Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) Vackor1 válasza doongoo (#3327) üzenetére


Vackor1
tag

Szia, ne haragudj, nem találtam most olyan nokiát, ami érdekelne, így egyelőre marad ez, ha nagyon zavar majd ez a pár bolondsága, lehet csinálok egy resetet hátha... Köszönöm még egyszer ! Üdv! Zsolt

Mindenkinek legyen szép a napja!

(#3352) Flashget válasza gya/352 (#3349) üzenetére


Flashget
félisten

Amíg a gyári nem lesz olyan karcos ami zavar, gondoltam addig nem rakom fel.
Tehat a válaszom még nem raktam fel.

Realme GT Master Edition

(#3353) Flashget válasza tomeek1986 (#3350) üzenetére


Flashget
félisten

öööö...az nem esetleg +46 országhívóval kezdődö telszám?

Realme GT Master Edition

(#3354) tomeek1986 válasza Flashget (#3353) üzenetére


tomeek1986
csendes tag

Nem. Sosem hívok és nem is fogadok külföldi számot.

(#3355) Bl.Gyo. válasza tomeek1986 (#3350) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

ha ilyenkor lehúzod az értesítési sávot, akkor nem lehet látni több infót erről?

(#3356) tomeek1986 válasza Bl.Gyo. (#3355) üzenetére


tomeek1986
csendes tag

Lehúztam a sávot és csak a hívott félt látom + hangszóró bekapcsolása, némítás, a hívás befejezése. Ha rábökök a zöld számlálóra, akkor eltűnik. Hívást leraktam, utána megpróbáltam mégegyszer ugyanazt az illetőt felhívni, akkor már nem volt ott. De ha egy nap többször hívok különböző embereket, akkor valamikor ott van a számláló, valamikor nem. Hozzáteszem, hogy csak a közösségi média alkalmazásai, google alkalmazások, Emag, Eredmények.com, Tesco, Telekom, Zooplus alkalmazás van rajta kb. 1 éve, amióta megvan a telefon. Android 12-vel használom, de már letöltötte a teló a 13-at, de még nincs telepítve, mert bizonytalan vagyok a Beta miatt.

(#3357) Bl.Gyo. válasza tomeek1986 (#3356) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Csak tipp volt, akkor nem tudom, nekem sose jelent meg ilyen, igaz alig használom telefonálásra.
Az Android 13 nem is igazán béta, mert egy gyári visszaállítás után eltűnt a béta jelzés, fura úgyhogy az a béta az téves megjelölés lehet szerintem.

(#3358) tomeek1986 válasza Bl.Gyo. (#3357) üzenetére


tomeek1986
csendes tag

Muszáj amúgy gyári visszaállítást csinálni, mert amúgy feltenném? Egy pár hozzászólás után elbizonytalanodtam. Most Messenger videóhívásnál is mutatja azt a zöld számláló valamit.

(#3359) Bl.Gyo. válasza tomeek1986 (#3358) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nem muszáj, csak nekem utána eltűnt a béta felirat és hivatalos jelent meg, semmi béta, tehát valószínűleg a béta a végleges verzió. Kicsit össze zavaró, de remélem érthető. Fel lehet tenni és használni úgy, a visszaállítás akkor javasolt ha valami hiba jelenik meg ami előtte nem volt.
Nekem meg sok másnak is van egy hiba benne amit írtam is, hogy a képernyő fele ritkán villan egyet. Valakinek nincs ilyen. Nem zavaró nagyon ritkán csinálja és egy szempillantás az egész. Később még lehet javítják ezt frissítéssel.
Amúgy jobb lett az akku idő az új rendszerrel, szóval már ezért is érdemes feltenni.

[ Szerkesztve ]

(#3360) gya/352 válasza Bl.Gyo. (#3359) üzenetére


gya/352
tag

Ez a villogas neha nekem is elojon. Nem tudom semmihez sem kotni.

(#3361) cujo69 válasza madagaszkar (#3301) üzenetére


cujo69
tag

Ma jött a fekete carbon,tökéletes! :R

(#3362) madagaszkar válasza cujo69 (#3361) üzenetére


madagaszkar
tag

Szívesen! Szerintem is az.

