Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3851) oba válasza Bl.Gyo. (#3850) üzenetére


oba
addikt

11 pro max... nem volt keret újabb modellre. Egyedül a 120hz hiányzik.

(#3852) zsinyeg


zsinyeg
csendes tag

Legutóbbi frissítés óta:
-képernyő videó kiírja hogy nincs elég memória és indításnál kilép. 2-3 próbálkozás után működik. 1 másodperces videókat készít
-a tárhely tisztító agresszívan felugrik van hogy naponta többször
-a gyorstöltés nem minden esetben indul el
Akkumulátor idő nem javult egy év után ha nem nyomkodom is rá kell tölteni nap közben

[ Szerkesztve ]

(#3853) Debilon válasza zsinyeg (#3852) üzenetére


Debilon
addikt

Képernyő videót kipróbáltam, tökéletesen működik

Tárhely tisztító nem ugrál fel agresszívan (amúgy egyszer sem)

Akku idővel sincs semmi bajom, gyorstoltes meg gond nélkül elindul mindig, amikor használom

Egyedi probléma lehet nálad ezekkel (nincs túl kevés szabad tarhelyed?)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3854) Milka 78 válasza zsinyeg (#3852) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ezeket végigpróbáltam, de zéro hiba nálam, nálad lesz balami gebasz.
Játszok, netezek, bh és gps végig aktív az okosóra kapcsolat miatt és simán végigviszi a napot...igaz jobb nekem sem lett az aksi idő, olyan mint volt.

(#3855) mpierre válasza zsinyeg (#3852) üzenetére


mpierre
veterán

Factory reset?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#3856) Bl.Gyo. válasza zsinyeg (#3852) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nekem sincs semmi ilyen bajom, ott valamit nagyon bekaptál, vírus valami... egy gyári visszaállítás, és 0-árol belakni nem vissza állítani semmit backup-bol, és jónak kell lennie.

(#3857) zsinyeg


zsinyeg
csendes tag

Köszönöm, újra telepítettem a telefont.
Viszont.
Hogyan tudom levenni a billentyűzet rezgést? Kiidegel...
Hogyan tudom beállítani hogy csak a hívás rezegjen és adjon hangot, semmi más?

(#3858) ginola


ginola
addikt

Ki használ custom Romot és mik az ajánlottak?

(#3859) Bl.Gyo. válasza zsinyeg (#3857) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

A Gboard beállításaiban, itt:

A másodikat kérdést nem tudom, sose nyúltam hozzá...

[ Szerkesztve ]

(#3860) Bl.Gyo. válasza ginola (#3858) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Hát szerintem senki. Nekem is megfelel a gyári.
De amúgy szerintem mint ajánlott a LineageOS, meg a nevesebb társai mindig jók szoktak lenni mindenen.

[ Szerkesztve ]

(#3861) zsinyeg


zsinyeg
csendes tag

Rezgések nagy nehezen levéve.
De újra telepítés után is kezdi a hülyeségeket.
Nincs elég memória. A képernyő felvétel leáll.
Ez elég ok egy garancia érvényesítéshez?
Google biztonsági mentést vissza állítottam.

(#3862) drr válasza zsinyeg (#3861) üzenetére


drr
őstag

És valószínűleg pont ez a gond! Próbáld belakni egyedül a telefont, mert valószínűleg a mentés tartalmazza a hibát, amitől hülye lesz a készülék! Reset után meg kellett volna nézni, hogy áll a memória. Aztán lassanként telepíteni az alkalmazásokat és figyelni, mikor út be a baj...

(#3863) H-Mano


H-Mano
tag

Üdv...
Volt már?
"Örömmel tájékoztatunk, hogy 2023.október 4-től elindult a VoWiFi szolgáltatásunk.
A Vodafone Magyarországnál folyamatosan dolgozunk mobilhálózatunk és szolgáltatásaink fejlesztésén, hogy továbbra is kimagasló felhasználói élményt tudjunk nyújtani.

2023.október 4-től minden Apple iPhone típusú eszközzel rendelkező Vodafone ügyfélnek, akinek az iOS17 letölthető a készülékére, elérhető a VoWiFi (Voice over WiFi), vagyis a hívás funkció WiFi/WLAN hálózaton keresztül. Ez a technológia lehetővé teszi az SMS küldést-fogadást, valamint a vészhívások lebonyolítását is WiFi hálózaton keresztül. Egyéb telefongyártók Android szoftverrel működő eszközein is hamarosan elérhetővé válik a VoWiFi-képesség."

(#3864) Milka 78 válasza H-Mano (#3863) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Tegnap kaptam :K

(#3865) Bl.Gyo. válasza H-Mano (#3863) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#3866) zedok


zedok
senior tag

Sziasztok!

