Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) 72mviktor válasza zzola (#12589) üzenetére


72mviktor
senior tag

Hát kiscsillag most melléfogtál. :D Ha csak telefonálnék valószínű nem Note2-őt vettem volna....
Elég kütyübuzi vagyok ahhoz,hogy ha már ilyen készülékem van akkor ki is használjam.
Gyakorlatilag a fél életem a telón van,a hobbimtól elkezdve a munkámig.Folyamatos net, jegyzet hegyek,szabadkézi műhelyrajzok,excell és acces táblázatok,szerkesztésben lévő AutoCad fájlok.Mi több erről vezérlem az otthoni T-home beltérit és egy rakat más progi,de még jó hogy csak telefonálok és azért nincs hiba...édes istenem.... :Y Ha mondjuk én is neki esnék mint tóth az anyjának ész nélkül,minden utánajárás nélkül akkor valószínű lenne nálam is hiba és jöhetnék ide sírni mint sokan teszik,hogy jaj de szar ez a rom meg az a progi de nem teszem,mert megoldom magamnak és nem a számat tépem.A nyitás óta itt vagyok és minden betüt elolvastam úgy hogy nagyjából képben vagyok ki milyen kvalitással bír itt.Elenyésző a létszám aki tudja is mit csinál.Aztán majd ha gebasz van akkor ők azok akik azt mondják, hogy ez húú de szar.
Ki merem jelenti,hogy a hibák 90 százaléka user error!
Ennyit erről kedves Emese :K
Peace :R

(#12599) axlfsi

Most gondolod hogy,nem tudom milyen romot használok?? :Y
ARHD 16 videót felveszek és VAN! hang.Szerinted miért mondanám ha nem így lenne? :F

[ Szerkesztve ]

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#12702) fdisk


fdisk
őstag

Üdv!

Mostanság elkezdtem telefon után nézegetni,és az egyik jelölt lenen a note 2.A másik az s3.
Melyik lenne a jobb választás?
Melyikkel van kevesebb "gond"?
Ma láttam kirakva az auchanban egyet,és elég impozáns méretekkel bír. :K
A kérdése(ek) a köv. lennének.
A típusszámok mit jelölnek?(7100,7105
Akku időt olvastam,h kb 10 órát bír.Ez milyen terheléssel éri el?
Van itt egy 4000mAh akku.
Ez lehet valós kapacitás?
A kijelző hajlamos a beégésre?
Nem vok gyakori teló váltós típus.Egy ilyen teló kb mennyi ideig venné fel a harcot a jövőbeli alkalmazásokkal,játékokkal stb?
Én elég sokat játszok telefonon,így kb mennyi időt bír ki?
Nfc chip van benne?
Olvastam lehet h megkapja az 5.0 frissítést is.Mekkora változás ez a 4.1-hez képest?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#12703) MurdR válasza fdisk (#12702) üzenetére


MurdR
veterán

Én is így voltam, mint Te. S3 vagy Note2.
Akksi az kb 8-10 óra folyamatos kijelzőhasználatot bír.
Négy mag sokmindenre elég lesz szerintem, gondolok itt pl a jövőbeli játékokra, meg az alkalmazásokra. Én 2-3 évig tervezem megtartani, remélem bírni fogja. ;)
7100- Note2; 7105- Note2 LTE.
A soron következő droid verzióról meg még egyelőre az se biztos hogy az 5-ös tipszámot kapja, nemhogy megkapja e a note2.
De szerintem azt még meg fogja kapni.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12704) AliceWake válasza fdisk (#12702) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Szerintem a Note2 egyértelműen jobb. Volt nálam S3, ritka lassúnak tűnt a Note után, az üzemidejéről nem is beszélve (gyalázatosnak érződött a 3, 3 és fél óra kijelzőidő). A méret nagyon hamar megszokható, én ugyan Note1-ről váltottam, ahhoz képest nem volt nagy változás, előtte meg tabok voltak, szóval én külön örültem a továbbra is "kompakt" méretnek, erősebb hardver mellett.
N7105 - LTE változat (nincs benne fm rádió)
Akksi nálam gyári rommal max 5, 5 és fél óra kijelzőt bír, 13-14 óra üzemidő alatt, non stop használat mellett (wifi/3G, max. fényerő, folyamatos nyomkodás).
Utángyártott akkuban nem vagyok otthon sajnos.
A kijelző nálam eddig nem mutatja beégés jeleit. (Háttérképem, ikonelrendezésem több, mint fél éve nem változott.)
Van benne nfc.
Szerintem még jó ideig versenyképes készülék marad.

