Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) Koczó93 válasza AliceWake (#12742) üzenetére


Koczó93
őstag

Chat on, all share cast és még egy csomó gyári app tiltva van amióta használom a telefont és nem nyafog :)

(#12752) MurdR válasza Koczó93 (#12751) üzenetére


MurdR
veterán

Én is kikapcsoltam a netet a DroidWallal rengeteg appról, biztos ami biztos :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12753) Levente válasza AliceWake (#12742) üzenetére


Levente
aktív tag

S2

S3

Először csak fagyasztani és tesztelni, nem ész nélkül mindent legyalulni! :N

Saját felelősségre!

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#12754) dtamas8 válasza Koczó93 (#12751) üzenetére


dtamas8
tag

Chat on, all share cast -ezek mit jelentenek hol vannak?
Melyek azok a gyári és nem gyáriappok amiket ha letiltok nem sérül a telo?
Bocsi a tudatlanságért...

[ Szerkesztve ]

(#12755) MurdR válasza dtamas8 (#12754) üzenetére


MurdR
veterán

Olvass vissza 1 hszszel, ott van 2 link, hogy mit lehet és nem fagyasztani/törölni

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12756) ZoliM@ster válasza TTomax (#12745) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Érdekesnek tűnik amúgy,hogy vízszintes szakasz szinte nincs is a diagramon.Nálam azért éjszaka általában szinkronok nélkül vízszintes marad,de nálad valami folyamatosan felébreszti.Egy GSAm Batteryvel ránéznék mi az,mert szerintem ez még javítható is!

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#12757) TTomax válasza ZoliM@ster (#12756) üzenetére


TTomax
nagyúr

Lehet,mert csekkolja maileket,fb-t,időjárást... :F

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12758) AliceWake válasza dtamas8 (#12754) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Gyári alkalmazás, amit nem te töltesz le Play áruházból, hanem eleve rajta van a telefonon, root nélkül törölni sem tudod, alkalmazáskezelőben az eltávolítás opció helyett, csak letiltást ajánl fel. ChatOn. Az AllShare-t szerintem ne bántsd, feltéve, hogy akarsz tartalmakat megosztani a számítógéped és a telefon között, vezeték nélkül, vagy venni egy Dongle-t, hogy TV-re lődd a Note2 képernyőjét.
Szerintem olvasgass utána a dolgoknak, annyit tudok mondani, hogy Game Hub, Readers Hub-ot soha életemben még csak meg sem nyitottam, ugyanúgy nem használtam a ChatOn-t, és az S Vioce-t sem.

Levente: Köszi!

Non omnis moriar.

(#12759) Nincs név


Nincs név
tag

Nekem mostanában egy egy rosszabb pillanatában lefagy a telefon csak a restart segít úgyhogy azt hiszem be kéne vinni szervizbe (amint vissza kerül a stock ami sosem került le róla psszt! ;] ) ezzel kapcsolatban van tapasztalat? Mit kell vinni mennyit kell esetleg várni, lehet e mindenképp kérni hogy cseréljék a telefont (pl. ahelyett hogy újra húzzák a romot és csókolom).

Most az is kiderül legalább hogy valóban gyári garis-e :DDD

(#12760) ZoliM@ster válasza Nincs név (#12759) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Nem lenne egyszerűbb a házhozjövős prémiumfutárt kihívni?Persze be is viheted,de akkor tutira ott kell hagynom,és max. kapsz valami ócska cserekészüléket.
Konkrét cserét szerintem max. a 3. javítás után lehet kérni,csak így bemondásra biztosan nem cserélik ki,főleg,hogy lehet semmi komolyabb gondja nincs. Vinni garancialevelet, esetleg számlát kell vinni. De Samsung honlapján le van írva minden szépen :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#12761) Nincs név válasza ZoliM@ster (#12760) üzenetére


Nincs név
tag

Köszi szépen azért kérdeztem itt is hátha van konkrét tapasztalat. :R

(#12762) zzola


zzola
félisten

Újabb rom érkezett - N7100XXDME1 - gondolom várhatóak újabb főzelékek belőle...

