Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) csipuka válasza Seth1 (#1300) üzenetére


csipuka
senior tag

Nekem meg megvan az elozo 3T is az se egett be, az elmult 2 honap alatt meg ez se.
Szamomra remek valasztas volt, de mit varsz is a 6T topikban? :)

(#1302) DamianB válasza Seth1 (#1300) üzenetére


DamianB
őstag

Be égéstől ne tarts sztem OP3T volt elötte az is csak úgy égett be hogy hosszan kellett bámulnom hogy észre vegyek bármit is ha pedig van hard user akkor az én vagyok.

Mostanában nekem a fő problémám a jack dugó hiány három át alakítóm van ebből már csak egy jó rohadt mérges vagyok

Kérnék tőletek tippet az ügyben hogy ha állapot sávban rá kattintok értesítésre semmi sem történik nem nyitja meg ez mért lehet ?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1303) Seth1 válasza csipuka (#1301) üzenetére


Seth1
tag

Nem azt vártam, hogy lexarozzák csak ha esetleg van valami problémája, hiányossága arról tudni szeretnék vásárlás előtt. Tökéletes telefon nem létezik, mindegyiknek van valami hiányossága, hibája.
A jack dugó hiánya nem számít nekem.

(#1304) csipuka válasza Seth1 (#1303) üzenetére


csipuka
senior tag

Idonkent az ujlenyomatolvaso nem mukodik elsore. Rosszul tartom az ujjam biztos. Nem gyakran, de elofordul.
A jack nekem sem hianyzik, amugy gyors es szep, a gyarilag adott tok meg az eddigi legjobb szerintem.

(#1305) *Mukeey* válasza ghiottone (#1299) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Gyári kamera az gyengébb, mint a p2xl. Ahogy fentebb írták, van gcam. Üzemidő sokkal jobb, töltés szenzációs.
Kijelzője nekem sokkal jobban tetszik, még a kisebb felbontás se gond. LG amoledje nekem nem tetszett, egyik fő ok volt a cserére. Az a legkisebb szög váltásra elkezdett kékülni enyémen, nagyon zavart. Meg valahogy az egész telefon jobb érzet, mint a p2xl.
Az ujjlenyomat-olvasó a kijelző alatt viszont sajna tényleg 1.gen, 10/5 a találat.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1306) Répafőzelek


Répafőzelek
tag

Sziasztok!

Kis segítséget kérhetek? Eddig ha hosszan nyomtam a home gombot, akkor egy Google Segéd jött be, ahol az éppen aktuális képernyőn ki tudtam kijelölni szöveget, telefon számokat egyből tudtam hívni, azonnal fordítani de pár hete ez megváltozott. Most a Google Now jön be a hosszú home gomb megnyomására.

Vajon hogyan lehet visszaállítani a régi változatra, mert a Now annyira nem releváns, a másiknak viszont óriási hasznát vettem. A navigációs sáv testreszabásánál továbbra is a "Kereső segéd" van megjelölve, szóval ez inkább valami Googleös kavarásnak tűnik nekem, viszont nem tudok rájönni, hogy miként lehetne a régi segédet visszaszerezni, erre van valakinek bármilyen ötlete?

(#1307) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Megérkezett a karbon tok.👌👌👌

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1308) Seth1 válasza csipuka (#1304) üzenetére


Seth1
tag

Kiprobáltam a oneplus 6t-t és nem vettem meg mert méretben is nekem már túl nagy és az ujjlenyomatolvasó is pontatlan (Huawei p10-hez képest).

(#1309) ivatti10


ivatti10
aktív tag

A Tartalomátküldés ikonra kattintva csak keres, de nem találja az Lg tévét. Azonos wifihálózaton vagyunk. Van valami trükkje az átküldésnek?

ZTE nubia Z60 Ultra

(#1310) dl650 válasza ivatti10 (#1309) üzenetére


dl650
tag

Én Samsungon próbáltam és ott jól működött

(#1311) Ubi válasza ivatti10 (#1309) üzenetére


Ubi
tag

A TV-én keresd meg az alkalmazások közt a Mirror Share alkalmazást, es lépj bele. Meg kell, hogy találja.

