Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) MurdR válasza schawo (#12600) üzenetére


MurdR
veterán

Én azt vettem észre.hogy talán egy picit gördülékenyebb is róla a rendszer, így már csak azért is megéri.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12602) axlfsi válasza MurdR (#12601) üzenetére


axlfsi
veterán

Mindenkepp, ez ne is legyen kerdes!
Milyen hardverhiba? (chip?)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12603) plejik válasza DarkChild (#12559) üzenetére


plejik
addikt

Nekem is ilyesmi kijelzővédő fólia van a telón.. A boltba srác le is akarta tesztelni, hogy megmutassa mennyire bírja a cucc. :DD De én nem mertem még így sem :D:D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#12604) gyuri2008 válasza axlfsi (#12599) üzenetére


gyuri2008
veterán

Üdv
CWM-böl kell telepíteni?

(#12605) kisspepe


kisspepe
tag

Nos eljött az idő, hogy megvegyem a készüléket. Végülis úgy döntöttem, hogy egybe kifizetem, és nem 0% thm-el veszem meg, mivel az e-digital-nal is 15 000-rel felemelték előtte.

Így viszont hogy egybe kifizetem arra gondoltam, hogy az LTE-s változatot veszem meg, mert a telefont nem igazán akarom lecserélni 3-4 évig, aztán majd meglátjuk.

Nektek mi a véleményetek amúgy LTE-s vagy nem LTE-s?

A problémám csak az, hogy jelenleg nem találok a neten új szürke (titián) gyári garis készüléket, talán a mobilbirodalom.hu-nak van, de azt meg kell kérdezni.

mobilbirodalom.hu-val van valakinek tapasztalata?

(#12606) nagyito88 válasza kisspepe (#12605) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Rádiót hallgatsz? Ha nem akkor további kérdés, hogy kihasználod a 4g-t? Ha nem, mind a kettőre a válasz, akkor azt vedd meg, amit olcsóbban tudsz beszerezni. Ha rádió kell, akkor nem lte. Ha meg 4g kell akkor ugye lte. Esetleg euronics hozzád közeli üzletét, is felkeresheted. Ott is gyári samu garival adják.

(#12607) kisspepe válasza nagyito88 (#12606) üzenetére


kisspepe
tag

Rádió nem érdekel, az LTE-t sem tudom most még kihasználni, mivel Vodás vagyok, csak azért gondoltam arra, mert ez túl drága telefon nekem ahhoz, hogy 2-3 év múlva cseréljem, és később még jól jöhet ha tudja a telefon.

Meg jelenleg most úgy gondolom, hogy nem is tudnak annyit fejleszteni hogy érdemes legyen a közeljövőben cserélni, aztán ki tudja, ha olyat adnak ki ami nagyon megtetszik, akkor valszeg lecserélem.

(#12608) torrente777_ válasza kisspepe (#12607) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Ha szereted a főzött romokat akkor ne LTE mert alig van rá főzött rom.

Rommer.

(#12609) Hauptmann válasza kisspepe (#12605) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ha jól látom, a mobilbirodalomnál csak egy, vagy két éves bolti gari van, én inkább olyan helyen venném, ahol 24+2 hónapos Samu garanciával adják. Igaz, hogy úgy drágább, de megéri. Illetve, ha ragaszkodsz hozzájuk, dobj egy email-t nekik, hogy gyári Samu garsat mennyiért tudnak szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#12610) gyuri2008 válasza axlfsi (#12599) üzenetére


gyuri2008
veterán

UI.: De mar van megoldas a problemara (erdemes visszarakni a 16-ot, aki visszatert a 15-re) videó hang.

CWM-ből kell telepíteni?

(#12611) Paszkal3 válasza kisspepe (#12605) üzenetére


Paszkal3
tag

Én a euronichben vettem. Ha ilyen sok ideig akarod telefont megtartani , adnak rá 2év gyári garit +3év törésre,sérülése meg tudja a francia, hogy mire még. Annyi, hogy egy 10est kell rá fizetned érdeklődj után. Én cetelem hitelre vettem fel, erre adtak 10 százalék kedvezményt a vételárból, nyáron meg kifizetem. Így 0 százalék a thm!