[ Szerkesztve ]

(#3363) vizibolha


vizibolha
tag

Sziasztok! Frissítettem a telót 11-ről 12-re.Két dolog szembetűnő, a készülék melegedik eléggé.Ez eddig nem volt jellemző egyáltalán.A másik meg a képen látszik.Ez a szín felettébb érdekes. [kép]

[ Szerkesztve ]

(#3364) doongoo válasza vizibolha (#3363) üzenetére


doongoo
addikt

Háttérkép színétől függően színeződnek a Google alkalmazások

(#3365) vizibolha válasza doongoo (#3364) üzenetére


vizibolha
tag

Szürke a hátterem jelenleg.Kikapcsolható valahol?

(#3366) Bl.Gyo. válasza vizibolha (#3363) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nem 13ra?

(#3367) vizibolha válasza Bl.Gyo. (#3366) üzenetére


vizibolha
tag

[kép] Ezt dobta fel legfrissebbnek.

(#3368) Bl.Gyo. válasza vizibolha (#3367) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Pedig van ennél frissebb is, realme ui 4, és Android 13. Nem sokára azt is feldobja szerintem, néha nézzél rá.

(#3369) Debilon válasza Bl.Gyo. (#3368) üzenetére


Debilon
addikt

nekem még a beta update F02 sem jött meg, amit korábban valaki ide beírt :D

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3370) vizibolha válasza Bl.Gyo. (#3368) üzenetére


vizibolha
tag

Oké, a színes google alkalmazásokra viszont lövésem sincs, de azért zavar...teljesen más a háttér színe is, az ikonok is stb..nem tudod hol lehet ezt beállítani?

(#3371) Bl.Gyo. válasza Debilon (#3369) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

hát az még nekem sem. F01 van fent és nincs újabb verzió. nem tudom mi volt az lehet időközben vissza vonták...

(#3372) Bl.Gyo. válasza vizibolha (#3370) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

emlékszem van ilyen funkció benne, de sajnos nem emlékszem már hol, a vissza állításra...

(#3373) gya/352 válasza vizibolha (#3370) üzenetére


gya/352
tag

Pedig a hatter szinetol fugg a google alkalmazasok szine mint ahogy korabban mar irtak. Cserelj hatteret es meglatod. Nem tudsz vele mit csinalni nem allithato.

(#3374) Bl.Gyo. válasza gya/352 (#3373) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

de valahol lehet állítani mert emlékszem rá, hogy ezt direkt kikapcsolva hagytam. továbbá én váltogatom a hátterem, és ezek színe meg nem változik ezalatt.
majd megnézem hol van ez a beállítás...
amúgy nem tudom mi értelme az ilyen hülye "extrák"-nak, csak irritálja az embereket...

[ Szerkesztve ]

(#3375) Bl.Gyo. válasza vizibolha (#3370) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Erre a változásokra gondolsz? Mert akkor megvan hol...

(#3376) gya/352 válasza Bl.Gyo. (#3374) üzenetére


gya/352
tag

Hogy mondhatsz ilyet. Ezt azert csinaljak hogy javitsak a felhasznaloi elmenyt. Agyrem. Ezert is tartunk ott hogy nemely app tobb szaz MB -ot foglal el a tarhelyen.

(#3377) vizibolha válasza Bl.Gyo. (#3375) üzenetére


vizibolha
tag

Maga a menü színe volt ilyen rózsaszín valami, amit képként fel is töltöttem ide, de érdekes módon ma reggelre normalizálódott :D [kép]

(#3378) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Raszoktam a gyors töltésre, pedig úgy voltam vele nem kínzom az akkut.
Akinek elég régóta van meg a telefonja és végig gyorstöltéssel töltötte, érez valami akku romlást?

(#3379) oba válasza Bl.Gyo. (#3378) üzenetére


oba
addikt

Elejétől fogva a saját töltővel töltöm. Semmi romlást nem érzek. Az akkunak a hő árt a legjobban. A BBK csoport gyártóinál (Oneplus, Oppo, Vivo és Realme) a töltőfejben keletkezik a jelentős hő, nem az akkuban/telefonban. Majd nézd meg, hogy egy idő után töltés közben milyen meleg lesz a töltőfej. Így gyakorlatilag szinte semmivel sem károsabb mint a lassú töltés.
Kb. 2-3 év alatt veszít minden akku annyit a kapacitásából, hogy érezhető legyen. Ilyenkor egy kb. 20e Ft-os költségen rakat bele az ember egy új akkut és annyi. Én még a 20-80 százalékos baromságra sem figyelek oda. Simán 100-ig töltöm, és Általában 5-10 százalék körül teszem fel a töltőre.

