Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3951) -Rolika- válasza Bl.Gyo. (#3950) üzenetére


-Rolika-
senior tag

A legegyszerűbb megoldást választottam első lépésnek. Elmentem Telekomba és kicseréltettem a kártyát. Mint kiderült több, mint 6 éves volt már.
A hétvégén lehet megcsinálom a frissítést is.
Köszi a segítséget :R

(#3952) Benhill válasza -Rolika- (#3951) üzenetére


Benhill
senior tag

A SIM csere végül megoldotta a problémád?

Nekem is éppen mostanában kezdte el ezt csinálni. Kb 2-3 hete csinálta először, eleinte újra indítás segített. Egy alkalommal kb 5 napja csak SIM ki-be rakás hozta helyre, de most úgy néz ki teljesen megdöglött a sim. Ki-be rakom újra inditgatom telefont, de semmi.
Nem érzékeli a simet.

(#3953) Benhill válasza Benhill (#3952) üzenetére


Benhill
senior tag

Na végül megtörölgettem egy kis isopropyl alkohollal, és most jó lett.

Nekem ha évet kellene mondanom, 10+ éves a sim kártya.

(#3954) -Rolika- válasza Benhill (#3952) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Sajnos nem oldódott meg :(
Időm még nem volt egy teljes gyaluláshoz, de valamikor majd megcsinálom.
Februárban lesz 2 éves a teló, úgyhogy ha így sem lesz jó, akkor megy vissza emagnak.
Az a baj amúgy, hogy havi szinten talán ha 5 percre használom telefonhívásokra a telót, ezért azt se tudom, hogy most éppen működik e, bár kétlem.

[ Szerkesztve ]

(#3955) gabbee75


gabbee75
csendes újonc

Üdv mindenkinek! Segítségre lenne szükségem.Először is szeretném megkérdezni mennyi gari van a RealmeGT Master jészülékekre. Az enyém 2022 november eleji vásárlás, az Auchanból származik.
Második kérdésem mennyire normális, hogy max 1 napot megy el egy töltéssel képernyő időm 4óra körül alakul átlagosan. Az AccuBattery szerint van egy számított kapacitás. Mellékelek róla képet

(#3956) gabbee75


gabbee75
csendes újonc

Lemaradt a kép

(#3957) gya/352 válasza gabbee75 (#3956) üzenetére


gya/352
tag

A beallitasoknal jelold be hogy ketcellas akku van a teloban. Szerintem azert mutat ilyen alacsony erteket. Persze ettol meg nem lesz hosszab az akku idod.

(#3958) Bl.Gyo. válasza gabbee75 (#3956) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nem sokat ér az app. 84%ot ír az akkumra. Új korában is pont ennyit írt. A családban meg egy 5 éves Xiaomira is ennyit ír. 😂
Tudom nem ez volt a kérdés, de vicc az egész...

(#3959) zedok


zedok
senior tag

Hali!

Szerintetek egy 8/256 Gb-s fehér, realme gt master edition még 5 hónap garanciával MM-be, mi a reális ár érte?:R

Foliaval volt ellatva es tokban volt.

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#3960) peti85 válasza H-Mano (#3944) üzenetére


peti85
senior tag

Én annyit tapasztaltam, hogy megint nem ér semmit az akkumulátor optimalizálás értesítések kikapcsolása. Hiába kapcsolom ki X appra, legközelebb ugyan úgy feldobja hogy használja a háttérben az akkut. Nem nagy dolog, de rohadt idegesítő, Tudom fogyasztja az akkut, hiszen én engedélyeztem neki! :W

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#3961) spiritex válasza peti85 (#3960) üzenetére


spiritex
veterán

Érdekes, engem nem fáraszt szerencsére ilyenekkel. Lehet, hogy azért, mert még 12 van rajta... Nem tudom mitől függ ez.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3962) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Valaki tud nekem futtatni egy 3dmark-ot legújabbat, érdekelne milyen hőmérsékletet produkál a cpu, illetve egy kb szoba hőmérsékletet is tud írni hozzá ?

