Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) PeterZZ


PeterZZ
lelkes újonc

Üdv.
Szolgáltatót manuálisan kiválasztva gondol egyet és átvált másra. Ez azon kívül hogy nem eu-s ország, még az időt is megváltoztatja. Ez az első telefon ami ilyent csinál. Ötlet? Koszi

(#3552) kubista85 válasza PeterZZ (#3551) üzenetére


kubista85
csendes tag

hagyd automatikus valasztason

(#3553) PeterZZ válasza kubista85 (#3552) üzenetére


PeterZZ
lelkes újonc

Az nem jó mert ukrán hálózaton van akkor folyamatosan

(#3554) kubista85 válasza PeterZZ (#3553) üzenetére


kubista85
csendes tag

Ezt fejtsd mar ki, kerlek! Milyen szolgaltatonal vagy?

(#3555) zoyoxy


zoyoxy
tag

Az a problémám, hogy a YouTube app-ban rettentő nagy a hangerő (és a szabályozás is nagy lépésekben megy). Ha használom állandóan vissza kell venni a hangerőt. Ugyanezek a videók teljesen normálisan szólnak böngészőben vagy NewPipe alatt. Valami ötlet a megoldásra esetleg? Azon kívül, hogy ne használjam.

(#3556) kubista85 válasza zoyoxy (#3555) üzenetére


kubista85
csendes tag

mar ertem, mit jelent a "csendes tag" :-D

(#3557) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

van valami trükk a felső hangszoró rács (fül hangszóró) kitisztítására?

[ Szerkesztve ]

(#3558) Milka 78 válasza Bl.Gyo. (#3557) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Kompresszor, viszont az feltépte nekem a gyári fóliát és sanszosan az tg-t is.

(#3559) Benhill válasza Bl.Gyo. (#3557) üzenetére


Benhill
senior tag

Én finom vékony sörtèjű festőecsettel takarítottam már egyszerű azt is, meg a sima hangszórót is.

A maradék port meg kikocogtattam belőle.

(#3560) peti85 válasza Bl.Gyo. (#3557) üzenetére


peti85
senior tag

Én izopropil alkoholt teszek egy fogkefére és azzal finoman kidörzsölöm. A kompresszorral/levegőspray-vel az a baj, hogy befelé fújod vele. Először fel kell lazítani és utána nem direktben merőlegesen ki lehet fújni a maradék koszt.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#3561) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Nem rossz az üzemidő. 6 és fel óra képernyő idő van benne és még csak 52%-on van. 👍

[ Szerkesztve ]

(#3562) Milka 78 válasza Bl.Gyo. (#3561) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ugyan ez nálam 1 óra 6 perc képernyőidővel 73%.
Aktív gps, 5g, BT okos karkötővel, de kb végig wifin lóg, ja és kb 0 perc beszélgetés, ohne játék...nekem ez így tréé, minden nap töltenem kell.

[ Szerkesztve ]

(#3563) kubista85 válasza Milka 78 (#3562) üzenetére


kubista85
csendes tag

de most ez miert meglepo? durvan merit a gps, a bt, kozepesen a wifi es kicsit az 5G. 4300mah van.

(#3564) Yasofix


Yasofix
csendes tag

Sziasztok!

Friss Otp-s mastercard beállítva aktív érintéses fizetési móddal a Simple-ben és mégsem tudok vele fizetni üzletekben, egyszerűen csak elutasítja. OTP-ben csak vonogatják a vállukat, nem értik mi lehet a gond.
Próbáltam Wallet-ban Google Pay-hez hozzáadni a kártyát, de hozzáadás után gondolkozik egyet "kapcsolatfelvétel a bankkal" szöveggel és utána azt írja ki:
Ez a kártya nem állítható be az érintkezés nélküli fizetéshez, bankja nem támogatja a telefon használatával végzett, érintés nélküli fizetést az Ön kártyája esetén. További információhoz forduljon a bankjához...

Ahol persze újra váll vonogatást kaptam csak.

Létezik valamilyen megoldás?

Köszi előre is!

(#3565) drr válasza Yasofix (#3564) üzenetére


drr
őstag

Curve. Ezzel hibátlan, szépen mögé teszed az OTP-s kártyád, és minden probléma megoldódik.
Nálam az volt a gond, hogy minden tizedik fizetés után törölni kellett a Simple alkalmazás adatait, különben nem tudtam fizetni. Amióta Curve-öt használok, nincs gondom! :R

[ Szerkesztve ]

(#3566) spiritex válasza Bl.Gyo. (#2500) üzenetére


spiritex
veterán

Szerinted ezzel a powerbankkal menne a gyorstöltés? 65W és támogatja a Qualcomm-ot:
[link]

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3567) Bl.Gyo. válasza spiritex (#3566) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nem tudom. Ezeket írja: USB Power Delivery, Qualcomm Quick Charge 3.0, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charger Protocol.
A realme meg vooc gyorstöltővel menne 65w-on.