Non omnis moriar.

(#12705) axlfsi válasza 72mviktor (#12701) üzenetére


axlfsi
veterán

Ideges vagy-e?! :DDD :U
Haggyadmán, elhiszem és kész. Nálad valamiért pont jó - és én elhiszem neked.
Ugyanakkor, csak arra próbáltam felhívni a figyelmed, hogy ez mennyire furcsa, hiszen, velem egyetemben (az xda-n), mindenkinél sz@r és nem vesz fel hangot az ARHD16 (melyet még a fejlesztő is visszaigazolt).
Pont. Lezárhatjuk.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12706) schawo válasza fdisk (#12702) üzenetére


schawo
titán

Én rendeltem hozzá egy 3500-ast, meg egy külső töltőt. Nem tudom, hogy működik-e, de majd kiderül. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12707) Markizmark válasza axlfsi (#12705) üzenetére


Markizmark
addikt

Ez olyan dolog mint az idióta elektro tanárom műsora. Odaviszem neki a kész, működő, beadandó kapcsolást. Nézi-nézi ... ez így nem működhet. De mondom működik, hát látja ... neeemmmm ez nem működhet.

(#12706) schawo jobban jártál volna egy 20Ah-s külső akkuval, mint amilyet én vettem. Mármint nem árban, hanem kapacitásban. KB 5000Ft a cucc.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12708) M.Eriksen válasza Dr V (#12694) üzenetére


M.Eriksen
tag

Már pdf-ben van,de ott is 13 oldal.

(#12709) schawo válasza Markizmark (#12707) üzenetére


schawo
titán

Nekem fontos a kompakt méret. Ez az aksi elfér a zsebemben, észre sem veszem, hogy nálam van. Korábban az SGS-t is két akkuval használtam, nem vagyok oda a külső töltős megoldásokért. Más meg az újraindítást és a hátlappal való bohóckodást éli meg kellemetlenségként. Ezért van többféle lehetőség :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12710) 72mviktor válasza axlfsi (#12705) üzenetére


72mviktor
senior tag

Igen olvastam az xda-án is.Néztem is mint hal a szatyorban.....Kipróbáltam még egyszer és ugyan úgy van hang.Biztos ami biztos alapon kipróbáltam a hangrögzítőt de ott sincs gond.Amúgy csak azért kaptam fel a vizet mert ha egyszer hallom, hogy nekem van hang akkor más ne mondja azt ,hogy nincs mert nem lehet. :D
De ahogy olvasom Paralixis kollégánál is működik. :K

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#12711) zack válasza MurdR (#12703) üzenetére


zack
nagyúr

Ne beszélj zőődeket. :) Hogyne kapná meg. Az azt következőt is meg fogja. 2 év simán van a support. S2 is megkapta a JB-t. 2015 Q1-ig nincs gondunk support terén sem. :N

A 8-10 óra erős ferdítés szerintem, főleg ha használva is van. Az se mindegy hogy a kijelző amikor megy, mennyi erőforrást használ közben a hardver. Mert "üresben" persze hogy kevesebbet eszik, de úgy meg minek kell a kijelző. Én azt mondom, 6-7 óra az átlag vegyes használatban.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12712) axlfsi válasza schawo (#12706) üzenetére


axlfsi
veterán

Ezek a linkek nem jelennek meg (magyar IP-ről). Gondolom, külföldön vagy(?) és úgy sikerült, ugye?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12713) zzola válasza 72mviktor (#12701) üzenetére


zzola
félisten

Szeretem az ilyen "okoskákat", akik mindent meg tudnak magyarázni. Lehet menni xda-ra osztani az észt. Mielőtt ilyen badarságokat mondasz, legalább olvass utána, nem kell itt oltani a népet...
A 15-ös rom nálam is tökéletesen fut, de a 16-al nincsen video hang. Én sem ma kezdtem, tehát nem szorulok oktatásra...

