Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A5 2016 Topicösszefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#913) PaIika123 válasza Pttypang (#909) üzenetére


PaIika123
csendes tag

A Sonynál is rendeltetésszerű használat a víz alatti fotózás, mégis sokan visszavitték, hogy beázott. A lithiumos akkura rá lehet tölteni, de ha hosszú élettartamot akar az ember, akkor hagyja végigtölteni. Nem tilos napi húsz alkalommal rádugni a töltőre meg lehúzni, csak nem biztos, hogy jól jár vele az ember. Nekem van 8 éves telefonom gyári akkuval és mostanában ment tönkre. Másoknak meg 2 év alatt tönkre megy. Aligha véletlen.

Atta20:

Azt értem, hogy az LG az megy a gépeddel, csak az LG, ez meg Samsung. Amit nem értek az az, hogy minek kérsz tanácsot vagy segítséget, ha aztán nem fogadod meg. Ha eldöntötted, hogy kész passz ennek mennie kell de semmit nem vagy hajlandó a cél érdekében tenni, akkor könyveld el, hogy nem jó és kész. Akkor mégis milyen jellegű segítséget fogadsz el? Amihez semmit nem kell csinálni? Micsoda szerencse. Médium vagyok. Most becsukom a szemem, hmhmhmhm most mormogok és erősen gondolok a bluetooth egységedre. Gyújtok egy gyertyát és imádkozom a telefonod lelki üdvéért hátha megjavul magától.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.