Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) DamianB válasza Migee (#1200) üzenetére


DamianB
őstag

Limitált széria volt gondolom de már beszéltük.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1202) hardline válasza Migee (#1200) üzenetére


hardline
senior tag

A válasz végtelenül egyszerű: mert elfogyott.

(#1203) betyarr


betyarr
veterán

ti milyen autós tartót használtok a 6t-hez?olyan érdekelne,ami nagyon stabilan tartja a telót és nincs semmi esélye hogy sérülhet benne.

(#1204) beeep146 válasza mjani1172 (#1198) üzenetére


beeep146
tag

Nem emlékszem, hogy most vagy korábban elemeztem volna a linkelt 2 képet (valóban nem a legjobb..), és pont nem kell nekem elmondanod milyen szar a 6T kamerája..(spoiler, nagyon nem az!) A megjelenés napjától január közepéig használtam, csak sajnos megkattant az agyam és lecseréltem.

De a kérdésemre nem sikerült válaszolni. Mit kell venni ami sokkal jobb?

[ Szerkesztve ]

(#1205) beeep146 válasza betyarr (#1203) üzenetére


beeep146
tag

Brodit Pro Clip tartót használok. Korábban vettem még egy iPhone 6plushoz, de közel tökéletesen jó bele a 6T is.

(#1206) mjani1172 válasza beeep146 (#1204) üzenetére


mjani1172
addikt

A kérdésedre azért nem válaszoltam:

1. mert nem vagyok választási tanácsadó.
2.Mert provokatív.

Annyit azért megemlítek hogy ezt a "szintet" (és ezen én is meglepődtem, valóban rácsodálkoztam, mert valamiért jobbnak gondoltam, pláne gcam-al) simán megugorja minden mostanában megjelenő felső vagy csúcskategóriás teló. (Meizu 16th) Nem akarok flame-et de nekem mostanában a mi8 és mi mix3 fotói tetszenek,de ezen a fotón csak életlen, mosott részletek vannak, ez nem egy "high end" szvsz.

De mindegy ugorjunk,nem tetszett a fotó, ettől még nem dől össze a világ.

(#1207) beeep146 válasza mjani1172 (#1206) üzenetére


beeep146
tag

Nem provokációnak szántam, elnézést ha annak tűnt.
Azért kérdeztem, mert pár hete egy közel 2x annyiba kerülő telefonra cseréltem a 6T-t, és most 2 ok miatt váltok vissza:
1. általános rendszersebesség
2. fotók minősége (ezt úgy hogy semennyire se vagyok mobilfotó minőség mániás..)

(#1208) mjani1172 válasza beeep146 (#1207) üzenetére


mjani1172
addikt

Ha nem provokáció volt akkor bocs.

Engem a rendszersebesség nem érdekel nagyon, nekem mindegyik megfelel.
A fotókban szeretnék előrelépni a mostanihoz (Mate9) de kicsi az előrelépés ,viszont másban meg szinte vagy nincs (stabilitás ≠ xiaomi,korrekt üzemidő ≠ samsung, mi mix3) így csak figyelgetek,de pl a mi8 és mi mix3 topicban szép képeket látok.

(#1209) betyarr válasza beeep146 (#1205) üzenetére


betyarr
veterán

találtam a ceed-emhez,de erre hogyan kerül rá a telefon :F

(#1210) betyarr válasza betyarr (#1209) üzenetére


betyarr
veterán

már rájöttem...itt kell egy konzol meg egy telefon specifikus tartó.nem olcsó :Y

(#1211) beeep146 válasza betyarr (#1210) üzenetére


beeep146
tag

Tény, hogy nem a legolcsóbb. Én azért tettem le mellé a voksom, mert mind a szélvédőre ragasztott verziók, mind a műszerfalra/szellőzőre akasztott - furkált verziók kiestek. Így maradt ez. :-D Viszont atomstabil.
A tartót amit a i6Plushoz vettem, az utóbbi telefonjaimnál mind tudtam használni.

[ Szerkesztve ]

(#1212) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Sziasztok. Csatlakoztam ma egy 8/128-assal.😎
Visszaolvasom majd a topikot mindenképp, biztos lesznek majd kérdéseim/észrevételeim😃

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1213) k5.20 válasza *Mukeey* (#1212) üzenetére


k5.20
senior tag

Üdv a klubban!

(#1214) Braddock válasza betyarr (#1203) üzenetére


Braddock
őstag

Ennek a kínai másolatát: [link]

És tökéletesen bevált, bár nyilván kitakar a látótérből és nyáron a napon van, de 1500 forint, abban a híres kínai áruházban. Földszint mobilos pult.

