Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) ßrainiac válasza Bly (#1998) üzenetére


ßrainiac
addikt

Thx :)

(#2002) *Mukeey* válasza metal01 (#2000) üzenetére


*Mukeey*
addikt

22óra volt a 100%ról. De volt benne minden - bt egész nap, 2 sim kb 12órán át, kétszer 45perc navi gmapsal 4g-n roamingba, sok hívás kihangosítón, minimum 1óra játék max grafikán.
Új korában tudta ezt kb.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#2003) -=Vacsek=- válasza *Mukeey* (#1999) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

lehet olyan backupot csinálni ahol mindent visszaállít egy fr után?

(#2004) *Mukeey* válasza -=Vacsek=- (#2003) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Sztem csak root után. Ez a gyári switch egy rakás f.sssss! Semmit nem rakott vissza, még a beállitásokat se. Órákig tökölhettem vele, ráadásul a fele app crash-elt, rakhattam ujra egyesével.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#2005) metal01 válasza *Mukeey* (#2002) üzenetére


metal01
őstag

Akkor valami nálam nem kerek. Vagy már használódik az akku. Igaz, FR-et még nem toltam. Majd kipróbálom, hátha...

(#2006) betyarr


betyarr
veterán

ha valaki még érintett a bizonyos irányokba nem működő volte/vowifi mizériában: [link]

(#2007) *Mukeey* válasza metal01 (#2005) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nálam se volt az. Fr segített.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#2008) barmar


barmar
aktív tag

Sziasztok
Egy jól működő Gcam portot be tudna valaki linkelni?
Köszi

(#2009) laskr99 válasza barmar (#2008) üzenetére


laskr99
addikt

Szia!

Ha picit visszább olvasol ott van a link. [link]

(#2010) barmar válasza laskr99 (#2009) üzenetére


barmar
aktív tag

Köszi szépen!

(#2011) Bly válasza *Mukeey* (#2007) üzenetére


Bly
tag


Adat bkp ... Fr ... Majd vissza minden ... 30 perc telefonálás és 2 óra kijelzőidő ... -18%
Tehát ha 10 óra nem is, de 9 óra SOT ... erősen javallott a Factory reset mindazoknak akik nem restek

[ Szerkesztve ]

(#2012) *Mukeey* válasza Bly (#2011) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Igen!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#2013) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Üdv.

Mivel már nem tudok rendelni hivatalos oldalról 6t-t, ezért sima 7-eset akarok. Kérdésem a következő lenne. Megérné megvenni a 7-et? Nekem nem kell a pro, mert nem jön be a motorikus előlapi kamera. Így a sima lenne. Van itt olyan, aki megvette már a simát?

Köszönöm.

(#2014) *Mukeey* válasza zeus_2k14 (#2013) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nem tudok nagyon róla, a Prora pörög most mindenki. De szerintem a sima 7 is nagyon jó készülék, nyugodtan válaszd azt. Árban is jóval olcsóbb, üzemidő sokkal jobb.
Ha a büdzsé engedi, vedd a 8gb verziót, főleg, ha hosszú távra tervezel vele!

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#2015) zeus_2k14 válasza *Mukeey* (#2014) üzenetére


zeus_2k14
senior tag

Köszi

Igazából 6t-t tudok venni innen magyaroktól, Laptopszalon-tól, Alza, Aqua-tól. Csak ott nem tudom hogyan van a gariztatás.

(#2016) *Mukeey* válasza zeus_2k14 (#2015) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Alza sztem okés, laptopszalon is talán.
Nekem 6t van, le nem cserélném semmire, főleg, hogy 450€-ért jutottam hozzá kb 1 hetesen😆

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#2017) ßrainiac válasza zeus_2k14 (#2015) üzenetére


ßrainiac
addikt

Én 123.000-ért rendeltem egy midnight black 8/128-asat a banggood-ról..

Eddig hivatalos oldalról rendeltem a telókat, de most teszek ezzel egy próbát.

