Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Aryon87 válasza kerobi (#499) üzenetére


Aryon87
félisten

Simán ajánlott még mindig. Reklámot én még nem láttam ezen a telefonon 1.5 év alatt

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#502) fap333


fap333
aktív tag

Üdv mindenkinek!
A feleségemnek van ilyem telója, és egy ideje nem tud vele fizetni. Eu rom van rajta, de nem a legfrissebb. Másnak van ilyen gondja?

10 fajta ember létezik. Aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#503) bluemirage válasza fap333 (#502) üzenetére


bluemirage
őstag

Kb. 1 hete van és több telefont is érint. A 12-es fő topikban is volt róla szó. Egyik napról a másikra tömegek írtak a nemzetközi fórumokon, hogy elsz*ródott.
https://mobilarena.hu/tema/re_xiaomi_12_az_izmos_12/hsz_2565-2566.html

Nekem 12X van. Az aktuális Google Wallet-el (amin néhány napja volt frissítésve) működik már.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#504) ult1mate


ult1mate
tag

Ez a ROM van fent most nekem de feldob egy ilyen kérdést a telefon:

Nagyon régen használtam xiaomi-t abszolút nem vagyok már képben légyszi legyetek elnézőek.
Szóval itt most számít mit választok?
Van twrp a telefonon, ha hangerő fel+power button-al újraindítom.
Lehet ezt egyáltalán OTA-n frissíteni?
Adatvesztés megtörténhet?

+ 1 probléma:
1-2 napja csak az LTE+ látok (vodafone) mint mobiladat kapcsolatot pedig semmit nem állítottam el.
Valami ötlet mi lehet?

(#505) kishoris


kishoris
tag

Sziasztok!
Valakinek sikerült felrakni a 14.0.4 EEA ROM-ot recoveryböl? Már kint van egy hónapja, de nem megy fel a telefonra.

(#506) szimi57


szimi57
őstag

Kukáztam a MIUI-t. Helyette: [link] android 14, szuper!!!

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#507) arktos válasza kishoris (#505) üzenetére


arktos
tag

Állítsd át Ausztriára a régiót és frissül.

(#508) SOAD19


SOAD19
addikt

Üdv!

A kamera app-ban a Videó felvételnél felül a vaku melletti beállítás mit takarna: folytonos videó (pro)?

Videóban full HD-ben tényleg, csak ilyen minőséget tud, ez a telefon? Gcam Wichaya app-pal vettem fel a videókat 1080p 60fps-sel. [link]
Bár most nézem, hogy a stabilizátor nem volt bekapcsolva. :((( De ettől függetlenül a videók élessége nem az igazi, vagy full HD-ben ennyit tud, 4K-ban kellett volna felvenni a videókat? A gyári kamera app-se tűnik sokkal jobbnak.

(#509) amargo


amargo
addikt

Sziasztok,

A decemberi EU stabil rom-al a krétába nem lehet bejelentkezni, tapasztalat már valaki hasonlót? Minden más telefonon működik, de itt egyszer csak nem működik.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#510) achon válasza amargo (#509) üzenetére


achon
aktív tag

Nálam működik rendben a Kréta, pedig fent van a 14.0.7

A legszebb múzsa a határidô.

(#511) amargo válasza amargo (#509) üzenetére


amargo
addikt

Köszi az infót. Nálunk a MIUI V14.0.11.0.TLDCNXM stable van fent, bejelentkezni sem akar most, pedig 2 napja ugyan ezen futott, semmi más nem változott csak volt a krétában egy karbantartás, azóta nem megy..

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#512) szimi57 válasza amargo (#511) üzenetére


szimi57
őstag

Gyorsítótár törlés volt?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#513) amargo válasza szimi57 (#512) üzenetére


amargo
addikt

Igen, már minden (is) volt, na jó factory reset nem, de kicsit túlzásnak érezném. Egyszerűen összevesztek a krétás frissítés óta.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#514) gezatata válasza amargo (#513) üzenetére


gezatata
aktív tag

Igen, nálam sem működik a kréta.
Ha valaki tud majd megoldást írja meg kérem.

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#515) danml


danml
újonc

Valakinek már megjött a HyperOs?
Nekem még MIUI 14.0.4. novemberi sec.patch.

(#516) amargo válasza danml (#515) üzenetére


amargo
addikt

lesz 12x-re is?