HTC Desire - HTC Sensation - HTC One S - HTC One (M7) - HTC One (M8) - HTC One M9 - OnePlus 3 - OnePlus 5 - Huawei P10 Plus - OnePlus 6T - OnePlus 8 Pro - iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 7

(#1312) ivatti10 válasza ivatti10 (#1309) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Köszi mindenkinek! :R
A megoldás az lett, hogy a Youtube-on csináltam egy tartalommegosztást, utána már működött a sima is. :K

ZTE nubia Z60 Ultra

(#1313) BassboyKGy


BassboyKGy
csendes újonc

Vadonat uj OnePlus 6T, 3-4 feltoltes utan ejjel 8.5 ora alatt 6%ot esett az aksi, normalis ez? WiFi, 4G, Location kikapcsolva ejjelre, Sleep Standby Optimisation bekapcsolva.
Nekem soknak tunik, mi lehet a baj?

(#1314) *Mukeey* válasza BassboyKGy (#1313) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Valami beakadhatott, valamelyik app. Nálam ha minden be van kapcsolva se merül ennyit.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1315) DamianB


DamianB
őstag

Harmadik jack átalakító megy tönkre . A legkis. ebb problémának gondoltam ezt a jack dugós témát és ez let a legnagyobb.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1316) Surci1 válasza BassboyKGy (#1313) üzenetére


Surci1
tag

Nálam is van valami gebasz. Tegnap este 21 órakor 100%-ra töltöttem a telót. Ma reggel 8 órakor megnéztem a telót 78%on állt. :Y Kb. egy hónapja használom ugyazon beállításokkal semmit nem állítgattam. Emlékeim szerint legutóbb 2-3 %-ot esett ennyi idő alatt. Most csináltam egy kikapcs-bekapcsot, kiváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#1317) Surci1


Surci1
tag

Remélem ezek a beakadó, beragadó dolgok nem a 9.0.12 bugja, mert ugyanazokat az appokat használom mint 11-nél, de ott soha nem volt ilyen. Mondjuk a 12-t is már több mint egy hete használom és ez az első eset.

[ Szerkesztve ]

(#1318) Dolphine válasza Surci1 (#1316) üzenetére


Dolphine
addikt

Egy wipe sem ártana azért

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1319) hajbel


hajbel
addikt

McLarenes ujjlenyomat olvasó animáció feloldás. Tesztelve, működik, az első, non-root leírás, tényleg nagyon gyorsnak tűnik így a feloldás.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1320) xenom0rph válasza hajbel (#1319) üzenetére


xenom0rph
őstag

Tényleg gyorsabbnak tűnik. :D

Arra nincs valami move-around, hogy amikor felakarom oldani, ne égesse ki a szemem a képernyő? Mikor a pin-es feloldó képernyőn oldom fel a telefont, akkor csak a fp scanner körül lesz világos a képernyő.. Nem igaz, hogy erre nem gondoltak.

[ Szerkesztve ]

halahala

(#1321) ivatti10 válasza hajbel (#1319) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Ez tényleg hatalmas! Sokkal gyorsabb lett! 😃

ZTE nubia Z60 Ultra

(#1322) rodman73 válasza Dolphine (#1318) üzenetére


rodman73
aktív tag

Bocs ha off, de a wipe mit is töröl pontosan? Előre is köszi. :)

Lenovo Legion 5 17Ith6H i5-11400 RTX 3060

(#1323) Hubzsi


Hubzsi
tag

Nekem most valamiért a gyors gesztusok abszolút nem működnek, próbáltam ki be kapcsolni a funkciót/telefont de semmi... valakinél hasonló?

(#1324) Dolphine válasza rodman73 (#1322) üzenetére


Dolphine
addikt

A gyorsítótár törlése.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1325) k5.20 válasza Hubzsi (#1323) üzenetére


k5.20
senior tag

Nálam hibátlan.
Csinálj egy restartot.

(#1326) ivatti10 válasza rodman73 (#1322) üzenetére


ivatti10
aktív tag

A wipe az törlés. AWipe cache a gyorsítótár törlése, biztonságos, nem töröl fontos adatokat. A Wipe data az bizonyos telóknál egyenértékű a gyári visszaállítással, másoknál is töröl személyes adatokat, beállításokat, telepített programokat.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#1327) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Ki gyártja az optic amoled paneleket a oneplus-nak?

