Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) Graphics válasza Bella80_ (#3048) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vagy GT Master, vagy Realme 9 Pro+ 5G. Utóbbi volt nálam sokáig, nagyon jó kamerás képessége van és OIS is van.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3052) Bella80_ válasza novinyul (#3049) üzenetére


Bella80_
tag

Azt is néztem de ott még 90Hz a képfrissítés

(#3053) Graphics válasza Bella80_ (#3052) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Teljesen jó. Én mondjuk 60Hz-en használtam, nem bírja a szemem a nagyobb frekit

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3054) Bella80_ válasza Graphics (#3051) üzenetére


Bella80_
tag

köszönöm még a realme gt 2 neo is szóba jöhet épp nézem majdnem egy árban vannak

(#3055) novinyul válasza Bella80_ (#3054) üzenetére


novinyul
veterán

Inkább a 9Pro+ :) Tényleg hiba nélkül tette a dolgát, na meg a fő kamera is nagyon szép képeket lő.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3056) gzoll válasza Bella80_ (#3046) üzenetére


gzoll
tag

Ha az fontos szempont hogy meghibásodás esetén flottul menjen a szervíz akkor Samsung, annak vannak szervízei itthon. A Realme nem tudom hogy megy itthon ha elromlik ki hol javítja, de a Samsung tuti itt helyben és gyorsan szerel. Egyébként pedig én is Realme-t vennék inkább (most is Master Edition van). Az meg hogy kinek mennyire tetszik egy androidos telefon menüje... Mindegyik androidos telefon ugyanúgy működik, extra funkciókban van eltérés, de minden IS van a Google Play-en, ha met nagyon máshogy néz ki a menü akkor tessék leszedni egy launchert (szintén Google Play)

(#3057) Graphics válasza gzoll (#3056) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerviz. Víz nélkül. :DDD

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3058) eisento válasza gzoll (#3056) üzenetére


eisento
addikt

azert ha a samsung mobil szervize olyan mint a tv szerviz akkor senki ne vegyen samsungot... :(((

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#3059) novinyul válasza gzoll (#3056) üzenetére


novinyul
veterán

Realme szerviz= TMX(Samsung is ide tartozik) :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3060) szimla65 válasza Vertigo18 (#3045) üzenetére


szimla65
aktív tag

Üdv!
Azt elfelejtettem,hogy Nova Launcher-t használok és lehet,hogy azért más nálam.

(#3061) Vertigo18 válasza szimla65 (#3060) üzenetére


Vertigo18
addikt

Valószínűleg... Nekem is be van húzva, de nem használom :)

Maradi vagyok, már nehezen szokom az újat...

Viszont most szembesültem ezzel a gonddal a TruePhone-on... Kiteszek egy közvetlen tárcsázás ikont és kérdezi, hogy tegye ő ki, vayg manuálisan szeretném a helyére húzni. Véletlenül rányomtam, hogy tegye ki és... nem tudom, hova tette! Egyszerűen sehol sem találom a kezdőképernyőn! Amikor meg újra ki akarom tenni ugyanazt a névjegyet közvetlen hívás ikonba, akkor azt írja ki, hogy ez az közvetlen hívás ikon már létezik.

Erre van valami megoldás?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3062) Bl.Gyo. válasza Vertigo18 (#3061) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Ez valami launcher hiba, mert velem ugyan ezt csinálja böngészőből; kitennék egy könyvjelzőt fő képernyőre, meg is csinálja, de sehol nem találom, és gyári launcher.

[ Szerkesztve ]

(#3063) oba


oba
addikt

Szerintetek van rá mód valahogyan, hogy dupla power gomb nyomással tudjam ki/be kapcsolni a vakut (elemlámpát)? A kikapcsolt kijekzős rajzolgatást nem szeretem.

