Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:19:26

LOGOUT.hu

Hozzászólás előtt olvasd el ezt az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12251) Buru válasza laca71 (#12250) üzenetére


Buru
csendes tag

Letiltottam a Google Search-ot, így nem jön be, de a választást lehetősége sem... Tényleg kezdek megmakkanni...

(#12252) laca71 válasza Buru (#12251) üzenetére


laca71
aktív tag

Ha megnézed a programot az alkalmazás infóban akkor aktív az alapértelmezett indítás ?

(#12253) Buru válasza laca71 (#12252) üzenetére


Buru
csendes tag

Nem, hozzáteszem a google search-nak sem volt az. Hogyan tudom aktívvá tenni?
Nézd el nekem, ha már az idegbajtól nem tudok gondolkodni :)

(#12254) laca71 válasza Buru (#12253) üzenetére


laca71
aktív tag

Esetleg próbáld meg letörölni és újra feltenni a programot.
Akkor valószinűleg alapértelmezetté válik..
Nekem nem volt ilyen gondom..

(#12255) Buru válasza laca71 (#12254) üzenetére


Buru
csendes tag

Feladtam. Majd talán romcserénél változik valami. Azért köszönöm a segítséget. ;)

(#12256) laca71 válasza Buru (#12255) üzenetére


laca71
aktív tag

A marketen szerintem erre is van progi amivel alapértelmezetté tehetsz bármit...

Esetleg ez: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appiator.defaultappmanager&feature=search_result#?t=W10.

[ Szerkesztve ]

(#12257) AliceWake válasza heidrich (#12240) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Gyári romon kb két oldalnyi ikon található az alkalmazások oldalon, és nem töltik ki a rendelkezésre álló helyet, van szabad hely az oldal alján. Teljesen normális. Mi hiányzik nálad?

A ram miatt nem aggódnék a helyedben, nem fordult elő soha, hogy megakadt volna egy-egy új alkalmazás betöltésénél, mindenre jut elég kapacitás. Ha több appot raksz fel, majd újraoptimalizál, nem fog elfogyni a ram. Én akkor aggódnék, ha túl sok szabad memóriám lenne. Nem óhajtanék várni, míg betölt nulláról, mondjuk egy böngészőt. A nagyon nem használt lehetőségeket ennek ellenére érdemes tiltani (akár root nélkül is), nálam ilyen az S Voice, azzal lehet némiképp spórolni, de a ram gyűjtögetésnek nem sok értelmét látom továbbra sem.

Non omnis moriar.

(#12258) heidrich válasza AliceWake (#12257) üzenetére


heidrich
senior tag

Mármint nem az app drawerben, hanem a home screeneken volt a visszaállitás után összevissza néhány ikon de amúgy igazából 0 jelentősége van.

Amúgy LTE-s verziora milyen gyári független romot érdemes feltenni? Mert ha jól látom függetlenből alig van samfirmware-n csak francia független van, ugye nálunk ez nincs piacon függetlenül ezért csak T-s rom van.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#12259) schawo


schawo
titán

Ma lesz meg a Note2-m, holnap kap egy voodoos kernelt, és rögtön csinálok egy alapos, részletes hangminőség összehasonlítást az eddig használt voodoos SGS1-emmel. Lesz benne iem, kisimpedanciás füles, nagyimpedanciás füles és sztereó hifi is a különböző jellegű terhelések miatt. A teszben abszolút referenciaként a Mytek Stereo192 dacom fog szolgálni.
Ha lesz kedvem meg időm, akkor csinálok egy terheletlen mérést a Lynx Aurora referencia adc-vel, bár az eredménynek sok jelentősége nincs.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12260) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv
Mitől van az,hogy pl.hívnak felveszem, kapcsolódik is a hívás de sem én sem a hívott fél nem halljuk egymást.
Újra hívtam az illetőt akkor meg jó lett :F
Telefon,vagy hálózati hiba lehet :F

[ Szerkesztve ]

(#12261) nagyito88 válasza gyuri2008 (#12260) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Telenor-os vagy?

