Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) csipuka válasza adamsauvage (#550) üzenetére


csipuka
senior tag

Kozel sem ugyanaz, de akkor nem kene sotetben telot venni :)

(#552) adamsauvage válasza csipuka (#551) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

Ok, Koszi :)

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#553) spawn21 válasza MarciKING24 (#544) üzenetére


spawn21
veterán

Szerintem nem jobb.
Kb ugyan az. A note kijelzője pedig kb mindennél jobb :DDD

iPhone 13p

(#554) dl650 válasza MarciKING24 (#524) üzenetére


dl650
tag

Huawei P 9-et váltja,de még a dobozában van. Nem nevetni! Majd a Jézuska hozza :) Így hát véleményt még nem tudok írni.

[ Szerkesztve ]

(#555) DamianB válasza adamsauvage (#550) üzenetére


DamianB
őstag

Azért írj rá hogy ez kurvara nem volt korrekt és pattintsa a gyári tokot. Vagy leírod sztorit . Én rendeltem plusz tokot GB ről felesleges volt ugyanúgy az eredetit használom. Üveg foilat is vettem de még nem rakom fel.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#556) Rhia


Rhia
csendes tag

Sziasztok!
Használja valaki a gyári kijelzővédő fóliával a telefont?
Jómagam igen és valami brutál módon vonzza a legapróbb mikro porszemcséket, néha "vastagon" áll egy réteg a képernyőn, akár zsebben volt előtte a teló, akár az asztalon. Tapasztalt valaki közületek ilyet? Nyilván az elektrosztatika miatt lehet, de ennyire? Ha a fólia miatt van, akkor inkább leveszem. Csak ugye ér ez a telefon annyit, hogy féltse az ember, Gorilla glass ide vagy oda.
Ezt megelőzően 4 évig használtam egy gyengébb gorillaüveggel ellátott készüléket, fólia nélkül és egy karc sem került rá. Meg tudtok nyugtatni, hogy rendben lesz védelem nélkül kíméletes felhasználói körülmények között (irodában, utcán zsebben, otthon asztalon)? Mert ha a gyári fóliát levenném róla, akkor másikat sem tennék már fel.
Köszönöm!

(#557) ggabor55 válasza Rhia (#556) üzenetére


ggabor55
csendes tag

Szia!
Nálam is ugyanez a helyzet. Amint kiveszem a zsebemből, tiszta kosz az egész kijelző. Sőt, mivel rajta van a gyári tok a hátulján, ami kicsit kiemelkedik a sarkaknál, ott meg is áll a por. Rettentően koszosnak néz ki. Én még azt is tapasztaltam, hogy ha nagyon poros, akkor az ujjlenyomat olvasó is nagyon lassan, vagy szinte egyáltalán nem működik.

(Megj: A zsebem tiszta, többször is ellenőriztem, csak a telefont hordom benne)

(#558) Rhia válasza ggabor55 (#557) üzenetére


Rhia
csendes tag

Dettó ez van nálam, ahogy leírtad, a gyári tokkal, ujjlenyomatolvasóval.

[ Szerkesztve ]

(#559) m_dawe


m_dawe
senior tag

Megjött a telefon, 1 órája nyúzom csak, de eddig megvett kilóra. :))

(#560) dl650 válasza Rhia (#556) üzenetére


dl650
tag

Szia! Én egyik telefonomon sem használtam fóliát mert nem szeretem. A Huawei P 9-em kétéves és karc nélküli.Igaz szinte mindig tokban hordtam őket. A 6 T-t is így fogom használni. Persze biztatni nem merlek mert balesetek mindig lehetnek :N Nézz meg egy videót a karc és törés tesztekről. Tényleg ennyit kibír ez a teló?

(#561) Rhia válasza dl650 (#560) üzenetére


Rhia
csendes tag

Igen, láttam a videokat, remélhetőleg lehet hinni nekik.
Tok nélkül hordanám a telefont, ill.a gyári tokkal, ami ugyebár a hátlapját, oldalát védi, a képernyőre hivatott a gyári fólia, ami problémás.

