Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) Bl.Gyo. válasza t1 (#3150) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nekem rémlik olyasmi hogy valahol lehetett engedélyezni a béta verziókra való frissítést is és emlékszem én kikapcsoltam, nekem nem kell béta. Kerestem a készüléken ezt de most nem találtam meg.

(#3152) Atti777 válasza Bl.Gyo. (#3151) üzenetére


Atti777
senior tag

Szerintem nálam nincs bekapcsolva semmi extra, de megjelent a frissítés.
Valószínűleg itt is van némi időbeli szórás, mint a normál, kisebb frissítéseknél.

Путин, иди нахуй!

(#3153) gzoll


gzoll
tag

Nem baj, de ha már van egy béta akkor nagyon közel vagyunk a stabil kiadáshoz, úgyhogy biztos tartani tudják a Q1 megjelenést szerintem. Inkább legyen jól optimalizált és kapjuk meg később...

(#3154) tomika69


tomika69
csendes tag

Nos, az eddigi tapasztalataim alapján pörgősebb, gyorsabb lett a rendszer, az alkalmazások is gyorsabban nyílnak meg, az akkunál nem érzek változást, azzal mondjuk eddig sem volt bajom. Valószínűleg javíthattak az ujjlenyomatolvasón is valamit, mert most már működik rendesen, az elmúlt kb. fél évben viszont igen. Rakok ki képeket a változásokról.

[ Szerkesztve ]

(#3155) Flashget


Flashget
félisten

Ma reggel azzal fogadott, hogy frossités érhető el. Beta 4.0 UI és Android 13.
Sajna frissítés után sincs opcióm volte/vowifi bekapcsolásrra se Telekom se Digi simnél.

Realme GT Master Edition

(#3156) gzoll


gzoll
tag






Nekem is feldobta úgy hogy nem vagyok feliratkozva béta vagy tesztelői csatornára, és a leírásban nem is jelzi az akkor szokásos "ez nem stabil végleges verzió nem ajánljuk mindennapi használatra " szöveg. Szóval az én véleményem hogy ez egy stabil android 13 frissítés és a Realme UI 4.0 felület béta rajta csak. Vagy véletlen maradt ott ez a Beta Versions felirat...

(#3157) grey209


grey209
tag

Ezzel az új "beta" rommal, működik végre a volte T-s hálózaton. :C

(#3158) Flashget válasza grey209 (#3157) üzenetére


Flashget
félisten

És miként? Engedélyezni vagy tíltani hol lehet? Mert ez itt nálam szürke bármit is csinálok.

Realme GT Master Edition

(#3159) grey209 válasza grey209 (#3157) üzenetére


grey209
tag

Semmit sem csináltam. Volt egy bejövő hívásom, fülessel hallgattam, teló az asztalon és látom, hogy van egy volte felirat a képernyőn. Mondom ez mi? Bekapcsoltam az adatkapcsolatot és lám csodát, megjelent a 4G ikon és elkezdett forgalmazni, kiírta, hogy milyen sebességgel tölt le. Konkrét weboldalt nem töltöttem be közben, de korábban beszélgetés közben sosem volt 4G kapcsolat.
Az a képernyő, amit beidéztél arra való, hogy ha két sim kártyád van, akkor az egyiken megy a hang és a másikon tud menni az adat. Szerintem ez csak akkor működik, ha van két sim kártya a telefonban.

(#3160) Bukk900


Bukk900
őstag

Én is felraktam a frissítést, eddig volt egy rendes ujjlenyomat ikonunk a feloldó képernyőn, most lett egy céltáblánk :-(
Nálam sincs volte kapcsoló Telekomnál, csak Yettelnél. Amúgy pörgős a rendszer!