Most olvasom, hogy már van is: [link]

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#517) danml válasza amargo (#516) üzenetére


danml
újonc

Elvileg marad az Android 13, de jön az új MIUIHyperOS.

Ezt most a cikk is megerősíti, bár ha csak mostanában jött ki Kínában, akkor nálunk még arrébb van (cikk szerint 2. negyedév eleje, meglátjuk).

(#518) Aryon87 válasza danml (#515) üzenetére


Aryon87
félisten

Én is kíváncsian várom. Pláne hogy az FB-s Xiaomi csoportban már a középkategóriás Redmi 12 széria is megkapta, és azért a 12X igencsak felette van, mégse akar jönni. Mi több már havi frissítést se kap az enyém, Dec. 1-én van leragadva.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#519) amargo válasza Aryon87 (#518) üzenetére


amargo
addikt

Nagyon mostohán van kezelve.. a developer-ből is hamar kivették :(

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#520) Aryon87 válasza amargo (#519) üzenetére


Aryon87
félisten

Kár érte, pedig nagyon jó kis kompakt. Igaz nekem másodtelóként megy már, de navira és zenelejátszásra tökéletes

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#521) wéercé


wéercé
kezdő

Sziasztok!
Telefon vásárlás előtt állok.
A két kiszemeltem a Xiaomi Redmi Note 12 vagy a Xiaomi Redmi 12X.
Melyiket ajánlanátok a kettő közül?
Köszi!

(#522) szimi57 válasza wéercé (#521) üzenetére


szimi57
őstag

Nyers adatok: [link]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#523) wéercé válasza szimi57 (#522) üzenetére


wéercé
kezdő

Szia!
Köszönöm!
Sajnos én nagyon nem értek hozzá, ezért is kérdezek inkább hozzáértőket ezzel kapcsolatban.
Laikusként ha jól gondolom, akkor a Xiaomi 12X a többet tudóbb telefon a kettő közül.

(#524) Aryon87 válasza wéercé (#521) üzenetére


Aryon87
félisten

Közép és felső közép kategória közül nyilván a Xiaomi 12X (Redmi név nélkül) az ajánlott, és kolléga nyers adatos linkje is erősíti ezt.
Nem tudom viszont a Note12 támogatottsága mennyire aktív, a 12X mostanság el van hanyagolva, a HyperOS is késik.
Ugyanakkor, mik a szempontok egy telefonnál?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#525) szimi57 válasza Aryon87 (#524) üzenetére


szimi57
őstag

Nálam a 12X-en már A14 custom rom van, nem MIUI. Nagyon jó!

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#526) wéercé válasza Aryon87 (#524) üzenetére


wéercé
kezdő

Szia!
Igen, a 12X nevét rosszul írtam sajnos.
Túl sok igényem nem lenne, igazából dual sim-es legyen, tudjon simán egy navigációt vinni, lefagyás és akadozás nélkül.
Legyen viszonylag gyors, mert a mostani készülékemet kivárni egy örökkévalóság.
Igazából az ismerőseim körében sok ilyen telefont látok, és ők elégedettek mindkettő típussal.
Én nem értek hozzá, ezért is kérek tanácsot ebben.
Meg annyit mondtak, hogy ezt a snapdragon chip-eset válasszak, mert a másik fajták, amiknek elfelejtettem a nevét, nem annyira jók.

(#527) Aryon87 válasza wéercé (#526) üzenetére


Aryon87
félisten

Navigációra tökéletes lesz, az enyém már másodteló szerepét tölti, Waze megy rajta stabilan és mellette zenelejátszás. Akkuban is jól bírja így is. Tűző napot is jól viseli, nálam 1x volt hogy napon maradt a kocsiban a parkolóban, a waze is ment, annyit csinált hogy a fényerőt visszavette addig, meg talán a procit is visszakorlátozta, de nem rogyott össze. Mikor lehült, akkor szépen visszaállt a normálba és a fényerőt is visszavette ahogy volt. Navi még akkoris megy rajta ha elszáll a net (mondjuk egy alagút miatt).
Én elégedett vagyok vele, merem ajánlani. Stabil és gyors + kompakt is.
Amiket említhettek az ismerőseid: MediaTek és Exynos (ez a Samsung telefonjaiban van csak)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#528) wéercé válasza Aryon87 (#527) üzenetére


wéercé
kezdő

" Amiket említhettek az ismerőseid: MediaTek és Exynos (ez a Samsung telefonjaiban van csak) "
Ezeket főleg a Redmi Note 12-vel kapcsolatosan mondták.
Állítólag, a sima Note 12-t kellene vennem, mert ahol a 12 szám után még van valami más betű, azokban a készülékekben is más processzor van vagy lehet.
De én tényleg nem tudom ezeket.

