Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) Debilon válasza H-Mano (#3097) üzenetére


Debilon
addikt

Heytap pictorial nevű app nem települt?
Az is ilyen lockscreeen app képekkel stb

Nekem most dobta a play, mint frissítés, de eddig sosem frissült ilyen app nálam a telefonon

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3102) Bl.Gyo. válasza Debilon (#3101) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Igen nálam is ma, nézem mi a francoskrumpli ez, és nem is törölhető...

(#3103) #54312192


#54312192
törölt tag

Sziasztok, nem tudja valaki véletlen mennyire karcálló a kijelzője? Nem találok infót milyen tipusú üveg van rajta.

(#3104) Debilon válasza Bl.Gyo. (#3102) üzenetére


Debilon
addikt

Én is mindjárt azt kerestem, hogy hol lehet tiltani, de nem találtam semmit, pedig semmi szükségem rá

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3105) Flashget válasza Bl.Gyo. (#3094) üzenetére


Flashget
félisten

Igen volt.
Sajna nálam se Telwkom, se Diginél nem engedi aktiválni frissítés után sem.

Realme GT Master Edition

(#3106) szimla65 válasza Bl.Gyo. (#3102) üzenetére


szimla65
aktív tag

Sziasztok!
Ezt nézzétek evvel töröltem.

[ Szerkesztve ]

(#3107) Bl.Gyo. válasza szimla65 (#3106) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Köszi, de Én elvagyok vele amíg nem idegesít valahogy vagy nem meríti az akkut. Egyelőre csendben van, nekem így jó.

(#3108) Martin2876


Martin2876
csendes tag

Üdv, találkozott már valaki olyannal, hogy egy fülhallgató sokkal rosszabb minőségben szól ezen a telefonon mint bármilyen más eszközön? Pl. PUBG-ben tipikus dobozhang, nem lehet behatárolni a zajokat + néha ha újra csatlakoztatom a fülest egymás után többször akkor változik a minőség, de sosem tökéletes.. lehet a csatlakozóval van valami? Használtan vettem a telefont így nem tudom új korában milyen volt. Esetleg tudtok ajánlani fülhallgatót a telefonhoz?

(#3109) Bl.Gyo. válasza Martin2876 (#3108) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nekem jó.
Bluetooth fejhallgatót ajánlanék de az online játékban késhet talán, ami nem túl jó. Nem tudom milyen gyors a telón de ha vennél előtte mindenképpen ki kell próbálni hogy jó e. De sima jack dugossal is jó nekem.
-Próbáld ki egy másik fülessel is
-Nincs a játékban valami hang beállítás?
-A telón van egy Sound amplifier nevű app, nem tudom mire jó de meg próbálhatod azt.
-Vagy play áruházból kipróbálni valami equalizer appot, és állítani a hangszínen.
-Még ezt találtam:

[ Szerkesztve ]

(#3110) Martin2876 válasza Bl.Gyo. (#3109) üzenetére


Martin2876
csendes tag

Próbáltam állítgatni, a játék mód valamilyen szinten élhető, de a 4 éves kevesebb mint negyed ennyibe került telómon ehhez képest 30-40%-al tisztább a hang, ugyanaz a játékbeállítás, ugyanaz a füles.

(#3111) surgyi válasza Benhill (#2728) üzenetére


surgyi
senior tag

Szia! Nálam is jelentkezett ez a hiba. Sikerült megoldást találni rá?

(#3112) mpierre válasza surgyi (#3111) üzenetére


mpierre
veterán

Szervíz. Mintha a legelső frissítés óta pattogna pár embernek...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#3113) lacib válasza G@ß! (#99) üzenetére


lacib
tag

Szia!
Most csatlakoztam és nekem is furcsa.
Hiába állítok rajta bármit , nem az van amit én szeretnék. :)

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#3114) Csápájev


Csápájev
őstag

Gt Master és Oneplus Nord 2 között agyalok,nincs esetleg olyan itt,akinek volt mindkettő? :)

(#3115) eisento válasza Csápájev (#3114) üzenetére


eisento
addikt

nekem most gt masterem van regen oneplus 5-om volt nem tudom milyen lett a nord az biztos hogy a oneplus szoftvertamogatasban regebben nagyon jo volt, honap elso napjaiban jott a biztonsagi frissites nagyon jol volt a rendszer optimalizalva. Igaz nekem ceges telo oneplust akartam de sajnos akkor nem fert bele a keretbe a cegnek igy realme lett... Nem rossz de a oneplusom meg most is gyorsabbnak tunik.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#3116) Csápájev


Csápájev
őstag

A 6/128 és a 8/256 között csak ram és tárhely a különbség,semmi más,ugye?
(holnapig megálmodom melyiket vegyem,még a Samsung a52s -en agyalok )
Nord 2 már szinte sehol sincs a mobilcsere programos helyeket nézve)

[ Szerkesztve ]

(#3117) oba válasza Csápájev (#3116) üzenetére


oba
addikt

Igen, más különbség nincs.