(#3161) Bukk900 válasza Bukk900 (#3160) üzenetére


Bukk900
őstag

Megtaláltam a legjobb dolgot a friss rendszerben: :D

(#3163) gingerbalm válasza Bukk900 (#3160) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

vissza tudod állítani a régi animációt, nekem is berakta az alapra, aztán most már olyan, mint volt

(#3164) Flashget válasza grey209 (#3159) üzenetére


Flashget
félisten

Korábban írtam 2db sim kártyát használok.
1. Telekom
2. Digi
Megcseréltem a kártyákat vagy csak Telekom volt benn, ugyanez a kiszürkített részt adta beállításokban.

Realme GT Master Edition

(#3165) oba


oba
addikt

Nálam még nem dobta fel. Nekem elég fura ez a beta dolog... nem tudom mit bénáznak. Lehet, hogy tényleg beta és valamilyen határidő betartása miatt kiadták így? Akik használjátok, azóta sincs nálatok semmi bug?

(#3166) kubista85 válasza oba (#3165) üzenetére


kubista85
csendes tag

Nincs bug es valamit mokolhattak a beallitasokkal, mert vegre rendesen mukodik a rezgomotor. Nem csak lepkefing, hanem rendesen hallani pl. Messengernel, ha ertesites van es rezgore van allitva.

(#3167) Debilon válasza kubista85 (#3166) üzenetére


Debilon
addikt

A lámpa fényét nem húzták feljebb?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3168) Benhill válasza Bukk900 (#3160) üzenetére


Benhill
senior tag

Milyen céltáblára gondolsz? Ezt nem értem.

Nekem frissítés óta kétszer kell rábökni, aztán ugrik fel ujjlenyomat olvasó, vagy az arcfeloldás ha be van állítva.

Ez konkrétan nekem jobban bejön, mint az amikor kikapcsolt képernyőnél oda érinted az ujjad és úgy oldja fel egyből. Ha véletlenül megnyomod és nem jó, akkor is felvillan a képernyő, ha meg ránézel oldódik is fel, amikor mondjuk épp nem akarod :D

(#3169) kubista85 válasza Debilon (#3167) üzenetére


kubista85
csendes tag

persze, az elmeleti fizika osszes torvenyet at lehetne irni :-)

(#3170) Bukk900 válasza Benhill (#3168) üzenetére


Bukk900
őstag

Erre értettem, [kép]
Ilyen volt eddig [kép]
A lámpa fényereje ugyanolyan gyenge.

[ Szerkesztve ]

(#3171) gzoll válasza Bukk900 (#3170) üzenetére


gzoll
tag

Nekem most is olyan mint az első képeden az "új célkereszt" (és én még a droid 12 ui3 rendszeren vagyok) meg nekem mindig is ilyen volt, úgyhogy szerintem ez valahol állítható

(#3172) oba válasza Bukk900 (#3170) üzenetére


oba
addikt

Beállítások / testreszabások / ujjlenyomat animáció

(#3173) Flashget válasza oba (#3165) üzenetére


Flashget
félisten

Lehúzom a csempéket és a wallet bevan kapcsolva. Hiába nyomok rá, hogy kikapcsoljam, kiadja a virtuális bankkártyám. Zárolom, letîltom mégis bevan kapcsolva. Kb. olyannak érzem, mint az 55" LCD tévét és amit kihúznak a 220-ból és ugyanúgy működik tovább. :)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#3174) Bukk900 válasza oba (#3172) üzenetére


Bukk900
őstag

Igen, ezt tudtam, csak nem néztem végig, az utolsó előtti volt...
Az új helye beállítások / háttérképek és stílusok / ujjlenyomat animáció
Ezt a beállítás menüt is jól átvariálták!

(#3175) kubista85 válasza Bukk900 (#3170) üzenetére


kubista85
csendes tag

Ez egyeni hiba lehet, engem elvakit a led.

(#3176) Debilon válasza kubista85 (#3169) üzenetére


Debilon
addikt

Nem kell átírni, de ha vakukent jó fénye van, akkor lámpakent is lehetne jobb

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3177) Bl.Gyo. válasza Debilon (#3176) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Így van. A fotózok erős fénye van, elemlámpaként gyengus. Szóval az a led tud többet is...