(#529) Aryon87 válasza wéercé (#528) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt a vonalat nem követem, így passzolom :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#530) voci


voci
tag

Sziasztok!
Ki milyen védőfóliát, edzett üveget használ a telefonra?
Vettem egy full cover üvegfóliát, de nem illeszkedett rendesen, állandóan buborékos lett a széleinél, aztán az alsó részen.
Vettem hidrogel fóliát, de az nem tapad rá a szélére, mindig felhajlik.
Mi a jó megoldás? Kérlek, segítsetek...

(#531) bluemirage válasza voci (#530) üzenetére


bluemirage
őstag

Én pl. a győri Mediamarkt-ban rakatok rá méretpontos fóliát az ügyfélszolgálatnál. Kb. 1 évet bír ki. Úgy kérem, hogy a szélektől kb. 1-1 mm-et hagyjon el.

Több telefonommal itt csináltattam. Nem olcsó, de jó.

Meliora sunt bono inimica

(#532) voci válasza bluemirage (#531) üzenetére


voci
tag

Ez milyen típusú fólia?

U.i: Közben rájöttem, hogy a hirdogélnél még van egy felső borítás, amit le kell húzni, így már ráhajlik a szélére. Eddig mindegyik telefonomon edzett üveg volt, azokban nem csalódtam, ez kicsit vékonynak tűnik, de majd kiderül. Ez a hajlított kijelző átka...

[ Szerkesztve ]

(#533) bluemirage válasza voci (#532) üzenetére


bluemirage
őstag

sima fólia. Színek jók, érintés jó...
A karcoktól véd (kulcsok, érmék stb...)

Nem szeretem az üveget. Hajlított kijelzőre (mint ez) szerintem nem is érdemes üveget rakni. Mindig fóliát használtam. Sosem használtam tokot, nem volt balesetem' (1998 óta van mobilom).

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#534) Aryon87 válasza voci (#530) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem a gyári van fent s sztem marad is. :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#535) Bandit21


Bandit21
addikt

Üdv egy mi11 lite 5g-t használok. Mivel nem az NE, (778) ezért úgy néz ki elmarad a hyper OS-bol.
Méret alapján a 12x et néztem utodnak de nem lenne jó abba a hibába esni hogy idén veszek egyet és jövőre ennek is leáll a támogatása.

Aki 12x et használ el tudja mondani meddig várható a frissítés rá? Fő verzió nem bizodnagi.

Köszönöm.

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#536) bluemirage válasza Bandit21 (#535) üzenetére


bluemirage
őstag

Több,mint 2 éves kínai telefon, aminek már megjelenéskor sem volt friss a SOC-ja. Nem fog jönni rá már fő verzió
Biztonsági frissítés is alig jön rá.

A Hyper OS csak GUI'. Azt még a 12x megkapja, de a droid szint marad.

Szeretem. Nekem is 12x van, de 1 év múlva már más lesz. Talán egy xiaomi 14.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#537) Bandit21 válasza bluemirage (#536) üzenetére


Bandit21
addikt

Világos, köszönöm! Akkor inkább 13 lesz. Abban a szériában mi számít kompaktnak?

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

(#538) szimi57 válasza Bandit21 (#535) üzenetére


szimi57
őstag

Az első az volt, hogy lecseréljem a MIUI-t a 12X-ről custom rom-ra. [link] Android 14, kiválóan működik! Csak azért béta mert még nincs rajta OTA. Így is hibátlanul ráment a februári kiadás adatvesztés nélkül. Szintén MI 11 Lite-ot váltott, csak 4G-t. Már azon is A14 custom rom van. Brutális a különbség. A fejlesztőkön múlik a támogatás. Van olyan telóm, ami A7-es és teszi a dolgát.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#539) Aryon87


Aryon87
félisten

Van ennél frissebb, vagy itt megállt a tudomány? Már a 11 széria középkategória is kapja a HyperOs-t...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#540) Imike20


Imike20
senior tag

Sziasztok.

