Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12801) Impressa válasza Markizmark (#12798) üzenetére


Impressa
őstag

Ennyi ;]

(#12797) MurdR: :DDD

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12802) Stimpy001 válasza AliceWake (#12772) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Megnéztem a build számot, a következő:

AP: N7100XXDLK7
CP: N7100XXDLK7
CSC: N7100PRTDLK5

Utánanéztem a verziószámnak, 2012 novemberi 4.1.2. Valakinek van ötlete miért nem frissül?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#12803) MurdR válasza Stimpy001 (#12802) üzenetére


MurdR
veterán

Rányomtál a frissítés keresésére ügye?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#12804) Stimpy001 válasza MurdR (#12803) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Persze, "Már telepítve vannak a legújabb frissítések" ez a válasz. :(
Eszköz állapota: Normál

Amúgy a lengyel 4.1.2 van rajta, anno ez volt az első publikus stock 4.1.2, azért hagytam ezt rajta és nem is rootoltam mert reméltem hogy ez majd frissül rendesen...

Persze Odinnal rá tudnék nyomatni egy frisset, de eddig mindíg volt valami zűr a cuccaim backupból visszaállításánál.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#12805) zzola válasza Stimpy001 (#12804) üzenetére


zzola
félisten

Ha rádugod Kiesre, mit ír ki? Ha azt, hogy az eszközön nem támogatott a frissítés, akkor szerintem az a gond, hogy átírták a CSC-t.

(#12806) Stimpy001 válasza zzola (#12805) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Hmm, fel sem ismeri a Kies, pedig régebben ment.
Csatlakozás...és pörög a kis karika körbe-körbe

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#12807) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Nah csak összejött, egy restart kellett a jószágnak. A következőt írja ki:

Azért van mert nem megfelelő a CSC kód? Hol tudom megnézni mi lehetett az eredeti?
Ha megint újra kell húzni az egészet (amit jó lenne elkerülni) akkor nézek valami fincsi főzeléket inkább :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#12808) Markizmark válasza Stimpy001 (#12807) üzenetére


Markizmark
addikt

CSC tudtommal nem változik meg csak úgy, hivatalos úton egyáltalán nem. Samusok jól tudják melyik IMEI-hez milyen CSC tartozik, ha az nem passzol, akkor elzavarnak a szervizből. Ha magyar telót vettél 2 év samu garival, akkor XEH-nek kellene lennie. XEO az nem tudom hova valósi, talán osztrák? :F

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12809) axlfsi


axlfsi
veterán

Ha valakit erdekel es szereti a stock rom-okat, a legeslegujabb (XXDMD2 utan) mar toltheto N7100XXDME1_N7100OLBDMD2_XSE.zip

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12810) nggabi válasza Markizmark (#12808) üzenetére


nggabi
nagyúr

lengyel. a rom is át tudja írni a product code-ot, ettől is lehet.

"szenyor dzsíííí"

(#12811) Markizmark válasza nggabi (#12810) üzenetére


Markizmark
addikt

Előfordul, hogy gyári garival XEO telót adnak?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12812) Stimpy001 válasza Markizmark (#12808) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

XEO lengyel, és a teló is lengyel, igaz ezt firmware-t ami most van rajta Odinnal toltam rá. Akkor mit tegyek rá hogy frissüljön normálisan?

szerk: egy szóval nem említettem hogy magyar, gyári garis a telefon :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#12813) nggabi válasza Markizmark (#12811) üzenetére


nggabi
nagyúr

nehéz ezt így megmondani, nyilván a nagyker is onnan veszi ahol olcsóbb... bár fura.

