Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Bly válasza dime27 (#1549) üzenetére


Bly
tag

Nem téma... Az ujjlenyomat olvasó animációját lehet átállítani a Mclaren edition féle megvilágítása. Így lehet alkalmazni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1552) dime27 válasza Bly (#1551) üzenetére


dime27
őstag

Köszi megcsináltam én is tényleg gyorsabb! :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1553) dime27


dime27
őstag

Vmi olyan képszerkesztőt tudna vki ajánlani amivel képeket lehet megvágni ill kiradírozni róluk dolgokat?! :F

Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1554) *Mukeey* válasza Helltak (#1550) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nyugodtan felteheted, teljesen alkalmas mindennapi használatra.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1555) Helltak válasza *Mukeey* (#1554) üzenetére


Helltak
őstag

Szuper, én is így gondoltam, de így már tuti:)

Xiaomi 14 Ultra

(#1556) Rhia válasza dime27 (#1553) üzenetére


Rhia
csendes tag

A Snapseed nagyon jó, régóta használom.

(#1557) dime27 válasza Rhia (#1556) üzenetére


dime27
őstag

Látom ami nekem kell körbevágás van benne de van benne olyan h ki tudok radírozni a segítségével egy képről mondjuk egy szöveget?! Ilyen van benne?! Ha igen hol?!
Köszi az ötletet am! :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1558) Rhia válasza dime27 (#1557) üzenetére


Rhia
csendes tag

Eszközök -> Korrekció
Érdemes a képre ránagyítani és úgy törölni a kívánt részt.

(#1559) Bly válasza *Mukeey* (#1554) üzenetére


Bly
tag

Miben másabb mint a januári stabil ROM?

(#1560) *Mukeey* válasza Bly (#1559) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Meg még márciusi a bizt.szint.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1561) Bly válasza *Mukeey* (#1560) üzenetére


Bly
tag

Hum-hum ... köszönjük. A SOT-ra, vagy akár a teljes üzemidőre mennyire van hatással ?! Itt a fórumon talán egy 100-200 hsz.-al ezelőtt valaki káromolta, hogy sokkal kevesebbet bír, mint a Stable ... ( Persze tudom sok dolog függvénye, de azért egy viszonyítási alapja mindenkinek van saját felhasználói szokásaihoz mérten )

[ Szerkesztve ]

(#1562) Bly


Bly
tag

Nekem most így néz ki a stable rommal...

(#1563) demike93


demike93
tag

Sziasztok!

Tervezek 1+6T vagy 1+7 telefont venni amikor kijön, és gondoltam rá ha már úgysem lesz benne jack kimenet akkor kipróbálom a bluetoothos bulleteket.
Ha jól tudom lehet vouchert megadni fizetnésnél és akkor tartozékra kapsz 20(?) dollár engedményt.
Ez még mindig így működik? Bulletekre is használható a kupon?
Vouchert honnan lehet szerezni?

Előre is köszi

So Long, and Thanks for All the Fish

(#1564) farena válasza Bly (#1551) üzenetére


farena
tag

Nálam nem jelenik meg az a sor amit ki kell választani. Ezért nem tudom telepíteni.

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#1565) szabyka95 válasza demike93 (#1563) üzenetére


szabyka95
őstag

(#1566) Braddock válasza farena (#1564) üzenetére


Braddock
őstag

Változtasd meg a mostani animációt bármelyik másikra és utána megjelenik. Persze zárd be a programot előtte. Most állítottam be, addig nekem sem jelent meg.

(#1567) farena válasza Braddock (#1566) üzenetére


farena
tag

Köszi.
Ez kellett, így már sikerült. 🍺

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#1568) *Mukeey* válasza Bly (#1561) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Stable elég jó üzemidőben. Én azt mondom, ha nem vagy frissítés-fetisiszta😂, akkor maradhat a stable, nagyon jól össze van rakva!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1569) Bly válasza *Mukeey* (#1568) üzenetére


Bly
tag

No igen gondoltam hogy akkuidőben még nincs eleresztve egy béta... Majd jön mikor jön. Akkora volumenű fejlesztések úgy gondolom log alapján nem történtek hogy beálldozzam a SOT időt ...