Valakinek érkezett már HyperOS? Régió állítással esetleg lehet valamit elérni? :F

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#541) Aryon87 válasza Imike20 (#540) üzenetére


Aryon87
félisten

Semmi. :(

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#542) Imike20 válasza Aryon87 (#541) üzenetére


Imike20
senior tag

Pedig azt írtál ebben a hónapban érkezik már. :U

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#543) a_tesz válasza Imike20 (#542) üzenetére


a_tesz
Korrektor

Nekem hajnalban megjelent, 1.0.1.0.TLDMIXM 1,6 GB. De szerintem én várok még vele vagy 3-4 javítást :)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#544) voci válasza a_tesz (#543) üzenetére


voci
tag

Milyen régión vagy, mi az aktuális szoftver verziód?

(#545) bluemirage válasza a_tesz (#543) üzenetére


bluemirage
őstag

A tied global.

A 12-es topikban van akinél már HyperOS 1.0.6.0 ULCEUXM -nél tart állítólag, de az EEA-s változat, tehát nem global... A többségnek ott már 1.0.3 van.
Egyébként csak a Global kapta meg... ezek szerint:
Xiaomi 12X | Latest HyperOS ROM Updates (hyperosupdates.com)

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#546) amargo


amargo
addikt

Az Xiaomi.EU alatt is megjelent, már korábban a HyperOS [link]
xiaomi.eu_multi_PSYCHE_OS1.0.3.0.TLDCNXM_os

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#547) Aryon87


Aryon87
félisten

Nekem ez van fent, de kakukk honapok ota...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#548) kishoris


kishoris
tag


[ Szerkesztve ]

(#549) kishoris


kishoris
tag

Valamiért nem sikerült beszúrni a képet, de megérkezett a telefonra a Hyper OS.

(#550) Aryon87 válasza kishoris (#549) üzenetére


Aryon87
félisten

Az enyém kakukk..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#551) voci


voci
tag

Akinél megérkezett...
Mi a véleménye? Mennyiben más?

(#552) Imike20


Imike20
senior tag

Xiaomi 13 Pro™ + Xiaomi Flipbuds Pro™ + Smart Band 6

(#553) Ricsi 1984


Ricsi 1984
csendes tag

Sziasztok. Olyan problémam van ,hogy a kijelző ,ha napfény éri kivilágosodik, nagyon idegesít. Kijelző nincs autómatán, napfény mód kikapcsolva, újraindítás megvolt mégis csinálja. Mi lehet a gond? Előre is köszönöm!

(#554) szimi57 válasza Ricsi 1984 (#553) üzenetére


szimi57
őstag

A MacroDroid automatizálóval lehet szabályozni a kijelző fényerejét.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#555) kishoris válasza voci (#551) üzenetére


kishoris
tag

Személy szerint egy kicsit visszasírom a MIUI-t.
Telepítés után csináltam egy teljes rendszer-visszaállítást, újra belaktam a telefont.
Úgy vettem észre, hogy a korábbi használati szokásaim mellett jobban merül az akkumulátor és ami a legjobban bosszant, hogy néhány helyen nem lehet kikapcsolni a hirdetéseket (pl. fájlkezelő), holott a MIUI-nál ez megoldott volt. Változott a fájlkezelő felülete, számomra közel használhatatlan a korábbihoz képest.
Sokat nem tudok róla írni, mert ezek olyan szinten bosszantanak, hogy inkább félreteszem a telefont mielőtt földhöz verem.

Abban viszont segíthetne vki, hogy lehetséges-e mondjuk Fastboot módban visszatenni rá az utolsó MIUI 14-et? Ha igen, akkor gondolkodás nélkül nekiugrok.

(#556) szimi57 válasza kishoris (#555) üzenetére


szimi57
őstag

Jó kis teló, ne bántsd! Mikor hozzám került első dolgom volt bootloader nyitás, MIUI kuka. Most egy kiváló custom rommal használom A14, áprilisi frissítés.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#557) kishoris válasza szimi57 (#556) üzenetére


kishoris
tag

Ma próbáltam nyitni a bootloadert, természetesen nem engedi.
Vmelyik oldalon találtam olyat, hogy állítólag 30 napig folyamatosan be kell legyen lépve hozzá az ember a xiaomi fiókba, na ez nálam bukott, mert a rendszer-visszaállítás előtt kiléptem.
Aztán, hogy ez igaz-e avagy sem azt nem tudom, de így még nem jártam, negyedik Xiaomi telefonom.