Gondolom a Qualcomm chipset miatt menne a 10w-nál (alap) gyorsabb töltés, de nem 65w-al ahoz vooc kell, annál lassabban.

Ezeket csak én gondolom, nem ismerem a dolgot ennyire, még járj utána.

(#3568) spiritex válasza Bl.Gyo. (#3567) üzenetére


spiritex
veterán

Köszi szépen! Akkor viszont ennek már jónak kell lennie:
[link]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3569) evko


evko
aktív tag

Sziasztok!

Egy nem ide illő kérdés...
A GT masternek van valami alternatívája ugyan ebben az árkategóriában?
Nekem az ujjlenyomatos kijelző nem jön be... Nagyon nem.. :(
Attól lehet marad, de szétnéznék...

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#3570) Bl.Gyo. válasza evko (#3569) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Hát pont a gt master egy nagyon jól árazott és jó tudású készülék (én újonan 90ért vettem, mostanában 120 körül van), és nem igazán van ellenfele evvel a felszereltséggel ebben az árban. Vagy drágábban hasonló tudású, vagy ilyen áron valami komprumisszummal, pl. nincs amoled vagy gyengébb soc, stb. Körbe kell nézni azon az áron amit kiadnál mit lehet kapni, és neked mi kell.
Mi a gond az kijelzős ujjlenyomat olvasóval?

[ Szerkesztve ]

(#3571) Bl.Gyo. válasza spiritex (#3568) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Talán működik vele, ebben sem vagyok biztos hogy az oppo vooc kompatibilis e a realme vooc-al. Ugyan az a cég végülis, ugyan az a technológia de mégis más márka. Ha van elállási jog akkor próbára lehet venni, ha nem jó akkor vissza küldöd vissza kéred a pénzt (a gyári kabelével kell próbálni). Alzán nézd meg milyen szabály vonatkozik a vissza vételre.

[ Szerkesztve ]

(#3572) evko válasza Bl.Gyo. (#3570) üzenetére


evko
aktív tag

Nekem valami miatt baromi pontatlan és lassú. Vagy csak én gondolom lassúnak... :(
Nem mindig ismeri fel az ujjamat... Ez zavar a legjobban. Próbáltam már párszor újra felvenni.. De nem lett jobb.
Lehet resetelem az egészet és jó lesz,..,. Nem próbáltam.

Előtte huaweiP40 lite volt... És megszoktam, hogy villámgyors, de az a bekapcsoló gombba van építve.
Szóval nem tudom....

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#3573) Bl.Gyo. válasza evko (#3572) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Igen, nem egy hátlapi olvasó gyorsasága és pontossága van, de elfogadható nekem. Kicsit koszos az ujjam már nem megy. Nekem nem olyan rossz nem zavaró de az biztos hogy nem egy normál olvasó szint. Neked meg lehet segít egy gyári visszaállítás, próbát megér.

Még a fólia is bele szólhat, ha nem gyári van rajta vagy esetleg túl karcos azon a részen.

[ Szerkesztve ]

(#3574) doongoo válasza Bl.Gyo. (#3571) üzenetére


doongoo
addikt

Kompatibilis vele, még a OnePlus töltő is

(#3575) Milka 78 válasza G@ß! (#3516) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Korai volt az öröm, mert a feleségem telójáról viszont eltűnt az összes hangjegyzet a frissítést követően...volt pótólhatatlan is amit persze nem mentett el :U
Mindeközben nálam meg minden megmarad.

(#3576) Debilon


Debilon
addikt

na, most jelzett, hogy van update F07, május sec package meg system optimalizálás, ez a 2 sor a change list

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3577) eisento válasza Debilon (#3576) üzenetére


eisento
addikt

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#3578) oba válasza eisento (#3577) üzenetére


oba
addikt

Én már pár órája használom, eddig nem tapasztaltam bugot. Azt viszont igen, nem tudom, hogy a frissítés okozta e, de a 4G ikon helyett megjelent felül az 5G. Telekom feltöltős kártya és eddig nem volt 5G.

(#3579) Bl.Gyo. válasza oba (#3578) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

A Telekom kezdi bekapcsolni mindenkinek az 5G-t. Nem a frissítés, véletlen egybeesés.

[ Szerkesztve ]

(#3580) gzoll válasza Bl.Gyo. (#3579) üzenetére


gzoll
tag

De csak 3 hónapra :-D "promóciós jelleggel".

(#3581) Bl.Gyo. válasza gzoll (#3580) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

meglátjuk.

(#3582) Kormi76


Kormi76
aktív tag

Tapasztalta valaki, hogy videó felvétel közben szaggat, megakadt a kép, és a felvétel kuka? Nem tudom mi lehet az oka.