(#1570) *Mukeey* válasza Bly (#1569) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Áhh, semmi extra. Észre se vennéd ha feltennéd. Én is visszaváltottam.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1571) dime27


dime27
őstag

Tudnátok please belinkelni screenshotokat egy sim karival ill két simkarival elért max SOT időkről?!
Kíváncsi lennék mekkora különbség van ha a kettő helyett csak egy karival használnám a telót!
Lehetőleg olyanok küldjenek már képeket akik nem játszanak a telón hanem csak messenger facebook insta, youtube és böngészést használnak legfőképp 4g mobilnettel és BT okosórával!
Előre is köszöntem a segítséget! :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1572) Hubzsi válasza dime27 (#1571) üzenetére


Hubzsi
tag

Szia! Nekem ez lett viszonylag jó bár nem nagyon szoktam vele foglalkozni max az elején érdekelt:
2 sim
Folyamatos mobilnet
Céges outlook és eszköz felügyelet
Melóban az egyik simnek nagy gyér térerő
Massengerek ezen kívül

(#1573) Dolphine válasza Hubzsi (#1572) üzenetére


Dolphine
addikt

Azért ennyire nem engedd lemerülni, kinyírod az aksit! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1574) Bly válasza Dolphine (#1573) üzenetére


Bly
tag

Kinyirni csak nem engedi magát... De jót nem tesz neki az tuti... Az enyém 10%-nál tolja magát takarékosba azt nem szoktam vele megvarni... Ultrabook tatyojaban bent van a töltő egy kis kemény tasakban... Mikor rájon ha melóban ha otthon fel tudjam tenni... Eddig max 15% volt a max de 20 környékén már feldugom 2-3 naponta... Figyelni nem figyelem hogy 80%-nál lehuzzam de miért is lenne benne a 100% ha nem lehetne addig tölteni... 6-7 órás SOT megvan... Csak ajnalani tudom mindenkinek... Bitang jó telefon

[ Szerkesztve ]

(#1575) ollie válasza Dolphine (#1573) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem nyírja ki az akkut.

***

(#1576) dime27


dime27
őstag

Sziasztok!

Köszi mindenkinek a gyors válaszokat!
Telenornál azt mondták h kb 4 nap lenne egy szaros számhordozás...a nagyon régi kártyás telekomos számomat vittem volna hozzájuk de akkor sztem hanyagolni fogom ezt a műveletet annyit nem ér az egész hat óra sot sztem elégnel kell lennie napi szinten főleg h meló mellett nagyon ritka h ki tudom nyomni mondjuk akár 50 százalékig az akksit a 12 óra alatt! Inkább akkor csak élvezem a telót.én is nekem is nagyon bejövős! :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1577) ollie válasza dime27 (#1576) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Attól még kicseréltetheted a régi Telekomos Simet ingyen a Telekomnál. Várnod sem kell.

***

(#1578) hardline válasza dime27 (#1571) üzenetére


hardline
senior tag

A jelenlegi rom verzióval nekem jóval kevesebb a sot (7 óra), mint az azt megelőző rommal volt, ahol lazán 8,5-9 óra sot volt a jellemző.
Nem játszok a telefonon, nagyjából az általad írt felhasználásnak megfelelek, mi band 2-vel van 0-24-ben összekötve, csak az egész napos wifi hálózatra fel-le ugrálást is vegyük hozzá, meg a szar vidéki lefedettséget és a sok, rövid hívást.
Akkuban IS a legjobbak között van a 6T.

(#1579) akosxyz


akosxyz
senior tag

Valaki használ dbrand fóliát? Mennyit bír? Mármint nekem a széleken néha olyan mintha elengedné(nem durván, csak picit kezdene elválni). Megmelegítem és visszanyomom, utána napokig jó. Lehet én raktam fel szarul és azért történik ez. De gondoltam azért rákérdezek. :R

(#1580) dime27 válasza ollie (#1577) üzenetére


dime27
őstag

Az már ki lett cseréltetve tavaly a két simkarival semmi gond nincs csak gondoltam nagyobb SOT idő elérhető ha csak egy simet használnék :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1581) *Mukeey* válasza Hubzsi (#1572) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ez full jó sztem 2 kártyával. Én ha kikapcsolom a 2.simet akkor van 7,5-8óra sot max. 2 simmel 6óra kb, bár én 20%nál már töltöm.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1582) Dolphine válasza ollie (#1575) üzenetére


Dolphine
addikt

Én úgy tudom, de javíts ki, ha tévedek a Li-Ion akkunak 20-80% között a legjobb.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1583) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Lehet nem próbáltam eléggé, de hogyan lehet azt megoldani, hogy a telefon csak csörögjön a többi hang/értesítés néma maradjon?

halahala

(#1584) dl650 válasza xenom0rph (#1583) üzenetére


dl650
tag

Pl. Beállítások, hang, sms, és ott kiválasztod, hogy nincs hang. Ugyanott, értesítési hangokat kikapcsolod. Azt nem tudom, hogy más appokra is hatással van-e, de gondolom pl. Vibernél is ki lehet kapcsolni. Esetleg próbálkozhatsz valamilyen külső appal.