"szenyor dzsíííí"

(#12814) Markizmark válasza Stimpy001 (#12812) üzenetére


Markizmark
addikt

Én kérek elnézést. :D
Elvileg a lengyel a legfrissebb, nem? Mindig azok kapják először. Lehet rosszul tudom.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12815) Stimpy001 válasza Markizmark (#12814) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Igen, én is ezt a gondolatmenetet követve raktam fel a lengyelt, mert mindíg azok kapják meg először. Itt viszont visszajutunk az eredeti kérdésemhez, hogy a fenébe létezik hogy még mindíg 2012 novemberi a bulid dátuma ami rajta van? :F

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#12816) Markizmark válasza Stimpy001 (#12815) üzenetére


Markizmark
addikt

Pássz, de akkor szerintem tedd föl a korábban belinkelt legfrissebb stock romot. DME1.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12817) Stimpy001 válasza Markizmark (#12816) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Van egy tippem hogy azzal sem fog menni az update...ha ígyse-úgyse tudom rábírni az automatikus frissítésre akkor lehet teszek egy próbát az Omegával vagy Revolution HD-vel. :K
Mondjuk egy olyan fícsört sem látok a főzöttekbe ami nélkül ne tudnék élni, nekem az többet érne ha szépen jelezne a teló ha frissítés jön és települne rendben...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#12818) ronson88 válasza 72mviktor (#12794) üzenetére


ronson88
tag

Köszönöm,

háát, ez nem igazán az, mint az asztali gépen. Én ezzel nem boldogulok.

De még egyszer kösz. :R

(#12819) axlfsi


axlfsi
veterán

Hoppa, holnap ARHD17 ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#12820) AliceWake válasza Stimpy001 (#12812) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nekem is bolti garis, eredendően lengyel telefonom van, lengyel szoftverrel, minden alkalommal jelzett, és frissült is rendesen... Szervízben valamiért átrakták egyszer magyarra, de azonnal vissza lett pakolva. Nem szeretek várni, míg ideér a frissítés.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#12821) zzola válasza Stimpy001 (#12815) üzenetére


zzola
félisten

Egy XEH romot kellene letöltened, akár az is jó, ami most rajta van a készülékeden. Ha valóban lengyel a készüléked, akkor ezután frissülni fog rendesen. Most nem az országodnak megfelelő rom van rajta, hanem egy régiós rom. Pl. a magyarban is benne van a XEH kód...

(#12822) Stimpy001 válasza zzola (#12821) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Akarod mondani XEO romot, nem? :D
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, így már értem a dolgot.
AliceWake: Mi ilyen szempontból szerencsésebbek vagyunk akkor, előbb kapjuk meg az updateket mint a gyári magyar telefonok :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#12823) zzola válasza Stimpy001 (#12822) üzenetére


zzola
félisten

Igen, bocsánat, XEO, ahogy mondod...

(#12824) Dr V


Dr V
őstag

Valamelyikőtök lakik Zalaegerszegen vagy környékén? A telefon/töltőm kezd behalni, egész éjjel nem tudott feltöltődni 220ról.Ezzel annyira nincs is baj, de a roottal már igen.Ha így beviszem, csak a garit vesztem el.
Anno az S2 is így kezdte, nem töltődött fel az istennek se.

(#12825) Dr V válasza Dr V (#12824) üzenetére


Dr V
őstag

Úgy tűnik, hogy egy akksi ki-be segített, szerencsére.

A gyári adat visszaállítása gondolom töröl mindent a telefonról, programok, hívások, üzenetek, beállítások, stb? Hogy lehetne ezeket lementeni? Ti backup kilőve, mert ahhoz root kell. Vagy a vasszaállításhoz nem?

Telenoros készülékemre ha visszateszem a gyári telenoros romot akkor a szervizben nem lesz probléma, igaz? Mármint gondolom ők imei alapján tudják, h milyen rom volt rajta eredetileg. Azért kérdem, mert pár hszel feljebb hasonló téma előkerült.

[ Szerkesztve ]

(#12826) Samsung SPS válasza Tatu-1981 (#12678) üzenetére


Samsung SPS
tag

Szia! Ilyennel menni fog:http://www.amazon.com/Juiced-Systems-Galaxy-Adapter-charging/dp/B008XWDZ4K Samu szervizekből meg lehet rendelni, itt tudsz szervizt keresni: http://szervizpont.samsung.hu/

(#12827) nagyito88 válasza Dr V (#12825) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Szerintem telenor-os romot told vissza rá, alaphelyzetbe, majd szépen reset, ő befrissit mindent, ha akad olyan frissités, ami kijött. És joság van nem lehet gond, persze a számláló legyen nullán, és hívhatód a szervízt. Én amikor vissza állítottam, elösször nullára huztam a számlálót, majd odinnal feltoltam 1 file-os gyárit, azután meg gyári recovery-ből az wipeoltam mindent. A nem lehet gond, persze csak az én véleményem, erősítse meg más is, akinek több infója van erről.