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1328) hajbel válasza *Mukeey* (#1327) üzenetére


hajbel
addikt

Szvsz majdnem biztos, hogy a samsung. A OP6-ét is ők gyártották. [link]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1329) Migee


Migee
tag

Sziasztok.Oper.rendszereket hasonlítva melyik a legstabilabb, legjobb? Ha lehet ilyet kérdezni?Samsung,Emui, Miui, Oxygen?

(#1330) hajbel válasza Migee (#1329) üzenetére


hajbel
addikt

Nem kérdés, hogy az Oxygen, mivel a legtisztább és a tech közösség szerint a funkcionalitást tekintve is a legjobb. Persze írtak itt bugokat, de ez más rendszereknél is előfordul.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1331) tibcsi0407 válasza Migee (#1329) üzenetére


tibcsi0407
félisten

OmniROM Treskmod. :))

https://utdetailing.hu/

(#1332) *Mukeey* válasza Migee (#1329) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Inkább azt írom, hogy biztosan az emui a legrosszabb. A Samsung one ui ízlés kérdése, tele van rengeteg jó funkcióval, cserébe lassan frissítik és a főverzió ugrások nem szoktak túl jól sikerülni. Miui is jó rendszer, nekem a kinézete nem tetszik, viszont jól szokták optimalizálni és sokáig frissítik(főverzió általában marad, csak a miui verzió ugrik).
Oxigen pedig szinte stock droid, gyors és hosszú frissítések, közösség által kért funkciókkal.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1333) ForRedGlory válasza Migee (#1329) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Oxygen, aztan Samsung. A tobbi gagyi szamomra.

(#1334) Migee


Migee
tag

Garancia kérdésben mi a helyzet a OnePlussal?
Ugyebár Magyarországon vagy bolti, vagy az EU-s gar él igaz?
Mennyi a hibás cucc?
(Huawei green kijelző egyből gar ugye ) :)

(#1335) Aurig@ válasza ForRedGlory (#1333) üzenetére


Aurig@
őstag

Hozzátenném még az Android One-t, gyakorlatilag az is Stock Droid.
A Samsung rendszerét az ellenségemnek se kívánom, annyi szemetet, ami abban van, borzalom!

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#1336) *Mukeey* válasza Aurig@ (#1335) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Azért az régen volt már, hogy telenyomták szeméttel.
S6 utáni modelleken elég jó a rendszerük, tele sok jó funkcióval.
Inkább a frissítésekkel van a gond náluk.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1337) hajbel válasza *Mukeey* (#1336) üzenetére


hajbel
addikt

A sok jó funkcióból nem használsz semmit, csak az akkut merítik. S7-ről váltottam, mert 30%-ot merült éjjel, aztán még 30-40-et amíg melóban néha-néha ránéztem. Egyébként a samsung launcher akadozott. Az s9-nél is fennáll a merülési probléma, a pocketnow tesztjében el is mondják az összehasonlításban.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1338) *Mukeey* válasza hajbel (#1337) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Persze, nekem is volt s7e meg s8 is.Akku idő katasztrófa volt. Nem azt mondtam, hogy nincsenek problémái, hanem amit irt, arra. Az tény, hogy nincs úgy tele bloatware-el, mint a régi táccsvizek voltak. Kinézetre is letisztult vonalat visznek.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1339) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

az miért van h sokszor nem működik a smartlock? körbelőttem a helyet de mégis felkell oldanom. több helyszínen ez a helyzet.. :F

(#1340) marcarc válasza Migee (#1334) üzenetére


marcarc
senior tag

oneplus.com ról rendelve garancia alatt futár viszi, hozza. Volt 6 osom és 6T-m is egyikkel sem volt bajom. Érdemes a oneplus-tól venni, pont a garancia miatt. A kijelzővel nincs baj, nagyon nem hallottam tömeges típus hibáról. Az egyetlen körülöttem előforduló OP garanciáztatás egy kis szösz miatt volt ami valahogy bekerült a kamera üvege alá.