[ Szerkesztve ]

(#12714) MurdR válasza zack (#12711) üzenetére


MurdR
veterán

Nem beszéltem ződeket, értelmezd a mondatot újra. Amit én akartam kifejezni az az, hogy még az sem biztos hogy 5-nek fogják hívni, így felesleges még azon agyalni hogy megkapja e vagy sem.
A 8-10 óra az meg nem urbán legenda, nálam 8órát az esetek 90%ában elmegy a kijelző. (2G netezés, játék, 20-30% fényerő, természetes színbeállítás)

Szerk: nem Note2 lenne a kezemben ha az akku 6órát bírna. :)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12715) SP!T válasza schawo (#12706) üzenetére


SP!T
addikt

Szerinted ez a noname akku tud többet, mint a gyári 3100mAh? Szerintem örülj, ha tudja a gyári értékeit majd. Pár noname akku-t, már lemértünk egy komoly akku töltő és merítő cuccal, ami méri mennyi mAh-t tud belepréselni és leszippantani. Általában nem tudják a ráírt adatokat.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12716) 72mviktor válasza zzola (#12713) üzenetére


72mviktor
senior tag

Most miről is beszélünk? Minek kellene utána olvassak? Annak hogy nálam hibátlanul megy egy főzött rom?
Nem igazán értelek.... :(

A 15 re toltad a 16-ot? Gondolom FULL wipe nélkül.Én itt sejtem a hiba okát.

[ Szerkesztve ]

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#12717) schawo válasza SP!T (#12715) üzenetére


schawo
titán

Nem. Meg se fordult a fejemben. Nem a gyári helyett, hanem az MELLÉ vettem. Ha csak a 80%-t tudja, mint a gyári, már elégedett leszek vele, mert lesz 180%-nyi üzemidőm ;)

(#12714) MurdR
Az enyém is 6-7 órányi kijelzőidőt bír. De nekem ezermillió dolog (email, gmail, naptár, facebook, ebay stb) fut push értesítéssel non stop, folyamatosan működő gps wifi és 3g mellett.

(#12712) axlfsi
Magyarországon vagyok, nem tudom, nálad mi lehet a gond.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12718) Sheldon válasza M.Eriksen (#12708) üzenetére


Sheldon
tag

Üdv!

Amennyiben Adobe Readert használsz, megoldásom a következő:

Megnyitod a PDF dokumentumodat, nyomtató ikonra kattintasz, feljövő ablakban rákattintasz a "Multiple" gombra, "Pages per sheet"-nél pedig be tudod állítani, hogy 1 oldalon hány oldal legyen. Előnézeti képet látod a jobb oldalon, szóval tudsz játszani a beállításokkal, és hogy hány oldal legyen egy A4-es lapon.

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#12719) SP!T válasza schawo (#12717) üzenetére


SP!T
addikt

Az úgy más! :) Én erre ilyet használok: [link]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12720) axlfsi válasza 72mviktor (#12716) üzenetére


axlfsi
veterán

Eskuszom, nem kell ez a flame (nekem legalabbis), de - ha valakit eppen erdekel es kezdene valamit az infoval - en full wipe-ot csinaltam (meg system is formazva lett) es ugy toltam fel az ARHD16-ot.
Mindegy sracok, ennek az egesznek semmi ertelme es engem nem kell, hogy senki meggozzon; szerencsere nem en fejlesztem a romot (mert egyebkent most fognam a fejem, hogy wtf(!)).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12721) schawo válasza axlfsi (#12720) üzenetére


schawo
titán

Megnyugtatlak, nálam sem megy a hang :)

