Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Lazika


Lazika
senior tag

Sziasztok!

Aki használ Gcam porto azoktól kérdezném, hogy nektek jól működik az alkalmazás? Nekem eddi gjó volt, de a legfrissebbel olyanokat csinál, hogy elkészíti a képet, de nem menti el a fotókba pl.

(#452) redst4r válasza Lazika (#451) üzenetére


redst4r
tag

Kipróbáltam, nekem sem mentette. Kilőttem az alkalmazást, újra megpróbáltam, most ment rendesen.

(#453) peti123


peti123
csendes tag

nektek is lötyög kicsit az oldalsó némitó gomb? minden állásba van egy kis mozgása ez nem annyira frankó

(#454) metal01 válasza peti123 (#453) üzenetére


metal01
őstag

Kicsit nálam is...

(#455) Vitee válasza DamianB (#445) üzenetére


Vitee
aktív tag

Köszi, én is meglepődtem :) Nagyon bírja az akksi. Az 5 se volt kutya, de ez még jobb :)
Nem volt cache törlés, semmi. Csak frissítettem az új verzióra és ennyi.

Nekem is van egy kis holtjátéka a gombnak.

[ Szerkesztve ]

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#456) peti123 válasza metal01 (#454) üzenetére


peti123
csendes tag

azért kicsit fura mert az egész készülék prémium és ezt a hatást is akarják elérni, éreztetni...
ez egy kicsi apróság ami ront az összképen és nem hinném hogy mérnöki csoda kéne hogy ez szépen csúszkáljon lötyögés nélkül

(#457) Bilux válasza peti123 (#456) üzenetére


Bilux
veterán

Nekem nem a lötyögéssel van bajom hanem, hogy túl szoros. Járhatna kicsit könnyebben. De ez ilyen volt már az 5T-nél is

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#458) metal01 válasza peti123 (#456) üzenetére


metal01
őstag

Ez legyen a legnagyobb baj sztem. Amíg tartja magát az adott pozícióban a gomb és ki nem esik a helyéről addig nincs nagy gáz. :) Engem jobban zavar a fake értesítés hiba és a letöltéskezelős nyavalya.

(#459) xenom0rph válasza Traianus (#443) üzenetére


xenom0rph
őstag

De ezt nem a telefonnak kéne szoftveresen kezelni? Mert ha battery saver módban van a telefon akkor nem rezeg a billentyűzet sem :F és szerintem silent módban is így kéne lennie

halahala

(#460) hardline


hardline
senior tag

Uraim! Használ valaki bluetoothos selfie sticket vagy tripodot a telefonhoz? Működik ilyesmivel?
Vennék egy Huawei AF15 kékfogas botot, de tartok tőle, hogy nem működne a kioldó. BT headsettel sem csinál semmit a kamera, pedig a hangerő gombra exponálni kellene neki. (a telefon hangerő gombjával exponál, de a bt eszközzel nem történik semmi)
Tapasztalat, vélemény?

(#461) spawn21


spawn21
veterán

Nem akartam megvenni a T modellt. De ez a McLaren edition...... Ahogy megjön az edigatalos u12 ára, rendelek egyet :))

iPhone 13p

(#462) DamianB válasza spawn21 (#461) üzenetére


DamianB
őstag

Ha megveszed kíváncsi leszek a tapasztalaidra.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#463) bozarjoska válasza hardline (#460) üzenetére


bozarjoska
őstag

Xiaomi selfie/tripod bottal megy simán.

(#464) adamsauvage


adamsauvage
aktív tag

Galaxy Note 9rol erdemes erre valtani? hogy latjatok akik hasznaljatok

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#465) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Moment támogatást kapott az OP 6/6T. Nem olcsók a kiegészítő lencsék, de jó minőségűek.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#466) Traianus válasza xenom0rph (#459) üzenetére


Traianus
tag

a telefon beállításaiban is lehet ezt állítgatni, a hang menüpontban ha legörgetsz, akkor van egy rezgés blokk, és ott az érintéskor rezgést kell kikapcsolni

(#467) DamianB válasza adamsauvage (#464) üzenetére


DamianB
őstag

Nem hinném.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#468) xenom0rph válasza Traianus (#466) üzenetére


xenom0rph
őstag

De én szeretném, hogy rezegjen, csak ha silentbe vagyok akkor tényleg semmi zörej, rezgés ne legyen. Na mindegy :(

halahala

(#469) marcarc válasza adamsauvage (#464) üzenetére


marcarc
senior tag

Két külön világ. A net tele van tesztekkel neked kell látni, hogy megfelel-e neked. Én személy szerint soha többet nem fogok prémiumot fizetni a Samsung -nak a márka ért, ha telefonról van szó.

