Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11551) AliceWake válasza kengyel (#11550) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Fotó ügyben nem vagyok nagy varázsló, mezei megörökítésre én teljesen meg vagyok elégedve a kamerával, korrekt, szép képeket készít, de a hozzáértők biztos számos programot tudnak ajánlani, amivel optimalizálhatod a teljesítményt.
A legszembetűnőbb szerintem az akksi idő lesz az S3-hoz képest, gyári rommal, egész napos nyomkodással, mobilnettel, kutyafülével is majdnem a duplájára lehet számítani.
A RAM-ot nem értem. Mit szeretnél csinálni a rendszer által nem használt memóriával. Gyűjtöd :DD ?
Szerk.: Bocs, no offense :B Talán problémás volt a ram kezelés az S3-nál?

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#11552) kengyel válasza AliceWake (#11551) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszi szépen a választ. Nem gyűjtöm a ramokat, :) csak merő kérdés volt hogy átlagban mennyi szabad memóriával rendelkezik a telefon. Vásárlás előtt szeretek tájékozódni :D

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#11553) GML válasza kengyel (#11552) üzenetére


GML
őstag

Általában elmondható, ha sok a szabad memória, akkor valamit nem jól kezel a gép., A S3-mal minden alkalmazást újra betölt. Az N2, pedig csak simán átvált. Töltés nélkül. ...

(#11554) kengyel válasza GML (#11553) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszi szépen a választ :R Még gondolkozok a vásárláson. :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#11555) Giovanny


Giovanny
őstag

Sziasztok, tudtok valamit az új droid érkezéséről?

Zero Defect.No Compromise !

(#11556) Tatu-1981 válasza Hege1234 (#11549) üzenetére


Tatu-1981
tag

A legtöbb böngésző beállítási lehetőségei között szokott lenni egy opció, ahol lehet váltani, hogy a honlapok asztali vagy mobil verzióját használja. Itt kellene megpróbálni a mobil verzió kiválasztását.

(#11557) Juan187


Juan187
csendes tag

Tud valaki olyan ikonpakkot amihez nem kell root?Vagy olyan program amivel lehet változtatni őket?

(#11558) Koczó93 válasza Giovanny (#11555) üzenetére


Koczó93
őstag

Azon kívül hogy megfogjuk kapni, nem sokat tudni :)

(#11559) MurdR válasza Juan187 (#11557) üzenetére


MurdR
veterán

Launcherv+ icon pack. Mindegyikből rengeteg van playen

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11560) nggabi


nggabi
nagyúr

hali.

a T-mobilos romomat próbáltátok már felrakni sima n7100-ra? afen írt valaki h nem megy fel...

"szenyor dzsíííí"

(#11561) MurdR válasza nggabi (#11560) üzenetére


MurdR
veterán

Megvetted a note2t? :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11562) nggabi válasza MurdR (#11561) üzenetére


nggabi
nagyúr

még húzom, de nemsokára :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#11563) mex77 válasza Dr V (#11544) üzenetére


mex77
tag

Ugyanez a problémám volt régen egy régebbi omega rommal. Raktam fel frissebbet és megszűnt a töltési gondom.

[ Szerkesztve ]

(#11564) nggabi válasza nggabi (#11560) üzenetére


nggabi
nagyúr

a XEH repartos jó volt?

senki nem próbálta??? :U

:R

"szenyor dzsíííí"

(#11565) Levente válasza kengyel (#11552) üzenetére


Levente
aktív tag

Nekem tegnap este 111MB volt szabad. :)

Ez egy nagy vitatéma, én nem bántom, szvsz a rendszer dolga és teszi is, hiszen most 657 szabad.

Ha kell, szabadít fel magának.

[4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

(#11566) Koczó93 válasza nggabi (#11564) üzenetére


Koczó93
őstag

Nem tudok infóval szolgálni nem próbáltam.