(#562) csenor válasza Rhia (#561) üzenetére


csenor
senior tag

Én Dbrandel használom, mert maga a telefon csúszós+így még egy kicsit védve is van+jól is néz ki.
Habár egyszer kiesett az autóstartóból és az oldala megsérült, de a tok nélkül sokkal szebb a telefon.

(#563) DamianB


DamianB
őstag

Nem tudom ti hogy csináljátok de én eddig minden telómat szana széjel karcoltam és össze törtem . Nagyon sok pénzem elment ezen . Ezért a 3t re volt biztosítás meg tok is . 6t nél már rutinosabb leszek tok és kész de foila mindig lesz rajta.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#564) Rhia válasza csenor (#562) üzenetére


Rhia
csendes tag

A skinen gondolkodom, mert kétségtelenül sokkal szebb, ha nincs rajta a gyári tok és a skin mégis védené, meg jól is néznek ki ezek.
A fólia nálad rajta van még?

[ Szerkesztve ]

(#565) csenor válasza Rhia (#564) üzenetére


csenor
senior tag

Nálam a gyári üvegfólia van.
Igazából nagyon nem tetszik, mert szerintem szinte lehetetlen szépen felrakni.
Nagyon nehéz leszedni a lapról és addig nagyon sok szösz rámehet a fóliára is és a kijelzőre is.
Sok szösz maradt rajta és az egyik széle le sem akart ragadni (már rengeteg fóliát tettem fel, de ennek ellenére lehet én vagyon béna).
Gondoltam felszedem (megkockáztatok 10ezret) és megpróbálom kiszedni alóla. Szépen fel szedegettem a szélein és benyúltam a kis ragasztós papírral és így minden szöszt sikerült kiszedni, de a széle még akkor sem ragadt le. Ezért felszedtem teljesen és újra feltettem. A fólia dicséretére szóljon, hogy többször felszedtem a szélét és egyszer teljesen mindezek ellenére most szinte tökéletesen felragadt. De sok fóliagyártó van már aki 10 ezres kategóriában egy egy tartót amivel sokkal egyszerűbben lehet feltenni.
A dbrand fóliája ehhez képest 100 könnyebb feltenni. Az iphone 7-m egy easyskinz volt, de az sokkal vékonyabb és rosszabb minőségű.

(#566) beeep146 válasza Rhia (#556) üzenetére


beeep146
tag

Üdv!
Nálam fenn van a gyári fólia és nincs gondom vele koszolódás szempontból. (érintés/zsírosodás szerintem fokozottabb mint ha szimplán az üveget érinteném) Alapvetően kabát belső zsebben, vagy így télen ritkábban, de farzsebben hordom. Nem szeretem a tokokat és a fóliákat sem, ezzel is úgy vagyok, hogy megvárom azt, hogy a zsebem egyszer csak leszedje a fóliát mint anno az OP6-nál. Utána fólia nélkül fogom használni. A hátulján dbrand van első perctől.

(#567) peti123


peti123
csendes tag

Sokkal egyszerűbb 70 euróért a vásárláskor biztosítást kötni amit felajánl és sz.rni rá hogy van e tok vagy uvegfolia rajta pláne ha két 10 ezres fólia árából 1 évre le van tudva a gond! A biztosítási véd törés beázás még szándékos rongálás miatt is

(#568) hajbel válasza peti123 (#567) üzenetére


hajbel
addikt

Azért mindent újratenni, adatot veszíteni esetleg, visszaküldeni, várni az újra nem túl kényelmes. Én pl. üvegfóliát nem használok, csak a gyári bumper caset, ami ugye ingyé vót a kuponnal.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#569) peti123 válasza hajbel (#568) üzenetére


peti123
csendes tag

Mindent újra tenni ? Hát ha ilyen típusú gond adódik hogy adat vesztés akkor ott már a fólia se véd meg ha még beázik és azért veszítesz akkor megintcsak nem véd meg! Ha leesik és betörik a kijelző akkor általában sérül a keret is a fólia itt se jó! Erre még lehet mondani hogy ott a tök de akkor minek ilyen szép telefon ha mindent rárakok és semmit nem mutat?! Nem jobb minden nélkül biztonságban ? :) Ennyit megér hogy várjak 1 hetet ha esetleg történne valami cserébe amíg használom nincs rajta semmi gumi vagy műanyag ezért választottam a lilát mert ritka és mutatós :)

(#570) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Srácok
A tesztben alacsony maximum fényerőt mértek.
Javították már ezt szoftveresen? Mert ez az egyetlen ok ami miatt még nem mertem megvenni a telót.

