Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Bl.Gyo. válasza ginola (#4000) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

A gt master vagy a moto egde 40?

(#4002) Bl.Gyo. válasza Milka 78 (#3999) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Én is pont edge 40-t nézegettem, mert tetszik (van is egy G51-em, és az is tetszik), csak nincs semmi bajom a gt masterrel így pénz kidobás lenne nekem új telót venni.

(#4003) ginola válasza Bl.Gyo. (#4001) üzenetére


ginola
addikt

GT master.

(#4004) Milka 78 válasza Bl.Gyo. (#4002) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én is csak azért csaptam le rá, mert az emag akciózta 116-ért annyit meg megért.
A stock android bejön, nagyon fluid, hasonlít a Realme ui-ra, egyszerű, nincs agyon bonyolítva mint a Xiaomi rendszere. A kijelző érezhetően jobb mint a Masteré, jóval nagyobb a fényerő és lemásznak a színek róla. Viszont baromi sérülékeny, azonnal ment rá a Hydrogel. A fényerő szabályozás jól működik, fotóban szerintem jobb, a stereo hangszóró más dimenzió és ebből sikerült bőrös hátuljút szerezni (Masterből fehérem volt) az soc meg azért erősebb, +2gb ram és ugye víz és porálló.
Igazából pont annyival jobb mint amivel drágább. Mondjuk számomra 140-et nem ért volna meg akkor már hozzádobok egy Nord 3-ra ami 170 lett volna csak annyit meg nem akartam kiadni egy telóért.
Mindezek ellenére ha nem ejtem pofára a Mastert én sem cseréltem volna még legalább 1 évig.

[ Szerkesztve ]

(#4005) ginola válasza Milka 78 (#4004) üzenetére


ginola
addikt

Annyiért jó választás volt az edge 40, viszont én sosem voltam kibékülve a lekerekített szélű kijelzőkkel.

(#4006) gzoll válasza Milka 78 (#3999) üzenetére


gzoll
tag

De az IPS panellel nem megy a fingerprint, használható ez úgy is vajon? 😳🤔

(#4007) Milka 78 válasza gzoll (#4006) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Szerintem nem és az aod is kétséges, de ugye ezt már nem tudom kitesztelni.

(#4008) dora136 válasza -Rolika- (#3954) üzenetére


dora136
csendes tag

Szia! Én egy évig nem tudtam használni a telefont, sajnos a frissítések és a gyári visszaállítás sem oldotta meg a hívás problémákat. A kezdetekkor még néha működött, aztán fokozatosan romlott el míg egyáltalán nem tudtam már hívást indítani és fogadni. Az neten böngészve ráakadtam egy megoldásra, hogy tegyek be SIM kártyát a 2. SIM slotba. Ehhez vettem egy eldobható kártyát, betettem és azóta tökéletesen működik a telefon, az 5G is megjelent azóta. Szerintem egy próbát megér.

(#4009) G@ß! válasza dora136 (#4008) üzenetére


G@ß!
őstag

Szia! Fontos, hogy aktív legyen a sim kártya? Vagy egy lejárt vacakot is elég betenni? :)

(#4010) dora136 válasza G@ß! (#4009) üzenetére


dora136
csendes tag

Szia! Én aktívat tettem bele, 1000 Ft os feltöltőkártyás Vodafone SIM (Auchanben vettük), a fő Yetteles SIM mellé. Megpróbalhatod inaktívval, mondjuk szerintem esélyes, hogy az nem lesz jó, én sajnos nem teszteltem minden lehetőséget, csak örültem a megoldásnak. Néhány hónapja már így működik nekem.

[ Szerkesztve ]

(#4011) -Rolika- válasza dora136 (#4008) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Azóta már lecseréltem egy Xiaomi 13T-re és csináltam rajta egy gyári visszaállítást. Viszont kipróbálni még nem tudtam, mert a Xiaomi esimes és nincs SIM kártyám amit bele tudnék tenni. Be kellene egyet szerezni, mert február közepéig még garis és ha nem jó, akkor menne vissza emagnak.