(#12719) SP!T
Az se rossz :)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12722) 72mviktor válasza axlfsi (#12720) üzenetére


72mviktor
senior tag

Én kérek elnézést..... :W

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#12723) zzola válasza 72mviktor (#12716) üzenetére


zzola
félisten

Rosszul gondolod. Teljesen "üres" volt a készülék, én Philz touche recoveryt használtam, abban van külön menü romtelepítés előtti wipe, ami gyalulja a készüléket. User error kizárva. Egyébként azon is gondolkodtam, hogy visszateszem a 15-öst és kipróbálom wipe nélkül, hátha úgy működik a 16-os, de végül elmaradt...

Egyébként ígért a készítő 16.1-es romot, de még nem érkezett meg.

Egyébként elnézést, nem akartalak megbántani, tudom elég xxxx vagyok... :W

[ Szerkesztve ]

(#12724) M.Eriksen válasza Sheldon (#12718) üzenetére


M.Eriksen
tag

Köszönöm,ez így tökéletes :)

(#12725) Sheldon válasza M.Eriksen (#12724) üzenetére


Sheldon
tag

Nincs mit. ;)

[ Szerkesztve ]

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#12726) 72mviktor válasza zzola (#12723) üzenetére


72mviktor
senior tag

Valóban passzolom a kérdést :( Ezek szerint kettőnknek(Paralixis) csoda telónk van.

Semmi baj, nincs harag.Én is ingerült voltam :R

[ Szerkesztve ]

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#12727) fdisk


fdisk
őstag

MurdR,AliceWake,schawo :köszi a válaszokat.
Azt megtudnátok mondani,h melyik webes boltból érdemes rendelni?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#12728) dtamas8


dtamas8
tag

Na ehhez az adatokhoz mit szoltok?
Ilyen hasznalat mellett nektek hogy birja az akksi?
Nekem szinte kerek 1 nap..[L:/dl/upc/2013-05/07/134504_md89fbwrsq7fhzrp_screenshot_2013-05-07-22-08-32.jpg](IMG:/dl/upc/2013-05/07/134504_md89fbwrsq7fhzrp_screenshot_2013-05-07-22-08-32.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

(#12729) dtamas8 válasza dtamas8 (#12728) üzenetére


dtamas8
tag

(#12730) ZoliM@ster válasza dtamas8 (#12729) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Korrektnek tűnik ez az érték.Persze függ a fényerőtől,meg mivel használtad.Ez az 5,5 óra átlagosnak mondható...Sok készülék csak álmodik ilyenről :)

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#12732) dtamas8 válasza ZoliM@ster (#12730) üzenetére


dtamas8
tag

Automatikus fényerővel, állandó H+, automatikus szinkronizálások
(Gmail, facebook stb..), netezés, meg kb 20 perc telefonálas....

(#12735) schawo válasza dtamas8 (#12732) üzenetére


schawo
titán

Teljesen rendben van.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12736) AliceWake válasza dtamas8 (#12732) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én kb 13 órában produkálok 5 - 5 és fél óra kijelzőidőt, plusz mondjuk 1,5 óra AllShareCast-ot, Energiatakarékosságot hírből sem ismerem, így szokott késő estére 5% körülire esni az akksi. Szerintem korrekt, és talán még faragni is lehetne belőle.

Non omnis moriar.

(#12737) dtamas8 válasza AliceWake (#12736) üzenetére


dtamas8
tag

Tudsz valami praktikákat amivel még növelhetnék ezen az üzemidőn?
Jo lenne kihuzni 2 napig..