(#3380) Mok28


Mok28
csendes tag

Most lett egy ilyen telefon a családban. Szeretnénk új alkalmazásikont kitenni a fő képernyőre, de az összes alkalmazás listából nem engedi. Ezt hogy lehet megoldani? Ha új alkalmazást töltünk le ennek ikonja se jelenik meg és így nem tehető a fő képernyőre. Tud ebben vki segíteni? Köszi.

(#3381) Vackor1 válasza Mok28 (#3380) üzenetére


Vackor1
tag

Hosszan nyomd a kiválasztott ikont , tartsd úgy és kezdd el felfelé húzni, akkor el fog tűnni a többi és kiteheted a főképernyőre, onnan meg ugyanígy hosszan nyomva és nyomva tartva tudod másik oldalakra áthúzni ( el kell húznod egészen a képernyő széléig és egyszerre csak átugrik a következő oldalra ) .

Mindenkinek legyen szép a napja!

(#3382) Mok28 válasza Vackor1 (#3381) üzenetére


Mok28
csendes tag

Köszi szépen. Erre gondoltunk mi is, de sajnos nem marad ott az ikon. Az összes alkamazást tartalmazó oldalon ha hosszan nyomjuk az egyik ikont, egy fekete négyzetben megjelenik. Ez fölfelé húzható, de ha elengedjük, rögtön eltűnik fent és (a háttérben) megnyitja az alkalmazást. Lehet hogy valamit át kell állítani rajta? Köszi.

(#3383) Bl.Gyo. válasza oba (#3379) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

köszi.
a 80%os töltés lehet nem akkora hülyeség mert több gyártó is alkalmazza, hogy 85%nál lelövi a töltést, akkor lehet benne igazság.

(#3384) Bl.Gyo. válasza Mok28 (#3382) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

valamit rosszúl csináltok. ahogy írták, hosszan nyom az ikonon, én balra szoktam kihúzni a képernyő széléig amig nem jelenik meg a fő képernyő, nyomva tartom nem engedem el és oda húzom ahova szeretném hogy legyen. de mielőtt el venném az ujjam róla 1-2 mpig ott tartom aztán engedem el. lehet ha túl gyorsan kapkodva csináljátok akkor vissza ugrik a helyére azaz eltünik.

(#3385) Benhill válasza Mok28 (#3382) üzenetére


Benhill
senior tag

csak akkor nem marad ott az ikon, ha tele van a képernyő.

(#3386) Vackor1 válasza Mok28 (#3382) üzenetére


Vackor1
tag

Uhhh, ne haragudj, ehhez én már kevés vagyok, de vannak it mágusok is, biztos megoldják majd, az biztos, hogy meg lehet csinálni, biztos valami a beállítással lesz majd. Nézegetem, ha rájövök írok, de nekem ismeretlen az a fekete négyzet, amit írtál.
Nálam van egy olyan menüben, hogy testreszabások, azon belül az ikonok és ott az alapértelmezés van kijelölve, de nem gondolom, hogy ez lenne a probléma.Annyit találtam még, hogy nyisd meg a beállításokat, felül kezdd el beírni hogy főképernyő, akkor kiadja a találatokat, lesz egy olyan, hogy alkalmazások hozzáadása a főképernyőhöz, nézd meg, hogy az engedélyezve van-e....

Mindenkinek legyen szép a napja!

(#3387) Mok28 válasza Bl.Gyo. (#3384) üzenetére


Mok28
csendes tag

Köszi szépen a segítséget! Igen a leírtak szerint csinálom. Megjelenik a négyzetben szépen. Rajta is tartom az ujjam akár fél percig is, de ahogy (bárhova is viszem a képernyőn) elengedem, az animáció szerint felfelé megy és megnyitja az alkamazást a háttérben vagy osztott képernyőn, de ikon sajnos nem marad a főképernyőn. Lehet hogy vmit át kell még állítani (bár teljesen tiszta telepítés volt gyári beállításokkal)?

