Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3201) gzoll válasza novakalex (#3200) üzenetére


gzoll
tag

Valószínűleg akik itt fórumoznak nem használják a "kis buborékokat", azért nem nagyon tudunk reagálni 🤷‍♂️

(#3202) drr válasza gzoll (#3201) üzenetére


drr
őstag

Tökéletesen működik, olyan buborékok (chat fejek) vannak kb, mint az alapértelmezett ikonok. Talán picit nagyobbak.

(#3203) novakalex válasza drr (#3202) üzenetére


novakalex
aktív tag

És ha megnyitsz egy beszélgetést? Az hogyan látszik? mekkora méret? Tudsz képet küldeni kitakarva személyi dolgokat? :)

(#3204) drr válasza novakalex (#3203) üzenetére


drr
őstag

Írtam privátba

(#3205) Spricccer


Spricccer
tag

Udv. Feltettem a 13at, de szeretnek visszaterni 12re. Toltottem mar le tobb 12es globan romot, de a helyi telepitesnel sikertelen kicsomagolast ir. Van valami tipp honnan tudnek 12t letolteni ami mukodni is fog? Elore is koszi

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#3206) doongoo válasza Spricccer (#3205) üzenetére


doongoo
addikt

valami gond van a 13-mal?

(#3207) Spricccer


Spricccer
tag

Egy bizonyos jatekot hasznalok amiben eddig a fix 60 fpsem megvolt de most mar csak 40 van...ugyanolyan beallitasoknal

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#3208) Bl.Gyo. válasza Spricccer (#3207) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Van ilyen GT mód a beállítások akkumulátor résznél. Az nem segít a problémádon?

(#3209) Spricccer


Spricccer
tag

12 alatt is használtam a gt módot. Szerintem kulonosebb dolgot nem csinal egyik beallitasa sem. A jatek tamogatja a 120fpst is de a valami miatt eddig is csak 60ban tudtam jatszani...

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#3210) doongoo válasza Spricccer (#3207) üzenetére


doongoo
addikt

Jaaaa, azt hittem már, hogy valami komoly probléma (bocsi!)

(#3211) oba válasza Spricccer (#3207) üzenetére


oba
addikt

Ha valami nevesebb játék akkor várható szerintem, hogy optimalizálni fogják android 13ra és jön majd frissítés.

(#3212) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Tegnap este én is feltettem az új rendszert, de lassabbnak tűnik néhány művelet. Már az ujjlenyomat feloldás is lassabb az előzőnél.

[ Szerkesztve ]

(#3213) Spricccer


Spricccer
tag

Valakinek nincs meg ez a rom? Elvileg nalunk ez volt az utolso 12es rom

RMX3363_11_C.13

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#3214) oba válasza Bl.Gyo. (#3212) üzenetére


oba
addikt

Nálam is mintha lomhább lenne. Nincs kedvem a gyári visszaállításhoz.

(#3215) Spricccer


Spricccer
tag

Az uj rommal azt vettem eszre hogy amikor ota frissitettem beta softwaret irt. Utana legyalultam es hivatalos verziot ir...wtf

Magyar vizslák, Xiaomi 13t pro

(#3216) Bl.Gyo. válasza oba (#3214) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Én majd elvégzem amint megjött a nem béta verzió. Mert mióta megvan (Android 11) nem volt vissza állítás, ideje már.

(#3217) Bl.Gyo. válasza Spricccer (#3215) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Hát ez fura. A végleges márciusra volt írva. Nem tudom mi folyik realme-éknél...

(#3218) gzoll válasza Bl.Gyo. (#3216) üzenetére


gzoll
tag

Nekem se volt droid 11 óta gyári visszaállítás, de én is gondolkodtam rajta, viszont nekem gyors pörgős a rendszer droid 13-on, úgyhogy amíg semmi hibát nem produkál addig szerintem hagyom így 🤗
Nekem amúgy nem lomhább a rendszer, se az ujjlenyomat olvasó, minden pöpecül megy ahogy kell

(#3219) Atti777 válasza doongoo (#3199) üzenetére


Atti777
senior tag

Kipróbáltam, nálam nem működött a leírt módszer, a 13-as pontnál nálam folyamatosan
"adb.exe: device unauthorized.
This adb server's $ADB_VENDOR_KEYS is not set"
van, és eddig nem váltak be a googleben talált "megoldások" (adbkey törlés, adb driver)

Путин, иди нахуй!