(#4012) dora136 válasza -Rolika- (#4011) üzenetére


dora136
csendes tag

Oh így kicsit nehéz, de én szinte biztos vagyok benne, hogy segíteni fog. Ismerősök kártyáit érdemes belepakolni és kipróbálni, én is így csináltam. A két SIM óta maximálisan elégedett vagyok, mélygarázsban is megbízhatóan működik. :)

(#4013) -Rolika- válasza dora136 (#4012) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Igazából az lenne a legjobb ha bele tennék egy másik simet és azzal sem működne. Akkor lehetne visszaküldeni. Elleszek én ezzel a Xiaomival pár évig. Ég és föld a 2 telefon. Igaz van köztük pár év különbség és kb 2-szeres ár.

(#4014) roro27


roro27
csendes tag

Sziasztok! Voda hálózaton működik nektek az átirányítás? Tudom aktiválni de hiába ugyanúgy ez csörög ki nem amire átirányítom.
Tapasztalatok érdekelnek!

(#4015) ginola válasza roro27 (#4014) üzenetére


ginola
addikt

Próbáld ki a másik SIM foglalatban.

(#4016) gya/352


gya/352
tag

Üdv.
A Beállítások/További beállítások/Kézmozdulatok és mozgás menüben van egy olyan hogy Megfordítás a bejövő hívások némításához. Nálam ezt nem lehet aktiválni, mert rögtön visszaugrik a kis pöcök. Másnál működik? Megnéznétek?

(#4017) peti85 válasza gya/352 (#4016) üzenetére


peti85
senior tag

Nekem be volt eddig is kapcsolva és működik a ki-bekapcsolás is. A legújabb fw van a telefonon.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#4018) gya/352 válasza peti85 (#4017) üzenetére


gya/352
tag

Nekem is legújabb a szoftver. Régen működött, jó ideje viszont nem, de nem foglalkoztam eddig vele, meg el is fejeltettem, hogy hol kell bekapcsolni. Most rátaláltam de nem működ. Ami érdekes hogy abban a blokkban a Felébresztés emeléssel az egyetlen pont ami kapcsolható, a többit nem lehet átkapcsolni, mert rögtön visszaugrik.

[ Szerkesztve ]

(#4019) -Rolika- válasza -Rolika- (#4013) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Na tegnap átjött egyik ismerősöm és kipróbáltuk az Ő kártyájával a telót SIM 1 és SIM 2-ben is ugyanaz. Se hívni, se engem hívni nem lehet, pedig gyári Android 12 van fent. Meg is nyugodtam. Írok is majd emagnak, hogy vissza küldeném.

(#4020) Batu3 válasza -Rolika- (#4019) üzenetére


Batu3
tag

Én megpróbálnám android 13-mal is.

Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

(#4021) -Rolika- válasza Batu3 (#4020) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Nem ment 11-el sem, most ha jól emlékszem 12 van rajta. Az az igazság, hogy semmi szükségem a telefonra és meg is nyugodtam, hogy haverom kártyájával sem működött. Így nyugodt szívvel tudom visszaküldeni. Ha javítják és jó lesz, akkor valószínűleg megpróbálom eladni, ha pedig pénz visszafizetést ajánlanak(kétlem) az is okés.

(#4022) fecus


fecus
őstag

Segítség! Nem kapom meg az SMS-eket. Volt egy alternatív SMS kezelő app rajta. Azt használtam. Most letöröltem, hátha az a hibás.
Mi a beépített SMS kezelő app ezen a telefonon?
Mi okozhat ilyet?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#4023) B2man2 válasza fecus (#4022) üzenetére


B2man2
aktív tag

Google Messages az eredeti sms kezelő app.
Nem lehet, hogy valamiért Messenger kerüli az sms-eidet? Nálam a Facebook Messenger mostanában nagyon rosszul működik, nem jönnek meg az üzenetek stb.