(#3064) Allyra válasza Vertigo18 (#3061) üzenetére


Allyra
csendes tag

Nekem úgy sikerült megoldani ugyanezt a problémát, hogy átváltottam a kezdőképernyő módot fiók módból standard módba, akkor megjelent a kitett ikon, így tudtam törölni, visszaváltani fiók módba, és ezután már ki lehetett tenni manuálisan :)

(#3065) gzoll válasza Vertigo18 (#3061) üzenetére


gzoll
tag

Nekem volt ilyen, csináltam a kontaktból egy másolatot egy betűt hozzáadtam hogy ne ugyanaz legyen a név és kiraktam újra. Hetekkel később vettem észre hogy a kezdőoldalon létrehozott automatikusan egy új lapot és oda rakta ki (csak pörgettem az ujjammal eredetileg három lapom van csak és meglepődtem amikor sikerült a negyedikre swipeolni 😂)

(#3066) Vertigo18 válasza gzoll (#3065) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én megnéztem, hogy csinált-e még egy lapot, de nem, ugyanannyi van. És egyiken sincs a névjegy.

Allyra: Ez így most nekem hirtelen kínai volt. Hogyan kellene ezt átállítanom?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3067) Bukk900 válasza oba (#3063) üzenetére


Bukk900
őstag

Csak akkor, ha külön alkalmazást használsz erre: [kép]

(#3068) oba válasza Bukk900 (#3067) üzenetére


oba
addikt

Köszi, működik. 🙂

(#3069) Allyra válasza Vertigo18 (#3066) üzenetére


Allyra
csendes tag

Beállítások/Főképernyő és zárképernyő/Kezdőképernyő mód, ezen belül lehet valasztani a standard és a fiók mód között. Figyelmeztetni fog, hogy ha váltasz, akkor megváltozhat az ikonok elrendezese, és tényleg, de ha visszaváltasz, az is visszaáll.

(#3070) Vertigo18 válasza Allyra (#3069) üzenetére


Vertigo18
addikt

Qva jó, köszönöm szépen! :R

Sikerült!!! :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3071) Flashget


Flashget
félisten

Sziasztok. Karácsony elött vettem egy Realme GT Master Editiont leváltva 8 év Xiaomi telóimat. Tudom tavalyi modell és vehettem volna újabbat pl. GT 2-őt de van egy értékhatár amit elvből nem lépek át.
Első bekapcsolás után talán 2 órán át semmi mást nem csinál mint Android frissitéseket pakolt fel. Így most Android 12 és UI 3.0 van rajta a 11/2.0 helyett.
Xiaomi RN5-ről is viszonylag jól ment az átköltözés kezdem belakbi.
Digi, Telekom kártyáim vannak, kérdésem a volte és vowifi beállítás mikéntje? lenne

Realme GT Master Edition

(#3072) novinyul válasza Flashget (#3071) üzenetére


novinyul
veterán

Digi-n nem lesz Volte és Vowifi, Tcom lesz Volte, Vowifi-re nem emlékszem hogy lett volna.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3073) szimla65


szimla65
aktív tag

Sziasztok!
Most kb 1-éves a teló gondoltam most jött el az idő,hogy mentsek,törőljek és újra húzzam.Azt szeretném kérdezni,hogy van valami progi amivel az újra telepítést meg lehet csinálni?Jelen pillanatban ez van rajta Android 12 RMX3363_11_C.12

(#3074) Flashget válasza novinyul (#3072) üzenetére


Flashget
félisten

Digin miért nem? Eddig volt, sőt ők vezették be először magyarországon.
4 éves RN5 is tudta a voltet.

Realme GT Master Edition

(#3075) Bl.Gyo. válasza novinyul (#3072) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

nekem nem megy, nincs telekom volte és úgy tudom nem támogatott azért nem, volt téma is itt.

[ Szerkesztve ]

(#3076) Bl.Gyo. válasza szimla65 (#3073) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

ezt progival szokták csinálni? egyszerűen egy gyári visszaállítás a telón és meg is van.

(#3077) Flashget


Flashget
félisten

Kicsit utánajártam a dolognak.
Természetesen tudja a volte és vowifi funkciókat, de azokban az országokban ahol nincs hivatalodan jelen a gyártó ott a beállítás nem jelenik meg. Reméltem, hohy a Xiaomihoz hasonlóan szervíz kódok beírása után aktív lesz. Nos amit találtam az egyikhez rootolni kell a másik megoldásra 3 verzió van abból az első sajna nem vált be.
bonyolultabb verzió
[link]
másik megoldás
[link]

Realme GT Master Edition

(#3078) Graphics válasza szimla65 (#3073) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Gyári beállítások visszaállítása

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3079) szimla65


szimla65
aktív tag

Köszi Bl.Gyo. és Graphics.Meg csináltam kétszer, először ahogy Ti írtátok,utánna recovery és factory reset.Kíváncsiság hajtott milyen a recovery rajta.