(#3220) Flashget válasza doongoo (#3199) üzenetére


Flashget
félisten

:R
Pont elöttem írják, hogy nem működik ezen a telón. :(

Realme GT Master Edition

(#3221) Atti777 válasza Flashget (#3220) üzenetére


Atti777
senior tag

Azért megnézhetné más is, lehet csak én vagyok a béna, vagy itt valamiért épp nem működik...

Путин, иди нахуй!

(#3222) doongoo válasza Atti777 (#3219) üzenetére


doongoo
addikt

A japán oldal írja, hogy ez a válasz sajnos azt jelenti, hogy ezen a készüléken nem megy. Sajnálom, csak segíteni akartam

(#3223) Allyra


Allyra
csendes tag

Feltettem én is az új rendszert, ahogy kérte, töltőn is hagytam pár órát kikapcsolt képernyővel. Nekem egyaltalán nem lett lomhább, sőt, szerintem pörgősebb is lett, az ujjlenyomatolvasó is jobban működik, és még az akkuidő is jelentősen javult, úgyhogy nekem eddig bejön :)

(#3224) Atti777 válasza doongoo (#3222) üzenetére


Atti777
senior tag

Megnéztem én is a japán oldalt, a kommenteknél is írják, hogy GT Master Edition-nel nem ment másnak sem :(
Azért köszi, egy próbát megért.

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#3225) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Nálam kezdi megint a b...tatást, és mostmár nem lehet kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#3226) Milka 78 válasza Bl.Gyo. (#3225) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem ez 12 alatt is van igaz heti egyszer ami nem érdekel. Mondjuk nálam szinte minden optimalizálva van kivéve talán az okos óra, nold, navi, levelezés.

(#3227) oba


oba
addikt

Csináltam egy gyári visszaállítást ma reggel. Azóta nálam is rendben van már a teljesítmény, nem érzem lomhának, szép sima és gyors minden. Egyedül a splash screen zavaró számomra, és sajnos nem lehet vele kezdeni semmit.

(#3228) Bl.Gyo. válasza oba (#3227) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

majd én is ráveszem magam, mert zavaró hogy bizonyos műveleteknél kicsit gondolkodik amióta az új rendszer van fent, nem ezt szoktam meg.

egyébként a rendszerre neked bétat ír még ki? mert nemrég írták itt hogy egy visszaállítás után az eltűnt, és official van a helyébe, semmi béta jelölés.

[ Szerkesztve ]

(#3229) oba válasza Bl.Gyo. (#3228) üzenetére


oba
addikt

Igen, nálam is "hivatalos verzió" lett a reset után, nincs semmi beta jelölés. Megéri a reset még akkor is ha nagy macera az egész. Tényleg használ ha vannak problémák.

(#3230) Bl.Gyo. válasza oba (#3229) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

na megcsináltam én is, 2x is.
először a sima, de utána a képernyő néha villant egyet-egyet használat közben, volt hogy csak a fél képernyő ilyen színes csíkok fehér alapon, mint ha hardver baja lenne de az ki van zárva, mert visszaállítás előtt nem volt semmi ilyen.
aztán csináltam mégegyszer visszaállítást hátha megszűnik, de néha előjön ugyangy, sőt a "Hello" képenyőt úgy kezdte. nem tudom mi lehet.

[ Szerkesztve ]

(#3231) oba válasza Bl.Gyo. (#3230) üzenetére


oba
addikt

Az igen... pedig ez elég gyanús, hogy mégis hardver hiba lesz. Nálam semmi hasonló nem volt, és azóta sincs. Esetleg próbálj meg visszamenni 12-es androidra... gondolom a hivatalos Realme oldalon van hozzá guide, hogy hogyan kell. Ha ott is előjönnek ilyen tünetek akkor szerviz szerintem...

