Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:37:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 20 Ultra téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#788) S e t h


S e t h
nagyúr

Megjött, korában mint vártam, ki is próbáltam.
Meglehetősen kicsi, az előző tok mellett már-már felmerül az emberben, hogy ez mekkora védelmet is ad?
A kamerasziget is kiemelkedik a hátoldalából annyira passzentos.

Nekem nem jön be az alábbiak miatt.
- volt aki azt írta az amazonon tapasztalatként, hogy nagyon csúszós és valóban. A telefon tok nélkül sem tűnik olyan sikamlósnak mint ez, rendesen markolnod kell, mert olyan érzésre mintha ki akarna csúszni a kezedből.
- a tok oldalsó pereme alacsonyabban van, mint az domború üveg, ezért nem védi a telót ha hasra esik sima felületre, bár alul és felül ezt kávát minimálisan azért megnövelték.
- a gombok nyomása már-már természetellenesen nehéz, erőt kell kifejteni a hangerő szabályzásánál.

Ami viszont plusz, hogy az elcsúsztatható ablak védi a kamerát, ez annyiban előny, hogy én folyamatosan belenyúlok a szigetbe, ergo maszatolom az üveget.

Summázva, kamerának korrekt védelem, magának a telefonnak viszont a minimum, más színben jobban tetszene mint fekete, de a nilkin oldalán sem találtam képet a zöldről.

Első nap azért megszívatott, mert felraktam és nem is foglalkoztam a telóval pár óráig, majd egy momentumot akartam megörökíteni és meglepődve konstatáltam a fényképezéskor, hogy a kijelző sötét, wtf, gondoltam először. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.