Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) kisza25 válasza Jim Tonic (#242) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én is pont így vagyok vele, csak azért nem mondok arra semmit, hogy ott élnek az iwiw-en,mert én meg itt a PH-n :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#252) Tüzi válasza apóka (#221) üzenetére

Nem vagy elég trendi a fogyi-társadalomban... állítólag.
De hiába, a trend után menni kell, mert ugye aki kimarad, az lemarad... de valaki nem akarja már agyonlőni a csengettyűt hordozó vezérürüt?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#253) Sk8erPeter válasza Blindness (#249) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Sehol nem maradtam alul a vitában, legfeljebb te láttad így, dehát a reakciód egyáltalán nem meglepő, nyilván rosszul esett, hogy többen is kicsit nevetségesnek találták a megjegyzéseidet. :)
Te beszélsz nekem "alacsony színvonalú arrogáns üzenet"-ről? Olvasd már el még egyszer, mit írtál:
"Undorító porfészek helyek ezek, mondhatnám a "sztereotipikus nigger viselkedés" helyszínei, szebben megfogalmazva azok számára, akik ezt sértőnek találják: a buta, egyszerű, mosott agyú, fogyasztói nyugati szokások elfogadása és felvétele ez. Twitter ugyanilyen szinten mozog, a vázolt - három sornál hosszabb szövegek elolvasására nem képes - retardált társadalom blogjának feleltethető meg."
Congratulations! Pont így beszél egy intelligens ember! :) Ezek valóban igazán komoly érvek. :K

Sk8erPeter

(#254) Jim Tonic válasza Blindness (#249) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ebben a topikban a tied az első arrogáns hozzászólás.
Semmilyen érvet nem láttam az álláspontod mellett, csupán egy szánalmas, antiszemita fröcsögést.
Nem látom, ki milyen vitában maradt alul. A Te hozzászólásodig csak véleményeket olvastam, mely nem volt senkire nézve sértő. Majd megjelentél Te a 128-as IQ hányadosoddal, és kultúrát emberhez méltatlan stílusban nyilatkoztál.
Az én IQ-m 145, de valahogy nem jutott eszembe soha erre verni. Ezen felül egy 80-as IQ-val rendelkező egyéntől sem várnék niggerezést.

Furcsa egyébként, hogy az emberek milyen szélsőségesen reagálnak az övékétől eltérő véleményekre. Sóhaj...
Szélsőségesen... Ki is reagál szélsőségesen? Talán megérné kifizetni azt a tesztet, mert erős kételyeim vannak a 128-at illetően.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#255) Blindness válasza Jim Tonic (#254) üzenetére


Blindness
csendes tag

Meggondoltam magam, nincs kedvem tovább vitázni. Elnézést kérek mindenkitől, akit megsértettem véleményemmel. Kérem a fentebbi üzeneteim törlését.

[ Szerkesztve ]

Confusion will be my epitaph...

(#256) Sk8erPeter válasza Blindness (#255) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Tehát "súlyos inkompetenciát mutattál alapvető érvelésmenetek és az ahhoz felhasznált eszközök (pl. irónia) interpretálásában"? ([link]) :DD Ez a legszarabb kultúrfölény látszatát kelteni akaró duma, amit mostanában olvastam... :D

Sk8erPeter

(#258) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

no, nyugodjunk meg kérem, innentől senki se érezze kötelességének, hogy "de még erre reagáljon". térjünk vissza a topik tárgyához... :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#259) blueMerle


blueMerle
veterán

Lassan de biztos úgy érzem hogy nem tudok ellenálni, muszáj lesz regelnem magam :DDD Csak nehogy hanyagoljam a PH-t ezután :P

Sosem voltam regelve egyetlen közösségi portálon sem, szóval ez nekem valami nagyon új dolog lesz. :))

(#260) Sk8erPeter válasza blueMerle (#259) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Majd ne felejtsd el lájkolni a péhát! :DD :))

Sk8erPeter

(#261) blueMerle válasza Sk8erPeter (#260) üzenetére


blueMerle
veterán

Veszettül fogom nyomkodni a Like gombokat ahol csak meglátom ésszel vagy anélkül. :DDD :D