(#12262) schawo válasza gyuri2008 (#12260) üzenetére


schawo
titán

Lévén, hogy ezt a világ összes telefonja képes eljátszani, erősen gyanús, hogy a szolgáltató a ludas.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12263) zsolt501 válasza gyuri2008 (#12260) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Ilyen hibába én is belefutottam párszor, és kisebb nyomozás után a hiba a Telenor rendszerében találtuk meg, mikor más hálózatból hívnak olyankor nincs gond, viszont ha telenor hálózatból akkor az esetek 60%-ban probléma adódott.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#12264) schawo válasza zsolt501 (#12263) üzenetére


schawo
titán

A 60% nagyon erős túlzás. Lévén, hogy telenoros vagyok, mondhatom, hogy ezrelékekben mérhető a hiba előfordulási aránya. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12265) Koczó93 válasza schawo (#12259) üzenetére


Koczó93
őstag

Én várom a tesztet, bàr a felét nem értettem de kíváncsi vagyok rá :)

(#12266) zack válasza schawo (#12259) üzenetére


zack
nagyúr

Helyes. Majd számolj be róla. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#12267) gyuri2008 válasza nagyito88 (#12261) üzenetére


gyuri2008
veterán

A feleségem telenoros, őt hívtam.
Ő hallott engem én nem hallottam őt.
Ezek szerint nem telefon hiba?

[ Szerkesztve ]

(#12268) nagyito88 válasza gyuri2008 (#12267) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Az mindegy, milyen szolgálltató hív. Én telenor-os vagyok, anyu meg t-mobile. És ővele is ez volt. Bár Egerben lakom, és itt nincs ilyen. A hálózatot a teló mindig Kisköre, Sarud, Posorszló, Tiszanána környékén dobja el. Most átállítottam 2g-re, azóta nincs ilyen, bár nem is turáztam arra bringával, majd holnap kiderül, hogy 2g-n is dobál e vagy csak 3g-n.
Nem telefon hiba, hanem szolgálltató, ugy vettem észre forum bulyás után, hogy nem szereti a telenort a samsung. De kicsit idegesitö amikor hivnál valakit, és kiirja, hogy nincs rgisztrálva a hálozaton... És akkor meg jön a jó kérdés, hogy bakker mióta is nem vagyok elárhető? Fleraktam 2 progit, ami figyeli elviekben a hűlózatot, és nyivákol ha ledob, de ezt még nem tudtam kiprobálni, hogy müködik e. Mármint, hogy azt is figyeli e, ha ledob a hálózat, vagy ha csak nincs térerő, majd holnap ha minden igaz, ismét tezsek egy Poroszlós bringatúrát, és akkor ha ledob 2g-röl, és nyivákol kiderül használható e a progi.

[ Szerkesztve ]

(#12269) gyuri2008 válasza nagyito88 (#12268) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nállam 3g van a telefon.

(#12270) nagyito88 válasza gyuri2008 (#12269) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Alap esetben nálam is, de ha lemegyek a tiszához barátömhöz akkor áttolom 2g-re. Ez multkor bevált. Kiváncsi vagyok, hogy holnap is müködni fog e, vagy ledob.

(#12271) Impressa válasza schawo (#12262) üzenetére


Impressa
őstag

Nem mondod Myteked van :Y Csatlakozom az előttem szólókhoz, engem is érdekel a tesztek eredménye :K

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12272) Dr V


Dr V
őstag

Az mitől van, h szgépről memóriakártyára másolás közben szaggat a zenelejátszás? A kártya sebességével nincs gond.

(#12273) ERPY


ERPY
őstag

Kiszivárgott a Note3

Láttatlanban ütni fog.

(#12274) nagyito88 válasza ERPY (#12273) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Ezt én is láttam, hát öhm izé ez már szerintem nagy. De egyéni vélemény :) Az biztos hogy a note2-t nem fogom lecserélni rá.

(#12275) Markizmark válasza ERPY (#12273) üzenetére


Markizmark
addikt

Akárhogy nézem, nem S4 van mellette, hanem note 2. Így higgyünk az oldalnak? :D

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12276) Koczó93 válasza ERPY (#12273) üzenetére


Koczó93
őstag

Ez már volt tegnap. De szvsz tuti kamu. Az az újlenyomatgyűjtő vacak csak valami másolat. Az index cikk meg selejt mert az nem s4 mellette hanem Note2.

(#12277) ZoliM@ster válasza ERPY (#12273) üzenetére


ZoliM@ster
aktív tag

Orbitális kamu.Ha az S4nél elérték,hogy ugyanabban a készülékházban elférjen a nagyobb kijelző, a Notenál miért növelnék még a méreteket?Alul is vagy 1 centi plusz anyag van,amit semmi nem indokol,a káván sem szűkítettek.Szóval ez tutira bullshit... :U

Samsung Galaxy S22 Ultra

(#12278) tybsen válasza ERPY (#12273) üzenetére


tybsen
addikt

Mar tegnap reggel irtak rola, hogy fake.. Szerintem iratkozz fel egy rss hirolvaso segitsegevel a fontos temakra amik erdekelnek es akkor nem maradsz le semmilyen fontos inforol.

