Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15601) bdavid94 válasza Criton (#15600) üzenetére


bdavid94
tag

ami itt kinn van az február elejei, szóval szerintem nem lehet annyira friss a dolog, bár gondolom itt is le lehet frissíteni mint cm-nél

[ Szerkesztve ]

(#15602) ABal


ABal
őstag

Emberek! Hogyan tudok képernyőmentést csinálni? A videót tudom, az ott van a menüben, de fényképet az aktuális képernyőről hogy lehet csinálni? Van valami gombkombináció?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#15603) bdavid94 válasza ABal (#15602) üzenetére


bdavid94
tag

hangerő le + bekapcsoló gomb

(#15604) ABal válasza bdavid94 (#15603) üzenetére


ABal
őstag

Ezt meg is találtam már korábban, de kimaradt számomra egy fontos rész: nem csak lenyomni kell őket egyszerre, hanem tartani is.

Köszi! Most végre sikerült.

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#15605) Bubukain válasza Criton (#15600) üzenetére


Bubukain
senior tag

(#15606) Criton válasza Bubukain (#15605) üzenetére


Criton
veterán

vélemény róla? kap frissítést? de ahogy látom, ez nem a hivatalos, hanem valami módosított, nem?

[ Szerkesztve ]

(#15607) Bubukain válasza Criton (#15606) üzenetére


Bubukain
senior tag

elég sok romot végigpróbáltam, szerintem magasan a legjobbak közé tartozik. nekem a CM12 romok nem jönnek be, sok a features de tele vannak buggal.
ezt kb hetente frissítik, próbáld ki.
nekem egyedül a mail app dobott egy hátast, de lecseréltem a gmail-re így most jó minden, illetve én a franco kernellel használom

(#15608) Criton válasza Bubukain (#15607) üzenetére


Criton
veterán

szóval jobb üzemidőben is , mint az official nightly? gapps kell hozzá gondolom mint a legtöbb aosp romhoz?
Ha kell akkor melyik? CM12 LP gapps?

(#15609) Bubukain válasza Criton (#15608) üzenetére


Bubukain
senior tag

én a PA gapps nano-t használom

(#15610) ittakary válasza Bubukain (#15609) üzenetére


ittakary
nagyúr

én is!

(#15611) Criton válasza ittakary (#15610) üzenetére


Criton
veterán

te is a PA romot használod? vagy official nightly?

(#15609) Bubukain: üzemidő milyen? mert officialon botrányos....ha más kernelt rakok fel, akkor is ugyan olyan .......

[ Szerkesztve ]

(#15612) Bubukain válasza Criton (#15611) üzenetére


Bubukain
senior tag

nekem megfelelő az üzemidő, nem szoktam hasonlítgatni. ha elmegy egy napot az nekem megfelel.
sokkal fontosabb számomra a rom használhatósága.

(#15613) ittakary válasza Criton (#15611) üzenetére


ittakary
nagyúr

Temasek még mindig. nekem nagyon flottul megy :) Semmi fagyás, semmi bug, semmi hálózat megszakadás.

Üzemidő is elmegy (!) tehát nem pöpec, de tűrhető.

Péntektől hétfőig kibirta hétvégén az akksi 4 óra kijelzőidővel :K

Túlságosan belaktam ahhoz hogy hetente cserélgessem. Valamikor kellene neki már egy clean install, mert már vagy 10-15 frissitésen túlvagyok.

(#15614) Criton válasza ittakary (#15613) üzenetére


Criton
veterán

temasekből melyik?

(#15615) ittakary válasza Criton (#15614) üzenetére


ittakary
nagyúr

Linaro (LN) v8.0

[ Szerkesztve ]

(#15616) Criton válasza ittakary (#15615) üzenetére


Criton
veterán

köszi, este felrakom és megpróbálom :R

(#15617) ittakary válasza Criton (#15616) üzenetére


ittakary
nagyúr

dobd fel a legfrissebbet nyugodtan, nekem is csak idő kérdése és frissitek megint.

(#15618) Criton válasza ittakary (#15617) üzenetére


Criton
veterán

innen a 8.1? és akkor PA gapps hozzá? stock kernel vagy ak kernellel használod?

[ Szerkesztve ]

(#15619) ittakary válasza Criton (#15618) üzenetére


ittakary
nagyúr

PA Gapps nano (második legkisebb)

és tök alapon minden, nem pöcsölök kernelekkel

(#15620) Criton válasza ittakary (#15619) üzenetére


Criton
veterán

de akkor ezt a verziót mondod te is, unofficial temasek, csak mert rengeteg van ebből is :)

(#15621) ittakary válasza Criton (#15620) üzenetére


ittakary
nagyúr

pontosan ezt, innen szoktam leszedni

(#15622) Bubukain válasza ittakary (#15621) üzenetére


Bubukain
senior tag

milyen az oneplus füles amit árulsz?

(#15623) ittakary válasza Bubukain (#15622) üzenetére


ittakary
nagyúr

PÜben kérlek. Üdv :R

(#15624) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Hohohohohó!!! Hozzánk is fognak szállítani már!

