Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Yocee


Yocee
aktív tag

Szasztok!
Gsmhome nál feltűnt tegnap egy 6T 256/10gb, narancssárga. Egy haverom vett volna egyet, de ma már nem is rendelhető. Szerintetek valahol van még ilyen telefon?

(#1102) betyarr


betyarr
veterán

a különböző appok (nem játékok) mennyit "gondolkodnak" koppintás után míg megnyílnak?vagy ez kb. ugyanannyi idő lehet,mint pl egy xiaomi a1 esetében (4gb ram,op-tól sokkal gyengébb proci stb.)?

(#1103) csipuka válasza betyarr (#1102) üzenetére


csipuka
senior tag

Sokara lesz meg pentek, mi? :) Amugy pikk-pakk nyilnak az appok, ami nem igenyel sok betoltest.
Leguggolni nyugodtan lehet amikor a farzsebben van a telo.

[ Szerkesztve ]

(#1104) betyarr válasza csipuka (#1103) üzenetére


betyarr
veterán

Sokar lesz meg pentk, mi?

egy örökkévalóság... :O pláne,hogy így idegeskedhetek amiatt is,hogy fél2-ig meghozzák,mert addig leszek a munkahelyen :U

(#1105) betyarr


betyarr
veterán

milyen csomagolásban szokott érkezni a teló?doboz vagy boríték?

(#1106) k5.20 válasza betyarr (#1105) üzenetére


k5.20
senior tag

Egy hatalmas légkamrás zacskóban van a telefon-doboz, az egész meg egy UPS-zacskóban.
Szóval: acsi.

[ Szerkesztve ]

(#1107) betyarr válasza k5.20 (#1106) üzenetére


betyarr
veterán

akkor nem sok esély van rá hogy útközben sérül,ugye?

(#1108) k5.20 válasza betyarr (#1107) üzenetére


k5.20
senior tag

Látom nagyon izgulsz... :DD

Esély van rá, de a gyártó mindent megtesz, hogy ne kerüljön sorra...
Szerintem maga a gyári papírdoboz is olyan erős, és olyan fixen fekszik benne a készülék (mintha egy tokban lenne, a 4 sarkánál rögzítve van), hogy ha csak úgy küldenék, úgy is kibírná simán.

(#1109) xenom0rph válasza k5.20 (#1106) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nekem még volt egy kartondoboz is az eredeti doboz körül. :D

halahala

(#1110) k5.20 válasza xenom0rph (#1109) üzenetére


k5.20
senior tag

Akkor korábban nagyon rárepültek a biztonságra, de úgy tűnik egy kartonnyit már visszavettek... :)
Én a múlt héten kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#1111) dl650 válasza betyarr (#1105) üzenetére


dl650
tag

Mivel én rendeltem hozzá egy fülhallgatót és egy tokot is, így egy nagy papirdobozban volt a gyári telefondoboz és a két tartozék. Az egész pedig egy nagy zacsiban jött. Nagyon jól be volt csomagolva. Nem kell izgulnod 😀

(#1112) ivatti10


ivatti10
aktív tag

Otthoni wifihez csatlakozva 30 Mbps sebességet mértem, ugyanitt Huaweiel és Xiaomival 80 Mbps-ot. Van beállítási lehetőség e nem kicsi hátrány leküzdésére? Találkozott valaki hasonló jelenséggel?

ZTE nubia Z60 Ultra

(#1113) Rhia


Rhia
csendes tag

Milyen music playert használtok?

(#1114) hajbel válasza Rhia (#1113) üzenetére


hajbel
addikt

Phonograph

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#1115) dl650 válasza Rhia (#1113) üzenetére


dl650
tag

Player Pro.+ a hangbeállításoknál az Audio tunert.

(#1116) Rhia


Rhia
csendes tag

Köszi a válaszokat!
Közben kiderült, nem zenelejátszó gond van.
Innen is üdvözlöm azt, aki kitalálta, hogy hagyják el a jacket. A kis átalakító kábel érintkezése rossz a füleshez, recseg, vagy az egyik oldal nem szól, a 2.1-es asztali hangfalrendszeren pedig iszonyú fedett a hang, bármilyen eq beállítást próbálok. (A füles és az asztali cucc más telóról jól szólnak.) Míg a telefon saját hangszórós hangja teljesen rendben.

(#1117) akosxyz


akosxyz
senior tag

Sziasztok, valaki tapasztal még olyat, hogy nem jönnek meg az értesítések? Gmail, messenger, whatsapp ésatöbbi, van amikor nem küld értesítést. Ha belépek, akkor frissít le és akkor mutatja csak.

(#1118) betyarr


betyarr
veterán

hát,úgy látom,hogy ebből még holnap sem lesz telefon.este negyed 8-kor még lengyelországban volt :O

(#1119) k5.20 válasza betyarr (#1118) üzenetére


k5.20
senior tag

Ne izgulj...még Kölnbe is elugrik, de itt lesz.