(#4024) fecus válasza B2man2 (#4023) üzenetére


fecus
őstag

Az mit jelent, hogy kerüli?
Reggel 8-kor küldtek sms-t, hívtak kétszer. 14:25-kor jött az sms és utána az értesítés, hogy hívtak kétszer.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#4025) ginola válasza fecus (#4024) üzenetére


ginola
addikt

Volte szokott még bekavarni néha.

(#4026) B2man2 válasza fecus (#4024) üzenetére


B2man2
aktív tag

Bocs. Kezeli akart lenni. Nálam volt hogy véletlenül engedtem, a Facebook Messenger-nek, hogy az kezelje az sms-eket is.

(#4027) dReFiX


dReFiX
senior tag

Nektek nem csinált még olyat a készülék hogy mobil net le kapcsol fent egy e betű jelenik meg és nincs net csak repülő móddal való játék után.? :F

(#4028) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Nem.
Lehet ahol vagy, gyenge a 4G és E-re megy le. Aztán repülő mód után a 4G-t keresi, felmegy aztán vissza E-re. Vagy mindenhol ezt csinálja amerre utazol?

[ Szerkesztve ]

(#4029) fecus válasza B2man2 (#4026) üzenetére


fecus
őstag

Nincs fent a Messenger. Nem használtam soha.
#4025 ginola :Az lehet, mert úgy néz ki csak otthon csinálja.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#4030) Maxx Jácint


Maxx Jácint
csendes tag

Sziasztok! Fent van a theme strore ,de néhány kép kivételével nem találok normális háttérképet. A saját galériából sem tudok semmiféle háttérképet beállítani. És mozgó háttérképet sem találok. (Amúgy én vagyok a béna azt tudom.) Van valami megoldás rá hogy mókolás nélkül berakjak bármi képet, videót háttérkének? (valahogy úgy ahogy a Xiaomi megoldotta, ott egy katt és kész.)

(#4031) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Közben a teló már emagnál van szervízre és valószínűleg megcsinálják(SIM probléma) Jobban örültem volna ha az árát adják vissza:D
Viszont semmi szükségem a telóra már. Szerintetek mennyiért lehetne elpasszolni?

(#4032) Milka 78 válasza -Rolika- (#4031) üzenetére


Milka 78
nagyúr

55-ért a kutyának sem kell egy 6/128gb-s, 8 hónap MM-garis, fekete példány. Patika, fóliás, ajándék TG-vel.

(#4033) Ereshkigal válasza Milka 78 (#4032) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Hm. Én megvenném annyiért, ha kellene még egy. :)

(#4034) Milka 78 válasza Ereshkigal (#4033) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Fent van a H.A-n most is, de volt egy bőrönd verzió a X kerbe ami hetekig fent volt ennyiért.
Vaterán 50-ért is van.

(#4035) ADAM1337 válasza Milka 78 (#4032) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem akarlak elkeseríteni de szerintem amennyiért reálisan eladható az ilyen 40k. Annyiért meg inkább maradjon kategória lett a telefon.
Nekem is pc-hez kis kijelzőként funkciónálni fog 3d nyomtatott tartóban. (hw monitor)

(#4036) Kormi76


Kormi76
aktív tag

Viszonylag rég volt téma: melyik most az aktuálisan bevált GCam verzió, és honnan érhető el? Köszi!

(#4037) Milka 78 válasza ADAM1337 (#4035) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Én 45-re tippeltem volna, de amúgy igaz. Pedig faja kis teló ez még most is a 778g-vel és a 6gb ram is bőven élhető még.

(#4038) ADAM1337 válasza Milka 78 (#4037) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Jah amúgy teljesen jó telefon én tartaléknak raktam el, enyémbe sim tálcát kell javítani, családból kaptam meg, hogy kezdjek valamit vele.