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#15625) axlfsi válasza rum-cajsz (#15624) üzenetére


axlfsi
veterán

Aye! Eppen most posztoltak - JON Magyarorszagra (is) a Oneplus :D
... na, eddig sem mehetett tul jol ejjdigitálisnak, de most majd igy... (vagy ki tudja mennyiert méri majd a Oneplus).

Szerk.: tok jo, remelem majd lesznek "pikkpakk pontok" es oda lehet vinni gariztatasra visszakuldeni :C

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15626) rum-cajsz válasza axlfsi (#15625) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Igen, igen. Itt a bejelentés, ha valakit érdekelne. A lényeg belőle, hogy március 12-től tőlünk is rendelhető.
https://forums.oneplus.net/threads/oneplus-to-expand-to-all-eu-countries.277266/

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#15627) ittakary válasza rum-cajsz (#15626) üzenetére


ittakary
nagyúr

Jaj nee ;]

(#15628) Bobm válasza rum-cajsz (#15626) üzenetére


Bobm
tag

Akkor lassan itt az ideje a topik összefoglalót frissíteni :)

Privát üzenetre illik válaszolni! OnePlus One 64GB (12S)

(#15629) ittakary válasza Bobm (#15628) üzenetére


ittakary
nagyúr

Majd ha hivatalosan bejelentették, és elérhető akkor majd lesz változtatva :K

(#15630) Oppenheimer válasza ittakary (#15629) üzenetére


Oppenheimer
veterán

hivatalosan bejelentették, hogy március 12-től lehet.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#15631) kcsa válasza Oppenheimer (#15630) üzenetére


kcsa
veterán

Hagy reménykedjen még, hogy nem zuhan be az üzlete ;]

(#15632) ittakary válasza kcsa (#15631) üzenetére


ittakary
nagyúr

ez nem kérdés h bezuhan, semmi reményem nincs hogy nem igy lesz :K

(#15633) micafighter válasza Oppenheimer (#15630) üzenetére


micafighter
nagyúr

Sőt :)

http://attending.io/events/oneplusbudapest

Ha letekertek, látni lehet ki lesz ott, és hol lesz pontosan (Lánchídnál).

Valoszinünek tartom, hogy a 269€ / 299€ -s áron lesz nálunk kapható. Minden valoszinüség szerint hazánkban is DHL-el fognak szállítani. Ha lesz Express szállítási lehetőség, azt a DHL fogja házhoz vinni, a "sima" DHL szállítás esetén pedig a határig a DHL hozza, a határon belül pedig házhoz már a Magyar Posta futárja fogja vinni, és ha nem veszitek át, akkor megy a küldemény a postára, ahol érte lehet menni. (majdnem pickpackpont :) )

A küldemény azonosítóból (Shipment number) is meg lehet tudni egyébként:

12 számjegyü azonosító esetén a Magyar Posta futárja viszi házhoz, 10 számjegyü azonosító esetén DHL express küldemény és a DHL futárja viszi házhoz.

[ Szerkesztve ]

(#15634) axlfsi válasza micafighter (#15633) üzenetére


axlfsi
veterán

Attendójjatok oszt talákozzunk a hídnál :D

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15635) rum-cajsz válasza axlfsi (#15634) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Milyen kevés a lány. :(

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#15636) kano válasza micafighter (#15633) üzenetére


kano
nagyúr

És még nem is lakom messze. :C Mi lesz a találkozón? Csak lógás? :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#15637) axlfsi válasza rum-cajsz (#15635) üzenetére


axlfsi
veterán

Hat ja, ... mindenki hozzon magaval +2 csajt :K

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15638) micafighter válasza micafighter (#15633) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kiegészítés képpen még annyit, hogy DHL magyar elérhetősége: 06 40 45 45 45. Ha pedig a Magyar Posta futárja hozza házhoz, akkor a 06 1 333 77 77 tel. számon lehet a küldeménnyel kapcsolatban tudakozódni.

(#15637) axlfsi :DDD

(#15639) eddie1978: igen, érinti. Leírtam már ide régebben hogy a garis ügyintézés az esetünkben hogy megy. Nagyon röviden Londonba kellett postázni saját költségen, aztán ők a saját költségükön egy támogatott ország béli címre küldik vissza, ezért megint kellett a mailboxde. Mivel hamarosan mi is támogatott ország leszünk, így nem kell a mailboxde ezentúl a garis ügyintézéshez sem. És ez mindenkire vonatkozik, tehát mindegy hogy te 3 hónapja vetted Németo.-ba mailboxden keresztül :)

(#15636) kano: ,,Hello OnePlus fans,

Next week, a few of us will be in Budapest to finally meet you! Come meet Bridget, Carl, David and Ruta on Thursday, March 12th and hang out with the OnePlus team. We can’t wait to see you! The meeting location will be in central Budapest and the registered attendees will be emailed the address of the exact venue."