(#12763) Markizmark válasza ZoliM@ster (#12760) üzenetére


Markizmark
addikt

A gyári garancia magában hordozza a házhoz jövős szerviz dolgot minden esetben?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12764) MurdR válasza Markizmark (#12763) üzenetére


MurdR
veterán

Ha beregisztráltad a telót akkor igen

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12765) Markizmark válasza MurdR (#12764) üzenetére


Markizmark
addikt

Így a helyszínen alaplapot vagy kijelzot ia cserél akár?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12766) ZoliM@ster válasza MurdR (#12764) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

ELVILEG,gyakorlatban bizonyos problémák esetén nem tudják ezt biztosítani.Ha ki akarják vizsgálni a problémát,hiába kéred a háznál javítást,be fogják vinni a szervízbe. Pl. ennél az eMMc-bugnál szerintem biztos,hogy beviszik és kivizsgálják...

vebbful:kijelzőt cserélnek háznál, elvileg alaplapot is,de nem tudom milyen hibára jár automatikus alaplapcsere...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#12767) MurdR válasza ZoliM@ster (#12766) üzenetére


MurdR
veterán

Én csak azt mondtam hogy kimennek, nem azt hogy mindent meg tudnak kint csinálni

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12768) ZoliM@ster válasza MurdR (#12767) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Azt kérdezte, hogy minden esetben magában hordozza e házhoz jövő javítást a gari, erre Te írtad, hogy ha be van regelve igen. Ezt pontosítottam csak

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#12769) Stimpy001 válasza zzola (#12762) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Az enyémen még mindíg egy ősrégi (tavaly nov?) van (N7100XXDLK7). Miért nem frissül automatikusan? Nincs root se semmi. Vagy csak Android verzió ugrásnál frissül automatikusan?

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#12770) MurdR válasza ZoliM@ster (#12768) üzenetére


MurdR
veterán

:R

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12771) heidrich válasza Stimpy001 (#12769) üzenetére


heidrich
senior tag

mi a CSC kódja a romodnak?

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#12772) AliceWake válasza Stimpy001 (#12769) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

A Beállítások - Eszköz névjegyében a Build számot nézd meg! Ott mi van? Vagy tárcsázóba a csillag#1234# és ott mi az AP és CSC?

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#12773) axlfsi válasza zzola (#12762) üzenetére


axlfsi
veterán

Erre amugy azt irjak, hogy "Dme1 same change list but build date 06.05.2013"

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12774) fdisk


fdisk
őstag

Melyik webes (esetleg műszaki) áruházból érdemes készüléket venni?
Ez a házhoz jövő szerviz csak gyártói garis készülékekre vonatkozik ha jól sejtem.?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#12775) M.Eriksen


M.Eriksen
tag

Nem tudja valaki,hogy miért nincs hangja a facebook pop értesítőnek? Hiába állítom be,sosem szólal meg. Ha lejátszom,akkor hallom és még akkor amikor hangerőt állítok az értesítéseknél. Mikor azonban jön egy fb üzenet vagy értesítés akkor kussol.

(#12776) MurdR válasza fdisk (#12774) üzenetére


MurdR
veterán

iPon, Media, Euronics... a házas gari pedig gyártói garral rendelkező készülékeknél egy regisztáció után él. (Meg kapsz 2 hó ajándék garit is.)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12777) fdisk válasza MurdR (#12776) üzenetére


fdisk
őstag

Az Euronicsbe ma néztem,és 199990 HUF-ért lenne. :Y Nem kértem. :DDD
Az iPonba meg csak 7100-s van.Nekem meg 7105-s kellene.
Vmi más webes áruház esetleg?
A mali gpu mennyire számít combos gpu-nak manapság?

És kb. mennyi most a valós ára a telónak?
Mert elég tág határok közt van találat a neten.pl.itt

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#12778) Markizmark válasza fdisk (#12777) üzenetére


Markizmark
addikt

Én tegnap rendeltem az Elektromarketből 140ért 2 év samu garisat.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12779) fdisk válasza Markizmark (#12778) üzenetére


fdisk
őstag

Megnéztem.
De az n7100-s.Ráadásul fehér.
Nekem LTE-s kellene és grey.Ott meg ilyen nincs.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#12780) MurdR válasza fdisk (#12777) üzenetére


MurdR
veterán

150 a reális ára neki.
A Nexus4ben az andreno 320 ha jól hallottam akkor 30%kal erősebb. (Viszonyítási alapként jegyzem meg)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12781) AliceWake válasza fdisk (#12779) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Esetleg VIP-Phone?