[ Szerkesztve ]

(#12612) Dr V válasza schawo (#12591) üzenetére


Dr V
őstag

Teszteléshez ez nem lenne jó? Mivel ha jól értem a leírást akkor utófeldolgozás nélkül ad ki hangot. Gyakorlatikag minőségvesztés nélkül.

(#12613) kisspepe válasza Hauptmann (#12609) üzenetére


kisspepe
tag

Hát most kérdeztem rá cheten hogy van-e új szürke (titán) LTE-s 2 év gyártói garival. Azt írták igen van. Utánanéztem a boltnak is, 2009-ben jegyezték be. Bár azt írják 10 éves tapasztalatuk van. Árúkeresőn 49-ből 38-an 5 csillagot adott, 7-en adtak 1 csillagot.

Euronich van a közelben, de ott szerintem csak a 7100-ast lehet kapni, a 7105-öst nem.

Lehet megkockáztatom, max ha valami nem tuti, akkor bukom a szállítási költséget, mivel 8 napon belül vissza kell venniük.

[ Szerkesztve ]

(#12614) zack


zack
nagyúr

ChainFire témára visszatérve. Annyit nem üzent email-ben 1 hónap alatt hogy húzd meg a f@szom. Szó nélkül benyelte az 1k-t. Igazi úriember. :((( Költse gyógyszerre kívánom neki.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12615) axlfsi válasza gyuri2008 (#12610) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen.ű

UI.: DE! ...ha nem surgos, akkor varj vele, mert holnap jon a 16.1 ;)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12616) gyuri2008 válasza axlfsi (#12615) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszi a választ :R

(#12617) Parallaxis válasza axlfsi (#12599) üzenetére


Parallaxis
addikt

ARHD16-ot? Akkor valamit beneztel, mert ennel a rom-nal biztosan nincs hang a videofelvetelnel.

Ez nem 100%, mert nálam ARHD16 van fent és biza van hangja a rögzített videónak.

(#12618) axlfsi válasza Parallaxis (#12617) üzenetére


axlfsi
veterán

Hali! Igazan nem akarok ebbol vitat nyitni, de szerintem valami megsem ugy van nalad. Hidd el, senkinel sincs az ARHD16-os rommal a viderogzitesnel hang (tehat nem a mar meglevo videokrol beszelunk, hanem amit most, ezzel a rommal keszitesz videot, annal nincs hang; tesztelted?). Legalabbis, eddig aki felrakta - rajtad kivul - mindenki jelezte a hibat (volt 1-2 teves visszajelzes, de az abbol adodott, hogy a felhasznalo nem egy frissen rogzitett videorol szamolt be, hanem egy korabban rogzitettel kapcsolatban - ez OK is).
Ez nem is a ROM-ot keszito srac hibaja, hanem igy adta ki a Samsung, hibasan (ezt alatamasztja az is, hogy nem egy felhasznalo jelezte a hibat szinten, aki az erintetlen, stock ROM-ot tette fel).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12619) axlfsi válasza axlfsi (#12618) üzenetére


axlfsi
veterán

Mar nem tudom szerkeszteni, de itt igazolja a fejleszto, hogy a gyari Samsunggal van a gond.
... de ha nalad jo, en csak orulni tudok neki :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12620) bacus


bacus
őstag

használja valaki skavalec callrecorderét? ma frissült, és azóta nem megy nekem. 1.39-es verzió.

Ha megvan valakinek az 1.38, igen megköszönném!

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#12621) gyuri2008 válasza axlfsi (#12615) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ezt minden féle wipe nélkül rárakhatom a 15.0 ra?

(#12622) Markizmark válasza Paszkal3 (#12611) üzenetére


Markizmark
addikt

Így mennyibe fog kerülni?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12623) Hauptmann válasza Markizmark (#12622) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az Euronics-ban most 179.999...