Hozzám került egy gt master, sim kártya volt bele szorulva, de annyira por állagú volt a pasztája hogy újra pasztáztam thermal grizzly hydronaut pasztával, ezért lennék kiváncsi a gyári eredményekre.

(#3963) t1 válasza ADAM1337 (#3962) üzenetére


t1
addikt

21 fokos szobában.

[ Szerkesztve ]

(#3964) ADAM1337 válasza t1 (#3963) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszi, de ahogy lesem a legtöbb teszt a battery-t írja valamiért, de jó lett a pasztázása a telefonnak. :R

(#3965) ADAM1337 válasza t1 (#3963) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszi, nálam ez így fest:
Ahogy nézem teljesen jó értékeket mutat:
[L:/dl/upc/2023-11/30/116236_uyfgclk0xbacxohu_screenshot_2023-11-29-18-30-15-76.jpg][kép][/L]

(#3966) Kormi76 válasza Kormi76 (#3909) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Erre senki?

(#3967) drr válasza Kormi76 (#3909) üzenetére


drr
őstag

Előfordult már... Újraindítás megoldotta...

(#3968) peti85


peti85
senior tag

Na, ma nekem is hülyéskedett a videófelvétel. Befagyott az élőkép, de visszanézve nem is vette fel ami akartam, bezárni is alig lehetett a kamera alkalmazást. Egy újraindítás itt is megoldotta a problémát.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#3969) Kormi76 válasza peti85 (#3968) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Köszi mindenkinek!

(#3970) eisento


eisento
addikt

[link] ezt most olvastam. Kuldtem az smst hatha nem csak a megadott keszulekekem működne

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#3971) drr válasza eisento (#3970) üzenetére


drr
őstag

Nem fog sajnos...

(#3972) ADAM1337 válasza drr (#3971) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Cikkben benne is van:
"A Yettel hálózatán jelenleg a Samsung 2022 utolsó negyedéve után kiadott, valamint az Apple iOS 17 operációs rendszerét futtató készülékek alkalmasak a VoWiFi használatára"

(#3973) gingerbalm


gingerbalm
aktív tag

Sziasztok!

Ezzel a jelenséggel találkozott már valaki?
[felvillanó villámjel]

Tudom, a linkelt videón nem a master edition van, de a teló realme és a jelenség ugyanaz. Pár hónapig a dobozban pihent a készülék a családban, és most előkerült, de bekapcsolni nem óhajt, gondoltuk, biztos lemerült. Azonban töltőre dugva ez villan fel és aztán nem csinál semmit, rezzenni rezzen egyet, de nem vesz fel töltést. Mindenféle buherálós videó van a youtube-on, hogy szétszedik a telót, feszültséget mérnek, stb és valahogy életet lehelnek bele, de ez házilag magas. Még Vertigós vásárlás, a wayteq a szerviz. Van értelme elküldeni hozzájuk?

[ Szerkesztve ]

(#3974) drr válasza gingerbalm (#3973) üzenetére


drr
őstag

Valószínűleg alámerült az aksi. Meg lehet próbálni hosszabb ideig töltőn hagyni, aztán hátha megoldódik. Ha nem, akkor bikázni kellene, de az otthon kissé körülményes... Ha garanciás, vissza kell küldeni, ha nem vesz töltést pár óra alatt magába.

[ Szerkesztve ]

(#3975) gingerbalm válasza drr (#3974) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Mennyi a hosszabb idő? Most már úgy 4 órája be van dugva, de semmi, még csak nem is langyos se a töltőfej, se a telefon. Maradjon egy éjszakára rajta?

(#3976) gya/352 válasza gingerbalm (#3975) üzenetére


gya/352
tag

Saját töltőjével és kábelével van feldugva a töltőre?

(#3977) gingerbalm válasza gya/352 (#3976) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

természetesen

(#3978) gya/352 válasza gingerbalm (#3977) üzenetére


gya/352
tag

Az akku lerottyant az biztos, de ettől függetlenül ki lehetne próbálni valamilyen más kevésbé inteligens töltőfejjel. Bármilyen alap töltővel. Akár többfélével is ha valamelyik nem jön be. Hátha az elkezdi tölteni. Egy fél óra után azért el kellene jutnia oda hogy legalább be lehessen kapcsolni.

