Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Bl.Gyo. válasza drr (#2999) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

A helyzet meghatározás menüjében ott fel van sorolva mi használja gps-t, listában felül van ami legutoljára használta vagy épp használja.

(#3002) drr


drr
őstag

Köszi, srácok :R

(#3003) vrbst


vrbst
tag

Sziasztok!

Használ valaki usb-c headsetet ezzel a készülékkel? Nekem van egy ilyenem amit egy korábbi készülékemhez kaptam, de sajnos nem ismeri fel a telefon. Az a gyanúm, hogy azokon a telefonokon amiken van jack kimenet nem működik alapból, de hátha van rá megoldás...

Köszi előre is! :R

(#3004) Bukk900 válasza vrbst (#3003) üzenetére


Bukk900
őstag

Nálam működik, a fentről legördülő menüben kapcsold be az otg-t, ezt valamiért minden csatlakozáskor el kell játszani.

[ Szerkesztve ]

(#3005) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ma visszajött a telefon szervizből.

Alsó panelt cseréltek benne, nullázták a szoftvert, update-t még én raktam fel rá.

Reméljük megoldja a problémát.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3006) vrbst válasza Bukk900 (#3004) üzenetére


vrbst
tag

Köszi, sajnos nálam OTG-vel sem akarja az igazságot :(

(#3007) kubista85 válasza vrbst (#3006) üzenetére


kubista85
csendes tag

Az lenne a csoda, ha mukodik. Driver nelkul a legritkabb esetben mukodik egy usb headset a termeszetenel fogva. Az android meg nem windows, ahol tobb opcio is van ilyen esetre.

(#3008) vrbst válasza kubista85 (#3007) üzenetére


vrbst
tag

Akkor te azt mondod, hogy nincs megoldás?

(#3009) oba válasza vrbst (#3008) üzenetére


oba
addikt

Mindenképp legyen bekapcsolva az OTG. Azon kívül amit megnézhetsz a fejlesztői beállításokban, az az "alapértelmezett usb beállítás" és egyel alatta az "usb beállítás kiválasztása". Ezeknél zongorázd végig az opciókat, hátha valamelyik segít. Látok még szintén itt a fejlesztői beállításokban egy olyat, hogy "hangátirányítás tiltása az usb-s hangeszközöknél". Ezt is nézd meg, hogy csinál e valamit ha ki vagy bekapcsolod.

(#3010) gzoll válasza vrbst (#3003) üzenetére


gzoll
tag

Vagy vegyél egy jack dugós fülhallgatót 🤗 esetleg egy jack-usb c átalakítót. (Pro tipp, ezeket most éppen a Jézuskától is be lehet szerezni) 🎄

[ Szerkesztve ]

(#3011) Bukk900 válasza gzoll (#3010) üzenetére


Bukk900
őstag

Kíváncsiságból kipróbáltam egy korábbi xiaomi telefonhoz kapott usb-c jack átalakítót, nem működik.
Van két külső hangkártyám, azok szólnak usb-ről, bármilyen egeret, billentyűzet, vezetékest, vezeték nélkülit, pendrive-ot próbáltam azok müködnek.

(#3012) zsinyeg


zsinyeg
csendes tag

Nagyon büdös tud lenni a hátlap..
Főleg ha melegszik

(#3013) novinyul válasza Bukk900 (#3011) üzenetére


novinyul
veterán

Meizu dac(type C - 3.5mm) használok, minden további gond nélkül lehet használni. GT2 Pro,Neo 3 is felismeri :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3014) Graphics válasza zsinyeg (#3012) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De ez mostanság kezdett büdös lenni, vagy előtte is? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3015) ak05


ak05
tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám lenne,hogy az elmúlt két napban az aksi kijelzés 52%on van egy jó ideig aztán egyszer csak kikapcsol a telefon.

Pénteken vettem a telefont Media Marktban.

Van esetleg ötletetek,hogy mi lehet a gond?
Köszi előre is a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

(#3016) gzoll válasza ak05 (#3015) üzenetére


gzoll
tag

Ha pénteken vetted akkor szerintem ez hibás és vidd vissza :-/

(#3017) Bl.Gyo. válasza ak05 (#3015) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Mielőtt vissza viszed...

Látom 50%on több óráig megy, úgyhogy az akku valószínűleg jó, a rendszer érzékel valamit rosszul, ezen lehet segít egy gyári visszaállítás, próbáld meg. Aztán egy kikapcsolásig merítést majd 100-ra töltést úgy hogy közben nem használod.