(#3232) Benhill válasza Bl.Gyo. (#3230) üzenetére


Benhill
senior tag

Ilyet nekem is csinál frissítés óta

Nekem a képernyő alsó 50%-án, fekete fehér sűrű csikok villannak fel egy szempillantásra néha.

(#3233) Bl.Gyo. válasza Benhill (#3232) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

pontosan nekem is így. tudom nem hardverhiba. egyébként könnyen ki lehet deríteni szoftveres vagy hardveres: Ha használat közben néha néha előjön elindítani a képernyő felvevőt. ha szoftveres akkor fel tudja venni a hibát is vissza nézve benne lesz, ha hardveres akkor nem tudja. nekem már nem csinálja, eddig 3x csinálta közvetlenül a visszaállítás után. azóta állítgattam, telepítgettem nem volt már.
tuti szoftveres mint annó az aod probléma, valakinek van valakinek nincs.

fura dolog realme-nél, családba jött egy realme 8i, visszaállítás után picit vibrált a képernyő aztán eltűnt a jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#3234) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Kell ennek a főverzió frissítésnek is, még vagy 2 hónap mire rendbe teszik. Nálunk a családban/cégnél (okulva az előző főverzió frissítésből, meg a mostani hozzászólásokból) le is van tiltva a frissítés, minek sietni mikor a teló nagyobb gond nélkül teszi a dolgát droid 12-vel is.

(#3235) oba válasza Milka 78 (#3234) üzenetére


oba
addikt

Ha senki sem frissítene akkor nem lennének felhasználói tapasztalatok, bugreportok, és sokkal tovább tartana ez a folyamat amiről beszélsz. Nálam a reset óta nincs semmi gondom a rendszerrel.

(#3236) gya/352


gya/352
tag

Nekem is megjött a Béta.
Gyári visszaállítás nélkül, eddig még rendben működik. Nem tűnik lassabnak, az akku mintha jobb lenne, az ujlenyomat olvasó is úgy tűnik, hogy biztonságosabban működik, nekem korábban sokszor nem nyitott. Meglátjuk majd ha koszos kézzel kell nyomkodni akkor mit fog lépni. A felhasználói felület változásai is tetszenek. És most hogy a firssítés után végignyomogattam, végigellenőriztem ujra minden beállítást legalább megtaláltam hogy ki lehet kapcsolni az alulról felhúzható kereső lapot.

(#3237) mpierre válasza gya/352 (#3236) üzenetére


mpierre
veterán

"....ki lehet kapcsolni az alulról felhúzható kereső lapot." -> Hol? (Agyh@gykövet kapok tőle...!4négy!!44)

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#3238) Milka 78 válasza oba (#3235) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ebből én inkább kimatadok, tuti nem fogok mégegyszer bétatesztelő lenni főleg úgy, hogy még én fizettem a telóért, de azért köszönöm a visszajelzéseket minden vállalkozó kedvű fórumtársnak :))

(#3239) gya/352 válasza mpierre (#3237) üzenetére


gya/352
tag

Engem is zavart nagyon...

Főképernyő és zárképernyő -> Kezdőképernyő mód -> Pöccintsen felfelé a kereséshez

[ Szerkesztve ]

(#3240) Celtic86


Celtic86
csendes tag

Tegnap tettem fel én is az új rendszert, már zavart, hogy csesztet miatta a teló... Az újítások tetszenek, az új kinézet is. De! Ez a villogás nálam is jelen van azóta... Játékok használata közben vagy csak simán a menüben is be-bevillan a képernyő. Elmúlhat ez majd magától? Vagy jön majd frissítés esetleg, ami helyre teszi?! Nem szeretnék visszaállítást, ha nem muszáj... :F