[ Szerkesztve ]

(#12828) Dr V válasza nagyito88 (#12827) üzenetére


Dr V
őstag

Leírás alapján csináltam mindent, szal baj nemhinném, h lesz, le is ellenőriztem.
Viszont most a gameloftot szétütném, mert eddig úgy tűnik, h a dungeon hunter 4ben elért eredményeimnek annyi, mert hiába írták, h menti magától a profilt, nem tette meg. Ti mentés van, de rootolni kéne ahhoz megint.. szl ördögi kör. Pedig lvl 22 elértem, egész jó felszerelésem is volt. Most elment a kedvem az egésztől. :W :W

(#12829) Markizmark


Markizmark
addikt

Tegnap óta folyamatosan fut a Média az akku stat szerint, ébren tarja, meleg a telefon is és 1 óra alatt 10%-ot esik. Jó lassan is töltődött föl... ki-be kapcs sem oldja meg. Mi okozhatja? :F

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12830) SP!T


SP!T
addikt

Kaptam egy korrekt ajánlatot, de hezitálok. Rokonom vesz részletre Vodánál S4-et, de ha odaadom neki a Note2-t és 1évig fizetek havi 4 ezret, nekem adja az S4-et... De persze ez csak a 4magos S4 és emiatt döntésképtelen lettem. Ha végösszegbe nézzük a Note2 100e forintot ér, a havi 4ezer 1 évig pedig 48. Össz 148-ba lenne csak. :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12831) AliceWake válasza SP!T (#12830) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én nem váltanék. Nem fogott meg az S4. Ingyen sem cserélném el.

Non omnis moriar.

(#12832) Markizmark válasza AliceWake (#12831) üzenetére


Markizmark
addikt

+1

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12833) Ferdzsoo válasza AliceWake (#12831) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

+1.
Főleg ha megkapjuk mi is a 4.2.2-őt akkor végképp nem.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#12834) SP!T válasza Ferdzsoo (#12833) üzenetére


SP!T
addikt

Szerintem ez biztos! Pedig csábító a csere, de tényleg én sem látom sok előnyét. :N

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12835) zenke


zenke
aktív tag

Sziasztok!

Nincsen valaki itt akinek lenne fekete tokja, amit elcserélne egy fehérre?

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#12836) GML


GML
őstag

Tegnap dobtam egy hátast. 200k :F a hivatalos ára az Allé-ban. Menjenek a .... :(((

(#12837) Sheldon


Sheldon
tag

Üdv újra! :)

Úgy néz ki célegyenesbe érek, és megveszem a telefont. :DD

T-Mobilnál érdeklődtem, Partner3 csomaggal a telefont odaadnák 5000 Ft kezdővel + 24*6100 Ft-ért, plusz mivel kell microSIM, azt ingyen csinálnák, egyébként 4000 Ft a csere.
Szóval ez így összesen lenne 151400 Ft.

Ha viszont iPontól rendelek, ott a telefon 147989 Ft, és kellene microSIM csere is, ami 4000 Ft plusz. (szállítási költség nem lényeg, rendelnék a telefonnal együtt mást is).
Ez összesen 151989 Ft.

Utóbbi kicsivel többre jönne ki, viszont kártyafüggetlen lenne a telefon, amire gyorsabban jönnek a frissítések, nem?

Most ezen agyalok, ki melyiket választaná? :F

:R :R

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#12838) SP!T válasza Sheldon (#12837) üzenetére


SP!T
addikt

Rendeld meg nálunk, 147.300-ért gyári Samsung garival, számlával és kivágom neked a régi SIM-ed micro-ra ingyen. ;) Ezt mind aznap megoldjuk mikor rendeled. Ha érdekel pü!

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12839) ZoliM@ster válasza Sheldon (#12837) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Kicserélik ingyen a SIM-et a T-nél,csak olyan ügyintézőt kell kifogni.Azt írja rá a papírra,hogy régi volt a másik,és ingyen adnak újat... :)

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#12840) GML válasza ZoliM@ster (#12839) üzenetére


GML
őstag

Telenornál 2 évente jár a csere. De ha bemondod, hogy valamiért nem akar felmenni a hálóra... Szerintem akkor is cserélik.

