Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) kubista85


kubista85
csendes tag

Mar senki se varjon 14-es foverziot. Ahogy az varhato volt, a legujabb frissitesi tervekben mar sehol sem szerepel.

(#3452) klaya86


klaya86
senior tag

Sziasztok. A feleségemnek néztem ki egy ilyen telót. (P30 lite után) Az lenne a kérdésem, hogy mennyire vagytok elégedettek a telefonnal? Van valami szoftveres probléma? Neki semmi extra dologra nem kellene. Szokásos közösségi média, illetve kamera éjjel nappal 😂(gyerekek) Esetleg valami más ebben a kategóriában?

(#3453) Bl.Gyo. válasza klaya86 (#3452) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nekem bő 1 éve van meg és semmi bajom nincs vele meg vagyok elégedve. Nem is terveztem lecserélni. 🙂

(#3454) oba válasza klaya86 (#3452) üzenetére


oba
addikt

Elégedett vagyok én is. Volt egy kis képernyő villogás egyel ezelőtti szoftverrel, de az aktuális frissítés óta az is megszűnt nálam. Semmi egyéb bug vagy ilyesmi nincs, "unalmasan" teszi a dolgát a készülék.

(#3455) kubista85 válasza klaya86 (#3452) üzenetére


kubista85
csendes tag

Es hol talaltal jo vetelt? Mert az arukereson 135000 a legolcsobb, de az is Auchan. Ott sose vennek. Az Emag-nal 167000. Fel eve ugyanez a modell 100000 volt. Kozossegi mediahoz es gyerekfotozashoz fele ennyiert is boven lehet telot talalni.

(#3456) Bl.Gyo. válasza kubista85 (#3455) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Hát igen én 1 éve 93000ért vettem.

Amúgy alza 106ezer ft: [link] Én is ott vettem.
Ez se piskóta 350 ezerért 😂 [link] biztos van aki meg is veszi, mint egy túl árazott iPhone kb.

[ Szerkesztve ]

(#3457) klaya86 válasza kubista85 (#3455) üzenetére


klaya86
senior tag

Használt, pár hónapos, fehér (nőnél előny) 80 e Ft . 1 év garival.

(#3458) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Felraktam én is a 13-at, egyből az F.06-verziót kihagyva az előtte lévő "béta/gyári" verziót.
Igazából semmi anomália sincs. Nem villog, nem merül jobban/kevésbé, nem lassabb/gyorsabb...teljesen rendben van.

(#3459) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Nem tudja valaki hogy a zseblámpát hogy lehet kitenni gyorsbillentyűre vagy V-t írva a képernyőre mint a régebbi rendszeren volt? El tűnt az új rendszeren.

(#3460) namegin válasza Bl.Gyo. (#3459) üzenetére


namegin
tag

Nálam megmaradt a frissítés után is, és működik is.
Itt állítható be (nálam legalább is):
Beállítások/További beállítások/Kézmozdulatok és mozgás/Kézmozdulatok kikapcsolt képernyőn/Rajzoljon V betűt a zseblámpa be- vagy kikapcsolásához

(#3461) namegin


namegin
tag

Tegnap megszűnt a tárgybeli telefonomon a hanghívás lehetősége. Én se tudok hívni és engem se lehet hívni. Bármelyik SIM tálcában is van a SIM kártya.

A SIM vodafonos. Újraindításnál elfogadja a PIN kódot, a mobilnet működik is. SMS működik. Csak a hanghívás szűnt meg. :W

Áttettem a SIM-et egy másik telefonba. Ott ment vele a hanghívás. :F
Beletettem egy kölcsönkért vodás SIM-et az én telefonomba, és ment a hanghívás. :F
Tehát a probléma csak akkor áll fent, ha az én SIM-em az én telómban van. ;]

Egy ismerősöm ismerőse ugyanígy járt tegnap. Ő SIM-et cseréltetett a Vodánál, és megoldódott a hanghívás probléma.

Ma megyek Vodához SIM-et cserélni.

Járt-e már így valaki esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#3462) Bl.Gyo. válasza namegin (#3460) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Ó köszi megvan. Sehol sem találtam, azt hittem kivették ezt. De már működik.

[ Szerkesztve ]

(#3463) Bl.Gyo. válasza namegin (#3461) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nekem is Vodás de ilyen nem volt. Igen érdemes kártyát cserélni első körben.

(#3464) oba válasza namegin (#3461) üzenetére


oba
addikt

Nem ezzel a telefonnal hanem régebben egy Samsungnál volt ugyanilyen gondom, szintén a vodával, és a sim csere megoldotta.

