Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12651) Koczó93 válasza AliceWake (#12648) üzenetére


Koczó93
őstag

Egy fanatikus Note tulajdonos bármire képes :D

(#12652) dtamas8 válasza Markizmark (#12650) üzenetére


dtamas8
tag

Nemrég vettem le töltöről de már 91%-on van..

(#12653) schawo válasza dtamas8 (#12652) üzenetére


schawo
titán

Mennyi a kijelzőidőd?
Nyomj rá a "kijelző" szóra!

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12654) Dr V válasza dtamas8 (#12652) üzenetére


Dr V
őstag

A 4.1.2 óta rosszabb lett az üzemidő olyan 30%kal
A kijelző üzemidejét úgy tudod megnézni, h a fent látható képnél rányomsz a kijelzőre. Olyankor kiírja, h hány órát ment.

(#12655) dtamas8 válasza Dr V (#12654) üzenetére


dtamas8
tag

Be van állitva az automatikus fényerő is..

(#12656) Markizmark válasza dtamas8 (#12652) üzenetére


Markizmark
addikt

Mondjuk ez alapján tényleg nagyon merül. De a kijelző használat idejére voltunk kíváncsiak. Csak már sose tudjuk meg az előző ciklusét, mert a 100% töltöttséggel törlődik a stat. :D

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12657) schawo válasza Markizmark (#12656) üzenetére


schawo
titán

1 óra 6 perc kijelzőidővel csökkent 100-ról 89-90%-ra a töltöttségi szint. Ezt én nem hívnám erős merülésnek, ez nagyon is jó érték.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12658) Dr V


Dr V
őstag

Ha akarod tedd fel a hivatalos 4.1.1et, ott nem fogsz panaszkodni. Az összefoglalóban le van írva, h hogyan kell. Arra figyelj, h a telód származásának megfelelőt tegyél fel, ha Vodkás akkor vodkás romot ha függetlent akkor azt, nehogy a szervizben baj legyen ebből.

(#12659) dtamas8 válasza Dr V (#12658) üzenetére


dtamas8
tag

És szted valami fontos különbség van a 2 szoftver között?
Mondjuk pár napot használtam a 4.1.1el is hát ugy se volt jobb az üzemidő..
Mondjuk hóthülye vagyok hogyan rakjam vissza a másikat..
Vagy esetleg valami extra alkalmazásrol nem tudtok ami jobban meritené?
Garival nem lesz gondom mert egy külföldi telefonboltban vettem ugyhogy az macerás..

(#12660) Markizmark válasza schawo (#12657) üzenetére


Markizmark
addikt

Amikor írtam még pont nem volt kint a kép az időről. De akkor ez így elfogadható, sőt ...

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12661) Dr V válasza dtamas8 (#12659) üzenetére


Dr V
őstag

Ha visszaolvasol láthatod, h 10órákat értek el ált az emberek, néha többet. Ha kicsámolod, neked is majd 7 óra jönne ki ilyen használat mellett, de majd megtapasztalod.
A 4.1.2ben lehet állítani az állapotsor kapcsolóinak a sorrendjét és állítólag az sds is javítva lett benne.
Ha majd lesz tapasztalatod az üzemidőről akkor mérlegelj. Arra emlékszem, h az s3at eresztették össze a htc megfelelőjével és azonos film kb 5 óra altt kifektette a htc-t az s3 vagy legalább 8at tudott. Nomármost az S3akksijánál nekünk kicsit nagyobb van :)

Gondolom még kissé kezdő vagy, ezért javaslom, h olvasd el az 1.hszt. Érdemes :)

[ Szerkesztve ]

(#12662) schawo válasza Dr V (#12661) üzenetére


schawo
titán

1 óra 6 perc alatt 11%-t merült, akkor 100%-t valamikor 10 óra alatt fogja begyűjteni. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12663) dtamas8 válasza Dr V (#12661) üzenetére


dtamas8
tag

Elkezdtem olvasni amit ajánlottál, chip részénél leragadtam
leszedtem azt a progit amit irtak lehet hogy itt lesz a baj..