(#3979) gingerbalm válasza gya/352 (#3978) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Most már 8 órája van rajta a sajátján, lufi az egész, csak ez a villámjel villog időközönként, semmit sem tölt bele...

Megnézem egy alapabb töltővel, de kezd reménytelen lenni...

(#3980) gingerbalm válasza gingerbalm (#3979) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

jó, hát ez full halott, semmit sem csinált, felvesszük a kapcsolatot a szervizzel

(#3981) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Mi köze a kettőnek egymáshoz?

(#3982) peti85


peti85
senior tag

Jött ma frissítés. 20023. decemberi security patch-et tartalmazza a leírás szerint, eddig nem vettem észre semmi változást.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#3983) peti85 válasza peti85 (#3982) üzenetére


peti85
senior tag

Ami változott:
- betűtípust lehet már letölteni a Theme Store-ból. Az ingyenesek elég gagyik fizetni meg ezért nem fogok. Ez már korábban is elérhető volt, de akkor nekem nem működött. Viszont beépített betűtípusnak csak a Roboto maradt.
- A zárképernyő magazint lecserélték valami Carousel nevű cuccra, itt eddig nem találkoztam reklámmal/bulvár képekkel. De majd meglátjuk. Én nagyon szerettem a Huaweinél ezt a funkciót, ott mindig érdekes, minőségi képek váltották egymást. Itt eddig sajnos sok hülyeség volt benne.
- A zárképernyőn lehet változtatni a bal oldali gyorsindítót, de csak pár lehetőség van (Google asszisztens, Wallet, Eszközvezérlők, ...)
- Lebegő ablakból át lehet húzni fájlokat másik ablakba (én eddig ezzel sem találkoztam, de lehet hogy volt korábban is)

Viszont nem értem, hogy miből állna leírni a kiadási jegyzékben, hogy mi változott? Ezt a hozzáállást nem értem a kínaiaktól...

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#3984) aprokaroka87 válasza peti85 (#3983) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Van honnan tanulniuk 😀
Lehet úgy vannak vele, amiről nem tudsz, az nem fáj...

(#3985) doongoo válasza peti85 (#3983) üzenetére


doongoo
addikt

"- A zárképernyő magazint lecserélték valami Carousel nevű cuccra, itt eddig nem találkoztam reklámmal/bulvár képekkel. De majd meglátjuk. Én nagyon szerettem a Huaweinél ezt a funkciót, ott mindig érdekes, minőségi képek váltották egymást. Itt eddig sajnos sok hülyeség volt benne."

A lányomnak pont ezzel van gondja, mert eddig be lehetett állítani pár egyedi képet is ide, amiket többször dobott be automatikusan a zárképernyőre, de ebben a carouselben ezt már nem lehetséges. Ezért most tehetek fel neki valamilyen lockscreen képváltogató appot...

(#3986) H-Mano válasza doongoo (#3985) üzenetére


H-Mano
tag

Üdv!
Tudnál ajánlani valami egyszerűbbet?
(Nagyon nem jön be, ami a frissítéssel jött.)

(#3987) Jocisch


Jocisch
újonc

Sziasztok,

ma frissült le a telefonom és azóta nem tudok se hívást indítani, se fogadni. Próbáltam már a mobilhálózat beállításokban mindent ki-be kapcsolni, de sajnos nem segített. Egyedül ami eddig használt, az az hogy be tettem még egy plusz SIM-et. Így működik a hívás indítás és fogadás, de ez nem rendes megoldás. Valakinek valami ötlet hogyan lehetne ezt javítani? Ami még feltűnt, hogy a mobilnet is lényegesen gyatrább lett. (2G van gyakran az eddigi 4G helyett).