(#11567) kengyel válasza Levente (#11565) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszönöm neked is , gondoltam hogy azért a 2GB-ot szépen tudja osztani, kezelni :) Tetszik így tesztvideókon a masina ,csak inkább élőben akarom megnyomkodni :D

kengyel

(#11568) zack válasza nggabi (#11562) üzenetére


zack
nagyúr

:DDD
Annál jobban fog tetszeni. ;]

Memoria kerdest illetoen en tovabbra is pucolgatok 12-24 orankent. Aksi igy sem megy kevesebbet. Nekem igy tuti, ez valt be. Amikor hasznalom, es kell a multitask akkor viszont nincs pucolas. Bongeszo nyitva folyamatosan, mellette zenelejatszo, vagy video player, youtube, facebook, es egyeb kozossegi progik.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11569) Yeeeti


Yeeeti
tag

Sziasztok!
Tegnap sikerült megvennem a készüléket és valami fantasztikusan jó! Ami engem kicsit zavar hogy a 16gbból lát 10.2-t + alig rezeg a telefon.

Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 3410 > Siemens S55 > Nokia 7650 > Motorola MPX 200 > Sony Ericsson 910i > Sony Ericsson W950 > Sony Ericsson P1 > Samsung Galaxy S > Samsung Galaxy Note 2 > Samsung Galaxy Note 4 > Huawei Nexus 6P > Oneplus 6 > Oneplus 6T > Oneplus 8 Pro

(#11570) nggabi


nggabi
nagyúr

szóval, a tőlem töltött 3 fileos N7100 XEH és VDH romok jók.

a T-s és a PAN mehet a levesbe, sajnos valami nem stimmel velük... nem lesz baja tőle a telónak de ne használjátok. :(

sorry, majd valamikor hozok másikat belőlük.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#11571) AliceWake válasza Yeeeti (#11569) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

A rendszernek is lennie kell valahol, ramostul, mindenestül. Például pont azon az 5,8 gigányi helyen.
Rezgés erősségén állíts egy kicsit.
És üdv a klubban ;)

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#11572) MurdR válasza Yeeeti (#11569) üzenetére


MurdR
veterán

Állítottál a rezgés erősségén?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11573) nagyito88


nagyito88
aktív tag

Ilyen kis all in one szösszenet, ha nem látta volna valaki: Jokerpack

(#11574) zack


zack
nagyúr

A gyari hivasnaplo alapertelmezeset szeretnem torolni, de nem tudom milyen neven keressem az alkalmazasok kozott.
Valaki esetleg tudja?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11575) Dr V válasza mex77 (#11563) üzenetére


Dr V
őstag

Most kiszedtem a rootot. Eddig is gyári rom volt fenn roottal. Meglátom h hogyan tovább.

(#11576) zzola válasza nggabi (#11560) üzenetére


zzola
félisten

Hi.

Én minap próbáltam feltolni trés készülékre egy 3 fileos + pit romot, de Odin nem volt hajlandó feltolni, valami check error hibával leállt. Viszont a Mobile Odin simán feltolta...

(#11577) nggabi válasza zzola (#11576) üzenetére


nggabi
nagyúr

:R ez mondjuk elég meredek húzás volt :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#11578) zzola válasza nggabi (#11577) üzenetére


zzola
félisten

Lehet. Kicsit meg is ijedtem, azt hittem dísz lesz belőle...
Ezek a romok miben különböznek a samfirmes változatoktól? A XEH-et már letöltöttem, de még nem próbáltam ki...

(#11579) Koczó93 válasza zzola (#11578) üzenetére


Koczó93
őstag

A 3 fájlos romok teljesen gyalulják a telefont :)

(#11580) MPeter87


MPeter87
őstag

Van itt valaki, aki motorozik és használ valamilyen tartót a Note2-höz? :)

(#11581) Yeeeti válasza MurdR (#11572) üzenetére


Yeeeti
tag

Hang beállításnál találtam egy rezgést ott fölraktam mindent maxra de így is nagyon gyengének érzem a visszajelzést. Másutt is lehet valamit állítani?
Más: Érdemes romolgatni? Lehet még szmútabb a telefon vagy láthat több ramot? Mert sgs-nél volt ezek miatt értelme itt nem tudom.

Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 3410 > Siemens S55 > Nokia 7650 > Motorola MPX 200 > Sony Ericsson 910i > Sony Ericsson W950 > Sony Ericsson P1 > Samsung Galaxy S > Samsung Galaxy Note 2 > Samsung Galaxy Note 4 > Huawei Nexus 6P > Oneplus 6 > Oneplus 6T > Oneplus 8 Pro

(#11582) Dr V válasza MPeter87 (#11580) üzenetére


Dr V
őstag

Ilyet már én is kérdeztem de nem kaptam még rá választ.
Nekem a tantáskám, givi t470 tetején van egy plusz tartó navinak. Abba gyári tokkal pont belefér. Napsütésben nehezen látható a kijelző, kézzel árnyékolni kell, de jól hallható ha csörög.
Kapható olyan utángyári tartó is ami 3 helyen fogja a telefont, asszem Brando. S1el csinált ismerősöm videót azzal a kombóval. Az index Moto Guzzi fórumán meg tudod néuni. Kb2 hete csinálhatta.

Nálatok is ugrál a kurzor ha tekefonról írtok ide? Ha vissza akarok menni nem mindig oda megy a kurzor ahova szeretném, átugrik magától...

(#11583) ronson88 válasza MPeter87 (#11580) üzenetére


ronson88
tag

Én nem használok hozzá tartót (szerintem napsütésben nem is látnám), a navigációt BT-n keresztül használom, a bukóba épített N-Com rendszerrel. Hátránya, hogy 100 fölött már elég gyengén hallani.

OFF:

Épp tegnap próbáltam ki, a Navigon útvonal tervezőjét, motoros útvonal profillal és "szép" útvonal típussal.
Tök jó utat tervezett (3-at tervez, abból lehet választani).

(#11584) Sheldon


Sheldon
tag

Telefonról olvasgatva, vásárlói vélemények a Note 2 aksijáról:

Egyik: "Akkumulátor nagyon gyenge benne, vásároltam bele egy kétszer akkora kapacitásút, de azzal se vagyok megelégedve. Bosszantó, hogy kétnaponta tölteni kell."

Másik: "Az aksiról: ez a második legnyagyobb aksi jelenleg mobilban tudtommal, nálam 8 óra masszív képernyő ébrenlétet bírt max fényerővel, wifi végig be volt kapcsolva, és az eszköz ébrenéte még több volt, mint 8 óra ez allat. ez egyedülálló, főleg ilyen hardver mellet."

A 2 nap bőven jó szerintem az okostelefonoknál, főleg ezért emelkedik ki a Note 2 a mezőnyből. No meg persze a méretével... :D

----

Amúgy továbbra is erősen gondolkozok a megvételén, ipon.hu-s vásárlást tervezek (vett tőlük itt valaki már mobilt?), ott elvileg 2 év gyári garancia van rá. Veszprémben a Samsung szervizzel (Kéktürkiz Kft.) volt már valakinek dolga? Nem városban lakok, garanciális gondok esetén nem hinném, hogy házhoz jönnek.
:R :R

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#11585) MPeter87 válasza Sheldon (#11584) üzenetére


MPeter87
őstag

Szerintem ipon baromi draga lehet, ,nem meztem meg az arat...
Szerintem inkabb keress egy par honapos hasznaltat, ami gyari garis.
A garifutarnak hazhoz kell mennie videken is, ezert van. :)

Motorosok: lehet fuleses lesz a navigacio, ez is eszembe jutott, viszont ugy kevesbe hallanam a forgalmat, valoszinuleg. :(

Szerk.: kijelzoidorol annyit, hogy szerintem nem talalsz meg egy olyan androidos telefont, ami birja 6-8 oran keresztul massziv hasznalattal. Nalam a Galaxy S 3,5 max 4 orar birt, S3 kb 4,5 orat. Ha bevagod a fiokba es nem nyulsz hozza, szerintem egy honapig is elvan, de az okostelefonok nem arra lettek kitalalva :)

[ Szerkesztve ]

(#11586) Sheldon


Sheldon
tag

147.959Ft

Ami, hozzáteszem egész jó ár (2 év gyári garanciát ír), iPon-nal pedig soha nem volt problémám, csak telefon vásárlásától tartok kissé... :B

Akkor jönnek "vidékre" is? - Most találtam meg, nem írják külön, hogy csak "városlakókra" vonatkozik.

Hát igen, a mostani telóm (K750i :D ) is elvan vagy 2 hétig, bár azon már szinte semmit sem csinálok, csak telefonálok/fényképezek meg néha a vakut használom lámpának...

