Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Bilux válasza Dolphine (#900) üzenetére


Bilux
veterán

Semmi különös csak most egy note 9 próbálgatok egyelőre mondjuk elég sokmindent hiányolok belőle ami OnePlusban tetszett :D
De a telefonbuzéria már csak ilyen...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#902) Dolphine válasza Bilux (#901) üzenetére


Dolphine
addikt

Ja értem. Azt hittem, hoy problémád volt a telóval! :B

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#903) Bilux válasza Dolphine (#902) üzenetére


Bilux
veterán

Őszintén? Semmi nagy gyors szép képet videót csinál és nagyon sok hasznos funkciója van :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#904) PeteePeti válasza Bilux (#901) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én épp ellenkezőleg! :) Holnap jön a Mirror Black 8/128! Jelenleg még egy Note 9-et nyomkodok! Aztán majd látjuk mi lesz ebből! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#905) Bilux válasza PeteePeti (#904) üzenetére


Bilux
veterán

na tessék.
Cserélhettünk volna :D
Szerintem a Oneplus lesz a nyerő ;)

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#906) coolmpi


coolmpi
aktív tag

Van már valami fejlemény fake értesítésről? A letöltéskezelő talán már nem annyira küldözgeti, de a gps az szinte rendszeresen fel-fel villan.

(#907) dl650


dl650
tag

Érdekes, nálam még egyszer sem jött fake értesítés. Le is kopogom.😀 Kopp, kopp.

(#908) ForRedGlory válasza coolmpi (#906) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nalam is. Honapok ota. Gondolkodom egy gyalun, de felek, hogy nem oldana meg.

(#909) dl650


dl650
tag

Mitől lehet,hogy valakinél jelentkezik ez a probléma,valakinél pedig nem? Az enyém gyári,nem rootolt és a legújabb os van rajta.Nálatok? Mondjuk én baromira nem értek az ilyen dolgokhoz, csak kíváncsi vagyok.

(#910) ForRedGlory válasza dl650 (#909) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Full gyári nekem is.

(#911) csipuka válasza coolmpi (#906) üzenetére


csipuka
senior tag

Ez nekem nem fake ertesites. Ha aktiv a location sharing/history akkor a rendszer vagy mas app rakerzed a poziciora, es akkor jon a notifikacio, hogy a GPS-t lekerdeztek. Tehat valos esemeny keletkezett, az meg felvillanassal jar.

(#912) ForRedGlory válasza csipuka (#911) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hulyeseg. Masik telefonnal ilyet sosem lattam.

(#913) csipuka válasza ForRedGlory (#912) üzenetére


csipuka
senior tag

Nagyon frappans. Ettol fuggetlenul tartom az allitasom, mivel a location notification megjelenik (This app is using GPS), ezert fel kell villannia a lezart kepenyonek, mivel notification erkezett.
Amugy meg itt irjak, hogy tudod minimalizalni.
En most elinditottam a Maps-et, es raboktem hosszan, hogy rejtse el, meglassuk mi lesz hosszu tavon.

(#914) ForRedGlory válasza csipuka (#913) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Akkor még egyszer. A linkeden ez van:

"This should remove the “This App is using GPS” notification from your OnePlus phone, but it also removes any and all notifications from the Android system."

Másik telefonnál nem kell ilyet kikapcsolni, mert bekapcsolt értesítés mellett sem spammel ilyen hülyeséggel, hogy ez+az használja a GPS-t. Tök jó, hogy a Play rendszeresen kiírja ezt. Plusz ez sem egyből írta a kicsomagolás után, hanem hetekkel később kezdte, miközben semmit nem állítottam.

[ Szerkesztve ]

(#915) csipuka válasza ForRedGlory (#914) üzenetére


csipuka
senior tag

Ugye irtam, hogy minimalizalni, az meg a masodik opcio, de leragadtal az elsonel. No offense.
Az Android system appnal van kulon GPS notification (Settings->App&Notifications-> see all x apps, majd felul a 3 puttynel Show system), ezt probakent kivehetned, es latod, hogy megszunik-e, nalam mar nem aktiv. :) Ez szerintem csak a GPS jellegu notikat nem fogja engedni. Az, hogy mas rendszeren mi a default beallitas az mas teszta.

Nalam tokban van a telo vagy lefele forditva, igy ritkan tunik fel, csak amikor elfelejtem lefele forditani, igy nem tom mikor kezdodott ez nalam.

Engem speciel a whatsapp-nak a notification-ja nyomaszt, mert barmikor amikor bongeszoben nezem az uzenetet akkor feljon pluszba: wahtsapp web is currently active. Mivel otthon felolvastatom az uzeneteket a teloval, ezert idegesito, ha laptopon nyitom meg az uzenetet, akkor ezt is felolvassa.

(#916) Traianus


Traianus
tag

Nekem eltűntek a fantom értesítések, a GPS fel szokott villanni, de az nekem is valósnak tűnik.