(#3118) Csápájev válasza oba (#3117) üzenetére


Csápájev
őstag

Elvileg az android 13 is megkapja ugye? Aztán ennyi,tehát több android főverziót nem kap?

(#3119) kubista85 válasza Csápájev (#3118) üzenetére


kubista85
csendes tag

11-gyel jott ki, oruljunk, ha kijon a 13...hiszem, ha latom :)

(#3120) Csápájev válasza kubista85 (#3119) üzenetére


Csápájev
őstag

(#3121) #54312192


#54312192
törölt tag

Nem jön rá még elvileg az Android 14 is. https://www.rmupdate.com/2023/01/12/android-13-early-access-beta-update-live-for-realme-gt-master-edition/

(#3122) Gomez


Gomez
aktív tag

Szervusztok!
Létezik olyan, hogy a telefon megmakacsolja magát, és nem hajlandó gyorsan tölteni? A készülék és a töltő kb. 1 hónaposak... Lehet, hogy elnyomkodtam valami beállítást?

''I tell you what, I tell you the words: who ooo oh, okay?'' /SAXON/

(#3123) oba válasza Gomez (#3122) üzenetére


oba
addikt

Egy fogpiszkálóval óvatosan pucold ki az usb-c aljzatot. Lehet, hogy valami szösz ment bele. Fém dologgal semmiképp se nyúlj bele. Azt is nézd meg, hogy maga a töltőfej teljesen be van e dugva a konnektorba, illetve, hogy a kábel teljesen be van e dugva a töltőfejbe. Telefon ujraindítás sem árthat.

(#3124) spiritex


spiritex
veterán

Nálatok is jelentkezik az a jelenség, hogy böngészés közben, akár Chrome vagy más böngészőről van szó, villódznak a képernyőn kis téglalap alakú képernyő részletek? Akár 3-4-5 db is egyszerre a képernyő különböző területein.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3125) oba válasza spiritex (#3124) üzenetére


oba
addikt

Vivaldi browsert használok, és néha chrome-ot, de soha nem tapasztaltam ilyet. Nincs bekapcsolva nálad valami kisegítő lehetőség vagy hasonló funkció? Akár magában a böngészőben vagy a rendszerben? Olyan érzésem van mintha gyengén látóknak akarna segíteni ezzel, hogy lássák, hogy hova lehet klikkelni.

(#3126) gzoll válasza spiritex (#3124) üzenetére


gzoll
tag

Nekem is Chrome és Vivaldi van, de sose láttam még ilyet..

(#3127) Bl.Gyo. válasza spiritex (#3124) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Fejlesztői beállításokban vannak ilyen dolgok (rajz, hardveres gyorsítás, alább képeken látod), oda nézz be, hátha...
Nekem így van beállítva, és semmi hasonló nincs nálam.
Miután jött ez elő? Rendszer frissítés? Ha újra indítod a telót, utána is ilyen? Csak böngészőbe van ez?
Ha PC-n lenne ez akkor videó kártya driverre gondolnék, és a böngészőben a hardveres gyorsítás engedélyezésére esetleg, se mobilon ilyen nincs.

[ Szerkesztve ]

(#3128) spiritex válasza Bl.Gyo. (#3127) üzenetére


spiritex
veterán

Bocsi, kicsit elvesztem, de most feltöltök egy videót, hogy mit is csinál. Igen, csak böngészőben jelentkezik ez, és ott sem minden weboldalnál. Pl. a Prohardvert teljesen nyugodtan tudom használni. Ha jól emlékszem, akkor azokon az oldalakon jelentkezik, ahol valami animációs hirdetés (HTML5?) van. Hónapok óta tart már, nem tudom mikor és mitől jött elő, mert még nem frissítettem a telón semmit, csak azért nem foglalkoztam vele eddig, mert amint hozzáérek az ujjammal, és húzom felfelé a lapot, abbahagyja, majd, ha egy ideig nem érek a képernyőhöz, akkor kezdi előlről a fokozatos erősödést, ahogy láthatjátok is, gyengéd indul, majd egyre jobban "belejön" :U :
[link]

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3129) spiritex válasza spiritex (#3128) üzenetére


spiritex
veterán

Ez a [link]
is mindegyik böngészőben villog:
[link]

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3130) Debilon válasza spiritex (#3129) üzenetére


Debilon
addikt

Nálam sem villog

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3131) gya/352 válasza spiritex (#3129) üzenetére


gya/352
tag

1. Csak böngészőben villog? Youtube, vagy Netflix nem villog?
2. Függ a villogás attól, hogy 60 vagy 120Hz-re van állítva a képfreki?
3. Újraindítás nem segít?
4. Frissítéseket tedd fel, utána is csinálja?