(#1120) macinaci válasza betyarr (#1118) üzenetére


macinaci
csendes újonc

Az enyém most itt tart. A holnapi napban azért reménykedem. Már tűkön ülök :))

2019/02/07 - 21:35
Poznan, Poland
Kiindulásiállomás beolvasás
2019/02/07 - 19:17
Poznan, Poland
Kivitel beolvasás
2019/02/07 - 19:00
Poznan, Poland
Érkezésbeolvasás
2019/02/07 - 17:40
Gorzow Wielkopolski, Poland
Kiindulásiállomás beolvasás
2019/02/07 - 14:40
Gorzow Wielkopolski, Poland
Származásbeolvasás
Feladva
2019/02/07 - 11:51
Gorzow Wielkopolski, Poland
Felvételbeolvasás
2019/02/06 - 16:03
Poland
Megbízás feldolgozva: UPS átveheti

(#1121) k5.20


k5.20
senior tag

Nekem igy jött, részletesen: [link]
Ha nem a világ végén vagytok, és elsőbbségi a szállítás, akkor ma megkapjátok.

(#1122) betyarr


betyarr
veterán

no,hát jött email,hogy ma már érkezik.vecsésen van jelenleg.*izgul*

(#1123) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Srácok a McLaren Edition példány már ki is futott? Hetek óta kaphatatlan az oldalon! Gyorsan le vették kínálatból!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1124) UberMutant válasza PeteePeti (#1123) üzenetére


UberMutant
őstag

már régen kifutott.

(#1125) betyarr


betyarr
veterán

no csak megjött a teló.persze már akkor amikor eljöttem a munkahelyről...de nem gond megoldottam.
nagyon szép és gyors,most kezdem belakni.első kérdésem: hogyan lehet megjeleníteni az akku százalékot az értesítési sávban?

(#1126) farena válasza betyarr (#1125) üzenetére


farena
tag

Beállítások / megjelenítés / állapotsor

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#1127) ivatti10 válasza betyarr (#1125) üzenetére


ivatti10
aktív tag

Beállítások/Megjelenés/Állapotsor. :)
Elkéstem.

[ Szerkesztve ]

ZTE nubia Z60 Ultra

(#1128) betyarr válasza ivatti10 (#1127) üzenetére


betyarr
veterán

köszi mindkettőtöknek.
vadállat jó ez a teló!
majd még írok

(#1129) betyarr


betyarr
veterán

egy kérdés: elég gyérnek érzem a beszélgetési hangszórót.ez ennyi vagy lehet rajta valahogy javítani?xiaomi a1-nél jelentősen erőteljesebb.

(#1130) macinaci


macinaci
csendes újonc

Megérkezett ma a telefon. Szokni kell még az iphone 8 plus után. Nagyon fura hogy ilyen hosszú, meg az h android. Majd másfél éve nem volt ilyen telóm. Nagyjából már átböngésztem, hogy mi hol van és miket lehet állítgatni. Kamerát még csak sötétben próbáltam, jó lesz ez az éjszakai mód, bár akkor nem igazán szoktam fotózni. Majd a nappali képekre leszek kíváncsi.
A töltője kicsit lötyögős. A némító gomb mozgása nem zavaró szerintem. A notch sem. Az emojik nagyon furák az ios félékhez képest. A hangszórója nem nagy extra, bár úgy ritkán hallgatok bármit is, max youtube-ot. Meg igazából max hangerőn nem tetszik csak. Nagyjából fél 5kor lett beüzemelve, akkor 42 %-on volt, most negyed 1kor 16-tal hoztam haza kb 2,5 órás kijelzőidővel. Ez majd úgy is beáll.
A kijelző nagyon tetszik, szép. A rendszer is tényleg nagyon gyors. Telefonáltam is vele, nem tapasztaltam gondot, elég hangos volt, kihangosítva is király volt.
Nagyjából belaktam, a legtöbb app megvan, mar csak aproságokat kell áthozni a másik telóról.
És most mar hivatalosan is a Oneplus táborát erősítem 😁✌🏻

(#1131) beeep146


beeep146
tag

Üdv Topic!

Akik iPhone-ról váltottak 6T-re és esetleg később tervezik, hogy visszatérnek iOS vonalra azok még véletlenül se vegyék le az animációk sebességét 0-ra.. :-D

(#1132) betyarr válasza betyarr (#1129) üzenetére


betyarr
veterán

ha valakinek hasonló gondja támad,akkor a telefont érdemes nagyobb szögben tartani,mert a beszédhangszóró a telefon felső élén van.

(#1133) macinaci


macinaci
csendes újonc

A nap első felét mobilnettel toltam végig, szóval ahhoz képest, nagyon jó az üzemidő szerintem :D negatív dolgokat nem tapasztaltam.

