Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) t1 válasza gzoll (#3900) üzenetére


t1
addikt

Detto vagy még a G54 Power ami számomra érdekes lehet.

(#3902) Milka 78 válasza gzoll (#3900) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Háát...az soc minden csak nem előrelépés én inkább használom ezt tovább amíg bírja. Talán a 2024-es lineupból lesz valami érdekes ani valóban előrelépés és értelmes áron van.
Perpil a teló nem dadog, nem akad, aksi temdben van...most gan egy pici random problémám, hogy néha nem ébred gel a teló se dupla koppap sem mozgásra csak ha gombal rányomok, de most kapott új üvegfóliát, lehet az nem tetszik neki.

(#3903) Milka 78 válasza Milka 78 (#3902) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Őőő...utazás közben ne írj h.sz-t mert kb az összes kátyúnál mellé ütöttem :D

(#3904) oba válasza Milka 78 (#3902) üzenetére


oba
addikt

Az üvegfólia kétlem, hogy bekavar a mozgásra való felélesztésnek. De a dupla koppnak sem.

(#3905) Bl.Gyo. válasza Milka 78 (#3902) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nekem is csinál ilyeneket. Pl. Mint ha az ujjlenyomat olvasó bealudna, és első érintésre nem oldja fel, hiba, másodikra már igen. Sokszor van ez. Vagy amit te is írsz hogy néha nem ébred fel mozgásra (dupla koppot nem használom de mivel az ujjlenyomat olvasó is hasonlóan mint ha mélyen aludna, nálam is jelentkezne). Megszoktam. Ezenkívül semmi bajom vele. Most van lassan 8 óra sot benne és 30%on vagyok, kíváncsiságból fel tettem az accubattery-t hogy hány%ot ír így erre az akkura, de sejtem 84 körül ahogy szokta. képernyő nincs beégve de én sosem használom full fényerőn.

A Motorolákat én is néztem, tetszenek (van is egy G51 5g), sajnos a soc vissza lépés ehez képest. Mostanában mindenbe a sd 695öt teszik mint régen amikor mindenbe a sd 625 ment. Gyengébb. Meg a vele egy szintű mediatekek is, 7020 stb. De cserébe sok ram van benne, meg nagy akku, friss telo, jól néznek ki. Kinek mi a fontos, alap dolgokra meg ezek a soc-ok is jók lehetnek, de az biztos hogy vissza lépés a 778g-hez képest, kicsit zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#3906) Bl.Gyo. válasza Bl.Gyo. (#3905) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

(#3907) t1 válasza Milka 78 (#3902) üzenetére


t1
addikt

Persze kb hasonló szint SOC picit gyengébb de a mai piacon ár/érték bajnok mint anno ez volt.
Azért most javult a készenléti időm átállítottam 120Hz-ről automatikusra a kijelzőt ez majdnem 40%-os javulás az eddigi időhöz képest.

(#3908) B2man2 válasza Bl.Gyo. (#3906) üzenetére


B2man2
aktív tag

Nekem ilyet nem mutatott kb azóta, hogy megvettem 😅
Mondjuk állandó kapcsolat okosóraval, kb napi 8-10 óra Bluetooth fülhalgató használat; mobilnet/gps/wifi mindig aktiv. Sosincs kikapcsolva. Két sim. Pdf felolvasó napi kb. 8 óra. Mobiljáték (Elvenar) napi kb. 2 óra. Szokásos social media nézegetés. Így kibír egy napot. Szerintem ez nem olyan rossz 1.5 éves telótól. Mondjuk az első 8-10%-otmár gyorsan eldobja sajnos...

(#3909) Kormi76


Kormi76
aktív tag

Sziasztok!

Azzal találkozott már valaki, hogy a galériába nem azt a képet menti el a telefon, amit látszólag elkészít? Ha elég gyorsan megnyitod, látszik a galériában, hogy megváltozik a kép, egy kicsivel későbbi expozícióra.

(#3910) gzoll


gzoll
tag

Nincs elengedve a rendszer még 🤗

[ Szerkesztve ]

(#3911) Bl.Gyo. válasza gzoll (#3910) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nincs hát. Jövő nyárig még jön rá ez-az.

(#3912) drr


drr
őstag

Van valakinek tippje, ez mitől van? Tegnap ugyanezt csinálta az Okoslottó alkalmazás is.

(#3913) t1 válasza drr (#3912) üzenetére


t1
addikt

Nekem lefrissült a telefon azóta csinálja ezt, tegnap még nem volt baja.
Szer.: Poco X3 Pro-n hasonló tüneteket produkál, szóval nem egyedi eset lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3914) gzoll válasza drr (#3912) üzenetére


gzoll
tag

Nekem is pont ez van, hogy crashel az app a frissítés óta. Szerinten ez az októberi security patch tehetett be neki más eszközökön is

(#3915) drr válasza gzoll (#3914) üzenetére


drr
őstag

Csak nekem még nem frissült a teló... :Y

(#3916) Bl.Gyo. válasza drr (#3912) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Csak ezeknél az appoknál van ez vagy másnál is? Nekem nincsenek a fent említett appok, és még sose csinált ilyet a teló más appal frissítés előtt és után sem, pedig nyúzom rendesen mindennel.