Azt lehet tudni meddig támogatott meg a telefon? Realme oldalán már nem is találtam meg a készüléket. :U

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#3867) kubista85 válasza zedok (#3866) üzenetére


kubista85
csendes tag

Biztonsagi frissiteseket fog csakis kapni, de nem tudni, hogy meddig.

(#3868) mpierre válasza zedok (#3866) üzenetére


mpierre
veterán

Az 1 Android főverzió és a 2 év biztonsági patch volt az alap felállás. Itt mindegy hogy a bejelentéstől, vagy a kaphatóságtól számít. A kettő közt 9 nap volt. Ergo, legkésőbb idén júli 30 óta EOL a teló.
Főzött rom biztos lesz rá XDA-n.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#3869) ginola válasza mpierre (#3868) üzenetére


ginola
addikt

Lehet garancia lejárta után megy is a custom Rom....

(#3870) Bl.Gyo. válasza mpierre (#3868) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Android 11-el indult és most van 13-on. Ez 2 főverzió. Többet nem kap. És megjelenéstől 3 év biztonsági frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#3871) vizibolha


vizibolha
tag

Sziasztok!
Véleményeket kérek.Széjjel tört a kijelzőm, 60k-ért beszerelnek gyárit, fél év garival.Vagy veszek egy új telót (pl. Mi 12 lite...a méret egyezés miatt).

(#3872) oba válasza vizibolha (#3871) üzenetére


oba
addikt

Hol mondtak ilyen drága összeget? Kérdezd meg esetleg a tmx-nél, hogy mennyiért vállalják garancián túl a dolgot. Nekem is ők cseréltek kijelzőt, igaz nekem garancia keretén belül így nem került pénzbe.

(#3873) vizibolha válasza oba (#3872) üzenetére


vizibolha
tag

Bp, Allee.

(#3874) oba válasza vizibolha (#3873) üzenetére


oba
addikt

Írj egy üzenetet a tmx-nek, itthon ők a hivatalos szervizpartnere a Realmenek. Ha tippelnem kéne, fele ennyiből meg fogják oldani. Annyit meg szerintem megér.

(#3875) vizibolha válasza oba (#3874) üzenetére


vizibolha
tag

Megtörtént, várom mit írnak.Amennyiben jó az ajánlat, csapok még mellé egy új akksit is talán hátlapot is és kész az új teló :D

(#3876) oba válasza vizibolha (#3875) üzenetére


oba
addikt

Ha válaszoltak akkor megosztanád, hogy mit írtak? Hátha később másnak is hasznos lesz az infó.

(#3877) zedok


zedok
senior tag

Gondolkozom a telefon leváltásában. De nem tudok normális okot felhozni, hogy miert lenne rossz ez a telefon. 8/256-os. Igazából out of the box működik miota megvettem. Talán ez az első olyan droidos teló ami ilyen jó de mégis elgondolkodtam egy iphone cserében. Ahogy néztem tudásban kb. a 13as lenne ott, de igazából egy csomó feature nem lenne meg ott, pl. 65w gyorstoltes vagy epp a 256-os tárhely.

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#3878) Di Natale válasza zedok (#3877) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Ha megvagy vele elégedve, akkor ne válts. Az előző telefonom egy Lenovo P2 volt, amit 6 év után váltottam erre.

(#3879) t1 válasza zedok (#3877) üzenetére


t1
addikt

Nehéz váltani mert anno ár/értékben ott volt a teló (használtan meg mégjobban) és bármit is veszel helyette mélyen zsebbe nyúlós dolog lesz.

(#3880) zedok válasza t1 (#3879) üzenetére


zedok
senior tag

Igen, ez az en problémám is. Ár érték bajnok szerintem is. :U

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#3881) drr válasza Di Natale (#3878) üzenetére


drr
őstag

Engem az aksi kezd idegesíteni... Van, hogy 2 óra SoT sincs, jellemzően 3-4 óra egyébként. OK, hogy töltőn van pár percet és máris mehet tovább, de akkor is bosszant...
Amúgy én is gondolkodom, lehet cserélem egy Xiaomi 13T-re...

(#3882) oba válasza zedok (#3877) üzenetére


oba
addikt

Ha a számszerű specifikációkat nézed akkor tényleg nem érdemes iphonera váltani mert úgy nem éri meg. 13 pro vagy pro max kéne, hogy meglegyen a 120hz-es kijelző. Abból is van 256os tárhelyes verzió de tényleg nem olcsó. Ha vágysz az újdonságra és van rá pénzed akkor megérheti kipróbálni. Legrosszabb esetben eladod az iphonet, meg fogják venni. Én 11 pro maxra váltottam, szintén az "unalom" miatt. Hiányzik a 120 hz és a gyorsabb töltés de mindkettőt meg lehet szokni.

drr: gondolom már 2 éves vagy idősebb a készülék, nem meglepő ha egyre jobban el van használódva az akku. Ha minden más tetszik a telefonban akkor egy akku csere olcsóbb lesz mint lecserélni arra a Xiaomira.