(#3465) namegin válasza oba (#3464) üzenetére


namegin
tag

Köszi, ez biztató hír! :C
Szükségem is van rá.
Már egy órája állok sorban a voda üzletben, és még hárman vannak előttem. :U

(#3466) Vertigo18 válasza namegin (#3461) üzenetére


Vertigo18
addikt

UGYANEZ volt a problémám ugyanilyen telefonnal! Utáltam érte! Megvettem a telefont, nagyon jó volt, gyors, szép, élmény volt belakni... Aztán 1 hónap múlva ugyanúgy, tökéletesen működött minden funkciója, "csupán" engem nem lehetett hívni és én nem tudtam senkit sem hívni. Amint hívtam valakit, olyan volt, mintha a másik fél ki lenne kapcsolva. Ha engem hívtak, akkor a másik félnek kikapcsoltat jelzett engem, én meg szinte azonnal kaptam az sms-t, hogy hívtak...

Visszaküldtem, két hónapig ültek rajta, aztán visszajött azzal, hogy bemérték, tesztelték, már jó. Ugyanazzal az örömmel, mint az új telefonnál, ismét elkezdtem feltelepítgetni az appokat, meg a névjegyeket másolni, stb., viszont most egyből, az alap beállítások után elindítottam egy hívást. "Természetesen" ugyanaz volt a hibája, hívás része kuka. Én is ezer telefonban próbáltam a SIM-kártyámat, mindben j volt, ami SIM-et ebbe tettem, az meg nem hívott...

Bazi pipa lettem, telefonáltam egyet, elküldtem az Üsz-t és a szervízt a jó édes prostituált felmenőikbe, majd ismét visszaküldtem ismét. Két hét múlva a számlámon csilingelt a pénz, aminek nem örültem.

Aztán utánaolvastam, nem egyedüli eset, külföldi fórumokon szó esik ennél a telónál erről a problémáról.

Most Karácsony előtt vettem egyet a nejemnek és magamnak is, gondoltam, kockáztatok. Minden klappol velük...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3467) H-Mano válasza Vertigo18 (#3466) üzenetére


H-Mano
tag

Jól értem?
Miután tele lett a hócipőd a telefonoddal, vettél még ugyanolyat, KETTŐT?

(#3468) kubista85 válasza Vertigo18 (#3466) üzenetére


kubista85
csendes tag

Szoval miutan elmondtad minden szarnak a telot, veszel meg kettot, gratula!

(#3469) oba


oba
addikt

Nem kell ennyire felkapni a vizet srácok :) Kifogott egy gyári hibás példányt belőle, és elmondta a történetét. Mi ezzel a baj? Hogy nem fényezi szét a készüléket? Már gyártónál is vannak gyári hibás példányok, a kínaiaknál még lazábban is veszik a minőségellenőrzést. Tisztában volt vele, hogy gyári hibás (tehát egyedi jelenség), ezért vett másikat. És szépen működik is. Mi a problémátok? :)

(#3470) t1 válasza oba (#3469) üzenetére


t1
addikt

Én is így gondolom, az alap tulajdonságai tetszettek neki jó volt az ér / érték aránya csak volt egy hiba. Anno ugyanígy szívtam a Redmi Note 8 Prommal megvétel után a 3. készülék lett jó mert az első 2 akksija hibás volt.

(#3471) oba válasza t1 (#3470) üzenetére


oba
addikt

Ennyi.

(#3472) H-Mano válasza oba (#3469) üzenetére


H-Mano
tag

Én csak feltettem egy egyszerű kérdést...
Ennyi.

(#3473) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Igen, bocsánat, hogy elindítottam a "népharag-lavinát", de jól értettétek. Baromira tetszett a telefon, és nagyon zavart, hogy beleesett az én készülékem is abba a gyári hibába, ami ritkán, de előfordul. A sztorit azért írtam le, mert a kolléga telója a leírása alapján ugyanazt a hibát produkálta, mint az én ELSŐ készülékem és emlékeztem, hogy én is nehezen akadtam a nyomára, hogy ez biza gyári probléma lehet. Asszem' az Árukeresőn az egyik hozzászólás erről szólt, nekem meg kottára megegyezett azzal a hibám, ezért kezdtem keresgélni.

És igen, köszönöm a "gratulációt" kubista85 kollegának, de én nem a fajtát mondtam el "minden szarnak" (sőt, szerintem sehol sem említettem, hogy szar lenne), hanem az én készülékem EGYETLEN hibáját fejtettem ki.

ÉS, mivel bazi jó telónak tartottam (amíg működött), ezért azt gondoltam, hogy bizony ugyanaz a villám már csak nem csap belém még egyszer, ha ilyen ritka ez a hibajelenség, 'nehogymán megint egy hibásat fogjak ki - ezért berendeltem még kettőt. Amik azóta is kiválóan teljesítenek 5. hónapja.