Non omnis moriar.

(#12782) andrisms válasza Markizmark (#12778) üzenetére


andrisms
aktív tag

Én is onnan rendeltem (elektromarket) 05.06-án, szürkét. Azt mondták nincs raktáron, csütörtök-péntekre várható. Te milyen színt rendeltél és megkaptad már?

(#12783) ronson88 válasza 72mviktor (#12701) üzenetére


ronson88
tag

és acces táblázatok[/I

Esetleg meg tudnád mondani, melyik programot használod az access-hez?

vebbful

Ennyire nem bízol az EU-s garanciában? :F

[ Szerkesztve ]

(#12784) Markizmark válasza andrisms (#12782) üzenetére


Markizmark
addikt

Szürkét rendeltem én is, még nem jelentkeztek, csak a visszaigazoló mail jött meg. Holnap fölhívom őket, had halljam én is.

(#12783) ronson88:
Nem igazán bízom benne, hetekre nem akarok megválni tőle, és amúgy is csak 1 évig szerelgetnék, ha gáz lenne vele. :(
Így meg 2015 júliusig nem lesz gondom. Nyugodtabban alszok majd.
Ráadásul már többen is jelezték itt, hogy az újabb modellek valamivel jobbak, kevesebbet fogyasztanak és egyéb dolgok. Elvileg ebből a boltból csak jófajta chippel szerelt noteok kerülnek ki. Az is ezt támasztja alá, hogy nincs raktáron, tehát úgy veszik frissen, remélhetőleg.
Ha mégis insane a cucc, akkor is nyugisabb vagyok a gyári gari miatt.

fdisk:

LTE cucc nem hiszem, hogy lesz gyári garival, de ha neked elég a bolti akkor ámen.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12785) andrisms válasza Markizmark (#12784) üzenetére


andrisms
aktív tag

esetleg majd írj ide vagy privátba ha felhívtad őket és tudsz pontosabbat hogy mikor kapod.

Szerk: rendben, köszi. én a személyes átvételt választottam, remélem megkapom még a héten...

[ Szerkesztve ]

(#12786) Markizmark válasza andrisms (#12785) üzenetére


Markizmark
addikt

Biztos kicsit késik majd, mert pickpackra rendeltem. Futárokkal egyezkedni nincs türelmem.
De majd holnap megírom, mit mondtak.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12787) kisspepe válasza fdisk (#12779) üzenetére


kisspepe
tag

Én hétfőn rendeltem a mobilbirodalom.hu-n szürke lte-st, azt mondták gyártói garis. Felhívtak egyeztetésre, megbeszéltünk mindent, mondta a csávó, hogy akkor megnézi, hogy van-e a nagykerbe, és visszahív.

Nem hívott. Én kerestem kedden és ma is telefonon, skype-on, de skype-ot kinyomták, telefont nem vették fel. Megpróbáltam munkatársam telefonjáról felhívni öket, mivel azt a számot nem ismerték, de azt se vették fel.

Aztán ma este 6 után végre skype-on sikerült elérnem őket. Elmondtam, hogy hétfön rendeltem Note II LTE sikerült-e beszerezni? Mondta, mingyárt megnézi, van-e raktáron. Volt, szürke 2 év gyártói garis 135 840 Ft-ért. Kérte, hogy agyam már meg újra az adataimat, mert rendszerhiba volt nálluk. Felvette az adatokat, és elvileg pénteken itt lesz a telefon 2 490 szállítási költséggel.

Kíváncsi leszek pénteken hozza-e a futár a telefont. Sajnos azt nem kérdeztem meg, hogy a rendszerhibától a telefont miért nem tudták felbenni.