(#571) DamianB válasza Gomez1984 (#570) üzenetére


DamianB
őstag

Én is haklis vagyok erre de nekem bőven elég.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#572) csenor válasza Gomez1984 (#570) üzenetére


csenor
senior tag

Szerintem se az igazi, de az utóbbi frissítés óta már javult. :U

(#573) eddhunter válasza csenor (#572) üzenetére


eddhunter
tag

Nem tudom, múlt héten szikrázó napsütésben is jól tudtam használni a kijelzőt...

(#574) ForRedGlory válasza Gomez1984 (#570) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az automata fenyero sokszor lefele csal es sotetebb a kep, mint kellene.

(#575) Boli77 válasza Gomez1984 (#570) üzenetére


Boli77
tag

Eleinte nekem is gyenge volt de szerintem ezen már javítottak. Nekem már így elég.

(#576) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

A matt fekete is csuszos? Olyannyira mint a fenyes?

koszi
sfefe

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#577) csenor válasza sfefe (#576) üzenetére


csenor
senior tag

Tudtommal mind a kettő hátlap üvegből van és csak annyi a különbség, hogy a belső fólia színe más.

(#578) sfefe válasza csenor (#577) üzenetére


sfefe
őstag

Ertem koszi, tehat nem kivul kezelt az uveg....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#579) hajbel válasza peti123 (#569) üzenetére


hajbel
addikt

70 eurót, hogy 2 évig ne hordjam tokban? Nekem nem. Gondolom, hogy a karcokra a garancia nem terjed ki. Mondjuk attól is függ, hogy megéri-e, hogy mi történik, ha pl. másfél év után vágod földhöz, amikor már nem forgalmazzák a telefont. Kompenzációt kapsz, az akkori értékére, vagy megjavítják.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#580) DamianB válasza hajbel (#579) üzenetére


DamianB
őstag

2 évre asszem 110 euró és esetenként 50 euró. Amúgy szerintem jó és megéri de én erre a telefonra nem vettem.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#581) peti123


peti123
csendes tag

ha földhöz vágod akkor teljes érték biztosítás! tudom mert volt már ilyen biztosításom! 1 üvegfólia plusz egy tok és már ott is a 70 euro!

(#582) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

A véleményetekre lenne szükségem.
Most egy OnePlus One készüléket nyúzok, immáron több mint három éve.
Az utóbbi napokban valamiért hihetetlen módon elkezdett merülni. 2-3%/ó úgy, hogy nincs bekapcsolva semmi. Se a képernyő, se WiFi, se GPS, se BT, se semmi. Eddig 0,5-1%-al elvolt. Az este az meg kifejezetten katasztrofális. :F Ha 7% egy este alatt a merülés, akkor örülök, de az elmúlt napokban ez olyan 15-17% volt, holott ekkor sincs semmi sem bekapcsolva.
Most egy régebbi Custom ROM (7.1.2) van rajta (előtte Pite volt), a ma estére kíváncsi leszek. Nem tudom, hogy a Google hülyült meg, vagy a teló akarja beadni a kulcsot. :F
A 6T-vel van ilyen probléma? Mármint jellemző a battery drain?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#583) csipuka válasza Dolphine (#582) üzenetére


csipuka
senior tag

Meg nem tapasztaltam, de ha ez is 5 eves lesz, akkor biztos fogja ez is 😜

(#584) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne, hogy ha holnapi nap folyamán rendelek egy készüléket a OnePlusz oldalról, az szerintetek mennyi idő alatt érhet ide?

(#585) eddhunter válasza Xeon7 (#584) üzenetére


eddhunter
tag

Írtam privátot, de közben látom, hogy az oldalon express szállítással is jan 4-ét jósolnak, nem hinném,hogy annál előbb ideérne.