(#470) #Dániel


#Dániel
tag

Sziasztok,

ÁÁ! Csak ennyit tudok mondani Uraim netán Hölgyeim!

Nexus 5-ről itt az ideje váltanom, és irgalmatlan brutálmódon a 6T-hez húz a szívem. DE, a Mi8 vagy Mi8 pro sem tűnik rossz ajánlatnak a 6T-vel szemben.

Mind a kettő igazán pure, tökmindegy melyiket nézzem, pro-contra már annyira nem számít, de lehet hogy kéne. Kiolvastam a világot, sajnos a Mi8 pro-val kapcsolatban még olyan sok minden nincs, de Uh!

Valaki mondja meg nekem, merre vagyok arccal, mert most már magam sem tudom.

(van egy redmi note 5 a családban, pofám leszakad hogy annyi pénzért milyen brutál készüléket lehet venni.)

Itt a vég.. :D

Dani

(#471) ghiottone válasza #Dániel (#470) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha bejött a gyári android akkor inkább az OP-t javaslom. Volt kétszer MIUI-s telefonom (RN3Pro és Mi5s) de én a sima egyszerű felületet jobban megszoktam és nem tudtam átállni a MIUI-ra.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#472) eddhunter válasza ghiottone (#471) üzenetére


eddhunter
tag

Nekem HTC-m volt régen, úgy emlékszem azon is stock-szerű volt a sense. Valószínűleg az iPhone utáni váltás is azért volt könnyebb 6t-re, mert nincs túlbonyolitva a rendszer.
Én csak ajánlani tudom. :C

(#473) metal01 válasza #Dániel (#470) üzenetére


metal01
őstag

A Nexus 5-öt a mai napig használom. Az egyik legjobb teló :)

(#474) spawn21 válasza DamianB (#462) üzenetére


spawn21
veterán

Durván overkill a telefon ram mennyisége.
Nem is amiatt veszem meg, csak nagyon tetszik és még így sem drága. :DDD

Majd nyáron lefújatom az autó fékeit narancssárgára és akkor McLaren stingerem lesz :DDD

iPhone 13p

(#475) adamsauvage


adamsauvage
aktív tag

ki lehet valahol probalni a telefont Budapesten?

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#476) hardline válasza bozarjoska (#463) üzenetére


hardline
senior tag

Nagyon köszönöm, így meg mertem rendelni. :R

(#477) kokler146 válasza #Dániel (#470) üzenetére


kokler146
tag

Szia én Mi8 ról váltottam ég és a föld a két telefon már fogásra is érezni a minőséget!
A kijelző nagyobb és sokkal szebb, ugyanavval a fülessel zenelejátszóval minőségibben és hangosabban szól az aksi is bőven jobb! a MUI kicsivel jobban tetszett de a MI8 ban az nem tetszett hogy régiót kell váltogatnod a témázáshoz ás a arcfelismeréshez! Nem bántam meg a cserét az tuti!!!!

(#478) Lazika válasza kokler146 (#477) üzenetére


Lazika
senior tag

Apámnak most jött meg a Pocophoneja, akkor azért nincs lehetőség beállítani az arcfelismerést, mert magyar régiót állítottam be neki? Köszi

(#479) #Dániel válasza Lazika (#478) üzenetére


#Dániel
tag

Szia,

//OFF - Külsős vagyok, de igen. A redmi note 5-ön Indiát kell régiónak beállítani, akkor van csak a fícsör. Egy 20 másodperces google keresés után, ugyan ezt meg kell csinálni a pocophone-on is, csak Hong Kong-ot kell beállítani. //OFF

(#480) kokler146 válasza Lazika (#478) üzenetére


kokler146
tag

Szia igen olasz vagy indiai régiót állisid be!

(#481) marcarc válasza adamsauvage (#475) üzenetére


marcarc
senior tag

Max ha egy fórumtárs megmutatja neked az övét. :)

(#482) csenor válasza kokler146 (#480) üzenetére


csenor
senior tag

Az jó ha ilyeneket kell csinálni, és mindezek mellett már többen hülyéztek minket a fórumba, hogy a poco sokkal jobban megéri mint a OnePlus. :B :U

(#483) Kocsó


Kocsó
aktív tag

Sziasztok!

OP 6T McLaren Edition vásárlását tervezi valaki rajtam kívül? :B
Kaphatnék privátban egy Referral link-et? :R

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#484) marcarc válasza Kocsó (#483) üzenetére


marcarc
senior tag

Én sima 6T-t vettem, nem bírtam volna kivárni :D pm ment.