(#1341) ivatti10


ivatti10
aktív tag

Egyik pillanatról a másikra múködésképtelenné váltak a bekapcsoló, és a hangerőgombok. Már vagy 30-szor próbáltam, de semmire nem reagál. Újraindítani sem tudom. Előzmény, hogy most először csatlakoztattam órákra a Samsung Gear S3-at, de szerintem ennek nincs köze a hibához. A bluetoothkapcsolat alatt sokkal lassabb volt a teló, a gombok is több másodpercre reagáltak. Most, mikor leválasztottam, már semmi hatása nincs a nyomkodásuknak. Tapasztaltatok hasonlót? :W

ZTE nubia Z60 Ultra

(#1342) csipuka válasza ivatti10 (#1341) üzenetére


csipuka
senior tag

Nem, pedig ugyanez az oram van.

(#1343) Migee


Migee
tag

6T vs Mate 20 Pro .
Eközött vacillálok.
Megéri-e a némi anyagi többletet a Mate 20 Pro?
Nézegettem teszteket, de nem lettem okosabb.

(#1344) Migee


Migee
tag

Már régóta Samsungom volt, és ki szeretnék próbálni valami mást is.

(#1345) k5.20 válasza ivatti10 (#1341) üzenetére


k5.20
senior tag

Most akkor ki- vagy bekapcsolt állapotban van a vas?

Én nyomnám hosszan a bekapcs gombot. Nem erősen, hosszan.
...és amikor már úgy gondolom, hogy elég, akkor még egy kicsit tovább...

(#1346) ivatti10 válasza k5.20 (#1345) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Bekapcsolva van. Nyomtam 1 percig, aztán 2-ig, de semmi reakció. Gőz lenne, ha kikapcsolna, mert nem tudnám bekapcsolni sem. Kerestem reboot progit a Playen, de root nélkülit nem találtam.Tudtok valamit ajánlani root nélkül? Várok 1-2 napot, aztán bejelentem hibára.Ja, és most töltés után a töltésjel a jobb felső sarokból nem tűnik el annak ellenére, hogy a töltőkábel már nincs benne. Kifújattam, megpiszkáltam, újrabedugtam, de semmi.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#1347) k5.20 válasza ivatti10 (#1346) üzenetére


k5.20
senior tag

Csinálj biztonsági mentéseket, aztán esetleg egy gyári visszaállítást bepróbálnék.

(#1348) Surci1 válasza ivatti10 (#1346) üzenetére


Surci1
tag

Jól értem akkor nem tudod kikpacsolni a telót? Mert ha hosszan min. 8 mp-ig nyomod az összes fizikai gombot (hangerő+- és a be-kikapcs gomb) egyszerre, akkor kikapcsol a teló.
Nekem volt egyszer, hogy youtube video nézés közben hangerőt akartam állítani, de nem müködött +- gomb. Aztán a kikapcs gombot nyomtam meg, de az se reagált. Ekkor a fentebb írt módszerrel kikapcsoltam a telót, aztán a bekapcs gombbal bekapcsoltam és újra minden funkciónált. Hogy mitől lehetett nem tudom. Az igaz, hogy a video nézés előtt belementem a telefonról menűbe- az állapot almenőbe, ahol ráböktem a rutásidőre, ami asszem 323 órát mutatott, de utána onnan kilépve, nem tűnt fel semmi, csak a videó nézésnél.

[ Szerkesztve ]

(#1349) ivatti10 válasza Surci1 (#1348) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Ezen már túl vagyok. Mint írtam, a hangmód váltó kivételével egyik gomb (hangerő fel, le, bekapcsoló)sem működik. Sőt, a töltés után az akkustatisztika sem nullázódott, még mindig azt érzékeli, hogy 2 napja töltöttem, és 8 óra képernyőidőt mutat. Kíváncsi vagyok, milyen zavarokra számíthatok még. Gyári visszaállítást vasárnapra tervezem, akkor lesz fél napom, ami szükséges a visszaállításhoz. Nem tud senki reboot progit, amihez nem kell root? Hátha egy újraindítás helyrehozná. Gomb nélkül még az sem lehetséges.

ZTE nubia Z60 Ultra

(#1350) Surci1 válasza ivatti10 (#1349) üzenetére


Surci1
tag

Nekem se működött egyik gomb se, de ha egyszerre benyomva az összes gombot tartottam min. 8 mp-ig akkor kikapcsolt a teló. Bocsi akkor a javaslatért bár én az előző üzeneteidben csak azt olvastam hogy egyik gombot nyomtad 1percig 2 percig nem pedig az összeset egyszerre. Akkor ezek szerint te a telót ilyen módon kikapcsolni sem tudod.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.