(#586) Xeon7 válasza eddhunter (#585) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Szia,

Igen néztem amit küldtél :R
Nekem ezt irja az expressre : Delivery by Dec 24, 2018

(#587) eddhunter válasza Xeon7 (#586) üzenetére


eddhunter
tag

Ja, hoppá, most nézem, hogy nem mindegy melyik modell. A modell neve alatt írják, hogy mikor indul a szállítás.

(#588) Krisz1000


Krisz1000
tag

iszonyat túlértékelt már ez a oneplus sztori....

azt egyébként vki el tudja magyarázni nekem minek ekkora képernyő?
főleg még fullHD+ felbontásban...
nekem már az s9 plus is határeset nagy.
normál utcai használatra, jönni menni, utazni, sportolni vele.

persze tudom, ázsiában, indiában egy csomó embernek ez az egyetlen eszköze
nincs otthon asztali gépe, notebookja, stb.
ezért így próbálnak "optimalizálni" egy eszköz mindenre, ami aztán egyiket se tudja normálisan csinálni plusz lehúzza a zsebed.

(#589) csipuka válasza Krisz1000 (#588) üzenetére


csipuka
senior tag

A nagy kepernyohoz konnyu hozzaszokni. A kavat csokkentettek. Elotte 3T-m volt amit 5.5 inch es alig nagyobb a 6T.

(#590) csenor válasza Krisz1000 (#588) üzenetére


csenor
senior tag

Venni kell egy kisebb telefont és ennyi.
Kinek mire van szüksége.
"Túlértékelt sztori"? Vettél egy S9 Plus-t kétszer ennyiért egy szar rendszerrel.

(#591) nembal


nembal
újonc

Sziasztok!

Tegnap nekem is megjött végre a 6t!
Eddig az ujjlenyomatolvasóval van egy kis rossz tapasztalatom, más még nem jött elő.
Ill. van egy gondom, de ez nem biztos, hogy 6t probléma, csak én vagyok béna :-)
A Play áruház nem hajlandó csinálni semmit, mert wifi-re vár, pedig fel vagyok kapcsolódva, más program megy is szépen, csak az appok letöltése/frissítése nem.
Mi lehet a baj?
Köszi a segítséget!

(#592) Bilux válasza csenor (#590) üzenetére


Bilux
veterán

Ez nagy igazság. Mondom ezt ex S9+ tulajként :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#593) Bilux válasza nembal (#591) üzenetére


Bilux
veterán

Frissítsd le a telefont csinálj egy gyári visszaállítást és utána lakd be :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#594) adamsauvage


adamsauvage
aktív tag

al always on displayt hogy lehet teljesen kiloni?

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#595) adamsauvage válasza adamsauvage (#594) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

aki hasznal custom kernelt, annak nagyon tudom ajanlani a Holy Dragon kernel xdarol
akksi ido beszaras a telefon meg meggyorsabb

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#596) adamsauvage válasza adamsauvage (#594) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

off

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#597) Dolphine


Dolphine
addikt

A 6T-het létezik olyan tok, amibe bele lehet csúsztatni? :F
A mostani OnePlus One hátulján van egy Pelosi Sandstone tok + egy becsúsztatható tokban van.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#598) Bilux


Bilux
veterán

Hi everyone,

We are starting to push the incremental roll-out of OxygenOS 9.0.10 for the OnePlus 6T.

Changelog:
System
Updated Android security patch to 2018.12
Improved Wi-Fi stability for better connectivity
Face Unlock improvements
Camera
Improved Nightscape performance

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#599) ForRedGlory válasza Bilux (#598) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szedem is le. :)

(#600) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok.

Úgy néz ki, hogy lenne lehetőségem egy 8/256-s egy hónapos készülék megvetelére. OnePlus oldalról lett rendelve. Számlával, minden tartozékkal.
190k áron lenne, érdemes e vele foglalkozni, vagy jobban járok ha magamnak rendelek eggyet? Illetve mire figyeljek esetlegesen a használt készüléknél?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.