(#3583) peti85


peti85
senior tag

Tegnap este itt is lefrissült, meg is lepődtem, mert az enyém kb. 1 héttel később szokott frissíteni mint hogy itt jelzitek.
Nekem egy olyan problémám volt még az előző verzióval, hogy dupla koppos lezáráskor az esetek túlnyomó részében nem csak elsötétítette a képernyőt, hanem először felnyomta maxra a fényerőt, majd onnan csökkentette. Persze ez elég gyorsan lezajlott (<1mp), de este sötétben azért zavaró volt. Na ez megszűnt, más változást eddig nem tapasztaltam.
Sajnos a VoLTE viszont továbbra is inaktív, Voda SIM kártyával, pedig A12 alatt működött.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#3584) Bl.Gyo. válasza Kormi76 (#3582) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nekem sose volt ilyen, igaz ritkán videózok.

(#3585) Bl.Gyo. válasza peti85 (#3583) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Sajna nem igazán támogatott a készülék volte terén a hazai mobilszolgáltatóknál, csak a yettel-el megy mert ők is forgalmazták ezt a típust. A masik kettő nem, ezért nem is megy, nem egy gyakori telefon. A szolgáltatónak kell bele vennie a típust, és megcsinálni rá a támogatást és akkor megy. Frissítéssel szerintem nem fog, ez Szolgáltató oldani dolog. Szerintem erre már nem lesz semmi.

(#3586) peti85 válasza Bl.Gyo. (#3585) üzenetére


peti85
senior tag

Android 12-n működött a VoLTE Vodafone-nál.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#3587) Debilon válasza peti85 (#3586) üzenetére


Debilon
addikt

Most is működik, kapcsoló nincs, hívás közben van mobilnet, meg hd vagy hd+ a hang (tarcsazoban írja)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3588) Bl.Gyo. válasza Debilon (#3587) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nekem is írja hogy HD, de nem HD a hang, rossz a minősége lassú kapcsolás, és a net is elmegy. Méghozzá a volte sincs aktiválva a kártyámon, de mégis HD-t ír.

[ Szerkesztve ]

(#3589) Bl.Gyo. válasza peti85 (#3586) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Ja pont Vodafoneal nincs volte tapasztalatom, a másik kettővel igen meg amit tudok ezekről. Majd aktívaltatom a kartyamra a volte-t aztán kiderül.

(#3590) Debilon válasza Bl.Gyo. (#3588) üzenetére


Debilon
addikt

hívás közben hangouts üzenet jön, telefon marad 4G-n, beszéd jó minőségű, kristály tiszta
voda-voda irány, ahogy írtam már, menüben kapcsoló nincsen volte-hez

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3591) peti85 válasza peti85 (#3583) üzenetére


peti85
senior tag

Úgy néz ki tévedtem, nem oldódott meg a dupla koppos lezáráskori max. fényerő, csak nem mindig jelentkezik.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#3592) grey209


grey209
tag

Nekem a májusi frissítés óta folyamatosan merül az akkumulátor, pedig éjszaka repülőgép üzemmódban volt. 3%-ot merült a nagy semmittevés közben és azóta is egyenletesen merül :(

(#3593) Bl.Gyo. válasza grey209 (#3592) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nálam nincs változás szerencsére.

(#3594) peti85


peti85
senior tag

Az Akkumulátor értesítéseit sem lehet továbbra sem letiltani. Úgy néz ki itt most tényleg csak biztonsági frissítés volt.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#3595) fecus válasza peti85 (#3594) üzenetére


fecus
őstag

Nekem kinyírta a HU-rádió appot. Elindul és rögtön elszáll. A múlt hétvégén még hallgattam. :O

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#3596) Bl.Gyo. válasza peti85 (#3594) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Idegesítő. Még akkor is fedobálja amikor optimalizálom, ennek nem használ semmi. Lenne az értesítésben egy olyan opció/gomb hogy ne jelenítse meg többet ennél az appnál. Arra nem gondoltak hogy valaki szándékosan nem optimalizálja egyes appokat. Nem tudom miért kell húzni az usereket evvel.

(#3597) Bl.Gyo. válasza fecus (#3595) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Most kipróbáltam én is, nálam is elszáll pár másodperccel ahogy indítom a csatornát. Lehet írni kéne nekik, hátha kiadnak egy javítást, valamivel nem kompatibilis a telefonon. Eddig soha semmilyen app nem szállt még el nekem.

(#3598) fecus válasza Bl.Gyo. (#3597) üzenetére


fecus
őstag

Hogy lehet nekik írni? Min keresztül?

Amúgy a Home Assistant widgetjeit is kinyírta amikor este újraindítottam. Még nem értem rá újrarakni.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#3599) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Ez érdekes. Play áruház jelzett van frissítés ehez az apphoz de nem lehet frissíteni...

[ Szerkesztve ]

(#3600) Bl.Gyo. válasza fecus (#3598) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Email. Ott a play áruházban a címük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.