Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) MPeter87 válasza M.Eriksen (#12448) üzenetére


MPeter87
őstag

Nem a hátlap helyére megy, rá kell pattintani a telefonra. :)
Jó cucc.

Kábel és töltő ügyben köszönöm a válaszokat! :)
Elég fura megoldás a Samutól. :/

(#12452) Goatman válasza M.Eriksen (#12448) üzenetére


Goatman
aktív tag

A Protective Cover (már ha arra gondolsz), rendes tok, nem hátlap.

[ Szerkesztve ]

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#12453) spawn21 válasza dfcwolf (#12442) üzenetére


spawn21
veterán

tőle vedd meg

iPhone 13p

(#12454) AMD_ok


AMD_ok
őstag

Tiszteletem Urak!

Gondolkodoba estem a telefon lattan, de melyiket erdemesebb megvenni: ezt vagy az S3-at? Es a Pen igazabol mire jo? elolvastam a tesztet vegig, ertem is, de a szemelyes tapasztalatok jobban erdekelnek. Megeri e a kijelzo nagysag kulonbseg es a Pen a felarat az S3 hoz kepest? (Ja, es nem "tul nagy" a telefon ezzel a hatalmas kijelzovel?)

Koszonom a valaszokat elore is

Mod: meg 1 dolog: lehet elsikottam felette, de ez normal sim-es, vagy micro simes telo? :)

[ Szerkesztve ]

(#12455) spawn21 válasza AMD_ok (#12454) üzenetére


spawn21
veterán

Micro simes. :K

Nekem volt s3-am majd utána Z-m és Ez.

Ki merem jelenteni, hogy nem olyan nagy. Kis kezem van, nagyon paráztam tőle, de hihetetlen, hogy mennyire kezelhető. Az S-pen, pedig hasznos (sms írás 3x-or gyorsabb) és hasznos.

Mindenki másra használja, ezért nehéz olyat írni ami Neked jó lenne.

Nekem SMS, tervezés (rajz), jegyzetek írása.

Megéri a felárat. Próbáld ki valahol. :K

iPhone 13p

(#12456) Koczó93 válasza MPeter87 (#12451) üzenetére


Koczó93
őstag

Vajon kit akarnak majmolni ezzel a fehér tartozék dologgal.. :D

AMD ok!
Én és sok user váltott SIII-ról. Én elsősorban a méret miatt, és az s-pen miatt is. SIII-tól talán ertékálóbb és nem minden második embernek van Note. A méretet neked kell eldönteni, fogd meg nyomkodd meg mindkettőt. Azért arra számíts bármelyiket is választod hogy 1-2 hèt elteltével màr nem fog akkorának tűnni mint első látásra :)

(#12457) zzola


zzola
félisten

Valaki használ stock Lengyel romot? Ezek a romok miért különböznek egymástól? Például a fentebb említett nem szinkronizálja automatán a Gmail-t...nálam.

(#12458) AMD_ok válasza spawn21 (#12455) üzenetére


AMD_ok
őstag

Koszi, majd megprobalom lecsekkolni. Azt lehet esetleg tudni, hogy megkapja e majd az 5.0 as Android verziot? Olvastam itt az 1. hsz-ben, hogy lehetseges, nincs valami fix info meg rola?

(#12459) spawn21 válasza AMD_ok (#12458) üzenetére


spawn21
veterán

hát ezt nehéz megmondani.

Szégyen volna ha nem kapnánk meg.

iPhone 13p

(#12460) M.Eriksen válasza M.Eriksen (#12448) üzenetére


M.Eriksen
tag

Valóban rendes hátlap. Már itt figyel benne a Note:) Megnéztem az allee-ban és meggyőzött.

(#12461) Koczó93 válasza AMD_ok (#12458) üzenetére


Koczó93
őstag

Szinte biztos hogy megkapja. Samsung felsőkategóriás telefonjainak jó a supportja

(#12462) Hauptmann válasza M.Eriksen (#12460) üzenetére


Hauptmann
addikt

Mennyi volt a tok az Allee-ban? Tényleg, mennyi a Samsung boltban a Note 2?

(#12463) M.Eriksen válasza Hauptmann (#12462) üzenetére


M.Eriksen
tag

5990. A Note II árát nem néztem.
Az előbbi hsz-ben természetesen rendes tokot szerettem volna írni.

[ Szerkesztve ]

(#12464) z67 válasza Bicsko (#12449) üzenetére


z67
őstag

Én használom. Mi a kérdés?

(#12465) Hauptmann válasza M.Eriksen (#12463) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nem semmi ára van, máshol majd 2 ezerrel olcsóbb, igaz várni kell rá egy-két napot.