[ Szerkesztve ]

(#3178) Flashget válasza Bukk900 (#3174) üzenetére


Flashget
félisten

Nálam nincs már ilyen opció.

Realme GT Master Edition

(#3179) gingerbalm válasza Flashget (#3178) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

a "szikrák"-ra menj és annak olyan lesz :K

(#3180) fecus


fecus
őstag

Téves, bocs.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#3181) Flashget válasza gingerbalm (#3179) üzenetére


Flashget
félisten

Valóban. :R

Realme GT Master Edition

(#3182) dReFiX


dReFiX
senior tag

Hali! Zárt képernyőn hogy lehet ki kapcsolni hogy ne villanjon fel a beérkező értesítés? Nem tudok rá jönni :((( köszi előre is!

(#3183) Bl.Gyo. válasza dReFiX (#3182) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Beállítások > értesítések és állapotsor > értesítések kezelése > továbbiak > képernyő felébresztése értesítés fogadásakor

Ha erre gondoltál.

Vagy ha arra gondolsz hogy ne jelenjen meg az értesítés zár képernyőn azt az alkalmazás kezelőben, az adott alkalmazás alatt az értesítések kezelésében "képernyő zárolása" pipa ki.

[ Szerkesztve ]

(#3184) dReFiX válasza Bl.Gyo. (#3183) üzenetére


dReFiX
senior tag

Ki kapcsolt állapotban van mégis fel jön, illetve ha meg mozgatom a telefont is fel villan az óra halványan. Továbbá dupla érintéssel is fel ébred pedig mind ki van kapcsolva :C másnak is ilyen a frissítés után? :F

(#3185) Bl.Gyo. válasza dReFiX (#3184) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Ja hogy frissítés után. Nekem még nem frissült. De az előző nagy frissítés után (Android 11rol, 12re) voltak hasonló gondok főleg az always on display-el. Azt megoldotta egy gyári visszaállítás bármiféle mentés visszaállítás nélkül. Lehet most is ez lesz a megoldás. Meg ez egy béta lehet annak is köze van ehez a hibához.

[ Szerkesztve ]

(#3186) dReFiX válasza Bl.Gyo. (#3185) üzenetére


dReFiX
senior tag

Ha mozgatom a telefont halványan mutatja az időt egykét értesítés ikonjat, illetve a jön üzenet az is fel villan. Elvileg ki kapcsolt állapotba van de mégis működnek ezek a funkciók. Másnak is? Android 13 update

(#3187) oba válasza dReFiX (#3186) üzenetére


oba
addikt

Én most nemrég raktam fel az új frissítést, most dobta fel a telefon. Nincs bekapcsolva az AOD, soha nem is volt nekem, és most sem csinálja azt amit említesz. Csak az ujjlenyomat jelenik meg ha megmozdítom a telefont. Próbáld be/ki kapcsolni az always on-t, vagy esetleg tényleg mehet egy gyári visszaállítás, backup nélkül.

(#3188) Benhill válasza dReFiX (#3186) üzenetére


Benhill
senior tag

Nekem android 12-vel is működött ilyen funkció vagy valami hasonló. Mozgatás hatására idő + ujjlenyomat olvasó kis ikonja megjelenik, de a képernyő nem villan fel csak éppen hogy látszik halványan megvilágítás nélkül.

Meg olyan mintha mozgás érzékelős lenne, mert egy éjszaka utána felkelek mászkálok, akkor kapom meg az értesítéseket, email messenger játék, stb egyszerre pittyegnek. LED az villog hogy van értesités, de a hang csak akkor jön, ha mozgolódok a közelében.