(#1215) betyarr válasza Braddock (#1214) üzenetére


betyarr
veterán

már az a1-emet is nagyon sajnáltam,amikor pár száz kilométert úgy kellett megtenni,hogy végig sütötte a nap.mindenképp olyan kellene,amit olyan helyre tudok tenni,hogy ne süsse a nap és jól is lehessen látni.
ennek lehet adok egy esélyt,de aztán valszeg mégis megveszem ezt a proclip-et,ha nem jön be,hátha jó lesz a következő telefonoknak is :B

[ Szerkesztve ]

(#1216) Braddock válasza betyarr (#1215) üzenetére


Braddock
őstag

Teljesen megértem, nekem is a szélvédőre kell állítanom a klímát olyankor. Jól néz ki ez az Ugreen, csak az alsó felhajlás zavarna, pláne ha tokban van, lehet kevés lesz a hely és nem fér be mögé a telefon. Esetleg a mágneses szellőzőrácsos tartók amik még jók lehetnek, csak akkor kell egy felragasztott ellendarab vagy a tokba, vagy a telefon hátuljára. Nyáron valószínüleg ezt fogom használni.

(#1217) betyarr válasza Braddock (#1216) üzenetére


betyarr
veterán

a mágneses nem gyere be.valamiért nem bízom benne,meg féltem,hogy a telefont felsérti valahogy (tokot meg nem használok.egy neoprén sleeve-ben tartom a telót.)

(#1218) Braddock válasza betyarr (#1217) üzenetére


Braddock
őstag

Megértem. Kiváncsi leszek amit linkeltél hogy válik majd be. Remélem jó lesz.

(#1219) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Így elsőre eléggé tetszik a teló, gyors, jó a kijelző👌
Akku hogy bírja? 6óra sot megvan azért egy nap?
Van valami, amire így elsőre figyelni kell? Bugok, hibák stb?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1220) -=Vacsek=- válasza *Mukeey* (#1219) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

nem rég jöttem haza franciából kocsival (sítábor) 85%ról 19%ra merült 8.5 óra alatt youtube-ról mobilnetről ment a zene.

(#1221) csipuka válasza -=Vacsek=- (#1220) üzenetére


csipuka
senior tag

Nagyon szep, de kocsiban miert nem toltod a telot?

(#1222) -=Vacsek=- válasza csipuka (#1221) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

kisbuszban közepén ültem 19%nál kapott powerbankot. ;)

(#1223) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Sziasztok,

Készítettem egy Gcam leírást a zavarra reflektálva, amit Tech2 Laci kreált a 100 éves Gcam-mel, amit tesztelt:
[link]

Beállítási lehetőségek nagyon fontosan az alkalmazásban, hogy jól működjön, valamint az őskori alkalmazások óta rengeteget fejlődött a program.

https://utdetailing.hu/

(#1224) hajbel válasza tibcsi0407 (#1223) üzenetére


hajbel
addikt

Wow. Köszönjük szépen! :R Remélem, a videó alá is belinkelted.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1225) tibcsi0407 válasza hajbel (#1224) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Oda csak az alkalmazás linkjét. Ez maradjon PH-s körökben, ne ebből csináljanak pénzt a Tech2-s srácok.
Arra sem vette a fáradtságot, hogy utána járjon a dolgoknak, mielőtt kontentet gyárt valamiről.

https://utdetailing.hu/

(#1226) hajbel válasza tibcsi0407 (#1225) üzenetére


hajbel
addikt

Csak azért gondoltam, hogy több emberhez eljusson. Én sem tudtam a gcam configokró, mondjuk az tény, hogy a crasht már régóta meg lehet oldani, az enyém atomstabil. GCam XML Share-ben nem jön be a channel, hiába kattintok a view channel gombra. Nem tudod, miért?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1227) Dolphine válasza tibcsi0407 (#1223) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönjük! :R

Ahogy a Kolléga írta GCam XML Share oldal nem jelenik meg. :(

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1228) tibcsi0407 válasza hajbel (#1226) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Telegram van telepítve?
PC-n próbáltam most, nekem működik.
Update:
telefonon is megy.
Ahogy ott is írtam, én nem szeretném letölteni és megosztani a srácok munkáját, de nyilván ha más megteszi, akkor azt én nem akadályozhatom meg. :)

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1229) hajbel válasza tibcsi0407 (#1228) üzenetére


hajbel
addikt

Csak PC-n próbáltam, nem megy.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1230) tibcsi0407 válasza hajbel (#1229) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Telegram telepítve van? Mert nekem egyből behozza a linket. Chrome megkérdezi, hogy meg szeretném-e nyitni a Telegram-ot és már jön is be.
Nyilván Telegram fiók kell hozzá.

https://utdetailing.hu/

(#1231) hajbel válasza tibcsi0407 (#1230) üzenetére


hajbel
addikt

Értem. Sajnos ezt sehol nem írja. Ha hazaérek melóból, kipróbálom.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1232) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Rendelnék egy karbon tokot, van esetleg hozzá valamilyen kupon vagy akció? Vagy ha esetleg valakinek elfekvőben, akk érdekelne😎

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1233) -=Vacsek=- válasza *Mukeey* (#1232) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

nekem is karbon van nagyon jó, alig vastagít ill szélesít a telón. aprón szoktak kirakni kuponokat.