(#12738) AliceWake válasza dtamas8 (#12737) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én két napról nem is álmodom, ahhoz túl sokat nézzük egymást a képernyővel :) (Mai mérleg: 14 és fél óra, ebből 3 és fél kijelző, már csak 21%, de van egy dán szótárprogramom, ami evett ma rendesen.)
Energiatakarékos mód biztos nem árt, szinkronizálás kordában tartása, ha éppen nem függ az életed attól, hogy egy perccel előbb vagy később kapsz meg egy e-mailt, értesítést, etc, fényerő csökkentése, a tényleg soha nem használt alkalmazások tiltása (nálam ilyen pl az S Voice). De én nem szoktam babrálni ezekkel, nem vagyok otthon takarékoskodásban, remélem majd valaki hozzáértő dizájnosabb ötletekkel tud szolgálni a nyilvánvaló lehetőségeken túl :B

Non omnis moriar.

(#12739) dtamas8 válasza AliceWake (#12738) üzenetére


dtamas8
tag

Ja hát jo lenne pár olyan alkalmazást kilőni amire nincs szükségem
Pl amit te is irtál, csak ezek mind ujraindulnak nem?

(#12740) schawo válasza dtamas8 (#12739) üzenetére


schawo
titán

root ⇨ titanium backup ⇨ freeze/fagyasztás

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12741) dtamas8 válasza schawo (#12740) üzenetére


dtamas8
tag

Ha nem rootolom a telot akkor ez nem megy?
Megmondom őszintén én nagyon nem akarok belenyulni
a szoftverebe, nekem igy szűzen is megfelel..
Félek ezektöl..

(#12742) AliceWake válasza dtamas8 (#12741) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Beállítások - Alkalmazáskezelő - Összes - S Vioce (pl) - kényszerleállítod, majd Letiltás. Akkor nem fog újraindulni. De nem javaslom, hogy ezzel a módszerrel nagyon nekiess a gyári alkalmazásoknak. Én speciel nem mindről tudom, hogy kell-e valamelyik funkció vagy program rendeltetésszerű működéséhez.

Apropó, mi tudna történni, ha a különböző "Hub"-okat, ChatOn-t letiltogatnám? Aládolgoznak valaminek, vagy mehetnek aludni?

Non omnis moriar.

(#12743) TTomax válasza dtamas8 (#12729) üzenetére


TTomax
nagyúr

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12744) AliceWake válasza TTomax (#12743) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

6 nap alatt csak kicsit több, mint 2 és fél óra kijelző :Y

Non omnis moriar.

(#12745) TTomax válasza AliceWake (#12744) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem nagyon jut időm telefon nyomkodni...akkor veszem elő ha kell valami.Amúgy nem tudom,hogy a fenébe bírja eddig,az előző Note 2öm nekem is csak 3-4 napot ment egy töltéssel,pedig ugyanúgy használom... :F

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12746) AliceWake válasza TTomax (#12745) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Sajnos(?) én sem játszom rajta...

Non omnis moriar.

(#12747) TTomax válasza AliceWake (#12746) üzenetére


TTomax
nagyúr

Valamikor régen nagy telefonbetyár voltam...hmmm.... emlékszem mekkora szám volt,hogy doomot játszottunk a 7650-es nokián...hogy szerettem azt a telefont..aztán jött a P800/P900...email listák,wap hegyek...oldalkészítés...2K korlátlan wap a panonntól..hmm,éjjeleket átdumáltunk konferencia vodás kártyákkal.. aztán ez az egész valahogy elmaradt...most már csak a jó telefon van meg belőle... :))
Ki emlékszik már ezekre... :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12748) MurdR válasza TTomax (#12747) üzenetére


MurdR
veterán

Én 6600-val netezgettem, spanomnak meg 3510ije volt 2k wappal. Mindig irigyeltem. Valóban az volt a fénykora az egésznek. 3 betűs chat és társai. Esküszöm 100x értelmesebb emberekkel lehetett ott beszélgetni mint a mostani chateken. Elárasztotta az összeset a fertő.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12749) Bandita4141


Bandita4141
tag

Sziasztok!
Moderátort hol találok, aki tudja törölni a hozzászólásomat?

Köszi hogy segítesz!!!

(#12750) MurdR válasza Bandita4141 (#12749) üzenetére


MurdR
veterán

Ment privát..

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.