(#558) szimi57 válasza kishoris (#557) üzenetére


szimi57
őstag

Szerintem a 30 nap a fiók regisztrációtól számít, függetlenül attól, hogy be vagy lépve vagy nem. A neten van több leírás, pl.: [link]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#559) SOAD19


SOAD19
addikt

Sziasztok!

Beragadt a telefonom, még mindig, csak a tavaly júliusi biztonsági frissítés van fent. Mit tudok tenni, amivel nincs az a veszély, hogy hazavágom a telefont?

[ Szerkesztve ]

(#560) bluemirage válasza SOAD19 (#559) üzenetére


bluemirage
őstag

Ez ilyen... és nem lesz sokkal jobb.

A megoldás

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#561) Aryon87 válasza bluemirage (#560) üzenetére


Aryon87
félisten

Én már mindenre állítottam, nem akar lefrissülni az istennek sem. Ez már így döglik meg sztem. Igaz az enyém decemberi szinten rohadt le.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#562) kishoris válasza szimi57 (#558) üzenetére


kishoris
tag

Sikerült a BL nyitás, 72h-t kellett várnom. Ment vissza a MIUI14 a Hyper(f)OS helyett.

(#563) SOAD19 válasza bluemirage (#560) üzenetére


SOAD19
addikt

Köszi szépen! Hogy én mindig is járok a frissítésekkel. Anno a Huawei P9-cest is megvettem, mikor bő egy éves modell volt, és arra se sok frissítés jött már utána. Ezt a 12X-est tavaly januárban vettem, és úgy tűnik, hogy ez se nagyon kap már frissítést, pedig nem volt olcsó (200k).

[ Szerkesztve ]

(#564) szimi57 válasza kishoris (#562) üzenetére


szimi57
őstag

Nálam most ez van. A14, 04. havi. Jobban bejön, mint a MIUI.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#565) janeszgol válasza SOAD19 (#563) üzenetére


janeszgol
félisten

2023 januárjában vetted meg 200 ezerért? Az valóban nem volt olcsó. Annyiért S21 FE-t is kaptál volna, S21-et, esetleg már S22-t.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#566) bluemirage válasza SOAD19 (#563) üzenetére


bluemirage
őstag

Tudod, hogy nekem is P9 volt... De ami a lényeg, hogy van mondjuk 6-8 paraméter egy telefonnál ami mindenkinél más. Nálam:

- kis, kompakt méret
- megbízhatóság (azaz legyen bugmentes)
- térerő
- viszonylag erős és ezért időtálló hardver, amit 3-4 évet bőven kiszolgál
- üzemidő
- nem lehet Samu

Nekem pl. ezek a fontosak mind a mai napig, és ezért elégedett vagyok a 12X-el és még 1-2 évig nem is szándékozom lecserélni.

Olyan helyen dolgozom ahol az Samuk (igen az S széria) a gyenge térerős képességei miatt nem működnek. Miközban a sziamiau és iphone és több más márka ugyanazon szolgáltatóval még megy. Sok-sok éve van így... 26 éve dolgozom ugyanott, így testközelből látom, hogy a Samuk térereje átlag alatti. De mivel sokaknak van, ezért nekik azaz az átlag és az a normális.

Jó lenne a biztonsági frissítés rá... de ez van.

Másoknál más a lista és más a preferencia.

Meliora sunt bono inimica

(#567) SOAD19 válasza janeszgol (#565) üzenetére


SOAD19
addikt

Akkoriban 30-40k-val drágább volt a FE, ha jól rémlik. A kompaktsága miatt is vettem ezt.

(#568) SOAD19 válasza bluemirage (#566) üzenetére


SOAD19
addikt

Igen, anno még meg is ajándékoztál egy P9-es tokkal.

Igen, mindenkinek más a preferenciái. Én nem akartam túl nagy telefont, hogy bicajozás közben (közlekedési eszközöm) farmer első zsebében se zavarjon, tűrhető hardvere legyen, és korrekt kamerája.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.