(#1234) *Mukeey* válasza -=Vacsek=- (#1233) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nem mellesleg atom hitec-ül néz ki. Nincs ennél menőbb gyári tok szvsz...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1235) csipuka válasza tibcsi0407 (#1230) üzenetére


csipuka
senior tag

Ja, nincs telegram-om, nem megy pc-rol nekem sem.

(#1236) dl650 válasza tibcsi0407 (#1230) üzenetére


dl650
tag

Igen. Kell hozzá a Telegram. Nekem is csak a telepítése után adta be a linket. Sikerült is hozzáadni a fájlokat. Minden működik, kivéve ha kikapcsolom a hdrt. Akkor nem menti el a képet. Amúgy jó! Köszönöm szépen a munkádat!

(#1237) Dolphine válasza csipuka (#1235) üzenetére


Dolphine
addikt

Ezért nem szeretném telepíteni a Telegramot. :(

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1238) tibcsi0407 válasza dl650 (#1236) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Igazán nincs mit!
Feltöltöttem néhány konfigot a Mega könyvtáramba, jeleztem is a Telegram csoportban. Ha ellenzik, akkor leveszem, de addig is letölthetitek. MEGA LETÖLTÉS
Én személy szerint az Xlib2S jelölésűeket szeretem, jelenleg ezt használom: Marian---XLib2s---P3XL---AWB.xml

A többieknek még egyszer:
Csak Telegram-mal megy PC-ről is és telefonról is!
Ha a srácok nem bánják, akkor a Mega-n frissíteni fogom mindig a fájlokat, így nem lesz szükségetek Telegram-ra. Ha ellenzik, akkor nincs mese, törlöm a MEGA-t és tiszteletben tartom az akaratukat.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1239) Dolphine válasza tibcsi0407 (#1238) üzenetére


Dolphine
addikt

Nagyon hálásak vagyunk! :R
Ha ellenzik, akkor természetes, hogy Te is törlöd, ezt mindenkinek meg kell értenie! :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1240) hajbel válasza tibcsi0407 (#1238) üzenetére


hajbel
addikt

Kösz szépen! Szünetben megcsináltam telefonon. Minden patentul működik. Nagyon hasznos lenne a meg a fiók frissítése! :R

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1241) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Egyelőre senkinek nem volt ellenére. Követni fogom az XML channel-t és ha lesz új, akkor posztlom.
Az Xlib típusúak általában csak az Xtreme verziós Gcam-mel mennek, mert az Xtreme-nek egy saját kamera lib-je, ahol az agresszív zajszűrést leveszi és kicsit javít az élesítésen. Nekem jobban tetszik így, mert nem nyírja ki a denoising a részleteket.
1 példa: [link]
Van egy kis zaj, de nagyon részletes.

https://utdetailing.hu/

(#1242) hajbel válasza tibcsi0407 (#1241) üzenetére


hajbel
addikt

Azt észrevettem, hogy több a zaj, de vajon ez éjszakai képeknél hogy muzsikál?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1243) tibcsi0407 válasza hajbel (#1242) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nagyon jól.
Toltam fel egy night sight-os képet a Flickr albumba.

https://utdetailing.hu/

(#1244) farena válasza tibcsi0407 (#1223) üzenetére


farena
tag

Köszönet érte. A Mega feltöltésért is. 😊

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#1245) tibcsi0407 válasza farena (#1244) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nincs mit!

Közben 3 új XML-t töltöttem fel.

https://utdetailing.hu/

(#1246) csipuka válasza tibcsi0407 (#1245) üzenetére


csipuka
senior tag

En is koszi, legalabb ujra probalkozom a gcam-mel, mert amugy a stock-ot hasznalam inkabb.

(#1247) tibcsi0407 válasza csipuka (#1246) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Jó az is nappali fotózásra, ha tűző napfény van, minden másra nem való. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#1248) Braddock válasza tibcsi0407 (#1247) üzenetére


Braddock
őstag

"minden másra nem való"

Azért ez elég erős.
Főleg, ha valaki ezt olvasva nem veszi meg a telefont...

(#1249) tibcsi0407 válasza Braddock (#1248) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha a Gcam-et is használod, akkor annyira nem erős. :) Nekem 6-os van, így már jó ideje volt időm kitapasztalni, hogy mire képes. (ugyanaz a szenzor, ugyanaz a kamera konfig)
Gcam vs stock, ég és föld. Félelmetes, hogy mit kihoz a szenzorból a Gcam kis pixelméret ellenére is.
Egyébként is, ki az aki nem venné meg a telefont, ha pontosan arról van szó, hogy egy külsős kamera alkalmazással a másfélszer annyiba kerülő telefonokat is körberöhögi így a 6T?
Nálam a stock törölve van teljesen a rendszerből.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#1250) *Mukeey* válasza tibcsi0407 (#1249) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Pixel2-t azért nem éri el, de tényleg sokkal jobb a gcammal.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.