[ Szerkesztve ]

(#3018) gingerbalm válasza ak05 (#3015) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Mivel ebben két aksi van, olyan, mintha az egyik meghülyült volna, azért molyol el órákig 50% környékén. :F Csak tipp...

(#3019) Kormi76


Kormi76
aktív tag

Szerintetek mennyire normális, hogy az újonnan vásárolt telefon out of the box teljesen le volt merülve? Tapasztalt már ilyet valaki? Én olyan 60% töltés körülire számítottam.

(#3020) B2man2 válasza Kormi76 (#3019) üzenetére


B2man2
aktív tag

Az enyém is teljesen le volt merülve.
Feltöltöttem, semmi baja.

(#3021) Bl.Gyo. válasza Kormi76 (#3019) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Normális ha régen volt gyártva, és úgy állt. Dobozán rajta van a gyártási dátum, nézd meg. Ilyenkor megvan a veszélye annak hogy túl merült és ezért az akku károsodik, ha szerencséd van nem ment egy szint alá és nem károsodott. Feltöltöd és hásználod aztán kiderül.

Nemrég vettem egy 8i telót, ami már 1 éve a dobozban volt, megilyedtem mi lesz az akkuval, de meglepetésemre 50% körül volt még mindig.

(#3022) Kormi76 válasza Bl.Gyo. (#3021) üzenetére


Kormi76
aktív tag

2021. 09. 27. a gyártási dátum. Ennyi állás után egyáltalán el lehet adni akkus készüléket? Esélytelen ellenőrizni, hogy túl volt-e merülve, és károsodott-e az akku.

Jelenleg olyan 8-9 óra SOT becsülhető, ez jónak tűnik szerintem, egy károsodás nem tudom miben nyilvánulna meg.

Sosem gondoltam volna, hogy erre figyelni kell.

(#3023) Graphics válasza Kormi76 (#3022) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Teljesen jó, szerintem nem fog túlmerülni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3024) Bl.Gyo. válasza Kormi76 (#3022) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Ha túl merül és károsodik akkor pl. 30-40-x%nál egyszerűen kikapcsol, vagy nagyon gyorsan merül. De úgy tűnik a tied rendben van.

(#3025) awertz78 válasza Galgy (#2947) üzenetére


awertz78
újonc

Szia!Hetek óta ugyanezzel küzdök☹️ Történt érdemben változás nálad, vagy "érdemes"várni a frissítésig?

(#3026) Bl.Gyo. válasza awertz78 (#3025) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Szerintem ez nem készülék hiba, hanem inkább szolgáltatói, mert vannak néha erre panaszok itt a szolgáltatók fórumán, más készülékekkel is.

[ Szerkesztve ]

(#3027) awertz78 válasza Bl.Gyo. (#3026) üzenetére


awertz78
újonc

Ha átrakom más készülékbe a kártyám ,tudok hívást kezdeményezni és fogadni is🙄

(#3028) Bl.Gyo. válasza awertz78 (#3027) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Milyen szolgáltató?

(#3029) awertz78 válasza Bl.Gyo. (#3028) üzenetére


awertz78
újonc

T-Mobile

(#3030) ak05 válasza gingerbalm (#3018) üzenetére


ak05
tag

Sziasztok ismét,amióta ezt játszotta a telefon,a második lemerülés után,amikor újraindult,utána kikapcsoltam aztán be és azóta nem tapasztaltam hibát.

Nem kapcsolt ki,nem csináltam ezen kívül vele mást :))

(#3031) gingerbalm válasza ak05 (#3030) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

12 óra alatt meredeken merült, mint a balta, vagy aktívan használtad?

(#3032) ak05 válasza gingerbalm (#3031) üzenetére


ak05
tag

szerintem összeségében két óra játék biztos volt, folyamatos BT kapcsolat+mobilnet
emelett munkában is használom
nekem nem tűnt úgy, mintha nagyon durván merülne

(#3033) rezy89


rezy89
tag

Üdv! Nem igazán kaptam választ, így újra felteszem. Beletelik vagy 10-15 msp-be mire fókuszál a kamera, addig csak egy pacát mutat kb... Frissítés után jött elő a probléma vhogy. Másnál nincs ilyen gond? Létezhet vmi megoldás rá? :F

(#3034) Milka 78 válasza rezy89 (#3033) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nálam nincs és nem is nagyon találtam ilyen hibát itt a topickba.
Talán gyári visszaállítás segíthet vagy dobj fel egy gcam-et (van itt valahol link hozzá, keresővel megtalálod).