(#12664) Dr V válasza dtamas8 (#12663) üzenetére


Dr V
őstag

Tapasztalatok alapján nem kell vele foglalkozni. Valakinek hiába biztonságos a chpije, mint neked, mégis problémája lett belőle.

@schawo: kissé elnéztem, 1 órára 85%akkut láttam :) Hiába, ilyenkor már aludni kéne.

(#12665) dtamas8 válasza Dr V (#12664) üzenetére


dtamas8
tag

Esetleg valami gyorskodot nem tudsz ami kiìr a telefonrol pár fontos informáciot?
Származás, eredet, meg ilyenek..

(#12666) schawo válasza dtamas8 (#12663) üzenetére


schawo
titán

Érdekes, hogy vadonatúj Telenoros kütyüm van, és az emmc-m dögrovásra van ítélve (fw: 0xf1). Mit tegyek? Aggódjak, vigyem vissza és kenjem a hajukra? Vigyem vissza a 3 napos határidőn belül?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12667) Markizmark válasza schawo (#12666) üzenetére


Markizmark
addikt

3 napos határidőn belül visszaviheted, de kb felesleges, ha gyári garid van.
Ha beszarik akkor hamar kicserélik az alaplapot. Kevés hibás chippel ellátott note tojik be.
Android fórumon olvastam, hogy több tagnak is már haldoklott (random restart, hosszú fagyások ecet.) és ahogy kijött a frissítés (akkor ott nevezetesen a DMB6ról volt szó) úgy MEGJAVULTAK a telók. Én is alig hittem el, de ennyit írtak: "now work like a dream". Szóval ...

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12668) AliceWake válasza dtamas8 (#12663) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nincs ott semmi gond. Én megjártam a hibás chipet, sudden death syndrome, komplett MCP-t cseréltek, akksi időhöz semmi köze, ami nálad szerintem abszolút rendben van. Nálam max 5 és fél óra kijelzővel, 13-14 óra akksiról, ekkor már könyörög etetésért, pedig én aztán hozzá vagyok nőve a kijelzőhöz, mindent innen intézek, de nem mondanám ezt sem rossz üzemidőnek.

Szerk.: mindig max fényerő, és wifi/3G.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#12669) schawo válasza Markizmark (#12667) üzenetére


schawo
titán

Oké, de nekem rootolva van a kütüym, ami a garinak nagyon nem tesz jót. Ha hagyományos problémája van, akkor egyszerűen visszarakom a gyári fw-t, és legariztatom, de így, hogy pont az emmc döglik, nem tudom megoldani. Ez egy nagy szívásnak tűnik.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12670) Markizmark válasza schawo (#12669) üzenetére


Markizmark
addikt

Ha jönnek a jelek (sok fagyás, restart) akkor ahogy lehet visszateszel mindent és nullázod a számlálót. Meg van oldva. De a 4.1.1-et kerüld.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12671) AliceWake válasza Markizmark (#12670) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

4.1.1-ről sürgősen ildomos váltani, szoftveresen nem képes kezelni a hardveres hiányosságot. Annak ellenére, hogy jobb üzemidőt produkál, mint a 4.1.2 nagyon ajánlott váltani. És nem csak a praktikus újdonságok miatt, amik látszólag nem kompenzálják az üzemidő-csökkenést.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#12672) zack válasza schawo (#12646) üzenetére


zack
nagyúr

X-Note ROM-ban lévő Boeffla Sound is fincsi. DAC direct,128x DAC oversampling, FLL tuning... ;)
Van benne egyéb más is, de a DAC-ra konkrét hatással csak ezek a beállítások vannak.
Ha lesz időd egy összehasonlítás nem ártana a Voodoo-val. :K ;)

Aztán az okosságok mehetnek az 1-es hsz-be. :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12673) grabber


grabber
addikt

Sziasztok!

Csináltam pár képet egy Galaxy S-ről és egy Note II-ről.Mivel én is erről váltottam,gondoltam megosztom veletek.