(#3189) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Olyan rossz bele gondolni hogy ez az utolsó fő verzió a telefonra. Tudom attól még változatlanul évekig is el megy a telefon ha nem kap új Androidot, csak ez olyan érzés hogy vége ennek a modellnek. ☹️
Lehet tudni hogy még meddig kapja az egyéb frissítéseket, hibajavítások, biztonsági, esetleg kap e még realme ui frissítést stb.
De látom van főzött rom is rá avval még sokáig lehet támogatni új Androidokkal, rendszer frissítésekkel, persze ha a fejlesztő is foglalkozik vele, de miért ne tenné elég jó telefon.

(#3190) gzoll válasza Bl.Gyo. (#3189) üzenetére


gzoll
tag

Hát figyu, droid 11-gyel jelent meg, a 13 meg jelenleg a legfrissebb stabil rendszer, én még olyan két évig tuti használnám majd de addigra úgyis kipurcan az akku, szóval én nem érzem azt hogy ezzel vége, a realme ui 4 nem béta frissítése még tuti jön és szerintem év végéig egy két biztonsági frissítés, hibajavítás tuti jönni fog

(#3191) H-Mano


H-Mano
tag

Üdv!
Van már pro/kontra észrevételetek az új (béta) frissítés kapcsán?

(#3192) kubista85 válasza gzoll (#3190) üzenetére


kubista85
csendes tag

Biztonsagi frissitest siman eveken keresztul kap. Ezzel a hardverrel meg evekig jol elvan az ember.

(#3193) gzoll


gzoll
tag

Én most frissítettem le... Őszinte leszek, nekem nagyon gyanús, hogy onnantól hogy ráböktem hogy oké frissítsen, konkrétan két és fél perc múlva már alkalmazás optimalizálva mindenestül az új rendszer fogadott (nyilván a frissítés már le volt töltve előre, de újraindulni nem indult eddig újra ilyen gyorsan, nem hogy 4,8 gigát kicserélt volna a rendszerben...).
Na de hiszek a technológiában, szóval legyen oké, de én ilyet még nem láttam 😂😂😂

(#3194) novakalex


novakalex
aktív tag

Sziasztok,
ilyen készülék vásárlásában gondolkozok. Viszont fontos, hogy használom a kis buborékokat.
Tudnátok küldeni képet, hogy egy messenger chatfej hogy néz ki? Ha megnyitod a beszélgetést, mekkora helyet foglal el stb. Realme ui 3.0 és 4.0 is érdekelne.
Köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

(#3195) kubista85 válasza gzoll (#3193) üzenetére


kubista85
csendes tag

Tenyleg hipp-hopp ujraindult, viszont valoban uj rendszer.

(#3196) Debilon


Debilon
addikt

Mondjuk ezzel az utolsó update val elég sötét tónusú lett a kijelző képe az eddigihez képest

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3197) oba válasza H-Mano (#3191) üzenetére


oba
addikt

Amit én észrevettem és picit zavar, hogy elég gyakran van olyan egy-egy app indításánál, hogy egy pillanatra bejön egy teljes képernyős "nyitókép" szerűség, középen az app ikonjával nagy méretben és utána indul el az app. Az egész kb fél másodperc, de korábban nem volt ilyen. Android 13 feature vagy mi ez? Másnál is ilyen?

(#3198) madagaszkar válasza gzoll (#3193) üzenetére


madagaszkar
tag

Üdv!
Ez a gyors telepítés és az utána való gyors újraindulás nekem is furcsa volt.
A hálózatra való gyors csatlakozást viszont megoldották, újraindulás után gyakorlatilag azonnal van térerő és úgy vettem észre, hogy az automatikus fényerőn is reszeltek egy kicsit.

(#3199) doongoo válasza Flashget (#3155) üzenetére


doongoo
addikt

én megpróbálnám esetleg [ezzel] a módszerrel adb segítségével. Nekem GT Neo2-n megoldotta és most megy a Telekommal a VoLTE és a VoWifi is.

(#3200) novakalex válasza novakalex (#3194) üzenetére


novakalex
aktív tag

Ebben esetleg tudna valaki segíteni?
Köszönöm :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.