(#3080) Atti777


Atti777
senior tag

Megjött a decemberi update, 444 MB, szembeötlő változást nem tapasztaltam pár perc alatt.

Путин, иди нахуй!

(#3081) Bl.Gyo. válasza Atti777 (#3080) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

na, tőled számolva kb. 5 nap múlva jön nekem is az udate, eddig így volt. :D

(#3082) szimla65


szimla65
aktív tag

Tudnátok abban segíteni,hogy gyári zárt állapotban lévő telón,hogy tudok olyan alkalmazásokat törölni ami már gyárilag rajta van.

(#3083) Atti777 válasza szimla65 (#3082) üzenetére


Atti777
senior tag

Root nélkül csak tiltani tudod az ADB-vel
Példa parancs:
"adb shell pm uninstall --user 0 com.facebook.services"

Ha itt a topikban rákeresel az ADB-re, akkor még találsz némi infót

Путин, иди нахуй!

(#3084) Bl.Gyo. válasza szimla65 (#3082) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Ha esetleg az zavar hogy ezeknek az appoknak az indító ikonjai benne vannak a többi között, azokat el lehet tüntetni onnan egyszerűen.

(#3085) szimla65


szimla65
aktív tag

Köszi az infót Atti777 ,Bl.Gyo.
Majd olvasgatok.

(#3086) Persie12


Persie12
aktív tag

Sziasztok, Android 12 a jelenleg elérhető legfrisebb főverzió igaz? Valamiért úgy emlékeztem hogy egyszer régebben már frissült 13-ra de lehet rosszul emlékeztem és az a realme UI volt ami 3.0 lett.

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#3087) gzoll válasza Persie12 (#3086) üzenetére


gzoll
tag

Igen, de jövő év elején még megkapjuk az android 13-at :-)

(#3088) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
van a készülékben közelség érzékelő? Vagy az előkelő kamerával próbálkoznak mint a redmik?

(#3089) Graphics válasza csongi (#3088) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tesztben:

"Kis helyet foglal a 32 megapixeles önkamera, észrevehetetlen a fénymérő és a közelségérzékelő és a mobil egyik legjobb tulajdonsága az, hogy 159,2 x 73,5 x 8 milliméteren és 174 grammon a sok tepsi mellet kifejezetten kezes darab."

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3090) csongi válasza Graphics (#3089) üzenetére


csongi
veterán

Köszi!
Átszaladtam rajta, :B

(#3091) moland007


moland007
tag

Búék!
Tudtok ajánlani egy jó hívásrögzítőt GT Masterre ?
Köszönöm

55A83J

(#3092) ginola válasza moland007 (#3091) üzenetére


ginola
addikt

Acr Cube

(#3093) H-Mano


H-Mano
tag

Üdv!
Van bárkinek bármilyen észrevétele az új (2022.dec) frissítés kapcsán?

(#3094) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Nekem most jött meg a frissítés, feltettem.
Yettel-nél eddig is ott volt a VoLTE kapcsoló? Nem emlékszem már.

(#3095) eisento válasza Bl.Gyo. (#3094) üzenetére


eisento
addikt

ott

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#3096) awertz78 válasza Bl.Gyo. (#3026) üzenetére


awertz78
újonc

A mai szoftverfrissítés után megoldódott a probléma...

(#3097) H-Mano


H-Mano
tag

Üdv!
Frissítés után, a bekapcs gomb minden egyes megnyomásakor (zárképernyő ?)megjelenik egy: #Kiemelt#..... szöveg.
Mi ez és hogy lehet eltüntetni?

(#3098) Debilon válasza H-Mano (#3097) üzenetére


Debilon
addikt

Nálam nincs ilyen

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3099) cglczi válasza H-Mano (#3097) üzenetére


cglczi
újonc

Csak tippelek: Beállítások -> Főképernyő és záróképernyő -> Záróképernyő magazin

(#3100) szellat válasza H-Mano (#3097) üzenetére


szellat
csendes újonc

Hiába állítottam be, hogy ne lássam a Záróképernyő magazint, nekem is kiírta a szöveget.
Egyszerűen rákattintottam és a felugró "magazinban" alul volt egy olyan lehetőség, hogy ne mutassa többet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.