Más: aki használja az OTP SmarBank-ot annak működik a QR kódos megerősítés? Nekem azt írja, hogy az eszközöm nincs regisztrálva, pedig többször újraraktam az alkalmazást, és a kezdeti beállításnál mindig sikeres regisztrációt ír.

(#917) csipuka válasza csipuka (#915) üzenetére


csipuka
senior tag

Elkertem a kollegam Pixel 2 XL telojat, es erdekes modon azon nincs GPS notification az Android system app-hoz. Mivel nem hiszem, hogy ezt a OP fejlesztette ki, ezert valszed az Google nagylelkuen elrejti elolunk, hogy ne legyen gyanus amikor soxor lekerdezi :)
Mas Pie-os telo nincs a kozelemben.

(#918) Hubzsi válasza Traianus (#916) üzenetére


Hubzsi
tag

Szia!
A banki alkalmazás marhasága. Ne rakd újra pár sikertelen azonosítás után működni fog.

(#919) metal01 válasza Hubzsi (#918) üzenetére


metal01
őstag

Én próbáltam már vagy húszszor, de csak sms-sel lehet belépni.

(#920) BB0401


BB0401
aktív tag

https://dontkillmyapp.com

Erről hallottatok ?

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#921) csenor válasza Traianus (#916) üzenetére


csenor
senior tag

Nekem működik.
Az Otp webes felületén beállításoknál meg kell nézni, hogy a telefon aktivált-e. Ha nem akkor indítani kell a telefonról egy sms-t kérő tranzakciót és az alkalmazás aktiválja magát.

(#922) vacs válasza csipuka (#880) üzenetére


vacs
veterán

Nekem 5T-n ugyan az a bajom, hogy a YouTube vanced nem küldi át a videót Chromecast 2-re...

(^)(>.<)(^)

(#923) ghiottone válasza vacs (#922) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Remélem ha kiadják belőle a 14.01.50 -es verziót (ez a mostani youtube apk, ami 01.03.-án jelent meg) akkor megoldódik ez a probléma.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#924) csipuka válasza vacs (#922) üzenetére


csipuka
senior tag

Egyelore mind2 youtube app fenn van nalam, pont ezert.

(#925) Traianus válasza csenor (#921) üzenetére


Traianus
tag

Ez tényleg megjavította, nagyon király vagy, örök hála! :R

(#926) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A telefon ma jól rámijesztett. Amikor reggel levettem töltőről, akkor vettem észre, hogy nem reagál egyik gombra sem. A némító/rezgő csúszka működött, de egyik gomb sem volt jó. Plusz a töltő ikon beragadt, azt mutatta, mintha még töltöttem volna. Neten olvastam, hogy nem egyedi.

Megoldotta szerencsére az, hogy a beállításokban szépen beállítottam az automatikus ki- és bekapcsolást 1-1 perccel későbbi időpontra.

(#927) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Van esetleg otthon valakinek elfekvőben felesleges töltője?
A OnePlus oldalon már elég régóta out of stock. A facebook csoportban ajánlottak eBay, illetve Aliexpress oldalakat, de kétkedő vagyok, hogy azok eredetiek-e. :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#928) csenor


csenor
senior tag

Csak nálam jelentkezik az, hogy beszélgetés közben mindig benyomódik a telefon?
Nem értem ha a fülemnél van és sötét a kijelző miért veszi az érintést. :U

(#929) -=Vacsek=- válasza csenor (#928) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

nem csak neked :N

21:17től
[link]

[ Szerkesztve ]

(#930) csenor válasza -=Vacsek=- (#929) üzenetére


csenor
senior tag

:W

(#931) xenom0rph válasza csenor (#928) üzenetére


xenom0rph
őstag

Engem az idegesít, hogyha teljesen levagyok némítva, a telefon akkor is pittyeg telefonálás közben ha értesítés jön..

halahala

(#932) peti123


peti123
csendes tag

Nektek szokott olyan lenni hogy valamilyen külső hangrendszerre Bluetoothos csatlakozás után 1-2 percig akadozik a zene?!??

(#933) hajbel válasza peti123 (#932) üzenetére


hajbel
addikt

Igen. Régen volt, majd eltűnt, most megint van. Mármint néha megakad. Írták is egy logban, hogy javították. Talán pont akkor volt, hogy nem jelentkezett egy ideig.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#934) ananasz1


ananasz1
tag

Mivel visszatérő téma, leírom a mai tapasztalatomat. Megérkezett az amazonról rendelt kijelzővédő üvegem, ez: link
Napközben feltettem, gyönyörűen illeszkedik, egész felületén tapad, nincs buborék és 1 kivételével a meglévő tokjaimmal is kompatibilis, a gyárival is. Ha valaki éppen ilyesmit keres, jó szívvel ajánlom! A hivatalosnál jóval olcsóbb és nem hiszem, hogy rosszabb!