(#3388) Mok28 válasza Mok28 (#3387) üzenetére


Mok28
csendes tag

Köszi szépen mindenkinek a segítséget! :R :R :R
A főképernyő beállításban fiók nézetre volt állítva. Standard nézetre módosítva már jó lett. :)

(#3389) oba válasza Bl.Gyo. (#3383) üzenetére


oba
addikt

Valami igazság nyilván van a 20-80 közötti töltésben, de szerintem nem annyira jelentős a különbség, hogy érdemes legyen foglalkozni vele. Egyébként is úgy vannak megoldva az akkuk, hogy nem tudod teljesen lemeríteni őket, mert amikor a telefon 0 százaléknál kikapcsol, akkor gyakorlatilag még van benne töltöttség. Ugyanez igaz lehet a 100 százalékra is, hogy olyankor ténylegesen nincs 100 százalékon. Soha nem foglalkoztam ezzel, és soha nem volt semmi bajom belőle. Ha valaki hosszú távra, vagyis több mint 2-3 évre tervez egy mobillal akkor úgysem fogja tudni megúszni az akku cserét (vagy elviseli a csökkent üzemidőt) függetlenül attól, hogy meddig és milyen gyorsan tölti. Akkor már inkább töltöm gyorsan.

(#3390) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Valakinek már megjött az F02 frissítés? Kb. 2-3 hete írta valaki hogy neki jött ilyen, de nálam azóta sincs semmi.

(#3391) oba válasza Bl.Gyo. (#3390) üzenetére


oba
addikt

Nálam sem jelent még meg.

(#3392) alexnagy777 válasza Bl.Gyo. (#3390) üzenetére


alexnagy777
csendes tag

Én írtam, nálam még azóta is fent van. Gyári visszát nem csináltam, és időm sincs nagyon utánanézni, hogy mi a dörgés ezzel az F02-vel. Gondolom azért biztos találni róla valamit a neten.

[ Szerkesztve ]

(#3393) kubista85 válasza alexnagy777 (#3392) üzenetére


kubista85
csendes tag

ezt direkt csinalod? kattints mar a kek feliratra az anyaduristenit :-D itt ul tukon mindenki

(#3394) alexnagy777 válasza kubista85 (#3393) üzenetére


alexnagy777
csendes tag

Beakartam rakni azt is, de kiderült, hogy vagy 3db screenshot-ba kerülne, aztán látom, hogy tud görgetni is. Mint írtam, nincs erre nagyon időm, de akkor tessék. :DD

(#3395) Benhill válasza kubista85 (#3393) üzenetére


Benhill
senior tag

Ebben a verzióban van valami különleges? Én már régóta megkaptam. Jött az Android 13, majd ez a kis update rá 3 napra. Valami 89mb volt ha jól rémlik.

(#3396) eisento


eisento
addikt

Skacok. Nektek nem villog neha a telo az uj androiddal? Olyan mintha ujratoltene az eppen megnyitott appot. Egy pillanatra fekete kepernyo :F

Volt mar fullos gyari visszaallitas mikor frissitett...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#3397) oba válasza eisento (#3396) üzenetére


oba
addikt

Nálam is elkezdte csinálni. Mások is írták már. Valami bug lehet. Állítólag ha fix 60hz-re rakod akkor megszűnik. Én nem próbáltam ki. Várom a következő frissítést, hátha javítják.

(#3398) Bl.Gyo. válasza oba (#3397) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Igen úgy tűnt megszűnt de egy időre, most már nekem is csinálja 60-on. Engem annyira nem zavar.
Ami zavar hogy Android 13 óta lomhább minden, appok megnyitása és azokon belül is néha gondolkodik. Érezhetően lassabban csinál sok mindent.

[ Szerkesztve ]

(#3399) Vertigo18


Vertigo18
addikt

észre se vettem, amíg el nem olvastam itt a topikban, hogy másnál is van ilyen hiba...

Néha ugrik egy fekete képernyőt egy fél mp-re, aztán visszaáll minden...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3400) alexnagy777


alexnagy777
csendes tag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.