) spawn21


spawn21
veterán

beszálltam én is a klubba. Z-ről jövök.

Igaz csak 1 próba hétre. De szerintem marad :D

Hogy ez mekkora? :Y

iPhone 13p

(#12347) Parallaxis válasza Impressa (#12327) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ez alapján a video alapján az AMOLED javára billenne a mérleg.

Ízlések és pofonok :D a videón az AMOLED jóval gyengébb, kevésbé részletgazdag képet mutat.

(#12348) bacus válasza nagyito88 (#12301) üzenetére


bacus
őstag

Melyik widget az ami kiirja, hogy telenorhoz vagy ott csatlakozva és mekkora jelszinttel, ill. a mobilnetet is mutatja...?

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#12349) exelsior1 válasza spawn21 (#12346) üzenetére


exelsior1
senior tag

Nekem is Xperia Z után lett anno a 2. N2-m. Ég és föld a különbség

Galaxy S10

(#12350) tybsen válasza bacus (#12345) üzenetére


tybsen
addikt

Este használd a screen filter nevű programot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.