(#12674) Hauptmann válasza schawo (#12666) üzenetére


Hauptmann
addikt

Úgy látszik, a Telenor berendelt még régebben egy vagonna
l raktárra, és bugosakat kapott.

Meg lehet nézni valahogy a gyártási dátumot? Ha igen, kellene egy kis felmérést készíteni, hátha kiderül valami.

(#12675) aicon válasza Hauptmann (#12642) üzenetére


aicon
senior tag

Én hasonlót használok. Bevált akár övön, vagy övtáskára fűzve. A bermudát lehúzná a súlya :)

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#12676) andrisms


andrisms
aktív tag

Sziasztok!
Ismeri valaki ezt a boltot/webáruházat? :[link]

Elég jó áron van szerintem a Note, meg is rendeltem, csatlakozok a táborhoz. Véleményezné valaki aki ismeri a boltot? Felhívtam őket, gyári Samsung garral adják...

Köszi!

(#12677) Markizmark


Markizmark
addikt

Mitől lehet az, hogy csak E mobilnetem van mindenhol? Nem hiszem hogy a hálózattal van gond 2 napja a megyében.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12678) Tatu-1981


Tatu-1981
tag

Probaltam a Note 2-t tevere kotni egy adapter es hdmi kabel segitsegevel, de nem ment at a kep.
Mi lehet a problema?
Korabban olvastam olyat, hogy pl. a Galaxy S2-hoz es S3-hoz is eltero adapter kell. Lehet, hogy a Note 2 is csak a sajat Samsung adapterevel kompatibilis?
Vagy kell allitani valamit a telefonon, hogy kikuldje a kepet tevere, es nem eleg csak osszedugni?
Tapot kap az adapter.
Otletek?

(#12679) tipuka válasza andrisms (#12676) üzenetére


tipuka
addikt

Igen érdemes innen venni, a hónap végén, ha megjön a pénzem és nem találok használtat jó áron, itt fogom megvenni én is. :) . Rendes 24+2 hónapos garival adják így van.
Majd mondj élménybeszámolót. :))

(#12680) andrisms válasza tipuka (#12679) üzenetére


andrisms
aktív tag

Rendben, amint megjött írok! Már várom, Note-ot cseréltem le rá :)

(#12681) xb12x válasza andrisms (#12676) üzenetére


xb12x
tag

helló.
én innen vettem másfél hónapja fehéret sane chippel. magyarul szólal meg, egyből feldobta az OTA 4.1.2 update-et. samsung +2 gari hónap regisztráció rendben lement. rendelés után kell várni 2-3 napot mire visszaszólnak, hogy megvan, ha pikk-pakk szállítás akkor az még +3-4 nap. a doboz egyik oldalán a matrica ki volt nyitva, mert belerakták a garijegyet, a készülék jól láthatóan érintetlen volt.

(#12682) Dr V válasza Tatu-1981 (#12678) üzenetére


Dr V
őstag

Üdv a klubban, én is így szívtam meg...

(#12683) ibenny válasza Tatu-1981 (#12678) üzenetére


ibenny
senior tag

Csak a Samsung-gal kompatibilis.

(#12684) Tatu-1981 válasza ibenny (#12683) üzenetére


Tatu-1981
tag

Na az fasza. Es samubol barmelyik jo, vagy van kimondottam Note2 verzio?

(#12685) S e t h


S e t h
nagyúr

Az elmúlt pár napban felmerült egy probléma nálam, leírom, hátha tud vki rá megoldást.
Két napja észleltem ,hogy nem tudom beállítani az ébresztést, mert amikor ezt szeretném tenni, akkor felvillanik a képernyő, majd fagyás, utána pedig azt írja ki ,hogy az óra leállt.
Csináltam egy factory resetet, működött is az ébresztés megint, majd ma délben csengőhangot próbáltam beállítani és a választási lehetőségként feldobta, hogy melyik alkalmazással akarom kiválasztani, itt nekem az ES3 file explorert és a gyári alkalmazást dobta fel, viszont a gyárit választva egy villanás, majd leállás, hiba üzenet pedig android process media leállt.Kiváncsiságból visszamentem az órába, megpróbáltam ébresztést leállítani, az is fagy ismét.Tegnap volt factory reset, igaz ,hogy régi alkalmazások is visszamentek a back upból, de nem tudom mi cseszteti a rendszert a háttérben.
Van aki találkozott ezzel a problémával és talált rá megoldást?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#12686) Tippmix46


Tippmix46
senior tag

Sziasztok!