It takes a long time to become young. (Pablo Picasso)

(#935) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Érdekes dolg tűnt fel az előbb.
2 hét alatt már második alkalommal írja ki a következő üzenetet a teló, amikor egy kopintással ébresztem az ambient display kijelzőt: A nagyobb biztonság érdekében PIN kód szükséges.
Az ujjlenyomat olvasó ilyenkor inaktív. Csak a kikapcsológombbal lehet a képernyőt életre kelteni, majd a PIN kódot beütve minden OK.
Ez így normális? Időnként tényleg nagyobb biztonság miatt csinálja ezt? Tehát ez bug, vagy feature? :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#936) xenom0rph válasza Dolphine (#935) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ez "feature" tényleg csinálja ezt az Android, már előző verziókban is volt ilyen, nem a pie-jal jött be.

halahala

(#937) Dolphine válasza xenom0rph (#936) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#938) BB0401 válasza Dolphine (#937) üzenetére


BB0401
aktív tag

Igen, ez más telefonon is így van.

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#939) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Az értesítő led hiánya engem marhára idegesít! Jobban, mint a jack hiánya! Kedd óta képtelen vagyok megszokni! Van rá esetleg valami jó alternatíva? Adok neki még pár napot, aztán ha megmarad az érzés megyek vissza a Note 9-re! Sajnálom ezt így, mert amúgy szuper telefon!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#940) csenor válasza PeteePeti (#939) üzenetére


csenor
senior tag

Ha van egy Galaxy Watch-od akkor minek a LED!? :P :P

(#941) PeteePeti válasza csenor (#940) üzenetére


PeteePeti
őstag

Valószínűleg, mert már nincs meg az okosóra :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#942) csenor válasza PeteePeti (#941) üzenetére


csenor
senior tag

:))

(#943) dl650 válasza PeteePeti (#939) üzenetére


dl650
tag

Szia! Próbáld ki a Plus Beat-öt. Play-en fent van. Nálam működik. Mindenképpen olvasd el a leírást hozzá.

(#944) PeteePeti válasza dl650 (#943) üzenetére


PeteePeti
őstag

Na pont valami ilyen alternatívára gondoltam! Köszi! Egész jól működik! Azt nem lehet beállítani, hogy az ujjlenyomat olvasó ne villanjon fel az értesítéssel együtt?

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#945) dl650 válasza PeteePeti (#944) üzenetére


dl650
tag

Én nem találtam. Szerintem nem. Eddig ami hibát észrevettem bár lehet, hogy csak nálam, pl.ha több üzenet érkezik, sms nem fogadott hívás, viber üzi, stb, akkor néha mintha megzavarodna. Pl.nem 10 másodpercenként jelez, vagy éppen egyáltalán nem jelez. Persze lehet, hogy csak nálam. De egy eseménynél eddig még mindig jól működött. Bár én is csak pár napja használom, így kevés a tapasztalatom.

(#946) PeteePeti válasza dl650 (#945) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nálam is jelentkezett ez a hiba! De úgy vettem észre, hogy a Stealth mód bekapcsolásával mintha helyre rázódna! Igaz akkor viszont csak egy app ikon villan fel ahonnan az értesítés érkezett! Bár nekem így jobban is tetszik! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#947) Dolphine válasza dl650 (#943) üzenetére


Dolphine
addikt

Én is ezt használom! :K
Azt hittem, hogy a LED hiányát nem tudom megszokni, de tévedtem. :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#948) dl650 válasza Dolphine (#947) üzenetére


dl650
tag

Nálad jól működik? Amúgy nekem nem volt fontos ez a funkció. De ha már van, miért ne?

[ Szerkesztve ]

(#949) Vitee válasza dl650 (#948) üzenetére


Vitee
aktív tag

Sziasztok! Az mitől lehet, hogy az akksi egy 7 órás alvás alatt lemerült 20-30%-ról teljesen, úgy, hogy ki is kapcsolt? Hiába nyomkodtam reggel, teljesen lemerült.
Ilyenkor beragad valami a háttérbe ami így lemeríti? Mert nagyjából csak 3-5%körül szokott merülni egy éjszaka alatt.
Az akkuhasználatnál semmit nem mutat, nincs ott semmi kiemelkedő.
Valahogy meg lehet ezt tudni? Volt már nektek ilyesmi? Akinek igen, nem tudjátok mi okozhatja?
Előre is köszi.

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#950) Dolphine válasza Vitee (#949) üzenetére


Dolphine
addikt

Mostanában telepítettél valamit, vagy frissítettél? Ha nagyobb dolgot telepítettél, mondjuk rendszerfrissítés, utána nem árt egy Wipe. Biztos ami biztos.

dl650
Nekem rendben van. Az igaz, hogyha több értesítés érkezik egyszerre, akkor nem jelez semmit, de ez a fizikai LED esetében is így van! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.