(#12466) Sanyek111


Sanyek111
csendes tag

Sziasztok!
Volt egy SII-őm és el cseréltem egy T-s Note 2-re+némi kp.
Fel szeretném tolni rá odinal a független magyar frimwart
Csak simán tolhatom, vagy van más teendőm is?

(#12467) SP!T válasza Sanyek111 (#12466) üzenetére


SP!T
addikt

Idézet az összefoglalóból:

A frissítés menete:

Egyfájlos rom esetében:

Ha a ROM-od egyfájlos, *.tar.md5 kiterjesztésű, akkor a PDA részhez tallózzuk be és minden mást érintetlenül hagyunk.

Pl.: GT-N7100_TUR_I9300XXALE8_N7100OVJALE7_N7100XXLE8.tar.md5 esetében:

1. letöltjük a kívánt romot, ez általában tar.md5 kiterjesztésű (az előbbi sammobile oldalon a hivatalos KIES romok szoktak ilyenek lenni) és az Odint.
2. az odint elindítod és betallózod a PDA részbe a " GT-N7100_TUR_N7100XXALE8_N7100OVJALE7_N7100XXLE8.tar.md5 " fájlt.
3. csatlakoztatod a telefont download módban: hangerő le + home + power gombok együttes nyomásával.
4. ha nincs fent a KIES vagy a Samsung USB driver, akkor vársz egy picit, míg feltelepíti automatikusan a drivereket (természetesen, ha nem települne, akkor ott van a driver és a kies link is), utána látnod kell az ODIN-ban, hogy melyik portra csatlakozott a telefon.
5. ha megvan akkor katt a Start gombra, máshoz ne nyúlj!
6. ha végzett, közli a program is, illetve újraindul a telefon, ha ez megtörtént (pl.: már jön is a samsung boot logó), akkor a telefont le lehet húzni a kábelről.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12468) Sanyek111 válasza SP!T (#12467) üzenetére


Sanyek111
csendes tag

Köszi szépen a választ! :R
Én is pont így gondoltam, csak szerettem volna meg kérdezni egy hozzáértőt. :)

(#12469) MurdR válasza AMD_ok (#12458) üzenetére


MurdR
veterán

Egyelőre még arra sincs pontos információ hogy 5.0 lesz a verziószáma :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12470) axlfsi válasza spawn21 (#12455) üzenetére


axlfsi
veterán

Huhh! Erre nagyon kivancsi lennek, hogy mikent irsz (plane 3x gyorsabban) sms-t az S Pen-nel :) De tenyleg ... Szerintem meg mindig gyorsabban odabok az ember, mint betuket formal a tollal (vagy esetleg 'swipe'-szeruen, huzgalod a tollat es ugy?).
Na, majd lesek valami jutyub videjot, biztosan van...

UI.: jut eszembe, hamarosan (1-2 ora?) es jon a legujabb, 16-os verzioszamu HD Rom (mar aki ezt hasznalja), immaron a legujabb, DMD2-es verioszammal.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12471) spawn21 válasza axlfsi (#12470) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem gyorsabban tudok vele írni :P

iPhone 13p

(#12472) axlfsi válasza spawn21 (#12440) üzenetére


axlfsi
veterán

Azannya! Minden elismeresem, egyik jobb, mint a masik! ;) :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12473) MPeter87 válasza spawn21 (#12455) üzenetére


MPeter87
őstag

SMS írás gyorsabb a tollal? :Y Vagy ÉN gépelek kézzel baromi gyorsan, vagy nem tudom használni a tollat, de kézzel pillanatok alatt leírom a gondolataim. ;]

(#12454) AMD_ok

Megéri Note2-t venni az S3-mal szemben/helyett. :K
Számomra érezhetően gördülékenyebb a rendszer, gyorsabb Note2-n.

[ Szerkesztve ]

(#12474) MurdR válasza spawn21 (#12471) üzenetére


MurdR
veterán

Ha én elkezdenék pötyögni spennel akkor át is szúrnám a telefont magamat ismerve, úgy belemerülnék :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12475) spawn21 válasza MPeter87 (#12473) üzenetére


spawn21
veterán

Az a baj, hogy sokszor mellé gépelek amikor normál módban.