(#1134) betyarr válasza macinaci (#1133) üzenetére


betyarr
veterán

nekem kb úgy fogy a nafta mint a mi a1-nél.talán ezt (még) többet bazirgálom,mert nézegetem,próbálgatom.
amúgy nagyon nem bántam meg hogy megvettem,tuti jó cucc.

más,mindenkinek: a két év garihoz kell valamit valahol regisztrálni,vagy az alapból így van,tudják,hogy mikor vettem és onnantól ketyeg?

(#1135) gilfoyle válasza betyarr (#1134) üzenetére


gilfoyle
őstag

Tudják, alapból jár a 2 év garancia. Amit kaptál kis papirt, azon ill. a fiókodban is megvan a rendelési szám, az kell a garihoz.
Ez azért nem egy GSM bolt, ahol a telefont sem ismerik föl 😎

[ Szerkesztve ]

(#1136) hardline


hardline
senior tag

Sziasztok!
Úgy egy hónapja használom a Nillkin XD CP+MAX üvegfóliát a 6T-n. Elvileg ez megegyezik a gyári oneplus TG-vel. Méret, vastagság minden ugyan az. 15$ volt az ára, amikor rendeltem.

+az ujjlenyomatot nem kellett újra felvenni, gond nélkül olvassa a fóliával felvetteket is
+könnyű felrakni, gyakorlatilag a kamerán kívül az egész előlapot fedi
+kevésbé maszatos és ujjlenyomatos, mint a gyári fólia

-számomra kényelmetlenül vastag keret, minden irányból belelóg a kép szélébe, főleg a kamera ívnél
-az üveg vastagsága is kényelmetlen nekem (minden telefonra extra vékony 0.15mm vastagságú TG-t használtam, ez meg annak a duplája)
-3 nap után jobb szélen a keretnél megjelent egy buborék, ami 4 hét alatt nem változott (nincs alatta por, 3 napig nem volt semmi baja...)

Összességében én egyáltalán nem vagyok megelégedve a XD CP+MAX fóliával. Idegesítően vastag, a kijelző szélébe belógó keret engem nagyon zavar és az árához képest semmivel nem jobb a minősége, mint egy 3$-os TG-nek. Sőt.

Nillkin Amazing H+PRO 0.2mm TG-vel van valakinek tapasztalata? Talán az jobb lenne nekem. Vékonyabb is, meg ott nincs festett keret. És jóval olcsóbb is (8$), mint amennyiért a XD CP+MAX-ot vettem.

(#1137) DamianB


DamianB
őstag

Van tippetek mért old fel magától a telefon . :W
Vad idegen ember csak felfelé húzza az ujját és nyitva a telefon :W nincs se BT wifi GPS be kapcsolva.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1138) szabyka95 válasza DamianB (#1137) üzenetére


szabyka95
őstag

Smartlock

(#1139) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Sziasztok,

Nincs valakinek véletlenül eladó üvegfóliája Pesten belül? Sikerült a gyárit felszakítani és nem szívesen hagynám védelem nélkül a telefont. Amíg kínából megjönne pedig sok idő. :(

Köszi!

halahala

(#1140) natë


natë
nagyúr

Hi, nincs valakinek egy nappali Night Sight Gcam shotja?

(#1141) csipuka válasza natë (#1140) üzenetére


csipuka
senior tag

Tudok csinalni. Csak ugy magaban kene, barmirol? Az ugy mire jo?

(#1142) csipuka


csipuka
senior tag

Ma feldobta rendszer, hogy van 9.0.12-es frissitest:

System:
* Updated Android security patch to 2019.01
* Optimizations for Screen Display
* Deep integration with Google Duo
* General Bug Fixes & Software Improvements

(#1143) betyarr


betyarr
veterán

használ valaki közületek voip-ot telefonálásra 6t-n?

(#1144) natë válasza csipuka (#1141) üzenetére


natë
nagyúr

Bármiről, csak nappali legyen az a lényeg

(#1145) eddhunter


eddhunter
tag

Nem a legszebb eredmények:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1146) csipuka válasza betyarr (#1143) üzenetére


csipuka
senior tag

Igen, whatsapp-ot minden nap.

(#1147) DamianB válasza szabyka95 (#1138) üzenetére


DamianB
őstag

De írtam hogy nem ment a BT repülőgépes üzemmódban is kinyitott.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#1148) betyarr válasza csipuka (#1146) üzenetére


betyarr
veterán

és milyen a vonal minősége?
én már sok más appal is próbáltam (a beépített sip,zoiper,acrobits,mobilevoip) és mindegyik kritikán aluli nálam is és a hívott félnél is :(
skype az nagyjából rendben van.

(#1149) szabyka95 válasza DamianB (#1147) üzenetére


szabyka95
őstag

Smartlockban van ilyen on body detection is, ahhoz nem kell se gps se bt

(#1150) csipuka válasza betyarr (#1148) üzenetére


csipuka
senior tag

Asszem mobilvoip-ot csak 1x hasznaltam, es nem volt gond. A Whatsapp-al meg sosincs gond. En igy tartom a kapcsolatot az otthoniakkal amcsibol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.