(#12841) Sheldon válasza ZoliM@ster (#12839) üzenetére


Sheldon
tag

És leszámítva a SIM cserét, melyik érné meg jobban?

Főleg a frissítések miatt kérdezem, mert ahogy olvastam a kártyafüggetlen telefonra hamarabb jönnek (ez logikus), a szolgáltatónál vett készülékekre viszont később. Na de mennyivel?

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#12842) GML válasza Sheldon (#12841) üzenetére


GML
őstag

Én abból indulok ki, hogy külföldi/más szolgáltatós SIM-et bele tudok varázsolni. Ennyi.

(#12843) nagyito88 válasza Sheldon (#12841) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Egyértelmű, hogy független, nem t-home. Ha teheted mindenképpen független telót vegyél gyári garival minden esetben.

(#12844) AliceWake válasza Sheldon (#12841) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

A helyedben mindenképpen az iPont választanám. Kártyafüggetlen, olcsóbb, és tényleg hamarabb jönnek a független frissítések, mint a szolgáltatósok (ma már említettem, hogy "én lengyel vagyok", a régióban elsőként érkezik a frissítés általában). Eladásnál a gyári függetlenség, és hogy egyben ki van fizetve nem elhanyagolható értéknövelő tényező. A SIMet pedig elvileg kötelesek ingyen cserélni, vagy méretre igazítani. Legalábbis a telenyomornál. De házilag is hibátlanul megoldható, vagy bármelyik gsm boltban. Emiatt igazán nincs értelme többet fizetned érte a T-nél.

Non omnis moriar.

(#12845) S e t h válasza SP!T (#12834) üzenetére


S e t h
nagyúr

Aksi miatt szívnád a fogad. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#12846) Sheldon válasza AliceWake (#12844) üzenetére


Sheldon
tag

nagyito88 :R

Rendben, akkor iPontól rendelem.

Ez a "lengyel vagyok" mit takar? A frissítések minden nyelvre kijönnek a lengyellel együtt?
Garanciánál számít, vagy csak az, hogy legyen hozzá gyártói garancia, meg ne legyen romolva?

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#12847) AliceWake válasza Sheldon (#12846) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

A telefonom eredetileg lengyel, XEO országkóddal rendelkezik, és a hivatalos gyári független lengyel rom van rajta (természetesen van benne magyar nyelv). Sokaknak van itt francia (XEF), arra is hamar megjönnek a frissítések, de a magyar független, amit valószínűleg az iPon árul, hivatalos, magyar gyári garanciával, is jobb helyzetben van frissítés ügyben, mint a szolgáltató készülékei. Legalábbis az eddigi tapasztalatok szerint. Esetleg nézegesd meg sammobile.com-on, hogy hogyan jöttek a frissítések.

Non omnis moriar.

(#12848) nagyito88 válasza Sheldon (#12846) üzenetére


nagyito88
aktív tag

A nyelvet kijelölöd, és letölti, ha nem lenne benne alapból, de lehet keverem a billentyűzet lokalizációjával.

(#12849) Levente válasza Stimpy001 (#12802) üzenetére


Levente
aktív tag

Nálad valami nem stimmel a csc-vel.

N7100XXDLK7 csakis PRT csc-vel van, az a Poland (Play) és egyetlen ROM létezik rá.

Megkockáztatom, hogy egy szolgáltatós készüléket kaptál, amin csc-t cserélt valaki...

Nem biztos, csak esélyes.

Annyiból aggályos, nehogy hálózatfüggő legyen és egy frissítés során az vissza is álljon.

xeo csc-vel ezek a ROM-ok vannak:

XEO

PRT egyetlen ROM-ja

egyetlen DLK7 van és egyetlen PRT, ami ugyanaz

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#12850) mira72


mira72
őstag

Hi!

Cm 10.1 mennyire stabil note2-re? és müxik benne minden?
Meg esetleg valami akkubarát OC-s kernel alá ( linket megköszönöm )
Thx.

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.