(#12624) nagyito88 válasza Hauptmann (#12623) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Na jól felvitték az árát ott is...

(#12625) Levente válasza bacus (#12620) üzenetére


Levente
aktív tag

Állítsd vissza a frissítést az alkalmazáskezelőben.

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#12626) gyuri2008 válasza nagyito88 (#12624) üzenetére


gyuri2008
veterán

Legalább jól el lehet adni a használt készüléket ;]

(#12627) Paszkal3 válasza Hauptmann (#12623) üzenetére


Paszkal3
tag

Az igen! Én 1hónapja vettem 152ezer volt!

(#12628) Koczó93


Koczó93
őstag

Aki akar most Nótát venni nézze meg XXL gsm-nél van akció. A 120.000as ár valószínűleg bolti garis de érdeklődni kell hogy mennyi a különbség.
http://www.xxlgsm.hu/kategoria/erintokepernyos_samsung/8

(#12629) nagyito88 válasza gyuri2008 (#12626) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Nem akartam már írni, jó látni, hogy vadi új telóm 2 év samu garival függetlenül márciusban olcsóbban vettem mint amennyi most :D

(#12630) bacus válasza Levente (#12625) üzenetére


bacus
őstag

Na ezt nem tudom, nekem ilyen opcióm nincs. Csak eltávolitani tudom az alkalmazást.

Irtam a fejlesztőnek, aki elküldte az előző verziót, ill. leirtam a pontos működést a frissités után, hátha ki tudja javitani a hibát.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#12631) Parallaxis válasza axlfsi (#12618) üzenetére


Parallaxis
addikt

Hidd el, senkinel sincs az ARHD16-os rommal a viderogzitesnel hang (tehat nem a mar meglevo videokrol beszelunk, hanem amit most, ezzel a rommal keszitesz videot, annal nincs hang; tesztelted?).

Igen teszteltem és igen a felvett videónak van hangja.
Én nem olvastam erről XDA-n, tegnap kérdezték itt, erre megnéztem és nálam működik, de halkan megjegyzem, hogy a deodex stock XXDMD2 rommal is működött nálam. :)

(#12632) Tatu-1981


Tatu-1981
tag

Mai napon csatlakoztam a Note2 tulajokhoz. Már most imádom. :)

Meg tudja valaki mondani, hogy a gyári böngészőben hol tudom beállítani, hogy a honlapok asztali (ne mobil) verzióját töltse be? Nézegettem a böngésző beállítási lehetőségeket, de nem találtam.

(#12633) Hauptmann válasza Koczó93 (#12628) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nerm az XXL-nél van az, hogy csak a telefont adják a feltüntetett áron, és külön kel fizetni az összes trbbi tartozékért?

(#12634) AliceWake válasza Tatu-1981 (#12632) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Szerintem nyisd meg a böngészőt - menü érintőgomb - Asztali nézet -> pipáld ki!

Non omnis moriar.

(#12635) Tatu-1981 válasza AliceWake (#12634) üzenetére


Tatu-1981
tag

Köszi. 2-szer végignéztem a böngésző beállítás menű összes lehetőségét, ez meg közben majdnem kiszúrta a szemem, de nem vettem észre. :)

(#12636) Koczó93 válasza Hauptmann (#12633) üzenetére


Koczó93
őstag

Elég sok cég így csinálja. Ők is azért kezdték el már egy ideje mivel ha valaki telefont keresett nyilván nem hívta fel őket mert látta hogy náluk 10el drágább mint a konkurenseknél.

(#12637) AliceWake válasza Tatu-1981 (#12635) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Ne aggaszd magad, én sem veszek észre semmit, ami az orrom előtt van :P

Non omnis moriar.

(#12638) Markizmark


Markizmark
addikt

Ma megint megcsinálta azt a note hogy nem kért pin kódot és igy se telefon se net... csak nandroid mentés vissza állítása oldott meg. Mi okozhatja??