[ Szerkesztve ]

(#1585) ollie válasza Dolphine (#1582) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ettől még nem fogod megölni, akkor sem, ha minden nap teljesén lemeríted, majd teljesen felöltőd. Legfeljebb 3 év helyett 2 év múlva lesz észrevehető kapacitás csökkenés. A meleg sokkal károsabb az akkunak, mint a teljes feltöltés és lemerítés.

***

(#1586) Dolphine válasza ollie (#1585) üzenetére


Dolphine
addikt

:R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1587) hajbel


hajbel
addikt

Van egy kódom ingyenes protective casere, új készülék rendelése esetén. Privátban jelezze, akinek kell.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1588) dime27 válasza ollie (#1585) üzenetére


dime27
őstag

Ez pontosan így van több ismerősömnek is így halálozott el telefonjukban az akksi igen rövid idő alatt...más ha már új teló, új első kép kedvenc cicámról mert most épp sziesztázott :))

:R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1589) dime27


dime27
őstag

Nekem.két simmel átlagosan csak 5h SOT-ok jöttek ki a héten persze mondjuk 12 óra alatt amíg naponta melóba voltam vagy összesen úgy 8-9 órát a teló üresjáratban volt de figyelgettem és volt olyan is h egy óra alatt 5%-ot merült pedig nem.is használtam....a legnagyobb fogyasztók rendre a facebook, messenger, chrome voltak.15%-kokkal! Ennek a háromnak a fogyasztását nem lehetne vhogy csökkenteni h ne zabáljanak ennyit?! :F

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#1590) Hubzsi válasza *Mukeey* (#1581) üzenetére


Hubzsi
tag

Szerintem is rendben van, alapból nem nagyon nézem az SOT értékeket. Lényeg hogy általában reggel kap egy töltést és másnap reggel még mindig 20-30 % on van 1/2 óra töltés után megint végig bír egy napot...

(#1591) ollie válasza dime27 (#1589) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A sima Facebook és Messenger helyett használd a light változatokat.
A Chrome helyett meg szinte bármi kevesebbet eszik, nagyon jó pl. a Samsung Browser.

***

(#1592) Répafőzelek


Répafőzelek
tag

Sziasztok!

Tudtok esetleg jó minőségű üveg fóliát a telóra?

Már rendeltem rengeteg fajtát eBayről és AliExpressről, de mind rossz volt, már nem akarok többször lyukra futni. Szóval honnan lehet emberi áron beszerezni pár darabot?

(#1593) *Mukeey* válasza ollie (#1591) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Sajnos a chrome tényleg nem a leggazdaságosabban bánik az akkuval. Viszont én hozzá vagyok kötve kényelmi szempontból, mindenem ide van szinkronizálva Nexus One óta.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1594) Bly válasza *Mukeey* (#1593) üzenetére


Bly
tag


Mi a meglátásotok a kiwi brower-ről? Azt írják, eléggé el van találva. Én most tettem fel egy 20 perce... dark mode és sok más jó dolog van benne... Kivéve a Google fiókkal való szinkronizálást... De lehet én vagyok a béna és nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#1595) akosxyz válasza Bly (#1594) üzenetére


akosxyz
senior tag

Én mostanság kezdtem el az Opera Mini-t próbálgatni. Nem tudom van-e tapasztalat vele valakinek.

Nem válasznak szántam, csak az új helyett véletlen arra böktem :D

[ Szerkesztve ]

(#1596) Bly válasza akosxyz (#1595) üzenetére


Bly
tag

Próbáltam az operát. Megszokható és PC-n is egy eléggé jól sikerült böngészőnek tartom főleg portable módban... De én még nem tudtam átszokni főleg a Google felhőben tárolt sok sok kényelmi szempont miatt...

(#1597) *Mukeey* válasza Bly (#1594) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Áhh ilyeneket nem szoktam kipróbálni se.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#1598) Laby válasza ollie (#1591) üzenetére


Laby
senior tag

Én lecsaptam a tippedre és felraktam a Lite verziókat.
Hogy a francba lehet kikapcsolni a messenger idióta értesítés hangját? Sehol sem találom meg, hogy hang nélküli értesítést küldjön.

(#1599) hajbel válasza *Mukeey* (#1593) üzenetére


hajbel
addikt

+1, 2 tapicskolással kitöltöm a jelszavaimat, banki adataimat, lakcímemet.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1600) akosxyz válasza Laby (#1598) üzenetére


akosxyz
senior tag

Na emiatt nekem se szimpi a sima messengerrel szemben. Plusz abban van dark mod is. Csak nekem meg azt játsza néha, hogy nem jelez, ha jön üzenetem, és csak akkor veszem észre, ha belépek. Akkor frissít és látom az új üziket :F
Nem tudom ezt miért csinálja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.