Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) FeRkE válasza MartOOn (#5150) üzenetére


FeRkE
őstag

Nilkin Qi Magic Diskem van és vettem egy ilyet : http://www.ebay.it/itm/Universal-QI-Wireless-Charging-Charger-Receiver-Pad-Coil-f-micro-USB-mobile-Lu2-/301283700778?pt=UK_MobilePhones_MobilePhoneAccessories_MobilePhoneChargers&hash=item4625e8702a

USB portra kell bedugni, a telo meg a tok között fog lakni. Holnap megírom, feltöltötte - e éjjel. Egyenlőre nem melegszik nagyon, 34fokos az akksi, és kb 480mAh-val tölti jelenleg.

(#5152) Maccesz


Maccesz
csendes tag

Örömmel jelentem,h megjött az én 1+1 telóm is! Beletelt 9 napba, én meg már úgy vártam mint bolond gyerek a Mikuláscsomagot! :D

Mondanom sem kell,h amikor először előbányásztam, rögtön letaglózott,h milyen baromi nagy! :D De tetszik, nagyon is...köszönet a meghívóért és minden egyébért segítségért amit itt a fórumon kaptam tőletek! :) Na megyek berhelni a masinát...

Szép estét mindenkinek! :3

" Impossible is nothing! "

(#5153) bajaki válasza FeRkE (#5151) üzenetére


bajaki
őstag

Tehát sikerült beleépíteni?

Kíváncsian várom én is a fejleményeket!

(#5154) kroenen_85 válasza edward2 (#5144) üzenetére


kroenen_85
csendes tag

no...meg is találtam h melyik telót adják el a "trendy" név alatt kedves német barátaink :)

Kingzone K1 Turbo...nagyon jókat írnak róla és 200 euro lenne egyébként kínából megrendelve sack und pack,
tehát 100 euroért valóban ajándék.. :D

http://en.kingzone.cc/products_xq.aspx?Id=23

(#5155) #01696768 válasza kroenen_85 (#5154) üzenetére


#01696768
törölt tag

A mai nap terméséből (pedig volt itt minden) nekem ez az infó tetszik a legjobban, sosem gondoltam bele, honnan jön a "cakkumpakk" :))

[ Szerkesztve ]

(#5156) kroenen_85 válasza #01696768 (#5155) üzenetére


kroenen_85
csendes tag

van még több ilyen is a tarsolyban... :D
ízelítőképp... gugelhupf - kuglóf

(#5157) szkorhetz válasza kroenen_85 (#5146) üzenetére


szkorhetz
őstag

Ha a tabban is ez lenne, már rendeltem is volna, de az a rockchip cucc nem egy MTK 6592...

[ Szerkesztve ]

(#5158) #01696768 válasza kroenen_85 (#5156) üzenetére


#01696768
törölt tag

Most éhes lettem. Pedig messze van még a reggeli...

[ Szerkesztve ]

(#5159) ßrainiac válasza kroenen_85 (#5114) üzenetére


ßrainiac
addikt

En csak rosszat olvasok roluk.

Es egy nemet oldalon, nem pedig "sz@rszemetsz@r alak" magyar allampolgaroktol :U

(#5160) szkorhetz válasza szkorhetz (#5157) üzenetére


szkorhetz
őstag

Ja és nagyon jó a 18as Franco!

(#5161) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

Elmondaná valaki hogy tudok kijelzőn lévő képet menteni. Köszönöm

BlackBerry Passport

(#5162) micafighter válasza dodicsaba (#5161) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hangerö le plusz kikapcsoló gomb egyszerre történö lenyomásával tudsz képernyömentést/képernyöképet csinálni. Ha elsöre nem megy, próbálkozz és majd ráérzel.

(#5163) yotzo


yotzo
csendes tag

Kijott a 2.8.0.1-es twrp is, es vegre meg bootolni is hajlando :)
XDA post pedig itt

[ Szerkesztve ]

(#5164) dreko


dreko
aktív tag

leírás szerint elkövettem mindent a telefonnal, egyedül a helium carbon téma nem szuperál, amikor vissza szeretném állítani az alkalmazások adatait a belső tárhelyről azt mondja, nincs mentés az eszközön, előbb hozzam létre...
hogyan tovább?

(#5165) petike2014


petike2014
aktív tag

Üdv! Azt esetleg valaki tudja,hogy hol lehet beállítani azt ha bejövő hívásnál "pofára" fordítom a telefont akkor lenémítsa? Van ilyen opció a Oneplus one-ban egyáltalán?