Ennyiért még használtat sem kapsz :)

(#2018) hajbel válasza ßrainiac (#2017) üzenetére


hajbel
addikt

Az lehet, de a használtra valószínűleg van garancia.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#2019) Bly válasza ßrainiac (#2017) üzenetére


Bly
tag

Az nem rosz ár érte, most néztem 148.000ft a legolcsóbb 8/128-as ... Érdekes, mert drágább banggood-on a 6Gb RAM-os mint a 8-as

(#2020) Bly válasza Bly (#2011) üzenetére


Bly
tag

!!!!!HANGSÚLYOZOM SENKI NE MERÍTEN LE EGY KÉSZÜLÉKET SEM ENNYIRE!!!!!
-Böngészés: kb 1,5 h
-Telefonálás: 1h
-Média tartalom fogyasztás: 40 perc
-Youtube: 6 óra
-Bluetooth kapcsolódva: 2 óra
-Wifi only de folyamatosan 100%-tól
Az eredmény:

Konklúzió: Eszem ágában sincs lecserélni ezt a telefont!

Nem vagyok egy nagy telefon használó viszont munkákhoz és tartalom fogyasztáshoz elengedhetetlen kellék. Van, hogy egész nap csak telefonálok vele, reggel elolvasom a híreket esetleg rám jön a fotózhantnék ... De Factory reset előtt volt hogy 4 napig ment egy feltöltéssel a telefon ...
OnePlus 7 Pro? Részemről kihagyva ... 12 évig csak Samsung párti voltam ... Nem létezett más telefon ... Most felejtsen el minden egyéb gyártó ami nem piros logóval ellátott 1+

The Best!

(#2021) szabyka95 válasza Bly (#2020) üzenetére


szabyka95
őstag

P30 pro tovabb birja, op6t rol váltottam

(#2022) Bly válasza szabyka95 (#2021) üzenetére


Bly
tag

Lehet ... De nagyobb is az akku ... Plusz ha az ember el szeretné adni ... 140ben elviszik kb ... Hasra ütöttem ... Mennyi is egy p30pro? 100.000ft különbözetet nekem nem ér meg ... Nem akarok senkit megbántani ezzel főleg nem téged ... Akartad, tuti telefon az is ... De nekem más ár szegmenst képvisel.

Ami kimaradt az előzőből :

Fr előtti állapot ...

[ Szerkesztve ]

(#2023) *Mukeey* válasza szabyka95 (#2021) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Nem kötekedésből, se nem vagyok elvakult superfanboy, de sztem a OP6t NEKEM sokkal jobb telefon, mint a P30. Az emui nálam kizár minden Huaweit. Sebességben, napi használati érzetre sokkal jobb a 6t. Én 1-1ben se cserélném el rá, nemhogy 100k-val drágábban. De ez full egyéni vélemény, no offense :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#2024) zolka95 válasza *Mukeey* (#2023) üzenetére


zolka95
őstag

+ 1
oneplus 7-et használok
stock droidon kívül más nem kell soha többet
igaz nem teljesen az, de ez a legközelebbi a stock droidhoz

pixelek sajnos túlárazottak

ezelőtt nexus 5-öt használtam 4,5 évig

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#2025) Bly válasza *Mukeey* (#2023) üzenetére


Bly
tag

Sima vagy pro? Érdeklődtek itt a sima után hogy milyen ... Egy pár hsz-al ezelőtt: (#2013) gergo07

[ Szerkesztve ]

(#2026) *Mukeey* válasza Bly (#2025) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Kinek melyik. Nem nyúlsz mellé egyikel sem. Azért ha a pénz nem számítana (😟), akkor 7pro-t venném..

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#2027) szabyka95 válasza *Mukeey* (#2023) üzenetére


szabyka95
őstag

En is igy voltam az emuival, de van olyan smooth mint az op6t, 200 k ert vettem a p30prot, ujon, csomagoltan, szoval kb annyi volt mint a 6t

(#2028) dl650


dl650
tag

Csak, hogy kicsit megvédjem az Emui-t. Én P 9-et használtam két évig és nekem nagyon bejött. (Aztán jött a One plus 6t!...:) Na, azért ez jobb. Nem kicsit!). Szóval szerintem szerethető az Emui is, csak időt kell hagyni neki. Olyan ez mint amikor az ájfonos fél váltani az androidra. Mindenesetre mióta megvan a 6t nem vágyom másik telóra. Szerintem a következő telefonom is One plus lesz. Hacsak valamit nagyon el nem qrnak.