De azért látom, hogy vannak itt olyanok, akiknek átjött az írásom mondanivalója is... :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3474) Vertigo18 válasza H-Mano (#3467) üzenetére


Vertigo18
addikt

Egyébként a "fájdalmam" a garanciális ügyintézéssel és a hozzá nem értéssel kapcsolatban volt.... Szintén nem a készülékkel.

Csak tudnám, hogy lehetett a tapasztalatom leírását ennyire félreérteni? :F

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#3475) fecus válasza fecus (#2583) üzenetére


fecus
őstag

A legutóbbi frissítésnél megint elállítottak valamit. Újra nem tudom letiltani az akkumulátor app értesítéseit. Megint halvány. Sajnos nem találom/emlékszem a megoldást (választ).
Valaki tud segíteni? :F

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#3476) peti85 válasza fecus (#3475) üzenetére


peti85
senior tag

Na az engem is érdekelne, mert engem is idegesít.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#3477) Bl.Gyo. válasza fecus (#3475) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Engem is baromira idegesít hogy minden háttérben futásra engedélyezett appnál szól, és mindíg... Igen tudom hogy fut én állítottam úgy be, hagyjon már békén. Szerintem direkt csinálták így hogy ne lehessen kikapcsolni, hogy miért nem tudom. Legalább tennének bele olyan beállítást hogy bizonyos appoknál ki lehessen kapcsolni ezt a figyelést, hamár az egészet nem engedi.

(#3478) fecus válasza Bl.Gyo. (#3477) üzenetére


fecus
őstag

Én már egyszer leállítottam, de nem emlékszem hogyan. :W
Az utolsó frissítés óta kezdte megint.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#3479) Bl.Gyo. válasza fecus (#3478) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Igen én is. Egyszerűen az akkumulátor app értesítést tiltottam, és a felugró értesítésből hosszan nyomva rajta lehetett. Frissítés óta ezek vissza kapcsolódtak és nem lehet módosítani...

[ Szerkesztve ]

(#3480) namegin válasza namegin (#3461) üzenetére


namegin
tag

Kedves Telótársak!
Köszönöm a hozzászólásokat az előző posztomban vázolt problémára. Ma megoldódott a hanghívás gondom. Le is írom, hogy miként.

Szóval adva volt egy másfél éves Redmi GT Master Edition Vodás SIM-mel, amin egyik napról a másikra megszűnt a hanghívás lehetősége. Se én nem tudtam hívni, sem engem nem lehett hívni. Mobil net, SMS és minden egyéb funkció rendesen működött.

Mivel több ismerősöm is SIM kártya cserét javasolt, telepakoltam a tarisznyámat hamuban sült pogácsával, és elindultam szerencsét próbálni, azaz SIM-et cseréltetni. A második Vodás üzletben sikerült is. De az ügyfélszolgálatos srác, és magam nagy meglepetésére a hiba megmaradt. Se én nem tudtam hívni, sem engem nem lehett hívni az új SIM-mel sem. :W Ekkor SIM-eket cseréltünk a telefonjainkban az ügyfélszolgálatossal. Az ő telefonjában az én új (Vodás) SIM-em, az én telómban az ő (Vodás) SIM-je. Ééés: mindketten tudtuk egymást hívni. :Y

Ilyen tünetek után logikus lépés a teljes gyári reset. Na, ehhez kellett nekem bő egy hét, mire lementettem ide-oda a dolgaimat, és lelkileg is felkészültem a jól megszokott beállítások és környezet visszapakolgatására.

A gyári visszaállítás elérése a teló menüjében: Beállítások/További beállítások/Biztonsági mentés és alaphelyzetbe állítás/Telefon visszaállítása. Rányomtam. Ezután három lehetőség tárul fel:
1. Hálózati beállítások visszaállítása (A Wi-Fi, a Bluetooth és a mobilhálózat beállításainak visszaállítása.)
2. Összes beállítás visszaállítása (Összes beállítás visszaállítás a hálózati beállításokat is beleértve.)
3. Összes adat törlése (Gyári beállítások visszaállítása)

Az első lehetőséggel kezdtem. Amikor lefutott, beletettem a SIM kártyámat a telóba, és kipróbáltam a tárcsázást. ÉÉÉS MŰKÖDÖTT!! :R
Minden működik most is ahogy megszoktam. Megúsztam a visszatelepítést is. Lett egy új régi telefonom.

Tanulságként arra tippelek, hogy a 13-as Android frissítés után nem kellett volna kihagynom a gyári visszaállítást. Vagy legalább a hálózati beállítások visszaállítását.