(#5166) FeRkE válasza FeRkE (#5151) üzenetére


FeRkE
őstag

Este feltöltött szépen, igaz még nem volt be applikálva a tokba, hanem csak a telefon hátuljára volt tapasztva a rajta levő kis öntapadó cuccal a Qi érzékelő vagy mi. Most ráraktam a tokot, kíváncsi vagyok, így is jól fog -e működni. 400-480MaH között töltött. Ha így maradna, elég lenne egy éjszaka szerintem simán a teljes töltéshez.

[ Szerkesztve ]

(#5167) kcsa válasza FeRkE (#5166) üzenetére


kcsa
veterán

A hátlap alá nem fér be a receiver? Tokokat utálom, anélkül fogom használni úgyis, Qi-t viszont nagyon megszerettem 920-al, azóta hiányzik.

(#5168) kroenen_85 válasza ßrainiac (#5159) üzenetére


kroenen_85
csendes tag

egyet mutass már légyszi!

[ Szerkesztve ]

(#5169) bajaki válasza FeRkE (#5166) üzenetére


bajaki
őstag

Egy kérdés: ha ez be van dugva akkor teljesen lefoglalja az USB portot igaz? Nem ad vissza egy másikat?

(#5170) MartOOn válasza kroenen_85 (#5168) üzenetére


MartOOn
addikt

Hagyjuk mar ezeknek a noname xaroknak a promozasat ebben a forumban! Még egy hsz jön róla kitiltatom azt is aki felhozta!

Hihetelen ide jön 1hetes regisztracioval es telexarja a forumot...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#5171) ßrainiac válasza kroenen_85 (#5168) üzenetére


ßrainiac
addikt

[link]

Tenyleg, ha mar ott tartunk, hogy jon ez ide? :U

[ Szerkesztve ]

(#5172) micafighter válasza bajaki (#5169) üzenetére


micafighter
nagyúr

Írtam már ide többször is a vezeték nélküli töltésről, képekkel is illusztrálva :)

(#5173) micafighter válasza dreko (#5164) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ezt inkább a cikk hozzászólásainál beszéljük meg mert itt elvész az infó a sok hsz között.

(#5174) kroenen_85 válasza ßrainiac (#5171) üzenetére


kroenen_85
csendes tag

ennyi erővel az amazont még jobban lehúzzák, tehát akkor onnan sem szabad rendelni.
én már nem egyszer rendeltem tőlük és semmi gond nem volt.
mi az h hogy jön ez ide? nem one plus one, de kínai, olcsó és jó...ennyi

(#5175) emvy válasza kroenen_85 (#5174) üzenetére


emvy
nagyúr

> kínai, olcsó és jó

Ez nem a kinai, olcso es jo telefonok foruma. kthxbye

while (!sleep) sheep++;

(#5176) micafighter válasza kroenen_85 (#5174) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez a Oneplus One telefon témája, ide tartozik még a telefonhoz kiegészítők, alkalmazások. Néha átmegy offba a téma amivel semmi gond de sokáig lovagolni rajta nem túl kedves dolog a forumtársakkal szemben, például nekem folyamatosan jön az email értesítés az offtopic hszekről is, és itt nyilván nem csak rolam van szó. Érdekel egyébként valamilyen szinten a Kingstone márka is de nem ebben a topicban. És ismétlem hogy itt nem csak rólam van szó hanem a közösségről. Nem véletlen van minden témának külön topicja.

(#5175) emvy: Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#5177) micafighter válasza izisz (#5140) üzenetére


micafighter
nagyúr

Na jó átolvastam a bevezetést tényleg sok benne a cikk szó, de mentségemre szoljon hogy azt a részt hajnali 4 körül irtam :DDD Majd ha lesz idöm pofozok a cikken, 2x már szerkesztettem rajta :) Viszont mint ahogy emlitettem már az IT témában a nyelvtani bravurozás elég hamar a hatékonyság kárára megy. Ilyenkor szokott lenni amikor egy egyszerü kérdést 3x kell feltenni hogy egy normális (tömör, egyszerü, konrkét stb) választ kapjunk.