(#2029) *Mukeey* válasza dl650 (#2028) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Mondjuk én a gyári ikon pakkjától kiütést kapok egyből. Tudom, hogy lehet témázni, de akkor is...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#2030) dl650 válasza *Mukeey* (#2002) üzenetére


dl650
tag

Attól én is. Meg is változtattam! Persze a 6t-nél is átszabtam(bocs ez rossz helyre ment) a 2029 szántam :)

[ Szerkesztve ]

(#2031) Bly válasza *Mukeey* (#2026) üzenetére


Bly
tag

Köszi, én is ezt mondtam volna ... igazából (#2013) gergo07 - nak a kérdése lett volna ez ...
a 6T és a sima 7 között érdemleges külömbség az a Processzor ... SD845-SD855 ... tehát teljesítményben ráncfelvarrást kapott. Olyan minimális fél generációs ráncfelvarrást képviselnek, mint anno 6 és a 6T ... csak ezen fél generáció hozott magával egy teljes generáció váltást is a 7 Pro személyében ...

Tehát a...
-6 és a 6T esetében:
- nagyobb kijelző, rendezettebb notch, képernyőbe épített újlenyomatolvasó, Jack lehagyva ( F
él generációs ránc(fel/el)varrás )

-6T és a 7 esetében:
- erősebb processzor, nagyobb hátlapi kamera ( ismét félgenerációs ráncfelvarrás )

-7Pro ( 6T-hez képest ):
-erősebb processzor ( nagyobb memória ... opcionális 12Gb ), jobb/szerteágazóbb fotózási képességek ( 3, nagyobb hátlapi kamera, széles látószög ) nagyobb notch mentes kijelző ( 60->90Hz frissítéssel ), kiemelkedő előlapi kamera ( én sajnos szkeptikusan állok hozzá :( nem kellene semmi pénzért, ennyit nem ér nekem a notch elhagyása ) gyorsabb újlenyomat olvasó, hardverekből adódóan a fogyasztás miatt nagyobb akkumulátor. ( 6T-hez képest "teljes" generáció váltás )

Ha most váltanék Samsung A5-ről : tuti a sima 7-et venném, mivel árban kb oda lőtték be mint a 6T-t, persze előnye is a nagyobb kamera, és a nagyobb processzor. Ha van még az embernek fölös 80-100.000Ft a zsebében, és nem sajnál kiadni egy telefonért ennyit ( hozzáteszem nekem még a 6T-nél is húzták a fogamat!! ( persze nem bántam meg ) ) akkor a 7Pro a megfelelő választás.

Így, hogy tegnap bevállt az Factory reset, sem a 7 sem a 7Pro nem bírná eddig ( erősebb processzor miatt, persze optimalizáltak a fogyasztáson, én értem ) de én per pill egy telefonért nem adnám oda szőrben sem, de még a 7/7Pro-ért sem. Tudásában, teljesítményében, akkuidejében nekem a legtökéletessebb a 6T.

(#2032) Bly


Bly
tag

Serintem mindenki átszabja :D

Nekem RED ikon pack van, sötét móddal és DOOM háttérrel:

[ Szerkesztve ]

(#2033) ßrainiac válasza Bly (#2031) üzenetére


ßrainiac
addikt

6T és a 7 esetében:
- erősebb processzor, nagyobb hátlapi kamera ( ismét félgenerációs ráncfelvarrás )

Nem teljesen. A T verziok a rancfelvarrottak, ez nagyon jol megfigyelheto pl a 6 es 6T eseteben.

Az ujabb proci mar alapbol egesz generacios ugras sztem es van meg itt par dolog amit kihagytal :)

A 7esben ven stereo hangszoro, dolby, UFS 3.0 storage (gyorsabb mukodes es masolas), talan mas is, mar nem emlekszem.