Note1 megkapta a 4.1.2es magyar JB-t hivatalosan is.
Az alkalmazások zöme működik, pár dolog maradt ki csak, de az osztott képernyő és a hangfelismerés magyarul is jól megy.
K.

(#12687) andrisms válasza xb12x (#12681) üzenetére


andrisms
aktív tag

Köszi, ez hasznos infó volt. Mi az a sane chip? :)
Személyes átvételt kértem az üzletükben, külön kihangsúlyozva hogy én szeretném kibontani. Azt mondták természetesen megoldható. Így elsőre a hozzáállásukkal rendben vagyunk. Remélem minél előbb megjön :)

Szerk: fehér volt raktáron, de én szürkét szerettem volna, azt mondták csütörtök-péntek környékére várható.. Remélem még a héten meglesz..

[ Szerkesztve ]

(#12688) Hauptmann válasza andrisms (#12687) üzenetére


Hauptmann
addikt

A sane a jó eMMC chip, az insane a rossz.

(#12689) M.Eriksen


M.Eriksen
tag

Van egy 13 oldalas s note jegyzetem. Szeretném kinyomtatni,de nem 13 oldalban. Valahogy megoldható,hogy kisebb méretűre szerkesszem?

(#12690) andrisms válasza Hauptmann (#12688) üzenetére


andrisms
aktív tag

értem, köszi!

(#12692) Tippmix46 válasza SP!T (#12691) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Note1 van:)

(#12693) SP!T válasza Tippmix46 (#12692) üzenetére


SP!T
addikt

ment egy pü!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12694) Dr V válasza M.Eriksen (#12689) üzenetére


Dr V
őstag

Próbáld meg PDFbe exportálni. Vagy képbe, úgy hátha jó lesz.

(#12695) Koczó93 válasza ibenny (#12683) üzenetére


Koczó93
őstag

Ez nem így van. SIII-hoz való MHL kábekkel használom és hibátlan.

Tatu!
Ebayen találsz ilyet, vagy némiképp drágábban de van vaterán is piros színű mhl kábel. Így néz ki:
http://www.trait-tech.com/uploads/details/T-SAM-7013-2__mhl-adapter-cable-for-galaxy-s3.jpg

(#12696) markusz5


markusz5
csendes tag

Hali. Otg kábellel akartam összekötni a pendriveomat a tellával de azt írja, hogy az usb háttértár üres vagy a fájlrendszer nem támogatott. Mit kellene csinálni hogy jó legyen és használhassam a pendriveon lévő anyagot? Segítséget előre is köszi

(#12697) ERPY válasza markusz5 (#12696) üzenetére


ERPY
őstag

Az lehet hogy ntfs-re van formázva?

(#12698) markusz5 válasza ERPY (#12697) üzenetére


markusz5
csendes tag

ömm lehet h megvan mi a baj :D boot pendriveként volt használva viszont attól a cuccokat ugyanúgy lehet rá pakolni meg leszedni róla szgéppel. hogyan tudom visszaállítani olyanra amit felismer a tella?

(#12699) Nightfall75 válasza markusz5 (#12698) üzenetére


Nightfall75
tag

Ha win boot pendrive volt, akkor biztos hogy ntfs-re van formázva. Vagy formázd le fat32-re és akkor menni fog, vagy ha rootolva vagy, ez a progi be tudja mountolni az ntfs fájlrendszerű eszközöket.

[ Szerkesztve ]

(#12700) markusz5 válasza Nightfall75 (#12699) üzenetére


markusz5
csendes tag

Köszi.Ezzel tökéletes :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.