(#3988) Jocisch válasza Jocisch (#3987) üzenetére


Jocisch
újonc

Plusz infó: az eredetileg használt sim Tmobile-os. Ha a Realme telefonban Tmobile Sim van önmagában, akkor nem működik. Ha Vodafone sim van önmagában akkor működik. Ha a kettő egyszerre van a telefonban a Tmobile Sim is működik. Leteszteltem a Tmobile simet egy másik telefonban, ott gond nélkül használható...

[ Szerkesztve ]

(#3989) Milka 78 válasza Jocisch (#3988) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Hát nekem ötletem sincs, ellenben volt itt már baj a telóval sim kártyával kapcsolatban nem is egyszer.
Keres rá itt a fórumban hátha segít és esetleg egy gyári visszaállítást kipróbálhatsz.

(#3990) peti85 válasza peti85 (#3983) üzenetére


peti85
senior tag

Ami viszont sajnos nem változott a frissítéssel, az az NFC használhatatlansága csomagautomatáknál. Úgy alakult hogy 3 utánvétes csomagom is érkezett (2 Easybox, 1db Foxpost) és egyik esetben sem érzékelte a telót. Üzletekben pénztáraknál hibátlan. Erre nincs valami megoldás? Eddig annyira nem zavart, mert okosórával tudtam fizetni, de az sajnos megdöglött.
Az az érdekes hogy erről semmilyen infót sem találok a neten. Sem magyar, sem külföldi oldalakon.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#3991) Debilon válasza peti85 (#3990) üzenetére


Debilon
addikt

Ez az nfc dolog nem hiszem, hogy telefon probléma, ha mindenhol máshol működik

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3992) doongoo válasza H-Mano (#3986) üzenetére


doongoo
addikt

Lockscreen wallpaper changert tettem fel neki

(#3993) peti85 válasza Debilon (#3991) üzenetére


peti85
senior tag

Inkompatibilitás probléma lehet. Mert a csomagautomatáknál a régi telefonom és az órám is működik. Illetve a családban más gyártmányú okostelefonok is. #3279 Karee11 szerint a "CCV" feliratú terminálokon nem működik és én is így tapasztalom.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#3994) Debilon válasza peti85 (#3993) üzenetére


Debilon
addikt

Jó tudni mert nálunk sem a GLS sem a foxpost automata nem reagált

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3995) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Valaki tudja miért nem engedi a Google fájlkezelőjét frissíteni? Először régebben a saját fajl kezelőjével nem engedte, most meg meg már evvel sem... Más telón engedi.

(#3996) peti85 válasza Debilon (#3994) üzenetére


peti85
senior tag

Tegnap jött csomagom egy GLS automatába, ahol nem a szokásos "CCV" terminál volt és hibátlanul tudtam fizetni a telefonnal. Remélem máshol is cserélik majd ezeket a CCV-ket, bár a hiba nem hiszem hogy ott van, mert más eszközzel azok is működnek.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#3997) Debilon válasza peti85 (#3996) üzenetére


Debilon
addikt

na majd megnézem, hogy nálunk milyen terminálok vannak az automatákon

köszi az infót

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3998) Debilon válasza Bl.Gyo. (#3995) üzenetére


Debilon
addikt

nekem is ilyen volt, de egy eltávolítás és utána telepítést választva után felment
(itt a play app-ban megnyitottam az app oldalát, aztán eltávolítás meg rögtön utána telepítés ugyanott)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3999) Milka 78


Milka 78
nagyúr

A héten elhalálozott a telóm. Pofára ejtettem és betört a kijelző. Jobb fele csíkos lett és nem is érzékelt, gondoltam okosba kap egy utángyártott ips panelt, de most már be sem kapcsol és nem vesz fel töltést...Kár érte, mert nagyon szerettem, 2 év elteltével is gyors maradt és a Realme UI is bejött.
Moto Edge 40 lett az utód.

(#4000) ginola válasza Milka 78 (#3999) üzenetére


ginola
addikt

A családban 4 ilyen telefon van, aki használja szereti. Szerintem az egyik legjobban sikerült terméke a márkának telefonban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.