(#262) Telefunen válasza Jim Tonic (#254) üzenetére


Telefunen
őstag

Én semmiféle utalást nem láttam blindness hozzászólásaiban az antiszemitizmusra. Őszintén remélem, hogy valaki, akinek 145 az IQ hányadosa (és nem kérkedik vele), szintén képes volt értelmezni fórumtársunk mondanivalóját. A "niggerezés", egy képletes megfogalmazása volt napjaink popkulturális mélységének, melynek domináns szerepét, az előbb említett rassz képviselői vállalják magukra, 's mely nem titkoltan, a statisztikailag kimutathatóan alacsonyabb intelligenciájú embereket célozza meg, lehetőleg olyan szereplőkkel, akikkel könnyen tud azonosulni a célközönség.

Befejeztem. Tudom, hogy olyan kőáradatra számíthatok, amivel szemben nincs esélyem.

(#263) Parci válasza Telefunen (#262) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"Befejeztem. Tudom, hogy olyan kőáradatra számíthatok, amivel szemben nincs esélyem."

akkor miért szóltál hozzá, különös tekintettel egy házigazda pár hozzászólással korábbi "no, nyugodjunk meg kérem, innentől senki se érezze kötelességének, hogy "de még erre reagáljon". térjünk vissza a topik tárgyához..." kérésére?

téma lezárva!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#264) tocsa


tocsa
senior tag

Szivembol szoltal Parci.

Mondjuk bizonyos helyzetekben lehet elonye pl a Twitternek. Hallottam tobb sztorit elso kezbol (tehat azzal tortent, aki meselte nekem), hogy ISP szivatta ot, mert lemondta a szerzodest, noha mar tul volt a huseg idoszakon, de megis kellett volna fietnie $200-t. Erre elkezdett kiabalni a Twitteren. Ezeknek a nagyobb cegeknek (AT&T pl.) vannak alkalmazottjaik/botjaik, akik keresnek a ceg nevere Twitteren. Kiszurtak a kiabalast, es supportosok elsimitotak az ugyet. Ilyenbol tobbet is meseltek.
(Persze jo kerdes, hogy mi van ha nem kiabal Twitteren a user, akkor megszivatjak? Etikus ez?)
Mindenesetre latszik, hogy lehet elonye.

De abba nem tudok belegondolni, hogy mennyi idomet vinne el, hogyha a Facebook-on vagy a Twitteren lognek. Van accountom mindketton, de nagyon ritkan lepek be, mert _nincs_idom_ ra. Ehhez kepest latom, hogy egyesek a Maffia Wars-al (vagy mittomen mi) meg a Farmville-el jatszanak, es ilyen ajandekokat kernek tolem, meg segitsek tragyazasban... Mi vaaan?

Nem azert de leri, hogy folyamatosan ott lognak...
Szerintem engem ugy ki*asznanak mint macskat szarni, ha lognek. Azert mert nem haladnek a munkammal.

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#265) HummeRC válasza Parci (#3) üzenetére


HummeRC
senior tag

A munkádat értékelem, de a magam részéről ki nem állhatom a közösségi portálokat. Ha úgy látod/látjátok, hogy erre szüksége volt a PH lapcsaládnak akkor hajrá, de én nem éreztem hiányát. Már rég eredeti értelmüket vesztették ezek a lapok. Semmi másra nem jók, csak hogy még több reklámot és kéretlen szemetet toljanak az arcunkba.

(FB, iwiw és társai) Felőlem shift+del->enter az összes. :K

Igen, régen minden jobb volt! :K

[ Szerkesztve ]

(#266) rudi


rudi
nagyúr

Két napja kínlódom azzal, hogy valam módon egybekössem a twitteres szerkesztői posztokat a PH fészbúkos oldalával. Hogy ne kelljen kétszeresen dolgoznunk ezzel. Bár egyelőre nem jött még össze a dolog (aki tudja a megoldást, ne tartsa magában, ossza meg velem!). Ennyi idő alatt arra jutottam, hogy bakker, tényleg a fészbúk a jövő!