[ Szerkesztve ]

(#3132) gzoll válasza spiritex (#3129) üzenetére


gzoll
tag

Én ezt szerintem ezer százalékra valami szoftveres bugnak mondanám, egy factory reset jól eshetne neki

(#3133) spiritex válasza gya/352 (#3131) üzenetére


spiritex
veterán

Mielőtt frissíteném a telót az első háromra válaszolok:
1. Csak böngészőben, sehol máshol, és ott sem minden weboldal. Sőt, ha az előző Index oldalt feltolom, hogy ne látszódjanak az árfolyamok, akkor alatta már minden rendben van.
2. Nem függ, így is úgy is villog.
3. Nem segít.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3134) oba válasza spiritex (#3133) üzenetére


oba
addikt

Nálam sem villog a linkelt indexes oldal (sem). Én is egy factory resetet és/vagy frissítést ajánlok, mert ha az sem segít akkor hardveres gond lesz, bár ennek az esélye tényleg szinte nulla. Próbálj meg egy nem chrome/chromium alapú böngészőt is, pl Firefox, Opera

(#3135) spiritex válasza oba (#3134) üzenetére


spiritex
veterán

Megoldottad, letöltöttem a Firefox-ot, és áll mint a cövek, semmi villódzás! Köszi! Nekem ennyi elég. :C
Nem tudod esetleg, hogy a főképernyőt jobbra húzva megjelenő Hírfolyam linkjeinek megnyitásához nem lehet-e valahogy a FF-ot hozzárendelni?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3136) oba válasza spiritex (#3135) üzenetére


oba
addikt

Esetleg nézz rá erre, hátha megjavul tőle a chrome-od: [link]
Valahogy be lehet állítani alapértelmezett böngészőt de most hirtelen nem tudom hogy kell, és azt főképernyőtől jobbra lévő oldalt sem használom.

szerk: beállítások/alkalmazások/alapértelmezett alkalmazások

[ Szerkesztve ]

(#3137) Bl.Gyo. válasza spiritex (#3129) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nálam opera alatt nem villog.

(#3138) spiritex válasza oba (#3136) üzenetére


spiritex
veterán

Ezt is hálásan köszönöm, a 3-4. lépés megoldotta azt is!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#3139) oba válasza spiritex (#3138) üzenetére


oba
addikt

Nincs mit :) Mire nem jó egy google keresés :)

(#3140) Flashget


Flashget
félisten

Bíztam benne, hogy frissítés után, Xiaomi mintára lesz volte és vowifi kapcsoló a beállításokban. Vowifi nincs a volte kiszürkülve. A Telekom oldalán van egy általános anroid leírás a 3 pöttyről, de ott sincs semmi.Van Telekom és Digi sim kártya benne. Aztán tegnap a Telekom küld egy ilyen sms üzenetet.


Más.
Fekete színű mobilhoz adtak egy nem szép szürke tokot.
Nézem Alin a kínálatot tok és üvegfóliában, de nem tudok dönteni. Erre tudnátok javasolni vagy itthon is kaphatót?

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#3141) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Jórég nem jártam erre(nem akartam az agyamat felcseszni :D). A gyári frissítéssel is szerintem 5-tel biztos le vagyok maradva. Beugrott újra a LineageOS. Valaki felrakta anno ezt, vagy most már lehet van újabb?! Van-e magyar tapasztalat. :R

[ Szerkesztve ]

(#3142) Bl.Gyo. válasza KaiotEch (#3141) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Én úgy tudtam nem lehet főzött romot feltenni a telora a zárt bootloader miatt amit a gyártó nem engedett nyitni, meg nem tudom, de úgy látszik ez változott... 🤔
Mondjuk én elégedett vagyok a gyári rendszerrel.

[ Szerkesztve ]

(#3143) tomika69


tomika69
csendes tag

Most érkezett:

(#3144) KaiotEch válasza Bl.Gyo. (#3142) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Faja, köszi szépen! :R

(#3145) Bl.Gyo. válasza tomika69 (#3143) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Végre! 🤩

Tapasztalatok jöhetnek. Nekem még kb. 5-7 nap mire megkapom.

[ Szerkesztve ]

(#3146) kubista85 válasza Bl.Gyo. (#3145) üzenetére


kubista85
csendes tag

ez egy béta...

(#3147) Bl.Gyo. válasza kubista85 (#3146) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

☹️...

(#3148) t1 válasza tomika69 (#3143) üzenetére


t1
addikt

Hogyan jutottál hozzá?

(#3149) tomika69 válasza t1 (#3148) üzenetére


tomika69
csendes tag

Simán rákerestem van-e új frissítés, és feldobta. Még tart a frissítés után rendszerüzenetben ajánlott optimalizáló 1-3 órás, kikapcsolt kijelzővel történő akkutöltés, úgyhogy tapasztalatom nincs róla milyen lett, mi változott.

(#3150) t1 válasza tomika69 (#3149) üzenetére


t1
addikt

Érdekes, hogy a beta cuccost így feldobta kíváncsi leszek rá hozzám elér-e.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.