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12639) MPeter87 válasza zack (#12596) üzenetére


MPeter87
őstag

Ez miben jobb, mint a PowerAmp?

(#12640) Bandita4141


Bandita4141
tag

Sziasztok!

Szuper a telefon, csak nem tudom elrakni:-) Mondjatok ötleteket, hogy nyáron hova lehet pakolni, hogy ne okozzon fennakadást. Fekvő tok, zseb stb. :W ?

Köszi hogy segítesz!!!

(#12641) AliceWake válasza Bandita4141 (#12640) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Bermuda nadrág, oldalzseb.

Non omnis moriar.

(#12642) Hauptmann válasza AliceWake (#12641) üzenetére


Hauptmann
addikt

És aki nem visel bermudát soha? :D Én ezzel a tokkal szemezek, csak még ki kell deríteni, hogy a Protective Cover Plus-al együtt belefér-e a cucc.

(#12643) Koczó93 válasza Bandita4141 (#12640) üzenetére


Koczó93
őstag

Oldalzseb, vagy farzseb csak ne felejtsd el kivenni mielőtt behuppansz a kocsiba :)

(#12644) axlfsi válasza Koczó93 (#12643) üzenetére


axlfsi
veterán

... en siman az elso (farmer( zsebben hordom. Elfer. Csak meg kell szokni, hogy azert feszes(ke) :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12645) Markizmark válasza Bandita4141 (#12640) üzenetére


Markizmark
addikt

Övtáska?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12646) schawo válasza Dr V (#12612) üzenetére


schawo
titán

Egy rmaa mérés legfeljebb a legnagyobb hibákat képes csak megmutatni. Ha egy hangkártya vagy lejátszó hoz egy bizonyos szintet (dinamika/zaj/torzítás kb. 100dB), akkor azon túl az eszköz lehet bármilyen (jó, átlagos, gyenge), függetlenül a mért értékektől. Ha egy eszköz 85-90db alá mér be, akkor viszont annyit bizton állíthatunk, hogy az adott eszköz bizony f.s. Ez viszont nem igaz a a készülékekre.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12647) Koczó93 válasza axlfsi (#12644) üzenetére


Koczó93
őstag

Èn is oda szoktam tenni többnyire csak ha kicsit szűkebb szabása van a farmernak akkor kényelmetlen és kilóg a zsebemből is :)

(#12648) AliceWake válasza Koczó93 (#12647) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Retikül :DD

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#12649) dtamas8


dtamas8
tag

Sziasztok.

Nemrég vettem egy ilyen telót, kb 2 hete, azóta elkezdtem elölről
Olvasni a fórumot de sose érek a végére..:-)
Annyi de annyi kérdés motoszkál bennem de most a legfontosabb az lenne hogy az akkumulátor üzemideje nem tűnik nekem valami jónak..egy nap alatt közepes használat mellett lemerül..
Netem folyamatosan be van kapcsolva, szinkronizálás állando..vagy ilyen használat mellett ez normális?
Mert amig eljutottam itt a forumon-kb 2012 december- addig csak nagyon jókat irtak az akksirol, sokan még nagyon nyuzva se tudták lemeriteni egy nap alatt...
Valami olyan alkalmazás nem mehet a háttérbe ami nagyon fogyasztaná? Gyárilag fuggetlen a telo, semmit nem csináltam a szoftverével, mondjuk most jelzett nemrég hogy van frissités frissitem e.. egy hetesen vettem..
Még egy kérdés hirtelen- volt egy galaxy nexusom amin a gyári időjaras widget volt kinnt ugy mint ezen, de ez nem frissül magátol anélkül hogy ne kapcsolnám be a gps-t :W
Ez miert van nem tudom, elvileg a gps-en kivul minden be van kapcsolva ami ilyen helymeghatározásról szol..
Bocs ha kicsit sok voltam de hirtelen azt se tudom mit kerdezzek annyi kérdésem lenne.. :R

(#12650) Markizmark válasza dtamas8 (#12649) üzenetére


Markizmark
addikt

Mennyi a kijelző idő?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.