Tavaly voltam kint a Computexen és blogoltam róla. Még a Logout/PH motor elég jól programozott felületén sem volt egyszerű fotókat megosztani, kommentelni hozzájuk és kezelni a hozzászólásokat, meg közben tartani az időrendet. No, a facebook ezt kb. megoldja teljes mértékben. Becsűröm a fotót a fotóalbumba, magától forgatja jobbra balra, szóval képszerkesztő sem kell. Csapok mellé szöveget, és máris megjelenik az üzifalon, és kommentezhetitek, lájkolhatjátok ésatöbbi. Elég durva. Most eszterencs van kinn, meglátjuk, mire tudja használni a dolgot. Nem vagyok benne biztos, hogy jó a Logoutnak és a PH-nak, ha lényegében a Facebookon publikálunk, de majd kialakul ez.

Csendben jegyzem meg, hogy továbbra is röhellem a FB felületét. Nagyjából egy teljes PH cikk kigyártásának időmennyiségét pocsékoltam el csak a twitteres összekötés kérdésével, ami egyelőre úgy néz ki, page-ek esetében nincs még megoldva

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#267) Sk8erPeter válasza rudi (#266) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ezek esetleg nem segítenek?
»How to Link Twitter to Facebook - A Twitter Tutorial
»itt meg ezt írják:
"how do i snyc my twitter and facebook together?"
"when you twitter just add #fb at the end of the message this will command your comment to post too your wall"
"You have to add the application "Selective Twitter" for the #fb tag at the end to work."
"Selective Tweets is actually what the app is called. Here is the link: http://www.facebook.com/selectivetwitter "
»»»[link]

»Link your Facebook Page to Twitter
»[link]
»stb.

Remélem, valamelyik segít.

Végre egy modi, aki jót is lát a dologban.

Sk8erPeter

(#268) rudi válasza Sk8erPeter (#267) üzenetére


rudi
nagyúr

Köszi! Valamennyire segített. Bár olyan nincs köztük, ami nekem az ideális lenne (twitter feed egyből a PROHARDVER oldalon). Mindenesetre írtam ezen oldal üzemeltetőjének. Nekik legalább külön twitter tabjuk van.

Egyébként nagyjából ezeket a variációkat próbáltam én is. A saját, alap Facebook provilom üzifalára szépen ki is mennek a Tweetek. Csak a PH fan oldalra nem akarnak... :(

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#269) keopsz válasza WonderCSabo (#40) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

más oldalakon pusztán ebből nincs anyázás, ellenben télleg hasznos az önértékelés szempontjából.. a mandiner közösségi bi-turbójának része ez is, amellett, h kvázi "kisajátítja" más szájtok anyagát, és a saját fórumozóival csócsáltatja szét. az 5let kellőképp pofátlan ahhoz, h ne lett volna nálunk is napirenden anno.. :P

cantante di sampietrini

(#270) ViZion


ViZion
félisten

Egyetértek a postal, lájkolom is rögtön... :D
...bocs.

Akit nem érdekel, annak elfér, aki meg trendi akar lenni, annak ott van. ennyi.
Az áthúzást viszont én is kérem a hsz-ekhez. thanx.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#271) Воланд


Воланд
titán

Én örülök a "közösségiesedésnek", szerintem nincs a webkettővel semmi probléma. Fb úgyis majdnem nyitva van egész nap (egy oldal ide, vagy oda nem számít) és ha ott is vannak post-olva az új cikkek azt előbb észreveszem, mint az rss-t.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#272) deathtania


deathtania
senior tag

ha nem lennétek facebookon, ezt a cikket sem találom meg. naponta kb 3x lépek be FBre, és mindig olvasom az újdonságokat. hamarabb észreveszem, mint bármilyen RSS-t.

szal én a "közösségiesedgetés" mellett vagyok!

és tudjátok mit LÁJKOLOM a postot!!!!! ;]

www.brczart.hu

(#273) H0lySh1t


H0lySh1t
csendes tag

Igaz mondjuk hogy van aki ésszel használja az fb-t meg a twittert, de én akaratlanul is posztapokaliptikát látok bele :S
Egyébként én baromira odavagyok ezekért a kis fenszi gombokért, jól néznek ki és néha elöjön belölem a gyereklelkem, olyankor úgy megnyomnám, vagy ábrándozom hogy legyen még pár színes gomb :)

"Man is free at the moment he wishes to be"

(#274) Parci válasza ViZion (#270) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"Az áthúzást viszont én is kérem a hsz-ekhez. thanx."

csinálom... (S betű lesz a kódja)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#275) Magnum_ válasza Parci (#274) üzenetére


Magnum_
nagyúr

bocs az offért, de ez az áthúzás miért jó?