[ Szerkesztve ]

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#11587) Tatu-1981


Tatu-1981
tag

Tud valaki segíteni abban, hogy a Note2 belső tárhelye sima FAT, vagy exFAT filerendszerű-e?
Amiatt lenne fontos, hogy tud-e kezelni 4 GB-nál nagyobb file-okat. SD kártya esetén is kezeli az exFAT-ot?

(#11588) Koczó93 válasza Sheldon (#11586) üzenetére


Koczó93
őstag

XXL GSM-nél 141.900 ft. Gyári garis bontatlan telefont adnak.

(#11589) MurdR válasza Yeeeti (#11581) üzenetére


MurdR
veterán

A rezgés az a hangnál van, lehet szerintem hogy főzött romokban erősebb, utána kell nézni. Én max rootolni fogom szerintem. Amíg megfelel a gyári addig nem cserélem le. Mondjuk talán NEAK kernelt fogok feltenni mert azzal a hang is jobb, jobban kihasználja az audio rendszert. (is)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11590) MurdR válasza Sheldon (#11584) üzenetére


MurdR
veterán

Vegyétek-vigyétek, ennél jobb telefont nem kapsz ami eddig bítja akku terén :C

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11591) tott válasza Koczó93 (#11588) üzenetére


tott
tag

Felhivtam őket, ennyiért csak a telot adjak, kiegeszitok nelkul (adatkabel tolto, stb.). A bontatlan csomag 150.900.

[ Szerkesztve ]

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#11592) MurdR válasza tott (#11591) üzenetére


MurdR
veterán

Nem adnak hozzá töltőt??!

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11593) tott válasza MurdR (#11592) üzenetére


tott
tag

Nem, ez csak a telo. A teljes bontatlan csomag 150, most beszeltem veluk. De egyebkent ott van a hirdetes alatt is hogy " Az árak csak a készüléket tartalmazzák. Az egyéb tartozékokról érdeklődjön. "
A speedshop-nal altalaban bontatlanok a csomagok, az most 149. Az ipon-nál 147 de nem tudom ők bontatlan dobozt adnak-e. Viszont mindháromnal gyartoi garancia 2 ev.

A nipponok meg azt mondjak hogy bontatlan csomag, mindennel. Tehat az ipon éri meg ezek közül.

[ Szerkesztve ]

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#11594) MurdR válasza tott (#11593) üzenetére


MurdR
veterán

Én amikor pc-s cuccot vettem akkor meg voltam elégedve az iponnal. De röhejes hogy nem kapsz töltőt egy telefonhoz, ha olcsóbb, ha nem :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11595) tott válasza MurdR (#11594) üzenetére


tott
tag

Ja, röhejes, de ugy latom ez bevalt szokas a gsm bótoknál. van harom árkategoria, a legolcsobban csak a telo fényképét kapod meg. :D :D

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#11596) MurdR válasza tott (#11595) üzenetére


MurdR
veterán

A hiénák :D amúgy tök mindegy hogy hol veszed, ott vedd ahol olcsóbb és van gyártói gar. Ennyi :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11597) tott válasza MurdR (#11596) üzenetére


tott
tag

venném én már csak még nem tudtam eladni azt aminek az árából majd megveszem. :W

[ Szerkesztve ]

"The only thing we have to fear is fear itself. And crazy ass hamsters on meth. That shit freaks me out." Franklin D. Roosevelt

(#11598) MurdR válasza tott (#11597) üzenetére


MurdR
veterán

Hát ilyenkor már nehéz eladni telefont neten, mert mindenki elköltötte a fizetését :D

Én mindíg arra kalkulálok, hogy 7 és 10 környékén tudom eladni a telókat, és be is szokott jönni:D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11599) gyuri2008 válasza tott (#11595) üzenetére


gyuri2008
veterán

Minden esetre jellemtelenek,hogy csak a legolcsóbb árat írják.
Miért nem publikus a teljes felszereltségű 2 év Samsung garis telefon ára???

(#11600) Koczó93 válasza tott (#11591) üzenetére


Koczó93
őstag

Az érdekes mert pont egy hónapja vettem náluk 143ért gyári garival, és én bontottam ki. Akkor 136ért lett volna bolti garival.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.