[ Szerkesztve ]

(#3917) t1 válasza gzoll (#3914) üzenetére


t1
addikt

Valszeg gyerek Redmi Note 12 4G ugyanez a helyzet.

(#3918) gya/352 válasza Bl.Gyo. (#3916) üzenetére


gya/352
tag

Üdv. Nekem is. Tegnap este frissitettem es kesobb az idokep app ezt csinalta de nem rogton hanem orakkal kesobb. Ha jol belegondolok pont csak akkor amikor a signal appot hasznaltam. De az is lehet hogy a kameraval fugg ossze mert azt is hasznaltam eleg sokat a signalon belul. Most megint signaloztam de nem jott elo, viszont ha elinditom az idokep appot osszeomlik mikozben a widget ugy tunik mukodik es frissul is.

(#3919) gya/352 válasza gya/352 (#3918) üzenetére


gya/352
tag

Update! Van frissites idokep apphoz. Tessek felrakni es ugy tunik jo lesz.

(#3920) t1 válasza gya/352 (#3919) üzenetére


t1
addikt

Működik :R

(#3921) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok!
Szerintetek érdemes lefrissíteni a telefont? Nekem is megjött a korábban (#3910) említett frissítés, viszont nagyon rossz tapasztalataim vannak a frissítésekkel. Korábban a SIM kártya használatát szúrták el a frissítéssel, legutóbb pedig a GPS lassul le vagy nem találja a helyét a legutóbbi frissítés óta. Másnál ezek egyáltalán jelentkeztek? Vagy a frissítés javított bármit is? Köszi! :R

(#3922) t1 válasza tomszli11 (#3921) üzenetére


t1
addikt

Nem látok változást se pozítív se negatív irányba.

(#3923) Bl.Gyo. válasza tomszli11 (#3921) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nem volt sose bajom frissítések után, utolsó frissítés után sincs változás használat közben nálam. Android főverzió utan nyomtam factory resetet csak. Ha nálad régen volt reset akkor lehet az sok gondod meg oldana, és nem lenne baj frissítés után.

[ Szerkesztve ]

(#3924) tomszli11 válasza Bl.Gyo. (#3923) üzenetére


tomszli11
tag

Sajnos ez az Android kapott már Factory resetet 3 hónapja kb. szóval nekem ez nem segített. Úgyhogy inkább marad ebben az állapotban. :D

(#3925) Bl.Gyo. válasza tomszli11 (#3924) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Ezt sose értettem hogy egyeseknek miért okoz problémát a telón egy frissítés ami másnak meg hibátlan. Pedig ugyanaz a frissítés ugyan arra a modellre. Érdekes...

(#3926) ginola válasza Atti777 (#3637) üzenetére


ginola
addikt

Szia
Nálam is beragad a töltöttség jelző, erre van valami megoldás?

(#3927) ginola


ginola
addikt

Ota Romot hogyan lehet manuálisan telepíteni?

(#3928) zsinyeg


zsinyeg
csendes tag

Megjelent egy pötty minden képernyő érintésnél. Hogyan lehet kikapcsolni?

(#3929) Bl.Gyo. válasza zsinyeg (#3928) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

A fejlesztői beállításokban, az érintés mutatása opció (nekem angolul van, nem tudom magyarul pontosan mi a neve).

(#3930) zsinyeg válasza Bl.Gyo. (#3929) üzenetére


zsinyeg
csendes tag

Nem találom, idegesítő

(#3931) Bl.Gyo. válasza zsinyeg (#3930) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

A fejlesztői beállítások meg van? Azt elő hívtad ezelőtt? Arra külön trükk van hogyan kell. Ha nem akkor leírom.

(#3932) Bl.Gyo. válasza Bl.Gyo. (#3931) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Fejlesztői beállítások előhívása:

5x nyomogatni ezen, aztán alul kiírja "ön már fejlesztő":

Utána itt:

(#3933) zsinyeg


zsinyeg
csendes tag

Ezer hála és köszönet.
Hogy ezt miért kell ennyire eldugni. Eleve minek kell ezt a frissítés után alapértelmezetté tenni, nem is értem

(#3934) Debilon válasza zsinyeg (#3933) üzenetére


Debilon
addikt

valami nálad nem ok, mert nálam nem jelent meg ilyesmi frissítés után (sem)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3935) Bl.Gyo. válasza zsinyeg (#3933) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nem kellene alapértelmezettnek lennie. De viszont vannak appok amik aktiválják ezt, és be ragadhat utána. Pl. a képernyő felvevőbe is van ilyen funkció hogy mutassa az érintéseket felvétel közben, az is be tud ragadni és ott marad utána is, bug. Vagy bármi más ami használja ezt.