I humbly and respectfully decline™

(#276) Parci válasza Magnum_ (#275) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

és a dőlt vagy a félkövér miért? egy plusz eszköz, hogy az ember jelezzen valamit a formázással. enni nem kér (pontosabban egyelőre igen, túl sok lett a gomb, így per pillanat a "sorkizárt" bekezdést kivettem, amúgy sem tudom/hiszem, hogy túl sok értelme volna... de ha mégis, akkor meg a sima bekezdést veszem majd ki, hiszen a balra-középre-jobbra-sorkizárt lefedi az összes variációt.)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#277) Magnum_ válasza Parci (#276) üzenetére


Magnum_
nagyúr

és a dőlt vagy a félkövér miért?

bocs a tudatlanságomért, de egy egyszerű kérdés volt. vagy barkóbázunk?

egy plusz eszköz, hogy az ember jelezzen valamit a formázással.

nekem ennyi elég is, köszi ;)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#278) anulu


anulu
félisten

rühellem én is az összeset. minden annyira "közösségi" lett, hogy az emberek már nem is tudják máshogy elképzelni az életüket.

amúgy meg: South Park - S14x04 - You have 0 friends.

másik amitől idegrohamot kapok, amikor ismerősök tolják az arcomba a különböző meghívókat, infókat, akármit a 826. közösségi siteról is. amikor meg elküldöm őket a vérbe, még ők vannak megsértődve.

részemről továbbra is szakmai és nem közösségi portált szeretnék látni PH! néven...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#279) Parci válasza anulu (#278) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nyilván 4 ikon nem fog változtatni a cikkek szerzőjén és tartalmán... ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#280) ViZion válasza Magnum_ (#275) üzenetére


ViZion
félisten

mert ezzel kifejezheted az első gondolatod, majd azt írod "helyette" amit a "papír" is elbír.
Plussz tartalmat ad a szövegnek, kb. mint "A királynőt megölni nem kell félnetek jó lesz."

Köszi az áthúzást, várom.
Ami még lehetne, hamár közösség, meg iesmi... Az azonnali HW/SW dolgokhoz, vagy pár kiemelt topikhoz egy chatroom... nem piszkolnám tele a re: re: re: dolgokkal a fórumot.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#281) 7 válasza ViZion (#280) üzenetére


7
addikt

Na azt aztán várhatod
Már van áthúzás :P

(#282) ViZion válasza 7 (#281) üzenetére


ViZion
félisten

fasza
Nagyon jó! köszönjük szépen!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#283) 7


7
addikt

Ahogy látom, már Logouton is jelen van a Facebook like-olás úgy negyed orája. Eleinte csak néztem, hogy mi az a [RIOS ERROR] felirat az írásoknál, aztán pár frissítés múlva már meg is jelent. :P

Szerk.: Hm... de még alakulgat, ahogy látom.

[ Szerkesztve ]

(#284) localhost


localhost
Közösségépítő

Eljött a Facebook elhagyásának napja
[link]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#285) 7 válasza 7 (#283) üzenetére


7
addikt

A szemelyes bejegyzeseknel szandekosan nem szerepel a bejegyzes olvasasanal a Facebook like link? Nem valami praktikus, hogy csak a blogoldalrol erheto el, az iras linkje alatt viszont nem. :)

(#286) Parci válasza 7 (#285) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kint volt mindkét helyen, de érdekes módon hiába azonos linkkel hívtam meg a fácsét like widgetet, külön számolta őket. ergo megklikkeltem a saját bejegyzésem, aztán a saját blog oldalamon ott volt klikkeletlenül (és vica versa). nemtom egyelőre mi a megoldás.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#287) 7 válasza Parci (#286) üzenetére


7
addikt

Ebben az esetben mondjuk en pont forditott megoldast javasolnek, hogy az iras olvasasa kozben, es ne az osszesito oldalon lehessen like-olni. Praktikusabb. :)

(#288) caizzz


caizzz
aktív tag

látom sikerült Logouton szarul betenni a like buttont, magas a div, letolja a contentet vagy végtelen 300 pixellel.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#289) Parci válasza caizzz (#288) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"látom sikerült szarul betenni" -- kedves vagy. :)
cache ürítés és ctrl + f5 azért megvolt?