(#12279) AliceWake válasza ERPY (#12273) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Hú. Úgy legyen. Tetszetős. Ha nem lenne (sokkal) nagyobb mint a Note2, és hasonló paraméterekkel jönne ki, akkor.. úgyis túl drága lenne :D

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#12280) nagyito88


nagyito88
aktív tag

Én csak a specifikációra alapozom a feltevésem, hogy nagy, 5,9 körüli képátlóról lehet hallani elég sok helyen. A note 2 sem kicsi, és szerintem éppen hogy még használható. Kiindulva az s2 vs note, s3 vs note 2 kinézetből gyanusan hasonlitani fog a s4-re, csak kicsit nagyobb és szögletesebb lesz.

(#12281) Markizmark válasza AliceWake (#12279) üzenetére


Markizmark
addikt

Ez valami gyenge másolat lehet. Tényleg nőt a kihasználatlan területek aránya a képen. Az S3 -> S4 tendencia pedig nem ezt jelzi előre. Pont csökkennie kellene a note 2höz képest. Az 5.9" hihető, de a kütyü mérete nem.
3 GB ... hát. Miért nem 4? :D
Az órajel sem tetszik, 2 az oké, de minek 1.7 az egyéb feladatra? Most akkor a mi 1.6unk semmire sem jó? Érdekes.
Szerintem 1.4 lesz a másik 4 mag, Ilyet is hallottam már.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12282) tybsen válasza nagyito88 (#12280) üzenetére


tybsen
addikt

Jaja, a note2 nalam is hatareset. Gondolkodtam huawei mate-en, de eleg nagy szerintem. A note 1 es 2 pont jo, nagyobb az en felhasznalasi szokasaimmal nem nagyon hasznalhato. A nexus 4-en gondolkodom még, egyszeruen nem tudok donteni a note 1 / note 2 / nexus 4 kozott. :B

(#12283) Impressa válasza ZoliM@ster (#12277) üzenetére


Impressa
őstag

Még a Samu felirat sem fér el a "Note 3" kijelzője fölött. :P

Maradhatna a Note 2 mérete, csak azon belül hízhatna kijelzője kicsit :K

vebbful: korábban azt írták, más oldalon, hogy a gyengébbik magok 4 x 1.2 fognak ketyegni, így ennek sincs értelme. :U

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12284) nagyito88 válasza tybsen (#12282) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Én is ezeket tettem bele a kupacba amiből választottam, és note 2 lett nyertes, nagyon tetszik, és azért még böven jó lesz a tudása 1 év múlva is szerintem. A note 1 már kicsit s2 korabeli dolog, ám az ára vonzó volt, meg a note filling is melette szólt. A nexus 4 meg ugye google zászlóshajó, meg no valljuk be nem csúnya teló, bár lg, ami igaz hogy most ugye google referencia modell de no. Akkor is lg. Valahogy nem bizok az lg-k ben. S3 kiesett, mert boldog boldogtalan azzal járkál....

(#12285) exelsior1 válasza Impressa (#12283) üzenetére


exelsior1
senior tag

Szerintem lehetne kisebb és maradjon az 5.5 col. De mindegy ha nem Amoleddel csinálják akkor úgysem kell

Galaxy S10

(#12286) Robi86 válasza ERPY (#12273) üzenetére


Robi86
senior tag

Az nem a Galaxy Mega 6.3 a Note2 mellett?

(#12287) Markizmark válasza Robi86 (#12286) üzenetére


Markizmark
addikt

Nem.

Az 1.2 GHz még hihetőbb.. :D

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12288) Impressa válasza exelsior1 (#12285) üzenetére


Impressa
őstag

Ha már az S4-be Super Amoledet tettek, akkor Note 3-nál is maradhatna ez a megoldás.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12289) Markizmark válasza Impressa (#12288) üzenetére


Markizmark
addikt

Sharp IPS lesz. Azt ígérték, hogy az S vonalon marad az AMOLED, a többi LCD-t/IPS-t kap. Köztük a note 3 is.