(#3241) Debilon válasza Celtic86 (#3240) üzenetére


Debilon
addikt

érdekes ez a villogás, nálam nem villog, vagy csak nekem nem tűnik fel (?)
factory resetet sem csináltam, csak feltettem és kész, mert nem akartam, hogy egyszer csak éjjel telepítse, a telefon meg ott van mobil hálózat nélkül (1x már jártam így vele, szerencsére nem voltam készenlétes a melóban)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3242) Bl.Gyo. válasza Celtic86 (#3240) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nekem pont visszaállítás után csinálta a villogást, előtte nem az új rendszeren, úgyhogy a visszaállítás nem befolyásolja. De már nem csinálja nekem, magától elmúlt, igaz én a kép frissítést alap 60hz-re tettem. Lehet akkor van ez ha automatán van (alapesetben így van) és váltogat 60 és 120 között, próbálgatsd ezt a részt.
De mivel többen tapasztalják ezt akkor szoftveres hiba amit remélhetőleg javítanak...

[ Szerkesztve ]

(#3243) Bl.Gyo. válasza Debilon (#3241) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Be lehet állítani hogy éjjel meg semmikor se telepítése magától, és azt is hogy milyen hálózaton tegye ha mégis engedve van neki.

(#3244) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Nekem javult az akkuidő. 90%ra töltöttem tegnap este, azóta van benne 5 óra kijelző idő és most van 50%on.
Ejjel is a szokásos 10% merülés helyett 4%ot merült.

(#3245) Debilon válasza Bl.Gyo. (#3243) üzenetére


Debilon
addikt

mindig úgy van beállítva, sőt erről az utolsó update-ről is jött értesítés, hagytam, aztán 2 nap múlva jött a következő, hogy akkor le van töltve, és telepítse most vagy később?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3246) Celtic86 válasza Bl.Gyo. (#3242) üzenetére


Celtic86
csendes tag

Köszi, ezt kipróbálom, áttettem én is 60-ra, automatikuson volt mindig korábban. Meglátjuk elmúlik-e így... :D

(#3247) H-Mano válasza Debilon (#3245) üzenetére


H-Mano
tag

Nálam is így van beállítva: közölte, hogy letöltötte...
És most vár...de nem reklamál :)

(#3248) gzoll válasza Bl.Gyo. (#3242) üzenetére


gzoll
tag

Nekem automatán van a képfrissítés, az új rendszerrel, már droid 11 óta nem volt facotry reset, nálam nem villog. Eddig egyetlen glicccccsbe futottam bele, én amikor hirtelen fotózok akkor nyilván a lezárt képernyőről a shortcut-tal szoktam, és bejött a kamera, de rajtamaradt a képen az óra és az ujjlenyomat ikonja :-D . De ez egyszer volt, nálam minden tökéletesen megy, én is mintha jobbnak venném az akkuidőt, de lehet ez csak valami tudat alatti reménykedés, hogy jó az akku. Nekem ez az egyetlen ezzel a telefonnal, hogy az előző telefonom (Redmi Note 8 PRO) olyan volt, hogy egész nap nyomogattam és nap végén olyan 40%-nál dugtam töltőre, ezzel ugyanazzal a felhasználással már rég pirosan van akkukímélőn 15%-kkal, úgyhogy cipelem mindenhová a gyorstöltős külső akkut. De ez ilyen, ekkora az akku benne ez van, amúgy továbbra is fasza kis telefon, és ez a frissítés csak jobbá tette nekem.

(#3249) Celtic86 válasza Bl.Gyo. (#3242) üzenetére


Celtic86
csendes tag

Köszönöm a tippet, egy nap tesztelés után úgy néz ki a javasolt fix 60 hz megoldotta a villogást. :R Érdekes, hogy nem csak automatikus módban csinálja, hanem kipróbáltam 120 hz-en is és úgy néz ki az a ludas. :Y Remélem javítják majd. Egyelőre marad a fix 60.

(#3250) doongoo


doongoo
addikt

Lányom telóján frissítettem én is, nem volt utána visszaállítás, de minden pöpec nála. (a képernyőfrissítés automatikusra van állítva). Pedig ő azonnal pampogna, ha valami nem lenne neki OK :)) :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.