Viszont cerkával simán össze-vissza firkálom a telefont. S még meg is érti a ketyere mit akarok vakerolni neki :DDD

MurdR: tehát nyugott típus vagy? :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#12476) 72mviktor válasza axlfsi (#12470) üzenetére


72mviktor
senior tag

Sajna még csak a 15 ös van.Még nem tölthető :(

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#12477) AMD_ok válasza MPeter87 (#12473) üzenetére


AMD_ok
őstag

Koszi a valaszokat, valahol megprobalom oket megnezni

(#12478) nagyito88 válasza AMD_ok (#12477) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Én is csak annyit tudok mondani mint mások, hogy volt s3-am igaz nem huzamosabb ideig, csak kis ideig, igy megvétel nélkül tudtam használni a telót, kipróbálni. Majd amikor oda kerültem, hogy lecserélem a razr xt910-em, akkor vagy s3 vagy note 2 volt a kinézett, s3 kiesett pár ok miatt. Tartottam a note 2 mérete miatt, de sokat olvastam véleményekről, hogy mekkora is a minden napokban. És annyit tudok hozzátenni, hogy szerintem max 1-2 nap volt a mérettel való barátkozás. És nem bántam meg. Ha note 2 lesz a választott, akkor nem fogod megbánni, már hiányozna ez a nagy vadállat, hogy egy fórumtárs szavait ideézzem minden más csak "egérmozi",

(#12479) MurdR válasza spawn21 (#12475) üzenetére


MurdR
veterán

Nyugodt típus, azért kellett lecserélnem az Alcatel 995öt a notera, mert falhoz esett a telefon. 2x. :))

Csak csatlakozni tudok nagyito kollégához, nekem hiányozna már ez a méret. Imádom :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12480) nggabi válasza MurdR (#12479) üzenetére


nggabi
nagyúr

"falhoz esett a telefon. 2x." persze, aztán véletlenül léptél rá mi? ;]

"szenyor dzsíííí"

(#12481) MPeter87 válasza AMD_ok (#12477) üzenetére


MPeter87
őstag

Először a mérete miatt aggódtam kicsit, de aztán felidegesített az S3 és Note2 lett az utód. :DD

(#12479) MurdR

Falhoz esett..2x.. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#12482) MurdR válasza nggabi (#12480) üzenetére


MurdR
veterán

Nem léptem rá :(( :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12483) TTomax válasza AMD_ok (#12477) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én annyit tudok mondani,hogy most választhattam mivel az előző note2öm imei alapján kilőttek...szóval volt lehetőségem esetleg másra cserélni...de Note2 lett megint... nem rootolok,nem rakok rá custom romokat...gyárilag ahogy van használom...imádom!

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12484) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Akkor ha jol ertem fuggetlenites utan lelohetik a telefont ha masik kartya kerul bele?
Ha igen ezt mi alapjan ellenorzik, es ki? Szolgaltato nez ra?
Azert kerdem mert en kint vagyok kanadaban es hosszu tavra gondolkodom.
A telo meg otthoni. Jelenleg dominoval van nalam mert ez elofizukat otthon hagytam a csaladnak.
Es ertelem szeruen menne bele egy itteni kartya.

[ Szerkesztve ]

(#12485) TTomax válasza fRooStzzZ (#12484) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ez úgy működik,hogy valaki felvesz valamelyik szolgáltatótól egy ilyen telefont,mondjuk két év hűség szerződéssel...
A jobbik eset ha csak azért teszi,hogy olcsóbb legyen a tarifacsomagja... ilyenkor nem szokott probléma lenni,mert fizet és a szolgáltató nem foglalkozik vele,hogy mi lett a telefonnal...
A rosszabbik eset,amikor élből úgy vesz fel valaki egy telefont,hogy esze ágában sincs fizetni a megkötött hűségszerződést... ilyenkor a szolgáltató 3-4 hónap levelezés,és könyörgés után tiltólistára rakja az imei számot.Ez a gyakorlatban azt jelenti,hogy egy magyar szolgáltató sem fogja felengedni többet a hálózatra.A Note2 esetében nálam úgy nézett ki,hogy az adatforgalom megmaradt,de se telefonálni,sem engem hívni nem tudtak,se sms se semmi...csak segélyhívás volt elérhető,nem jelentkezett fel a hálózatra...ilyenkor általában külföldön működni szokott a készülék,de ez sem biztos mindig ha pl a vodaról van szó.
Imei számot csak alaplap cserével lehet cserélni,illetve meg lehet mokolni szoftveresen is,de nagyon rizikós,sok a buktató.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12486) fRooStzzZ válasza TTomax (#12485) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Fizetessel nincs gondom.. havi 40k+ tmob meg 12 a thome. Platina kartya mindenhol. 99 ota vagyok elofizus naluk.
Csak most ugye beleultetted a bogarat a fulembe h lehet letiltjak a telot igy most azon filozok veszek itt is egyet. Max egy fuggetlent.
Nem szeretnem ha letiltanak. Bar szamlatartozas miatt tuti nem fognak korlatozni mert fizetem rendesen mindet.
Na majd meglatom hogy alakul.

(#12487) zzola válasza fRooStzzZ (#12486) üzenetére


zzola
félisten

Trémobil eddig is tiltotta, ha valaki nem fizetett...