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#290) caizzz válasza Parci (#289) üzenetére


caizzz
aktív tag

Volt kess ürítés, 6os Chrome alatt néztem. Most már jó, tegnap nem volt az. Persze nem feltétlen nálatok volt a hiba. Bocs a stílusért.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#291) tildy válasza caizzz (#290) üzenetére


tildy
nagyúr

Nalunk sem volt jo tegnap. Szelesebb div volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#292) Parci válasza tildy (#291) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

talán ha 10-20 percig volt úgy, közben csináltam a css-t így. szóval hamariak vagytok, na! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#293) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Egyszer regeltem a Facebook-ra, egy BC2 multis account-ért. Azóta azt sem tudom mi a felhasználónevem, és a jelszavam. Ennek már több hónapja. Majd megnézem az e-mail-jeim között, biztos volt visszaigazoló üzenet.
Nekem abszolút nincs ilyen sz@rokra szükségem hál istennek. Ezek az oldalak csak a bohóckodásra jók, amúgy persze semmi értelme. Mivel eddig is megvoltunk nélkülük. Ellenben a PH!-val.
Innen tudok meg minden infót a számtech-ről, a mobilokról, a multimédiás eszközökről, a különböző felhasználók egyéni írásaiból pedig lehet okulni, tesztjeikből pedig tanulságot venni.
Társasági élethez meg ott van a szemem, az orrom, a fülem, és a testem. Ezeket használom egy baráti összejövetelhez, bogrács partihoz, szalonnasütögetéshez, vagy éppen közös kerti melóhoz.
Ez persze csak én vagyok, nem vagyunk egyformák, de ez így helyes.

A következő generációnak készülnek majd az internetes felületek, ahol már most is lehet like-kolgatni, meg ilyen tükrös fotókat felrakni (ahol a tükörből fotózzuk le magunkat a full trendi mobilunkkal), persze napszemüveg az kell, és mindenkinek pávául kell majd kinéznie. :DDD

(#296) pilsner


pilsner
aktív tag

Nagyon nem örülök neki, főleg annak, hogy már a cikkeket is lehet "lájkolni". Terjed ez, mint a pestis.

A következő lépés, hogy a hozzászólásokat is lehet majd "lájkolni"?

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#297) #25954560


#25954560
törölt tag

o, bazz :O
par hete pont ettol feltem, amikor akartam irni a vakvilagba egy hozzaszolast az ertelmetlen topikoktol felbosszantva. meg a 'nem tudok beszamitani' a 'nem akarok beszamitani'/'nem szamitok be' helyett (nem akartam venni semmit), meg a barati tarsasagok csetelos topikjai meg a mittomenmik miatt. erre ez.
most mar mindenki, akinek netje van, kenyszernek erzi h hozzaszoljon tetszoleges tema(k)hoz. es ha nem tud hozzaszolni, nyit sajat topikot. es ha keptelen topikot nyitni, akkor offol.
Ph!2 rulez. PROhardver.
nem protwitter (pt!) v plusabook.
f@szom. ertem es megertem az osszes ervet a nyitas mellett. csak sajnalom h ezeket muszaj meglepni es sajnalom h a hasznos infot es hozzaerto, ertekes hozzaszolasokat annyi szemetbol kell kihamozni.
es kulonben is: regen minden jobb volt (rmjv!) :)

(#298) Sk8erPeter válasza pilsner (#296) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ha ennyire zavar, akkor rejtsd el az ikonokat UserCSS-sel... :U

Milyen sokan forgolódnak álmatlanul az ágyukban, mióta három ikon és egy Like gomb felkerült a Prohardver cikkeihez... :D

Sk8erPeter

(#299) szablya


szablya
tag

Aha, így, ezt elolvasva már kezdem érteni az egészet. A 'közösségi' dolgokkal valahogy úgy vagyok, mint te (persze kis taknyos kölyök csak kussoljon), de ezentúl már én sem hőbörgök.

