Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11801) Juan187 válasza nagyito88 (#11747) üzenetére


Juan187
csendes tag

Tisztában vagyok vele.De semmit nem csinál.Még a régi telefonomon és a nexus 7-esen is végzi a dolgát csak a note-nál nem.

(#11804) Nincs név válasza nagyito88 (#11729) üzenetére


Nincs név
tag

Hali, priviben nekem is eltudnád küldeni a flip tokos ebay linket, érdekelne a dolog, thanks :C

Off: Vicces még mindig azt olvasni zack-től hogy a ROM "szerintem marad" mennyinél járhatsz, a 100.-nál? :D

(#11805) Koczó93 válasza Nincs név (#11804) üzenetére


Koczó93
őstag

Aki rákap a rom cserére sokszor nem tud leállni :D desire-ön volt hogy csináltam egy backuppot és egy nap kipróbáltam 5-6 romot :D

[ Szerkesztve ]

(#11806) nagyito88 válasza Nincs név (#11804) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Memt priviben elviekben :)

..

(#11807) MurdR


MurdR
veterán

Urak valakinek van már tapasztalata a ''zxoide EIZO-rewire™ PRO Series'' beállításában?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11808) MurdR


MurdR
veterán

Ja majd elfelejtettem. Lenne egy láma kérdésem. Hol találom a telefonom Serialnumberjét ami kell az imein kívül a samsung regisztrációjához? Az akku alatt vagy a menüben is? Mert eddig nem volt energiám kikapcsolni a telefont emiatt :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11809) zack válasza MurdR (#11808) üzenetére


zack
nagyúr

Azt hiszem a dobozon is rajta van.

(#11807) MurdR

XDA-n a topikjában le van írva, mit hol kell bekapcsolni és mihez (film, zene).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11810) MurdR válasza zack (#11809) üzenetére


MurdR
veterán

Dobozon nincs rajta :/ mindegy majd megkeresem a papírjain.

XDA: Gondoltam, csak nem érteni angol :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11811) Koczó93 válasza MurdR (#11810) üzenetére


Koczó93
őstag

Én aksi alatt találtam meg. Mèg a papírokon sem találtam.

(#11812) zzola


zzola
félisten

Nem értem, hogy pl. Wanamlite romban minek van multi CSC, ha a változtatás ellenére restart után ugyanúgy KOR marad... :F

(#11813) MurdR válasza Koczó93 (#11811) üzenetére


MurdR
veterán

Oksa akkor csak ki kell kapcsolnom, csak azt hittem hogy átsiklottam felettebvalahol. Köszi a segítséget. :R

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11814) freddirty


freddirty
senior tag

Hi!
Ide is bemásolom az S4 totyikból:

Tegnap este Alléban nagyon rendesek voltak az eladók, mondtam hogy s3/note2/s4 között nem tudok dönteni. Kihoztak egy bemutatódarab S4-et, mellette megnyomogattam a note2-t és S3-at. Nem éreztem az 1 év sebességelőnyét az S4-nek, sőt. A note2-őt viszont addig babráltam míg megvettem
Szóval S2 után note2. Valahogy ceruza és a képernyőméret többet számított (nekem) mint az S4 összes új feature-e. Ha meg kiforr az S4, esetleg használatban kényelmetlen lesz a tepsifon akkor majd váltok.

fred

(#11815) MurdR válasza freddirty (#11814) üzenetére


MurdR
veterán

Jól választottál, és az alleban tényleg normálisak az eladók, nekem is onnan van a teló. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11816) Paszkal3


Paszkal3
tag

Érdeklőd tőletek,hogy tudtok e Android Revo Hd-re themet amit lehet használni normálisan?Hasonlót mint amit a Omega romra lehet rakni.

(#11817) unrealnoise


unrealnoise
senior tag

Sorry a "reklámért", de hátha valaki rákap...

Teljesen makulátlan állapotban eladó, egy Note 2-es készülék.

A készülék egy hónapos, a samsungnál még regisztrálni sem regisztráltam.
Eddig fóliával használtam, a készüléket emellett pedig egy brutális ballistic cover védte. A tokot a készülékhez adom.

A készülékhez adok egy még fel sem használt, (csak a dobozából kibontott) ZAGG invisibleSHIELD fóliát.
A garancia, gyári, nem bolti! A rendszer nem lett csesztetve, érintetlen, gyári OS van rajta.

Ár: 118.000

[ Szerkesztve ]

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#11818) MurdR válasza unrealnoise (#11817) üzenetére


MurdR
veterán

Ha mást nem legalább offba rakjad koma, mert ezért még tilthatnak is... sok a jóindulatú ember...