Találkozni lehet a Oneplus embereivel, köztük Carl-al és David-el, ők a kulcsfigurák többek között, szóval nem csak annyi hogy leküld a Oneplus pár alkalmazottat hogy itt legyenek :)

Ez volt még a tőlük kapott emailben:

,,Dear friends,

It's been a wonderful year at OnePlus - we’ve grown beyond our expectations and received praise from people and publications all over the world. Now, we’re ready to take the EU by storm. The One is making its way to Europe right now, and our team is coming to a city near you!

We’ll be hosting three events next week and would love to see you there. If you’d like to hang out with the OnePlus team and a chance to win some OnePlus swag, RSVP to our EU events with the links below"

Szóval igen, szerintem csak lógás lesz, lehet velük beszélgetni angolul, biztos hoznak pár apró ajándékot. Bejelenteni valójuk nem hiszem hogy sok lenne per pillanat.

Esetleg meg lehetne őket kérdezni, hogy a CM supporttal mi a helyzet, az indiai dolog érinti-e a globális piacot? Vagyis a jövöben is CM ROM lesz e a telóra ? :) Illetve mikorra várható a oneplus 2, és a megjelenése után továbbra is árulni fogják-e a Oneplus One-t. :)

[ Szerkesztve ]

(#15639) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Ez érinti a garis ügyintézést is vajon? Értem ezalatt a korábban a mailboxde-n keresztül vásárolt készülékeket.

Vékony tokot keresek a friss péklapátomhoz. Mit érdemes venni hozzá?

(#15640) kcsa válasza kano (#15636) üzenetére


kcsa
veterán

Nem akarom lelőni a poént, de a találkozó nem ott lesz szvsz, szimplán az a város közepe, és oda dobta le a pozíciót :D

szerk.: The meeting location will be in central Budapest and the registered attendees will be emailed the address of the exact venue.

[ Szerkesztve ]

(#15641) kano válasza eddie1978 (#15639) üzenetére


kano
nagyúr

Nillkin Frosted Shield?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#15642) micafighter válasza kcsa (#15640) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen, akik jelzik a linkelt honlapon hogy mennek, azokat emailben értesítik majd a pontos helyről. :)

(#15639) eddie1978: ,,Vékony tokot keresek..." Kemény tokot (müanyag), vagy szilikon tokot?

[ Szerkesztve ]

(#15643) kano válasza kcsa (#15640) üzenetére


kano
nagyúr

Basszus, igazad van. Bár a 0-ás km kő eléggé centrál lenne. :D Kaptatok emailt a jelentkezésről? Vagy nem is kellett volna?

Vitezlejszlo
Tesókám! Ezek a morék szórakoznak veled. Visszaküldöd erre kimerült, hogy ők jönnek ide. :))

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#15644) kcsa válasza kano (#15643) üzenetére


kcsa
veterán

Le kéne egyeztetni, hogy a cseretelefont hozzák magukkal, ne kelljen már postázgatni :DDD

(#15645) eddie1978 válasza micafighter (#15642) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Kemény tokot keresek. A fent ajánlott Nillkin vagy a gyári OnePlus One Clear Case jónak tűnik. Nem zárkózom el más megoldástól sem. Thx!

Nem tudom még, hogy megtartom-e. Nagy. Igaz XXL-XXXL kesztyű kell nekem az ujjaim hossza miatt, de mégis furcsán nagy. Még barátkozom vele. A 4.65"-os Galaxy Nexus meg kicsi. Valahol 5" környéke a tuti nekem.

[ Szerkesztve ]

(#15646) axlfsi válasza micafighter (#15638) üzenetére


axlfsi
veterán

Illetve, en meg megkerdezem toluk, hogy:

- ezzel egyutt a tartozekok is eleretok lesznek-e egyszeruen Magyarorszagrol, mint pl. a:
* bambusz hatlap
* JBL fules
* powerbank (mikor lesz mán?!)

- iszunk-e egy sort?
- mit hoztá' ajcsiba?

:C :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#15647) Garada


Garada
őstag

Eddig is nagy kedvelője voltam a márkának, de valószínű be is ruházom már, kíváncsi leszek ezek után a garanciális ügyintézésre és arra mikortól lehet rendelni. :D

(#15648) rum-cajsz válasza Garada (#15647) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Március 12-től lehet rendelni. A garanciás ügyintézésnél valóban kérdés, hogy hová kell küldeni a telefont, itthon kezelik, vagy valami Kelet-Európai központban.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#15649) ananasz1 válasza axlfsi (#15637) üzenetére


ananasz1
tag

Vinném magamat, mint lányt, de nincs már hely :(
Szerintem nekiállok az oldalukon kikönyörögni a lehetőséget.

It takes a long time to become young. (Pablo Picasso)

(#15650) micafighter válasza ananasz1 (#15649) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha írsz nekik egy szép levelet, biztos szoritanak helyet :) Ki fog egyébként menni innen, akinek sikerült még idöben jelentkezni? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.