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12290) tybsen válasza nagyito88 (#12284) üzenetére


tybsen
addikt

S3-bol az onix variacio nagyon tetszik, vekony es szep, a fekete keszulekhaz gyonyoru az amoled kijelzovel (leszamitva a hatlapot ami gyujti az ujjlenyomatokat, meg persze az 1 GB sem annyira szimpatikus). Mindenkeppen a Nexus 4 es Note 2 marad es en is pont ugy vagyok vele, ahogyan Te - az LG-ben nem bizom meg, plane az uveg keszulekhaz eleg para. A Note 2 minden szempontbol jo lenne, csak eleg huzos az ara. A Note 1 osszessegeben jobban tetszik, az ara is nagyon szimpatikus, a sebesseg sem annyira gaz, de persze erezni a kulonbseget N2 vagy N4-hez kepest es ez elgondolkodtato. Meg persze a Note 2 akksija nagyon nagy plusz pont. Egyre inkabb Note 2 fele hajlok, a N4 csak az update-ek illetve a smoothsaga miatt erdekes, ill. nyilvan az olcsobb ar sem elhanyagolhato. Egyebkent az optimus G sem rossz, de LG-t biztosan nem vennek, update-ekre nincs kedvem varni (ha jonnek egyaltalan..).

(#12291) Buru válasza laca71 (#12256) üzenetére


Buru
csendes tag

Sajnos ez sem ajánlja fel lehetőségként... Még mindig fenn a labda.Valaki leüthetné :)
(U)Ott tartok, hogy honorálnám! (/U) :))

(#12292) #02119936 válasza nagyito88 (#12284) üzenetére


#02119936
törölt tag

"Valahogy nem bizok az lg-k ben. S3 kiesett, mert boldog boldogtalan azzal járkál...."

Az ilyen noob userek miatt zárták be az S4 topicot. :((( Látom mindenki itt kötött ki. :W

[ Szerkesztve ]

(#12293) Impressa válasza Markizmark (#12289) üzenetére


Impressa
őstag

Ezt nem tudtam :U Nem hangzik rosszul főleg, ha ezekkel a jellemzőkkel rendelkezik továbbra is (IPS Panel):

Jó válaszidő, jó kontraszt, kiváló betekintési szögek, kiváló színhelyesség, játékra és filmnézésre is jó.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12294) nagyito88 válasza #02119936 (#12292) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Kifejtenéd miröl beszélsz? Azért elég durván vonogatod le a következtetést láthatlanba, és skatujázod be az embereket... De ha neked ez a jó...
Nem tudom mi kivetni valót találtál abban, hogy nekem nem szimpik az lg-k és nem bizok magában a márkában sem, és nem tenném le mellette a voksom, az meg hogy rengeteg ember járkál s3-al az tény! Ha már veszek 130-160k-ért valamit akkor nem azt akarom hogy mindenkinek olyan legyen. Hamár megdolgoztam a telefonom áráért. Noob user lool, látom téged is megsütött a nap!

(#12295) Koczó93 válasza #02119936 (#12292) üzenetére


Koczó93
őstag

Az lg fizetett embere vagy, vagy egy elkötelezett SIII tulaj? :D viccet félre téve, nem értem a felháborodás okát, csak annyit mondott hogy nem bízik az lg-ben. Ahogy mellesleg én sem, pedig régen volt 2 Lg-m is, bár régi és olcsóbb kategóriás de nem váltak be finonan szólva :D

(#12296) AliceWake válasza Koczó93 (#12295) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Az LGben szerintem senki nem bízik, akinek már volt. De szerintem nem ez volt a kijelentés megkérdőjelezett eleme..

Non omnis moriar.

(#12297) nagyito88 válasza AliceWake (#12296) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Ezek szerint azért vagyok noob user, mert annyival elintéztem, az s3 mat, hogy sok embernek az van? És nem részleteztem, miért választottam a note 2-t nem soroltam fel a paraméterbeli eltéréseket, és hogy a stílus eggyezik, de mégis más. Ja és halkan megjegyzem az s4 topic közelébe se jártam. Így eleve onnan nem is jöhettem. Nembaj noob még nem voltam, kikell azt is probálni. :))

(#12298) AliceWake válasza nagyito88 (#12297) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én anno azzal intéztem el az S3at, hogy kicsi és ronda :DD A további érvek meg... aki nem tudja magától, annak ez is bőven elég.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#12299) nagyito88 válasza AliceWake (#12298) üzenetére


nagyito88
aktív tag

Úgy látom az én fogalmazásom nem volt ennyire megnyerő mint a tied. :DD

(#12300) Impressa válasza nagyito88 (#12297) üzenetére


Impressa
őstag

Nincs miért magyarázkodnod, eldöntöttük, hogy nekünk erre van szükségünk és kész. ;)
Akinek meg nem tetszik...... azaz ő problémája, nem a milyenké. :D

(#12298) AliceWake +1

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.