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11819) zsolt501 válasza unrealnoise (#11817) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Az eladás okát meg lehet kérdezni?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#11820) unrealnoise válasza zsolt501 (#11819) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Túl nagy. És kicsi a kezem. Azt hittem jó lesz, és jó is, főleg médiafogyasztásra. No meg gépelni is sokkal jobb rajta, de egyszerűen túl nagy nekem. Régen S2-esem volt, visszaállnék valami 4,3 körüli méretre, ha lenne rá vevő.

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#11821) zsolt501 válasza unrealnoise (#11820) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Értem köszi a választ.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#11822) Impressa válasza MurdR (#11818) üzenetére


Impressa
őstag

Én a múlthét hétvégén reggeltem be a Samuhoz a telót! A számokat a garanciapaíron levő matricáról írtam le, és elfogadta ( lusta ember lévén nem szedtem szét a Nótát), megkaptam a plusz 2 hónapot is. :D
Jó volt látni, hogy a gari 2015-ig szól :D

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#11823) MurdR válasza Impressa (#11822) üzenetére


MurdR
veterán

Lustaság - fél egészség :DDD

Én meg nekiálltam és kirootoltam a régi notimmal winXP alól a noteszkámat :C

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11824) Tatu-1981 válasza unrealnoise (#11817) üzenetére


Tatu-1981
tag

Engem lehet, hogy érdekelne. Milyen színű?
Írsz privátban egy telefonszámot? Köszi.

(#11825) Impressa válasza MurdR (#11823) üzenetére


Impressa
őstag

:B - a rootra bezzeg van energiád :U :DDD ezekszerint sikerrel jártál :C

Én még mindig nem csináltam meg :(

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#11826) Koczó93 válasza unrealnoise (#11817) üzenetére


Koczó93
őstag

Ez szakmai topic nem piactér. Mod.ker-be töröltesd mert pihi lesz belőle ;)

(#11827) z67 válasza Koczó93 (#11826) üzenetére


z67
őstag

Szakmai topic, amely a főzött rom-okon kívül semmiről nem szól, átlag felhasználó számra gyakorlatilag haszontalan.

Másrészről, sokan keresnek itt gyári garanciás készüléket jó áron, ezért érthetetlen, mitől fájt olyan kicseszettül ez az 1 hozzászólás. Mert ilyenkor aztán felpezsegnek az önkéntes rendőrök...

[ Szerkesztve ]

(#11828) MurdR válasza Impressa (#11825) üzenetére


MurdR
veterán

Kb 2 perc, ugorj neki :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11829) MurdR válasza z67 (#11827) üzenetére


MurdR
veterán

Én is és koczó is jóindulatból szólt ember. Itt azért is tiltanak ha leveszed a hirdetésedet és felteszed mégegyszer. Álj már le. Mindenki leszarja hogy egy hsz-szel több van a topicba, azért lett szólva hogy ne te szívd meg egy ilyen apróságért.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11830) z67 válasza MurdR (#11829) üzenetére


z67
őstag

Én nem szívom meg, mert meg sem próbálok ilyet. Valaki mindig rohan feljelenteni, mert nincs jobb dolga. Gondolom nincs minden hsz. mellett moderátor. Viszont ha véletlen van egy ilyen hirdetésszerű valami, mindjárt 5-en okoskodnak, na ez fossa teli a topicot. Aki ide regisztrál, az elvileg tudja a dolgát, lehetőségeit kezeljétek már az embereket felnőttként. Magának kockáztat. Vagy az utcán is odamentek mindenkihez, aki pölö átsétál a piroson?

(#11831) MurdR válasza z67 (#11830) üzenetére


MurdR
veterán

Tudod mit? Csinálj amit akarsz, leszarom bazdmeg. Ha ennyit nem tudsz megérteni hogy jóindulatból szóltunk, akkor kibaszottul tudlak sajnálni. A jóisten lássa lelkemet, ezentúl mindenki azt csinál amit akar.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11832) z67 válasza MurdR (#11831) üzenetére


z67
őstag

Ejnye már, nem kell durváskodni, úgy tudom ez tilos.

(#11833) MurdR válasza z67 (#11832) üzenetére


MurdR
veterán

Akkor menj azt jelents be, leszarom.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11834) z67 válasza MurdR (#11833) üzenetére


z67
őstag

:)

Én azért kedvellek :)

[ Szerkesztve ]

(#11835) derrik


derrik
őstag

Sziasztok!
Az érdekelne hogy van e olyan ismertető jel hardver vagy szoftver szinten amiből kétségtelenül
megállapítható, hogy a kezünkben lévő készülék nem hamisítvány ha nem eredeti Galaxy Note2 ???

(#11836) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Lehet vennék egy ilyet, de nem tudom mennyire látszik erős napfényben a kijelző. Tehát kérdeném a tulajokat milyen most. :D Tudom SAMOLED kapásból hátrányból indul ez miatt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11837) Zsombe


Zsombe
senior tag

Sziasztok!