(#12488) fRooStzzZ válasza zzola (#12487) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

:F
Tudom h tiltottak. Havernak is lenyomtak az S3at.
De mint irtam,en fizetem rendesen meg ha nem is en hasznalom jelenleg...
En csak arra voltam kivancsi hogy mi annak az eselye ha kicsapom a telot es teszek bele rogers-es kartyat vagy bell-t akkor tilthatjak a telomat vagy sem..mert nem szeretnem.. akkor inkabb veszek meg egyet.

(#12489) TTomax válasza fRooStzzZ (#12488) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem érted amit írtam... :U
Akkor van gond,ha nem a tiéd a készülék...ha TE veszel egyet és fizeted a számláját akkor nincs gond... akkor van gond ha veszel egyet a gsm boltba de aki azt leadta nem fizeti a számláját...
Neked inkább azzal lehet gond,hogy ha kiütöd a témobnál vett készüléket,hogy ugrik a gari...de le nem tiltanak.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12490) axlfsi válasza fRooStzzZ (#12488) üzenetére


axlfsi
veterán

Ilyenert - amit Te irsz - nem tiltanak, soha nem is tettek. Csak akkor tiltanak telefont, ha azt tarifacsomagban, huseggel veszi a delikvens, de x ido utan (vagy mar az elso naptol kezdve) nem fizeti a szamlait (elofizetest)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12491) spawn21 válasza axlfsi (#12490) üzenetére


spawn21
veterán

Nem. Telefont csak akkor tiltanak, ha részletre lett véve, és azt nem fizeti az illető.
Én is jártam már így. Miattam még senki.

Ha az előfizetést nem fizeted, akkor a simet lövik ki. Majd bíróság.

iPhone 13p

(#12492) zsolt501 válasza spawn21 (#12491) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Illetve ha lopott a készülék akkor is tiltják, és akkor is bíróság a vége.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#12493) spawn21 válasza zsolt501 (#12492) üzenetére


spawn21
veterán

Igen az lemaradt. :K

iPhone 13p

(#12494) AMD_ok válasza TTomax (#12485) üzenetére


AMD_ok
őstag

Nalam ilyesmi csak azert nem fordulhat elo, mert ilyen dolgokat (tv, szamtech cucc, telefon, stb) kizarolag ujonnan veszek, es a telefont csakis kartyafuggetlenul, nem szolgaltatotol :) . Mint pl most van a Mediamarktban, meg az Edigitalban kamatmentes reszletfizetes, ekkor szoktam megvenni,amit akarok :K

(#12495) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Segítséget kérnék

Valaki leírná lépésenként, hogy hogyan kell azt megoldani ennél a készüléknél, hogy a böngészőben megjelenjenek a flash tartalmak?

Mert van egy ismerősöm és neki is ilyen készüléke van, de nem tudja megoldani ezt a problémát.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#12496) MurdR válasza zsolt501 (#12495) üzenetére


MurdR
veterán

Az adobe oldalról le kell tölteni a flash playert először. Én egy másodpercet sem használtam a gyári böngészőt, töltsétek le a dolphin browsert.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12497) AliceWake válasza zsolt501 (#12495) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Letölti az Adobe Flash Player apk-t (azt hiszem a 11.1. az aktuális), majd telepíti az alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#12498) Hauptmann válasza AMD_ok (#12494) üzenetére


Hauptmann
addikt

Azt ugye nem gondolod komolyan, hogy valóban kamatmentes? Csak be van épitve az árba.

(#12499) Nightfall75 válasza zsolt501 (#12495) üzenetére


Nightfall75
tag

Először is ha még nem lenne bepipálva a Beállítások - Biztonság menüben az ismeretlen forrásból származó programok telepítése, akkor azt engedélyezni kell.

Az Adobe oldaláról kell letölteni az Android 4.0 készülékekre szánt legfrissebb flash verziót,ez jelenleg a 11.1.115.54. Telepítés után meg fognak jelenni a flash tartalmak a gyári és egyéb böngészőkben is.

[ Szerkesztve ]

(#12500) AMD_ok válasza Hauptmann (#12498) üzenetére


AMD_ok
őstag

Marpedig az...Nem tudom neked megmutatni a majus 2. elotti arat, mert ugye 4.-e van, de ugyanannyiba kerult elotte is, amikor meg nem volt akcio, es most is ugyanannyi. Tobbszor vasaroltam mar igy, tv-t, telefont, stb, es fillerre annyit fizettem ki a futamido vegere, mint amennyit egyben, egyszerre ki kellett volna fizetni a penztarnal. Hidd el, mukodik a dolog ;) . Ja, es az akcio utan is ugyanannyi lesz a vetelar. Majd 19-en megnezem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.