(#12788) Hauptmann válasza fdisk (#12777) üzenetére


Hauptmann
addikt

Úgy látszik, nagyon kell a scientológusoknak a pénz... :DD

(#12789) axlfsi válasza kisspepe (#12787) üzenetére


axlfsi
veterán

Azert az eleg szep vicc, hogy egy 136ezres osszegu vasarlasnal 2500 Ft szallitasi koltseget kell fizetni, mikozben a webshopok nagy szazaleka, 10ezer felett mar ingyen szallit(!)

UI.: masok is eljatsszak es sosem ertettem...

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12790) Hauptmann válasza axlfsi (#12789) üzenetére


Hauptmann
addikt

A webáruházak többsége szarrágó banda, tisztelet a kivételnek, dolgoztam egy párral együtt. Az ugatás megy, de időben elutalni a hónap elején a múlt havi fuvardíjat azt nem.

(#12791) MurdR válasza Hauptmann (#12790) üzenetére


MurdR
veterán

Ahogy mondod. Én eddig csak az iponnal voltam megelégedve. Mindegyikkel volt valami.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12792) Impressa válasza MurdR (#12791) üzenetére


Impressa
őstag

(#12790) Hauptmann: +1 ennél már csak az MM és a Mtro a rosszabbak.

Mikor nekünk közbeszerzési pályázat volt néhány műszaki cikkre, a három cég közül, csak az Ipon tudta/akarta teljesíteni az "elvárásainkat". ( nem kis összegről volt szó ) ezek után kérdem én mi motiválja a webáruházakat, ha a pénz nem......

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12793) MurdR válasza Impressa (#12792) üzenetére


MurdR
veterán

Biztos olyan volumenű volt, hogy a többi szutyok webáruháznak tőkéje sem lett volna megrendelni azt az árumennyiséget.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12794) 72mviktor válasza ronson88 (#12783) üzenetére


72mviktor
senior tag

Panacea Database a progi neve. De nagyon utálom mint ahogy az access-t is. :D Csinál olyanokat,hogy megnyitom a fájlt,kilépek és onnan nem nyitja meg többet rossz kódolásra hivatkozva. :K

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#12795) Impressa válasza MurdR (#12793) üzenetére


Impressa
őstag

:D rátapintottál, már a mennyiséggel is már gondjaik akadtak...

- nem merem leírni a nevüket a többinek, mivel szinte mindenki ismeri, vagy hallott róluk - :U

Én jobban szeretem, ha meg akarok venni vmit, és bemegyek a boltjukba, akkor ne azt a választ kapjam, hogy 1-2 nap és értesítjük....

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12796) Hauptmann válasza MurdR (#12793) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ilyenkor jönne jól valami korrekt likviditási hitel, ami itthon nem létezik. Csak tudnám, hogy ha x bank egy kicsit nyugatabbra simán kihelyezi a tőkéjét rövid távra normális feltételekkel, akkor ugyanaz az x bank itthon miért a lenyúlásra megy?

[ Szerkesztve ]

(#12797) MurdR válasza Hauptmann (#12796) üzenetére


MurdR
veterán

Abszurdisztánba? :D

Impressa: Némelyik webáruház olyan mint egyik-másik vaterás kisgyerek. -> rendeld meg, fizesd ki, és ő majd beszerzi abból a pénzből amit Te ELŐRE (:DD) kifizettél :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12798) Markizmark válasza Hauptmann (#12790) üzenetére


Markizmark
addikt

Engem ma az egyik ilyen webáruháznak volt pofája fölhívni, hogy mégis miért nem vettem át az árut.
Mondom azért, mert kedden megrendeltem, és következő hét szombaton jött meg, közben megvettem máshol... persze 4 napot tüntettek föl.
Erre az volt a reakció, hogy "hát de hát de" ... na mondom akkor pitty, és black list. :D

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12799) MurdR válasza Markizmark (#12798) üzenetére


MurdR
veterán

Szigorú ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12800) Markizmark válasza MurdR (#12799) üzenetére


Markizmark
addikt

Hát de nehogy már nekik álljon följebb. Teljesítsék amit vállaltak. Tököm az ilyenekbe... ráadásul majdnem egy 10est spóroltam azzal, hogy máshol vettem meg amit akartam. :Y ez a nem mind1.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.