(#3035) Bl.Gyo. válasza rezy89 (#3033) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

nálam sincs ez. és ahogy írták egy gyári visszaállítás segíthet vagy ha azt nagyon nem akarod akkor fotózás közben a kijelzőre böksz és akkor fókuszál egyet.

[ Szerkesztve ]

(#3036) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Hali!

Még mindig nem jöttem rá, hogyan lehet a kezdőképernyőre közvetlen hívás ikont kitenni. Olyanra gondolok, hogy ha rábökök az ikonra, az egyből hívja a megadott számot.

Köszi a segítséget! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3037) gya/352 válasza Vertigo18 (#3036) üzenetére


gya/352
tag

Gondolom igy...

(#3038) gya/352 válasza gya/352 (#3037) üzenetére


gya/352
tag

Bocsi. Most probaltam ki...
De ez is csak kirakja a kezdokepernyore es megnyitja a nevjegyet. Tehat meg egyet kell bokni hogy a hivas is elibduljon.
Ez tenyleg eleg gagyi igy. Lehet hogy mas tarcsazo hasznalataval meg lehet csinalni amit te akarsz.

(#3039) Vertigo18 válasza gya/352 (#3038) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen, látom érted a problémámat. Eddig bármilyen Androidos telefonom is volt, mindenhol volt ilyen, "közvetlen hívás" néven. Itt viszont egy névjegyet szúr a képernyőre, így kell még egyet böknöm...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3040) Graphics válasza gya/352 (#3038) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Google Tárcsázó ennyit tud.

Mondjuk MIUI tárcsázó picit többet.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3041) peti85 válasza Vertigo18 (#3039) üzenetére


peti85
senior tag

Én más okokból már régen lecseréltem a Google tárcsázóját TruePhone-ra. Rendkívül részletesen testreszabható és azt is tudja amit szeretnél, lehet kitenni főképernyőre közvetlen kontakt tárcsázását, azonnal hívja a számot (ha több szám van a névjegyhez, akkor előre meg kell adni azt is, hogy melyiket hívja).

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#3042) Graphics válasza peti85 (#3041) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az is jó cucc.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3043) Vertigo18 válasza peti85 (#3041) üzenetére


Vertigo18
addikt

Okés, gondoltam, hogy van erre külön 3rd party segédprogram, csak nem gondoltam, hogy az alap, az ilyen keveset tud... :(

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3044) szimla65 válasza Vertigo18 (#3036) üzenetére


szimla65
aktív tag

Szia!
Van ilyen lehetőség Én is használom.Üres kijelző hosszan nyom---Modulok---Névjegyek.Ott három lehetőség van,már nem emlékszem melyik,de próbáld ki mind a hármat.

(#3045) Vertigo18 válasza szimla65 (#3044) üzenetére


Vertigo18
addikt

Tapéták, Ikonok, Widgetek, Elrendezés, Átmenetek, Továbbiak.

Ezek vannak.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3046) Bella80_


Bella80_
tag

Sziasztok! Két féle telcsi között vacilálok egyik a Realme GT master másik a Samsung A52s 5G szerintettek melyik jobb? soha nem volt sasmung telóm, nem ismerem meghibásodás szempontjából. A családban csak Xiaomi és realme van.

(#3047) kubista85 válasza Bella80_ (#3046) üzenetére


kubista85
csendes tag

Leginkabb izles es ideologia kerdese. Van, aki elvbol nem vesz Samsungot az arazas miatt es van, aki Realme-t nem vesz a kinai mobilok kemkedese miatt. Ugyanazt tudja mindketto nagyjabol. A meghibasodas eselye eleve kicsi, mert a mobilokban nincs mozgo alkatresz. Mindketto jo valasztas lehet. Persze gyari hibas barmi lehet, de az rogton kiderul.

[ Szerkesztve ]

(#3048) Bella80_ válasza kubista85 (#3047) üzenetére


Bella80_
tag

Köszönöm, valószínű a realme irányába mozgok, nekem GT2 pro van tökéletes, de most a lányomnak szeretnék venni, a samsungtól vhogy tartok.

(#3049) novinyul válasza Bella80_ (#3048) üzenetére


novinyul
veterán

Ott van a Realme 9Pro+ is :) Én azt venném a GT Master helyett.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3050) gya/352 válasza Bella80_ (#3048) üzenetére


gya/352
tag

Ha masnak veszed akkor az is lenyeges hogy eddig mit hasznalt mit ismert. Mert ha valaki szereti a Samsungot akkor a Realme androidjat nem biztos hogy fogja kedvelni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.