[ Szerkesztve ]

(#5178) MartOOn válasza kroenen_85 (#5174) üzenetére


MartOOn
addikt

Befejezed vagy szeretnél uj nick-et kreálni? Senki ismetlem SENKI nem kivancsi itt rád és a mondanivalódra
Esetleg akkor, ha van értelmes hozzaszolasod Oneplus One telefonokkal kapcsolatban. Köszönöm. Es tenyleg ne kelljen megegyszer szolni, mert veszem a faradsagot és riportallak. Béke.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#5179) petike2014


petike2014
aktív tag

Üdv! Azt esetleg valaki tudja,hogy hol lehet beállítani azt ha bejövő hívásnál "pofára" fordítom a telefont akkor lenémítsa? Van ilyen opció a Oneplus one-ban egyáltalán? Ismét rákérdezek hátha van itt valakinek ilyen telefonja és nem csak az OFF-okkal foglalkozik.

[ Szerkesztve ]

(#5181) leslien


leslien
nagyúr

sztem hamarosan kapunk Jishnu Sur-tól kamera javitást.
amit tudni lehet erről a jó emberről :) :

About Jishnu Sur™
Service provider
India - Airtel
City
ND-BL-MB-KL
Home country
India
Interests
Android
Occupation
I'm jobless :P
Devices
LG Optimus 2x
Samsung Galaxy Note GT-N7000
AT&T Samsung Galaxy Note II
Google Nexus 4
Nexus 7 (2013)
Google Nexus 5

az h nincs neki O+O nem jelent semmit mert itt is ] itt is nagyon jól megoldotta a hibákat pedig ezek sem voltak neki ..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5182) micafighter válasza leslien (#5181) üzenetére


micafighter
nagyúr

Válaszolt neked valamit amióta elkuédted neki a kamera apk-t? :)

(#5180) kroenen_85 ez egy nyilvános forum szabályokkal. Ha nincs on témád akkor ne offold tovább a topicot kérlek köszi.

(#5183) leslien kiváncsian várom :)

(#5179) petike2014 nem tudom, hogy van e, most igy hirtelen nem találtam de biztos megoldható a dolog 3rd party alkalmazással is.

[ Szerkesztve ]

(#5183) leslien válasza micafighter (#5182) üzenetére


leslien
nagyúr

még nem,de most már várható h kidobja nekünk . :K

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5184) bajaki válasza kroenen_85 (#5180) üzenetére


bajaki
őstag

Nyilvános fórum, de ennek nem itt van a helye.... :U

(#5185) MartOOn válasza kroenen_85 (#5180) üzenetére


MartOOn
addikt

Innen miért maradt le a kedves "seggfej" titulus? Kis szégyenlős... Önélzetes kis latol... :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#5196) Mike81


Mike81
senior tag

Sziasztok!

Olvasgatom a forumot már egy ideje, és érlelődik bennem a dolog, hogy egy ilyen telefonra váltsak. Viszont sajnálattal olvasom, hogy a global verziós telefon még mindíg csak meghívásos alapon érhető el számunkra. :(((

Lenne pár kérdésem a készülékel kapcsolatban. Pl A kijelző sárgulás mennyire gyakori? Ezt gondolom garanciába cserélik. A másik kérdésem pedig az lenne, hogy a garancia érvényesítéséhez hová kell elküldeni a telót ha global verziós? Mert a forumban erre nem találtam választ.
Tetszik a telefon dizájnja de nagy dillemában vagyok mert most egy G2-t nyüstölök amivel eddig maximálisan meg vagyok elégedve. De ez a teló belefészkelte magát a gondolataimba. És ez már régen rossz :DD

A válaszokat előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#5197) izisz válasza Mike81 (#5196) üzenetére


izisz
senior tag

sárgaság: javaslom a topic tetején az összefoglalót. amúgy ha jól emlékszem, itt azt olvastam, hogy 1 alkalommal cserélik, ha sárgaságra hivatkozva küldöd vissza. amúgy eléggé túl van lihegve az a sárgaság dolog, én speciel pont nem tapasztalom és nem vagyok egyedül. ;)
ja, meghívás: Norman fórumlakó megkeresése privátban, meghívó megkapása, örülés ;] (többször is volt emlegetve még az utóbbi időben is, nem kell az összes hozzászólást átlapozni érte) peace

[ Szerkesztve ]

(#5200) Mike81 válasza izisz (#5197) üzenetére


Mike81
senior tag

Köszi a gyors választ. Átrágom a dolgot és ha úgy van akkor eladó sorba dobom az LG-t. Sejtem hogy lehet nagyobb a füst mint a láng ezzel a sárgaságal kapcsolatban. A G2-nél is volt akinek jelentkezett de nekem még nics ilyen problémám.

Köszi mégegyszer a segítséget :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.