De ha azt mondod, nem eri meg a valtas, abban egyetertunk valszeg.. majd ha lejjebb megy az ara.

[ Szerkesztve ]

(#2034) Bly válasza ßrainiac (#2033) üzenetére


Bly
tag

-Kinek mit jelent a generáció váltás :) szerintem ezen ne vitázzunk :D

-Az UFS 3.0-át azért nem említettem mert arra ott vannak a specifikációs összehasonlítások, illetve tesztek. Én nem azt szerettem volna írni :D pedig "terjedelmében" majdnem sikerült :D

-Amíg ekkora árrés a két telefon között, addig semmi nem indokolja a cserét számomra. Ebben kiegyezhetünk. Ez egy szubjektív vélemény volt :) Sokan a pár hónapos telefonjukat szokták cserélgetni, mert jaj de Fluid, jaj mert csilliónyi megapixellel több van benne és hhuuu mert szintetikus tesztekben bő 80.000 pontal többet kap ... közben ki sem használja ... én ha veszek valamit, azt előtte jól megrágom, és ha azt mondom, hogy ok, a kasszánál találkozunk, akkor utánna nem fogom eljátszani 3-4 hónap elteltével :D Isten ments hogy bárkit is meg szeretnék ezzel bántani, akinek ez a hobbija, vagy munkája, hogy cserélgeti a telefonjait pár havonta, ám legyen :D nem az én pénztárcám bánja. Én csak azt mondom, hogy számomra árban, tudásban a 6T még évekig el fog menni.

Nem akarok vészjosló lenni, és elég sok OnePlus topic illetve hozzászólás taglalta, ha neked számít a garancia, hogy honnan veszed a telefonod, akkor pár alternatíva közül választhatsz. Ott meg rendre tartotta és tartja idővel is az összes OP telefon az árát. A hivatalos oldalon futtatták még a soma 6-ost ... 20.000Ft külömbözettel mint a 6T-t ... és nem azért csak ennyi volt a külömbség, mert a 6-nak le ment volna az ára, hanem a T-t így árazták be.

A Flagship telefonoknak a bődületes 300-400.000Ft-os ára szokott esni, mivel azon kategóriát a legkönnyebb lecserélni valami szebbre újabbra, jobbra, drágábbra stb. szűrreális áron, mikor annyiért más autót vesz. a Flagship killer telefonok feleannyi pénzért "tudják" ugyan azt, pont ezért killerek, mert igaz kopromisszumok kötésével, de fele annyiért megveszed a teljesítményt. Ha nem akar az ember kopromisszumot kötni, hát akkor a zsebével se alkudozzon :D

Én kötöttem, és cseppet sem bántam meg, sem a zsebem ( annyira ).

(#2035) *Mukeey* válasza Bly (#2031) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Sd 845 és 855 között azért van bőven különbség. Jelenleg a 6t és a 7 közül mindenképp a 7 éri meg jobban, kb ugyan az az ár (hivatalosan), viszont egy évvel frissebb hardver. Mindenben csiszoltak rajta. Ezzel nem azt mondom, h a 6t elavult már. Jó pár évig top készülék marad!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#2036) betyarr


betyarr
veterán

feltenném itt is a kérdést: valaki vásárolt már a hivatalos webshopban paypal nélkül?vajon mennyire megbízható az OP,ha valami gebasz történik és nincs pp fedezetem?
sajna jelenleg nem lehet pp-vel fizetni még vagy 10-15 munkanapon keresztül.úgy gondoltam,hogy akkor revolut virtuálissal venném meg.

(#2037) akosxyz válasza betyarr (#2036) üzenetére


akosxyz
senior tag

Én PP nélkül vettem és nem volt semmi probléma.

[ Szerkesztve ]

(#2038) redst4r válasza betyarr (#2036) üzenetére


redst4r
tag

Én Revoluttal vettem. Nem hiszem, hogy lenyúlnák a pénzed, ha valami történne.