Remélem, nem volt felesleges a beszámolóm, ha legalább eddig elolvastátok. :)

(#3481) oba válasza namegin (#3480) üzenetére


oba
addikt

Szerencséd volt, hogy elég volt a hálózati beállítások resetje :) Főverzió telepítés után nem árt a reset, backup visszaállítása nélkül persze. Nem olyan nagy mutatvány visszarakni az appokat és az adatokat utána.

(#3482) Debilon válasza oba (#3481) üzenetére


Debilon
addikt

mondjuk nekem eddig mákom, volt főverzió után sem csináltam reset-et és működik :)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3483) oba válasza Debilon (#3482) üzenetére


oba
addikt

nekem is csak egyszer kellett, addig én is megúsztam... :)

(#3484) gya/352 válasza oba (#3483) üzenetére


gya/352
tag

Még soha nem csinaltam gyari visszat. Minden frissites fenn van. Eddig mindig mukodott es mukodik. Persze ez nem jelenti azt hogy egy reset utan nem lenne esetleg meg jobb.

(#3485) H-Mano válasza namegin (#3480) üzenetére


H-Mano
tag

Egyáltalán nem.Nagyon precíz voltál és köszi.
A gyári visszaállítás és/vagy a hard reset sokszor megoldhatja a különböző anomáliákat, mielőtt szervizbe, boltba rohangálnánk.
(Egy visszaküldött telót akartak rám sózni anno, nagyon halkan jelezte a hívást és nem lehetett változtatni a dallamot sem.Arra tippelek, hogy ezért került vissza a boltba.Egy hard reset megoldotta a problémát...)

(#3486) fecus válasza fecus (#3478) üzenetére


fecus
őstag

Megtaláltam. A gond, hogy a deep thinker nekem már el van távolítva. Tegyem vissza és aztán újra töröljem?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#3487) neopeti


neopeti
tag

Firefox youtube hallgatasnál nem tudjátok miért tűnt el minden az értesítő sávról?
Utolsó frissítés előtt lezárt képernyővel is ment a youtube firefoxban, De most valahogy eltűnt mindenhonnan . :((

(#3488) ginola válasza neopeti (#3487) üzenetére


ginola
addikt

YouTube vanced sem működik....

(#3489) Milka 78 válasza ginola (#3488) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az érdekes, mert nekem megy a Vanced...meg a NewPipe is

(#3490) novinyul válasza Milka 78 (#3489) üzenetére


novinyul
veterán

Vanced-t kinyírták :((( NewPipe viszont megy rendesen, legalább is remélem hogy egy ideig fog menni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3491) Milka 78 válasza novinyul (#3490) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Átfogalmazom...a Vanced bár már nem fejlesztik, de még működik...még.

(#3492) novinyul válasza Milka 78 (#3491) üzenetére


novinyul
veterán

Nálam már off a Vanced :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3493) oba


oba
addikt

Vanced már nálam is off kb 1-2 hete. Youtube ReVanced viszont tökéletesen működik.

(#3494) ginola válasza oba (#3493) üzenetére


ginola
addikt

Erről infót adnál? Hogyan és honnan érdemes telepíteni?

(#3495) oba válasza ginola (#3494) üzenetére


oba
addikt

revanced (pont) net

(#3496) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Érdekes, hogy nálatok megmakkant.
Én is 13@f6-os frissítésen vagyok a Vanced meg fent van ezer éve. Nem volt FR, nem volt újra telepítés már ha ez számít.

[ Szerkesztve ]

(#3497) neopeti


neopeti
tag

A firefox frissítés után újra működik lezárt képernyővel a youtube lejátszás, mi manó

(#3498) kubista85 válasza neopeti (#3497) üzenetére


kubista85
csendes tag

ha lezart kepernyo alatt kikapcsolt kepernyot ertessz, akkor nalam rohadtul nem mukodik. es azt se hiszem, hogy nalad mukodne, mert abbol vilagbotrany lenne

(#3499) szimla65


szimla65
aktív tag

Sziasztok!
Nagy segítségre lenne szükségem.
Ez a frissítés valamit elszúrt,igaz nem tiszta telóra telepítettem.Csináltam már telefon vissza állítást de nem javult meg ,csináltam a gyári recoveryvel adat törlést de nem lett jó,régebbi rendszert nem enged feltenni.Zárt a teló helyi telepítéssel feltettem ismét a RMX3363_11_f.06 Official verzió de nem javult meg.Nincs valakinek ez a verzió .zip formátumban meg?Az XDA-ról töltöttem le ezt a zip verziót de azzal sem javult meg.
Előre is Köszönöm a segítséget.

(#3500) Bl.Gyo. válasza szimla65 (#3499) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Mi a hiba?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.