[ Szerkesztve ]

(#3936) ginola


ginola
addikt

Sziasztok
Hiába csináltam gyári visszaállítást, töltés során bizonyos százalék felett em megy feljebb az akkumulátor töltöttsége, holott látszik megy be letöltés accubattery szerint, de megreked bizonyos százalékon majd utána nagyon sokáig azon marad használat során.
Mindez szoftverfrissítés után jelentkezett.
Telemaxhoz nem szívesen küldeném nem is tudom mit kezdenének vele.

(#3937) peti85 válasza ginola (#3936) üzenetére


peti85
senior tag

Én megpróbálnám kikapcsolt állapotban is a töltést, ott talán az Android nem szól bele a töltésvezérlésbe. Ha úgy is csinálja akkor pedig szervizbe kéne küldeni, feltéve hogy garanciás.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#3938) ginola válasza peti85 (#3937) üzenetére


ginola
addikt

Kikapcsolt állapotban is ugyanaz a töltöttség. Garanciális, de Tmx a hivatalos szerviz. Nagyon rossz tapasztalataim vannak vele, eddig bármi került oda rosszabb lett, vagy teljesen összebarmolták.

[ Szerkesztve ]

(#3939) Debilon válasza ginola (#3938) üzenetére


Debilon
addikt

Nem az accubattery okozza? Nincs beállítva benne valami limit?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3940) ginola válasza Debilon (#3939) üzenetére


ginola
addikt

Nem. Nincs már fenn az az app.
Gyakorlatilag egész nap 49 százalékot mutat.

(#3941) peti85 válasza ginola (#3938) üzenetére


peti85
senior tag

Én egyszer küldtem oda egy Huawei telót kijelző cserére, szépen megcsinálták, olyan volt mint a gyári új. De nagyon vegyes tapasztalatokat olvasni róluk...

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#3942) fecus válasza ginola (#3940) üzenetére


fecus
őstag

Van pár tanács a Neten az akku kalibrálására. Nem tudom működnek-e, nem próbáltam.
Pl. itt a cikk végén.
A másik tanács az aksi csatlakozójának tisztítása, ami többeknek bevált de az már szétszedős.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#3943) ginola válasza peti85 (#3941) üzenetére


ginola
addikt

Nekem sajnos nagyon rossz tapasztalataim vannak.
De jó tudom ők az egyetlen ne ezzel a márkával foglalkozó szerviz?

(#3944) H-Mano


H-Mano
tag

Utolsó frissítés kapcsán van észrevétel?

(#3945) gzoll válasza H-Mano (#3944) üzenetére


gzoll
tag

Igen, mégpedig, hogy az ég egy adta világon semmi változás nem érezhető a telefon működésében. Előtte is jól működött, azóta is jól működik 🤗

(#3946) Milka 78 válasza H-Mano (#3944) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Semmi, sőt a beragadt képernyő feloldásos bugom is megjavult.

(#3947) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Sziasztok!
Régen jártam erre, mert eddig semmi baj nem volt a telefonnal(februárban lesz 2 éves) Még mindig a gyári 11-es Android van rajta.
Viszont mostanában kezd rosszalkodni. Nem tudnak hívni, én sem tudok telefonálni. Általában újraindítás után helyreáll.
Szerintetek ez telefon hiba lehet vagy inkább SIM kártya? Az az igazság, hogy a SIM kártya már elég régi.

(#3948) Bl.Gyo. válasza -Rolika- (#3947) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Amit én tennék ha velem fordulna elő:

-Kipróbálni egy másik, de azonos szolgáltatói simmel, mi a helyzet úgy.
-Nem tudom milyen szolgáltató, de a yettel támogatja hivatalosan a volte-t a telón. Ha ez van így, akkor kapcsold ki a volte-t.
-SIM kártyát cserélnék a szolgáltatónál.
-Ha meg akarod tartani az Android 11et, akkor egy gyári visszaállítás.
-Ha nem fontos a 11, akkor frissítenék a legújabbra.

(#3949) -Rolika- válasza Bl.Gyo. (#3948) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Telekomos a kártya. Nagyon azon vagyok, hogy bringára pattanok és elgurulok kicseréltetni a simet.
Igazából nem ragaszkodom a 11-hez. A lustaságom miatt nem frissítettem soha 12-re és 13.
Ha frissítenék 13-ra, akkor is kellene egy gyári visszaállítás. Meg kellene csinálnom, mert volt olyan éjszaka, hogy 20+%-ot merült.

(#3950) Bl.Gyo. válasza -Rolika- (#3949) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Akkor először frissítsd a telót, minden más nélkül, és kiderül megjavul e a hívás problémád. Lehet még gyári visszaállítást sem kell csinálni, ha minden jól működik. Ha így sem jó akkor a sim csere. Ha akkor sem jó akkor mehet egy visszaállítás, de biztonsági mentést ne állíts vissza mert akkor a hibát is vissza rakja, szépen magad lakd be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.