(#2039) betyarr válasza akosxyz (#2037) üzenetére


betyarr
veterán

remélem,ha valami váratlan dolog történik,akkor sem fognak akadékoskodni...pláne így,hogy látják,hogy nem véd a pp.

redst4r: akkor remélem nekem sem lesz másként (ha elveszne út közben,vagy kiderülne,hogy hibás,akkor csak nem fognak akadékoskodni).

laskr99: ezzel a noccsal én is így vagyok!

[ Szerkesztve ]

(#2040) laskr99 válasza Bly (#2034) üzenetére


laskr99
addikt

Én pl ahogy kijött a hét ,gondolkodtam a cserén, még mindig gondolkodom, de akkor még a kamera volt az ami visszahúzott ehhez mert nem volt annyira jó. Most már csiszoltak rajta. Nekem az ha nincs noccs, kameraluk, bármi kijelzős dolog akkor azonnal bármit megadok érte. 6T-nél is erre húztam a számat nagyon. Sajna el kellett melóhelyről jönnöm szóval csere halasztva. Márc elején vettem, sose cserélgettem telefont ilyen gyorsan de ez megéri már nekem a lépést felfele. Sajna Most nem tehetem meg jelenleg.

(#2041) akosxyz válasza betyarr (#2039) üzenetére


akosxyz
senior tag

Nem hinném, hogy történne valami ilyesmi. Azért egy ekkora gyártónak elég nagy baklövés lenne, ha ilyen kicsinyes dolgokat csinálnának. Romlana a hírnevük és azt nem engedhetik meg maguknak.
Én is tartottam tőle kicsit, de nem volt semmi gond a szállítással sem. Bár a futár cég hagyott némi kívánnivalót maga után.

(#2042) laskr99


laskr99
addikt

Van ez amit fentebb írtatok valahol az LTE állítás. Hogy tudom vissza állítani? Mert azóta van ,hogy itthon sincs hálózat... Ez az energia spórolós dolog.

(#2043) *Mukeey* válasza betyarr (#2036) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Simán megveheted tőlük. Bankkártyával is, nyugodtan.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#2044) dime27 válasza laskr99 (#2042) üzenetére


dime27
őstag

[link] :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#2045) dime27 válasza laskr99 (#2042) üzenetére


dime27
őstag

Amúgy érdekes nekem hetek óta ilyen beállításokkal megy a teló két simmel használom egy Telekom ill Telenor sim és sosem vettem észre ilyet még akkor se mikor bebicikliztem 18kmre egy hozzánk közeli erdőbe!

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#2046) csipuka


csipuka
senior tag

A teloban most DIGI+Voda kartya van.
A PDC tool-tal beallitottam a Telefonica_UK_commercial-t a DIGIhez, mig a Voda-hoz az India-VoLTE-Vodafone profilt.
A Vodanal fel is jon a VoLTE2, de a DIGI-hez nem. Valamit elszurtam?

(#2047) laskr99 válasza dime27 (#2045) üzenetére


laskr99
addikt

Ezt akarom vissza állítani alapra. Mert nem megy le 2G-be sehogy se és emiatt ahogy gyengébb a hálózat akkor nincs net.

(#2048) dl650 válasza betyarr (#2036) üzenetére


dl650
tag

Szia! Én is PayPal nélkül vettem a telót. Problema nélkül ideért.

(#2049) dime27 válasza laskr99 (#2047) üzenetére


dime27
őstag

Az alap az passzolom h mi volt talán ha nyomsz egy factory resetet akkor visszaáll alapra majd! Nekem úgyis kell majd nyomni nemsokára majd akkor meglesem neked! Fr-rel vigyázz mert mindent töröl a telóról!

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#2050) Bly válasza laskr99 (#2047) üzenetére


Bly
tag

Tárcsázóba: *#*#4636#*#*
Default: TD-SCDMA/CDMA/UMTS
Javasolt: LTE/WCDMA
Másik javaslat: LTE/UMTS auto ( PRL )

Szerintem próbáld ki ezzel is, nekem is eldobálta a hálózatot, ezzel viszont nem...hátha...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.