Lassan a PH! jelenti nekem is a 'napi internet'et, szóval kösz mindent, és remélem hamarosan nektek jobban fog menni a szekér! :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#300) napos2600 válasza $mith (#28) üzenetére


napos2600
tag

erre nyomnék egy nagy lájkot! ;)

(#301) napos2600 válasza Malachi (#238) üzenetére


napos2600
tag

a 98 ember közül egyik sem fácse ismerősöd, ezért van így fogalmazva a kiírás. ha FB ismerősöd lájkolta akkor kiírja a nevét (ha több akár csak párat és még egy számot, hogy ennyien még...)

(#302) mave13


mave13
őstag

Osztom Parci véleményét teljes mértékben, még ha sok helyen lövésem sincs, hogy miről beszél. Általában nem érzem magam öregnek a magam szerény 25 évével, de most azért egy-két helyen hülyén néztem a monitort, és kérdezgettem magamtól, hogy kell ez nekem?

Lehet, hogy tényleg öregszem, de nekem jók a sima weboldalak is, meg az email, meg az MSN. Fennt vagyok iwiw-en, meg Facebookon is, de csak az osztálytalálkozók, meg a tanítványok miatt. Fogalmam sincs, mi az a Farmville, meg MaffiaWars, és hogy őszint legyek, nem is érdekel.

Csak egy vélemény. :D

Icewolf || kósza ||

(#303) Sk8erPeter válasza mave13 (#302) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

25 évesen ne állítsd már be magad öregembernek, mert akkor én is rosszul fogom érezni magam... :DD "Lehet, hogy tényleg öregszem" - hagyjuk már, most kezdődik az élet. :D

Sk8erPeter

(#304) #25954560 válasza mave13 (#302) üzenetére


#25954560
törölt tag

jah, van igeny ilyen nyugdijasklubra, ahogy elnezem. csak hat a biznic.

mod: Pronyugger! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#305) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Fasza Nagyon jó az áthúzás! :R

(#306) #97544192


#97544192
törölt tag

én 16 éves fiú vagyok, és kurvára (tényleg jó az áthúzás :K ) nagyon lenézem azokat a plázacicákat, akik facebookon még azt is leírják, hogy milyen büdöset szartak reggel, a barcsinők pedig szanaszét lájkolják.
akkor most mi lesz velem? nem leszek közösségi ember, mert nagyon lesz*rom hogy a többiek éppen mit csinálnak, hol, és miért? :U nevetséges ez az egész facebook-twitter mánia, ott az msn, ott beszéljék meg az emberek a dolgaikat, a plázapicsák meg beszélgessenek csoportba, ne mást irritáljanak a hülyeségeikkel...

egyetértek mindazokkal, akik azt gondolják ezekről a hülye oldalakról, hogy feleslegesek és simán meglennének az emberek nélküle is. (és itt nem a lányokra gondolok, akik egész nap az idézetes alkalmazásra verik, és a hasonló ostobaságokra...)

NA AKKÓ MOSMÁ DISZLÁJKOLJATOK

(#307) Sk8erPeter válasza #97544192 (#306) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

hogyne, a facebook csak szőke plázap×csákról és barcsinőkről szól. Újabb elvakult hozzászólás. :) Javaslom, kicsit olvass vissza, hátha találsz valami rációt az egészben, nem kell mindenben csak a rosszat észrevenni.

Sk8erPeter

(#308) Tonti


Tonti
tag

Like! :)

Telefonon lehet a leggyorsabban elérni! A számom az adatlapomon megtalálod.

(#309) DJ WOKKY válasza Tonti (#308) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

atya úr isten :D Néha mi folyik itt :)

(#310) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Bocsi, kihagytam 200 hsz-t, mert már feküdni akarok, úh elnézést, ha valaki már válaszolt rá... nem lesz folytatása ennek a PH!-sztorinak? Én a második résznél, meg ennél a blogpostnál valahogy leragadtam :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#311) TomBennet


TomBennet
tag

Minek kellett twitterre tolni most ezt a tavalyi cikket? Twitter nélkül nem is olvastam volna... Jelzem, nem sokat vesztettem volna, tipikus szakbarbár hozzáállásról tesz tanúbizonyságot. Ha a cikkírón múlna, gondolom még mindig statikus html lenne az oldal tele animált gifekkel.

[ Szerkesztve ]

(#312) MrMutavics


MrMutavics
újonc

huu, mire bukkantam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.