Ti milyen e-mail klienst használtok? A Gmail appot le szeretném váltani, mert egyrészt nem csak google-ös e-mail fiókot használok, másrészt csinál néha furcsaságokat, a nagyobb csatolmányt tartalmazó leveleket nem mindig küldi el. :(
A gyári Samsung e-mail klienst néztem, de sajnos az nem tud push értesítést, így az felejtős. Néztem még a K9-et de azt meg régóta nem fejlesztik (és anno volt egy-két problémám vele, még a Motorola Defy-mel).

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#11838) nagyito88 válasza Zsombe (#11837) üzenetére


nagyito88
aktív tag

The best e-mail kliens engem is érdekelne. Vagyis ki szerint melyik a legfaszántosabb.

(#11839) AliceWake válasza Cyberpunk (#11836) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Szerintem egész jól teljesít ezen a téren, nem szokott kellemetlen perceket okozni. Ha pont telibe kapja a nap max elfordulok kicsit, az már elég neki. (Kijöttem a kertbe. Korrekt. Ha háttal állok a napnak, a fejem pont takarja a kijelzőt, látom kenyelmesen.)

Non omnis moriar.

(#11840) Cyberpunk válasza AliceWake (#11839) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha van olyan mint a Note 1 az már nekem jó, csak voltak rémhírek, hogy annál gyengébb a fényerő.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11841) ZoliM@ster válasza Cyberpunk (#11840) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Note I-et nem használtam,de szerintem még a teljes vakító napsütésben is korrekten lehet látni, ha tiszta a kijelző.A sötétebb tartalmaknál azért vannak gondok,de én abszolút pozitívan csalódtam :)

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#11842) AliceWake válasza Cyberpunk (#11840) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nagyon régen volt már Note1-em, de valószínűleg emlékeznék rá, ha lényeges eltérés lenne ebben a tekintetben. Én eleve szebbnek találtam a Note1 kijelzőjét, nagyon jól lehetett látni, napfényben is, de nem rémlik, hogy valaha is feltűnt volna, hogy a Note2 lemarad mögötte.
A 4x4es ikonkiosztás zavart nagyon a váltáskor, plusz tényleg szebbnek láttam a Note1et, formára is, kijelzőre is. De a gyorsaság, és az akksiidő felülmúlhatatlan.

Non omnis moriar.

(#11843) ibenny válasza Zsombe (#11837) üzenetére


ibenny
senior tag

Én hosszú évek óta a ProfiMail-t használom. Nemrég jött ki egy teljesen megújult verzió, érdemes lehet megnézni, nálam egyértelműen mindent visz.

(#11844) Cyberpunk válasza AliceWake (#11842) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én nem szerettem a Note 1-emet erősen sávosodott és black clippingelt. Itt már azért jobb a helyzet igaz?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11845) AliceWake válasza Cyberpunk (#11844) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én úgy látom, hogy jobb. Nem sávosodik, nem black clippingel. [Apropó, ezt hogy magyarítjuk?]
Úgy tűnik, mások szerint sem jellemző.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#11846) Cyberpunk válasza AliceWake (#11845) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Passz én a kockázást szoktam használni rá, mert olyan mint amikkor rossz a tömörítés egy videónál.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11847) AliceWake válasza Cyberpunk (#11846) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Amúgy Note1-nél nem garis probléma volt a kijelző sávosodása? Én szerencsére nem futottam bele, de találkoztam olyanokkal, akiknek szó nélkül cserélték a kijelzőt emiatt.
Mondjuk, ha jobban belegondolok, lehet, hogy az értesítő sáv beégett picit nálam is, de nem volt még nagyon randa..

Non omnis moriar.

(#11848) Cyberpunk válasza AliceWake (#11847) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Sok esetben maradt ugyan olyan, nálam meg a szürke árnyalatoknál volt problémás, meg persze a színátmeneteknél. Első Note-om elég gáz volt azt cseréltettem 72 órában igaz azon volt 3 döglött pixel is.

IPS fan vagyok, LG Optimus Pro veszettül bejön, de annyit nem adnák egy készülékért sem, ráadásul ugye LG.;) Hiányzik az igazi tepsi a 920-am csak súlyra hozza. ;] És kell a minél jobb üzemidő a Note 2 meg ebben elég jó. Tehát nincs alternatíva csak a Note 2 nekem jelenleg.:D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11849) AliceWake válasza Cyberpunk (#11848) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Sose kelljen ennél rosszabb kompromisszumot kötnöd :K Nem sokan érezték úgy, hogy mellé nyúltak volna.

Non omnis moriar.

(#11850) S e t h válasza nagyito88 (#11838) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én most tesztelgettem egy darabig a gmailt,k9-et és inomailt és pár nap után az inomailnál maradtam ,a maildroid meg durva drága, ezért ki sem próbáltam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.