(#485) Kocsó válasza marcarc (#484) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Megjött, köszi

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#486) adamsauvage válasza marcarc (#481) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

idokozben szereztem egyet es eldolt megy a note 9 a kukaba a 6t mellett elbujhat, vezeteknelkuli toltes nem erdekel egyedul a vizallosagot sajnalom az hianyzik fulesnek meg ugyis ticpods free es eszeveszett gyors a telefon
1 apro jelenseg nem stimmel hiaba allitom be hogy ertesitesnel felvillanjon a telefon nem teszi de ezt majd orovosoljak valahogy biztosan vagy nalam nem jo valami

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#487) DamianB válasza adamsauvage (#486) üzenetére


DamianB
őstag

Érdekes vélemény köszi hogy megosztottad . Nem gondoltam volna hogy egy note 9 után ennyivel jobbnak érzed majd .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#488) adamsauvage válasza DamianB (#487) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

amikor megvettem a note-t nem gondoltam volna hogy ilyen lomha, felraktam ra a Pie betat ami egeszjo volt viszont az sem hoztanazt a szintet sebessegben es stabilitasban mint a 6t, 8.1el megrosszabb volt a helyzet

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#489) ivatti10


ivatti10
aktív tag

Használtok hatékony reklámblokkolót?
AdGuarddal kezdtem, de időnként megállította a netet. Blokada eleinte jó volt, de az utóbbi 1 hétben gyakran nincs netkapcsooatom. Bár nem jelzi semmi, nem mennek a netes betöltések. Ha kikapcsolom a Blokadát, mennek (majd ha visszakapcsolom, akkor is).

ZTE nubia Z60 Ultra

(#490) Kocsó válasza marcarc (#484) üzenetére


Kocsó
aktív tag

OP 6T ME megrendelve :U

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#491) csenor válasza Kocsó (#490) üzenetére


csenor
senior tag

Akkor már csak 3 hét és itt is lesz! :U :B

(#492) szabyka95 válasza ivatti10 (#489) üzenetére


szabyka95
őstag

Adaway, root

(#493) mjani1172 válasza adamsauvage (#488) üzenetére


mjani1172
addikt

Azért ez egy kicsit komolytalan:

"az sem hoztanazt a szintet sebessegben es stabilitasban mint a 6t"

(#494) ivatti10 válasza szabyka95 (#492) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Igen, rootolós korszakból ismerem, de nem kívánom rootolni. Azért köszi. :R Esetleg más módszer? :)

ZTE nubia Z60 Ultra

(#495) adamsauvage válasza mjani1172 (#493) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

egyatalan nem, ha kikapcsoltam iphone x en az osszes animaciot akkor sem, stabilitasrol ne beszeljunk ios 12 utana hibak sorozata jott elo, vopt olyan hogy random eltunt a billentyuzetem ujrainditas sek segitett aztan megjavult majd megint elromlott, voltam sielni a magastatraban -3 fokban a telefon megadta magat,
mindezt 379 ezer forintert anno mikor vettem

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#496) spawn21 válasza adamsauvage (#495) üzenetére


spawn21
veterán

Jól mondod. Most adtam el az X-et.
Persze ha az újat veszed meg, akkor az gyors. Dehát ez minden évben így van. Nameg kinek mi a gyors

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#497) bozarjoska válasza ivatti10 (#494) üzenetére


bozarjoska
őstag

Adguard nálam jól ment, igaz most csak Samsung böngészőt használom adguard content blocker-rel. Amúgy itt van ez:[link]

[ Szerkesztve ]

(#498) Kocsó válasza szabyka95 (#492) üzenetére


Kocsó
aktív tag

ugyanezt használom én is ;)

abban tud valaki segíteni, hogy az AdAway-be hogy lehet felvenni magyar webcímeket is?

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#499) mizoli válasza Kocsó (#498) üzenetére


mizoli
addikt

Beépített lehetőség van a saját listák létrehozására. Jobb felső sarok, 3 pötty :)

(#500) HARDZiE


HARDZiE
újonc

Sziasztok! Beállítottam a GCam-et, mint alapértelmezett kamera appot. Mindaddig, amíg a telefon feloldva van működik is a power gomb kétszeri nyomására. Viszont ha zárolt állapotban nyomom meg kétszer a power gombot, akkor a OnePlus gyári kamera appja nyílik meg. Ötlet, hogyan tudnám ezt is megváltoztatni GCam-re? Egyébként néha nekem sem menti a Fotókba a képeket... :-( (GCam_Pixel3Mod_1.3_build.6.1.021)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.