(#4039) Milka 78 válasza ADAM1337 (#4038) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Enyém sajnos képernyő halált halt, de ha nincs ez még vígan el lennék vele ez évben az ezer appommal és a játékaimmal.

(#4040) evko


evko
aktív tag

Sziasztok!

Ki mire cseréli, vagy cserélné ezt a telót?
Láttam olyan telót, ami 130K, de gyengébb a vas...
Ahogy elnézem, ez a teló még mindig jónak számít...
Ha most ez (8+256g) ér 50-et, nem gondolom, hogy 130-at egy rosszabb telóra, vagy épp csak egy minimálisan jobbra ki kellene adni...

Várok még a cserével, de érdekel, ki mire cseréli, amire úgymond meg is éri....?
Itt most tényleg abból indulok ki, hogy ez ér 50K-t. Bár szerintem az enyém hibás (hangszóró recsegy néha), így még annyit sem.

Üdv mindenkinek.

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#4041) eisento válasza evko (#4040) üzenetére


eisento
addikt

en kb. 2 hete csereltem egy motorola edge 40-re. jo telo de nekem a normalis aod nagyon hianyzik.... :(

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#4042) ginola válasza evko (#4040) üzenetére


ginola
addikt

A hasonló rendszer miatt érdemes ránézni a Oneplus Nord 3-ra, nem kiemelkedő semmiben, de mégis jól sikerült darab. Alzán néha felbukkan egy-egy felbontott darab jóval jutányosabb áron, mint az új.
A piac beárazza, sajnos nem sokan ismerik a Realme márkát. Egyébként nagyon hasonló tudású, de nyilván mindenben kicsit jobb a Samsung A52S. Volt mindkettő, de mégis jobban bejött a GT master.
A hangszóró recsegése javítható szervizben.

(#4043) t1 válasza evko (#4040) üzenetére


t1
addikt

Talán az Edge 40 előrelépés illetve most fog megjelenni a Nothing 2a .

(#4044) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Ha nem döglött volna be, akkor még egy darabig el lettem volna vele.
Lett helyette egy Xiaomi 13T. Akartam végre egy jó kamerás mobilt.

(#4045) evko


evko
aktív tag

Köszönöm a tippeket.
Utána nézek. A Motorolát szerettem régen. :)

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#4046) Atti777 válasza evko (#4045) üzenetére


Atti777
senior tag

Azt olvastam, hogy a Motorolánál a frissítésekkel (vagyis inkább azok hiányával) van gond

Путин, иди нахуй!

(#4047) drr válasza evko (#4040) üzenetére


drr
őstag

Poco F5. A kamera ugyanaz, de mégis vobb képeket készít. Jobb aksi, kijelző, stb. És nem egy ökör ára :)

(#4048) evko válasza eisento (#4041) üzenetére


evko
aktív tag

És az akku meddig bírja? Mert a GT master, ha nagyon nyomkodod, nem bírja nap végéig...
:( Vagy csak az enyém ilyen merülős? :)

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#4049) dReFiX válasza evko (#4048) üzenetére


dReFiX
senior tag

Enyém is, főleg 2 év után.

(#4050) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Érdekes. Nekem pont 2 éves volt és több óra képernyő idővel (NFS, netezés, non stop gps és bt kapcsolattal) is röhögve kibírta az egy napot. Minden este töltöttem igaz nem gyorstöltéssel.
Viszont az Edge 40 kisebb aksival rendelkezik és ha megzargatod akkor bizony merül is. E téren gyengébb mint a GT Master.
Erősebb soc és sokkal nagyobb fényerejű kijelző, mindez kisebb aksival...csodák nincsenek :N
Ugyanakkor én elégedett vagyok a Moto-val. Még ha nem is hibátlan, de az aksin kívül kb minden téren előrelépés.
Ellenben érdemes vadászgatni az Emagos akciókra mert 115-116 ropi körül szokták szórni őket és annyiért piszok jó vétel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.