[ Szerkesztve ]

(#3883) t1 válasza drr (#3881) üzenetére


t1
addikt

Nekem is ez a legnagyobb bajom vele.

Hogy ez most valós e vagy sem a fene se tudja de minden esetre jó eséllyel 1 napot tudok vele kihúzni.

(#3884) gya/352 válasza t1 (#3883) üzenetére


gya/352
tag

Az hogy mennyire valos azzal kapcsolatban elgondolkodtato az az egy 90% koruli ertek. Az hogy lehet? Valoszinuleg ott nehany %-ra volt lemerulve es ugy toltotted, altalaban pedig gondolom olyan 20% korul dugod toltore.

(#3885) Bl.Gyo. válasza drr (#3881) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Mennyi idős? Nekem februárban lesz 2 éves és megvan a 8 óra sot, de összejön 10 is néha. Igaz az elejétől kezdve legtöbbször 20 és 90% között töltöm, nem tudom ez mennyire számít.

(#3886) ginola válasza t1 (#3883) üzenetére


ginola
addikt

Beállításokban dual cell -re állítsd a pipát, 2 akku van benne ...

[ Szerkesztve ]

(#3887) t1 válasza ginola (#3886) üzenetére


t1
addikt

Köszi. 85% a jelenlegi kapacitás.

(#3888) drr válasza Bl.Gyo. (#3885) üzenetére


drr
őstag

Lassan két éves. Folyamatosan be van kapcsolva a helymeghatározás, NFC, BT, WiFi. 10 óra SoT új korában, se volt, max 6...

[ Szerkesztve ]

(#3889) Bl.Gyo. válasza t1 (#3887) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nem tudom ennek mennyire lehet hinni nekem is ennyit írt régen, és elég jó az akku máig is. Neked is ennyit ír de neked nem túl jó ezek szerint. Ezért is szedtem le ez az appot mert szerintem totál fals dolgokat ír ki.

(#3890) Bl.Gyo. válasza drr (#3888) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Mondjuk én 60hzen, és fél fényerőn használom állandóan gondolom ezért van 8 óra sot meg nálam máig is, de be van a bt (okos karkötő folyamatosan), néha 2 sim megy, Gps be (bár ez akkor számít ha azt használja is valami, ha nem olyan mint ha ki lenne kapcsolva). Facebook fent, sokat pörgetem is, meg egyéb üzenet küldök, web böngészés...

Itt egy májusi bejegyzésem [link]

[ Szerkesztve ]

(#3891) drr válasza Bl.Gyo. (#3890) üzenetére


drr
őstag

Pazar...

(#3892) zedok válasza Bl.Gyo. (#3890) üzenetére


zedok
senior tag

Én nekem akkor merült nagyon gyorsan az akku ha aktív volt a 120 hz-es kijelző opcio. Ezenfelül más nagyon nem volt , bar nem is figyeltem különösképpen.

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#3893) t1 válasza zedok (#3892) üzenetére


t1
addikt

Én mindig 120Hz használom akkor ez se segít az üzemidőn.

(#3894) ginola válasza t1 (#3887) üzenetére


ginola
addikt

Gyorstöltesz?

(#3895) t1 válasza ginola (#3894) üzenetére


t1
addikt

Szoktam kb 50-50% arányban, fele gyorstöltés másik fele meg az éjszakai optimalizált . 2 éves lesz a készülék december elején, mindennap este felment a töltőre mostanában volt már napközben is töltve.

(#3896) ginola válasza t1 (#3895) üzenetére


ginola
addikt

Milyen akkuértéknél kezded a töltést és meddig töltöd?
A gyorstöltő nem kedvez az akku állapotának.

(#3897) t1 válasza ginola (#3896) üzenetére


t1
addikt

Éppen ahol járt ha 20 akkor 20 ha 50 akkor 50%-ról töltöttem fel. Sajnos mindennap fontos, hogy teljes töltéssel induljak el mert ha szükséges akkor mennie kell a navinak ( futár) . Csutkáig lemerítve szerintem még nem is nagyon volt.

(#3898) ginola válasza t1 (#3897) üzenetére


ginola
addikt

Akkor érthető az ekkora elhasználódás.

(#3899) Bl.Gyo. válasza t1 (#3897) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

A melegedés nyírja ki az akkut. Naviként használva ez könnyen előfordulhat.

(#3900) gzoll válasza zedok (#3877) üzenetére


gzoll
tag

Én most a Motorola Edge 40 Neo-t néztem ki, nagyjából ennek a GT master ráncfelvarrt verziója is lehetne. Oled kijelző, 5000 mAh akku, optikailag stabilizált kamera stb stb, és ilyen 120-140ezer forint. Mem rég jelent meg. Ha váltok, én szerintem arra fogok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.