Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A40 topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#550) Faterkam


Faterkam
addikt

Telenor Sztori!
Lányomnak szerettem volna venni fehéret, elméletileg csak az volt már raktáron, hurrá! Telefonon egyik telenor sem reagált, nem vették fel. Elrohantam a Mamutba, van raktáron. Kivárjuk a sort, erre rá akar beszélni előfizura! Mondom gyereknek lesz, és csak kártyásan érdekel. Ok, hozza. Bemegy a raktárba, pár perc múlva jön ki, csak 1db. van és az félre van téve már valakinek! Anyázás, vita, semmi. Átugrottunk a Westendbe, ott már nem is volt. Másnap beugrok az Eurocenterbe, sorállás nélkül megkérdem van e egyáltalán, mondják van fekete és fehér is! Kivárom a sorom, rákérdezek kártyásan 70e ugye? Mii? 89.999Ft, mert ők csak telenor partnerek, és rájuk más vonatkozik, sőt kártyás telefont nem is adhatnak ki! Mondom de kint a telenor logó, ez telenor nem? Az, de csak partnerek! Hazamentem, mérgembe meg akartam rendelni neten.Van telenor accom, belépek, technikai okok miatt nem rendelhetem meg! Beírok egy új e-mail címet, és simán megrendeltem hétfőn, 3. napra írják a kiszállítást. Szerdán hívom őket, és visszaigazolták, hogy kiadva szállításra. Csütörtök este hozta a futár SIM-kártyával! Happy end! De nem értem miért kell ez!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.